IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> jakie powinno by? idealne miejsce dla Amazonek? / mapa miejsc
V
sonagirl
26.09.2009, 11:13

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
2
26-09 09
1,716

witajcie

chcia?abym Was zapyta? o miejsca przyjazne dla Amazonek. chodzi o sklepy, kluby, strony w necie. mo?e uda si? zrobi? map? takich miejsc, dzi?ki której ka?da znajdzie szybciutko w swoim mie?cie miejsce, do którego bez skr?powania mo?e si? uda? i spotka? z ?yczliwo?ci?.

i jeszcze drugie pytanie: czy ?atwo takie miejsca odnajdujecie czy mo?e ich brakuje? a je?li s?, to co w nich Wam nie pasuje? jakie by?oby idealne miejsce, w którym Amazonki czu?yby si? w pe?ni komfortowo? marzy mi si? co? kameralnego, gdzie mo?na si? spotaka?, napi? kawy, poplotkowa?, a jednocze?nie kupi? modn? peruk? i stanik (po??czenie sklepu z cafe). co o tym s?dzicie? mo?e dzi?ki zebraniu naszych pomys?ów i sugestii uda si? kiedy? co? takiego stworzy? : )
Go to the top of the page

+Quote Post
lulu
26.09.2009, 11:27

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Ka?de miejsce gdzie czujemy si? dobrze to jest to w?a?ciwe. My?l?, ?e specjalnych oaz nie trzeba stwarza?. Aran?ujemy spotkania ogólnopolskie, okr?gowe - czyli miejskie. A zawsze mo?na spontanicznie skrzykn?? si? je?li tylko kilka osób ma tak? ch?? i mo?liwo?ci. Je?li dok?adnie przejrzysz forum to znajdziesz nasze uwagi na temat sklepów, o?rodków wczasowych, wymieniamy si? takimi uwagami.
To o czym piszesz, ja pewnie chcia?abym przeszczepi? do mniejszych miast, tam kontakty s? bardzo trudne. Pewnie spowodowane jest "za?ciankowo?ci?" ale to ju? inna bajka.

+Quote Post
sonagirl
26.09.2009, 11:59

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
2
26-09 09
1,716

informacji o ciekawych miejscach na forum jest du?o. du?o mo?na tak?e znale?? ich w internecie. zak?adaj?c w?tek chodzi?o mi o zgromadzenie ich w jednym miejscu. taki subiektywny przewodnik dla dziewczyn, które s? zaraz po zabiegu lub po prostu dotychczas si? nie integrowa?y.

czy ka?de miejsce jest dobre? zale?y dla kogo. mam wra?enie, ?e dla dziewczyn z wi?kszych miast nie ma czego? takiego, co by?oby im faktycznie bliskie. a je?li si? myl?, ch?tnie si? dowiem o takich miejscach : )

+Quote Post
dani
26.09.2009, 12:06

Guru na forum

Wspiera forum
3,708
10-07 08
okolice stolicy :-)
765
Numer GG: 9941563

Czy to jaka? ankieta??
Bo nie bardzo rozumiem cel w jakim ten w?tek zosta? za?o?ony..
Jeste?my normalnymi kobietami.Ka?de miejsce w którym dobrze si? czujemy jest ok.
Nie trzeba nam wydziela? specjalnych k?cików w knajpkach,czy innych miejscach...
Subiektywny przewodnik dla dziewczyn po zabiegu istnieje.Poradnik pacjenta....

--------------------

"Chcesz roz?mieszy? Boga....Opowiedz mu o swoich planach..."

+Quote Post
parkerita
29.09.2009, 11:09

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
5
28-09 09
1,720

dzi? przesz?am ca?e katowice i sosnowiec i nie znalaz?am bielizny dla siebie ani protezy...Panie u?miechaj? si? a nie mog? pomóc bo nie ma rozmiaru, koloru...?enada. A ja okaleczona i zap?akana... Potrzebuj? sklep dla mnie a nie dla Pan który si? przewróci? na nartach...

+Quote Post
lulu
29.09.2009, 19:40

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Rozejrzyj si? po Forum, s? dziewczyny z Katowic i okolic, podpowiedz? gdzie si? zaopatruj?.
Ja w szpitalu ju? po operacji zosta?am poinformowana gdzie jest sklep z takimi artyku?ami a dodatkowo Lusia- z forum podpowiedzia?a mi.
Nie p?acz tylko pytaj tu, pro? o pomoc. Nawet w swoim w?tku mo?esz zada? konkretne pytanie i zawsze znajdzie si? kto? kto b?dzie móg? co? pomóc. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
Kela
29.09.2009, 20:43

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

http://www.amoena.com/pl/StoreLocator/

tu jest link do sklepów z bielizn? Amoeny. Wybierz wojewodztwo a potem miato i wy?wietl? ci si? sklepy.

wg tego co przeczyta?am masz 5 sklepow w katowicach, w tym jeden bardzo dobrze zaopatrzony
i 2 w Sosnowcu

+Quote Post
parkerita
1.10.2009, 12:08

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
5
28-09 09
1,720

by?am tam...mo?e i protez? bym kupi?a ale nogi a nie cycka... a jakie s? inne oprócz tej amoeny protezy piersi. a co do tematu to napisa?am tu bo jak zobaczy?am taki temat "wszystko dla amazonek" to wyobra?a?am sobie Bóg wie co. a tu rozczarowanie...gada? to jest ?atwo... Nie pasuj? mi te sklepy jak co? jest do wszystkiego to jest do niczego... nie znacie takiego sklepu gdzie bym mog?a si? czego? dowiedzie? a nie..... nie potrafi? wej?? tam z podniesiona glow? i przymierza?...to za ci??kie. Bo?e...dlaczego...

i jeszcze sklepy s? ale maj? 2 biustonosze i 4 protezy;( o czym my rozmawiamy

+Quote Post
Kela
1.10.2009, 12:21

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31

Nikt za ciebie tego nie zrobi, bo protez? trzeba przymierzyc
Amoena ma bardzo du?y wybór, s? ci??sze, l?ejsze, ch?odne, dopasowuj?ce si? do klatki piersiowej, mi?kkie, twardsze, samoprzylepne, do p?ywania
mozna wybrac
W wyborze na pewno pomo?e pracownica sklepu, nie b?dzie tego robic w sali ogólnodost?pnej, na pewno ma wydzielone pomieszczenie.
Mo?esz wcze?niej zapytac jakie s? propozycje, wzi?c foldery do domu, przejrzec, zastanowic si?.

I nie mów "gadac to jest ?atwo". bo próbujemy ci pomóc i ka?da z nas przechodzi?a to samo
wybór protezy, stanika czy wybór peruki na ?ys? g?owin? po chemii.

CYTAT(parkerita @ 1.10.2009, 14:14) *
i jeszcze sklepy s? ale maj? 2 biustonosze i 4 protezy;( o czym my rozmawiamy

nie wierz?!!!!!!!!!!

chyba ta rozmowa nie jest szczera

czy uwa?asz, ?e nie znamy realiów? nie jestesmy teoretykami

+Quote Post
mag_dag
1.10.2009, 13:03

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

hej parkerita ...
niestety nie ma jeszcze u nas miejsca idealnego na takie momenty ?ycia w jakim teraz jeste? ...
no chyba, ?e nasze forum, ale nie mamy tu jeszcze wirtualnej przymierzalni //oczko

ja jestem z Sosnowca, ale nigdy w Sosnowcu ani w Katowicach nic nie kupowa?am z tych potrzebnych nam rzeczy ...
by?am kiedy? w sklepie na dworcu pod zegarem, ale oprócz przymierzalni, to rzeczywi?cie niewiele tam by?o...
to smutna prawda
my?l?, ?e rozumiem jak si? czujesz, ale powinna? jednak spróbowa? wej?? do takiego sklepu z podniesion? g?ow?, bo to nie jest Twoja wina, ?e zachorowa?a?!!!
powinna? powiedzie? tej pani czego oczekujesz i jak wyobra?asz sobie takie zakupy, a skoro pani nie ma w sklepie wyboru, to u?wiadom jej, ?e to jej obowi?zek

napisz? tylko, ?e ja kupowa?am przez 6 lat wszystkie biustonosze i protezy w sklepie przy Instytucie Onkologii w Gliwicach, bo tam po prostu je?dzi?am do lekarzy...
jest tam przemi?a Pani Jola, te? amazonka - ma do?? du?y wybór (nie tylko z amoeny) cho? oczywi?cie nie ma wszystkiego i naprawd? pomaga dopasowa? protez? i bielizn?, peruk? te? tam kupowa?am...

pami?taj- to nie Twoja wina, ?e zachorowa?a?, g?ow? powinna? nosi? wysoko!!!

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
parkerita
1.10.2009, 13:37

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
5
28-09 09
1,720

dzi?kuj? mag da i dzi?kuj? za kube? zimnej wody Kela i uwierz ?e s? takie sklepy...niestety. A w sklepie by?am, w 4 przymierza?am a w 5 nie mia?am co... Jest ze mn? coraz lepiej...nie jest tak ?le...nie chce lito?ci tylko porady...a w tych Gliwicach to TYLKO dla mnie b?dzie Pani Jola czy dla Pana z kulaw? nog? te?;>

+Quote Post
mag_dag
1.10.2009, 13:46

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

hehe, spoko - tylko cz??ci zamienne dla amazonek //oczko

ale Pani Jola nie siedzi tam ca?y czas, czasem jest jej zmienniczka, mo?e zadzwo? najpierw - 0-32 335-53-15 sklep "Femina"

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Kela
1.10.2009, 17:41

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31

Ciesz? si?, ?e dosta?a? konkretny adres od mag i konkretne namiary na mi??, kompetentn? pani? Jol?.
Wa?ne, ?eby? mia?a mo?liwo?c wyboru, ?eby? mog?a poprzymierzac
pami?tam, ?e kiedy ja kupowa?am pierwsz? protez? i pierwszy stanik, to pani sprzedaj?ca kaza?a mi nawet zakladac bluzk? na przymierzane "akcesoria", ?eby sprawdzic, jak to b?dzie si? prezentowac w ca?o?ci
I raczej w wyborze polega?am na jej radach, bo moja wiedza na temat protez i bielizny by?a ?adna
pó?niej sama wiedzia?am czego chc? i je?li nie by?o w sklepie wybranego przeze mnie stanika, to pani zamawia?a

mam nadziej?, ?e wybierzesz co? dla siebie
mo?e zechcesz o tym napisac? b?de czekac na wiadomo?c

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 28.10.2020 - 3:22