IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u : REKONSTRUKCJA PIERSI

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=12.0

5 V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> 2,5 roku cierpe? po rekonstrukcji
V
anawa
24.10.2008, 16:46

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
159
7-11 07
Pcim
77
Numer GG: 5021373

Przesta?am bra? morfin?, nawet sobie nie wyobra?a?am, ?e tak fizycznie b?d? cierpie?. Ca?? noc peda?owa?am nogami, co? si? z nimi dzia?o, nawet nie potrafi? okre?li? co, k?ad?am je na klinie, wstawa?am, nie przespa?am nocy, dzie? te? wcale nie lepszy, wi?c posz?am do psychiatry. Okre?li?a to jako stan g?odu fizycznego, przypisa?a w zamian 150 tabletek Tegretolu 200, który jest stosowany przy padaczce i u alkoholików, ale nic a nic nie lepiej, wi?c zadzwoni?am do prywatnej kliniki odwykowej od narkotyków i dowiedzia?am si?, ?e cierpienie jest takie samo jak po odstawieniu heroiny i nie wolno odstawia? od razu, ale trzeba zmniejsza? dawki. Nie jestem uzale?niona psychicznie, psychiatra te? to potwierdzi?a. Czuj? si? jakbym wesz?a w 100 letniego cz?owieka, jestem nie w swoim ciele. D?ugo b?dzie trwa?o odstawianie, jak ja bra?am takie du?e dawki, w sumie 120 mg na dob? a mam zjecha? do 10 mg na dob? i tam zadzwoni?. Pono? jest odtruwanie kroplówkami, ale jest bardzo drogie i na to mnie niestety nie sta?. No to mam super problem a my?la?am, ?e ju? ?wiat do mnie nale?y, bo przesta?o bole?. Wzi??am teraz tylko 30 mg, czuj? si? lepiej, ale wi?cej nie wezm?, przy tej dawce mog? wytrzyma?, nogi si? uspokoi?y, odzyska?am sprawno??. Pozdrawiam Was serdecznie i dzi?ki za wsparcie.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
24.10.2008, 16:46
#

Quote Post
mag_dag
24.10.2008, 17:00

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

anawa, to bardzo trudne co teraz prze?ywasz, ale najwa?niejsze, ?e masz na to wp?yw i teraz wiele zale?y od Ciebie...
najwa?niejsze, ze ból z którym nie mog?a? sobie poradzi? znikn?? ...to by? Twój g?ówny problem i sama w tej sprawie nic nie mog?a? zdzia?a?...
teraz, skoro to jest uzale?nienie fizyczne, na pewno nie b?dzie ?atwo i szybko, ale wierz?, ze dasz sobie z tym rad?...
mocno trzymam kciuki za Ciebie

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Al_la
24.10.2008, 17:04

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Anawa, wiem, ?e Ci ci??ko, ale chocia? jest nadzieja, ?e z czasem b?dziesz szcz??liwa.
Najwa?niejsze, ?e ból nareszcie Ci? opu?ci. Trzymam kciuki (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
ELAS
24.10.2008, 20:44

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196
Numer GG: 12204834

Anawa wyjdziesz z tego, tylko musisz by? konsekwentna - wierz mi wiem co mówi?.

+Quote Post
Rybka
24.10.2008, 20:59

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
268
2-07 08
podkarpackie
733

Anawa, podziwiam Twoj? psychik?. To jest bardzo wa?ne, ?e nie wpadasz w panik?, tylko dzia?asz racjonalnie. Ju? dzisiaj jestem pewna, ?e sobie poradzisz! Jeste? niesamowita dziewczyn?! Przy takim uzale?nieniu na pewno potrwa to jaki? czas, ale Ty dasz rad? - ?ycz? si?y!

--------------------
Nie czy? samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste? wszystkim, co masz!

+Quote Post
wrJola
24.10.2008, 21:30

Guru na forum

Zarejestrowana
748
7-11 07
Wroc?aw
69

....kochana... có? ja czytam..... powodzenia Ci ?ycz? i trzymam kciuki, musisz da? rad?! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
Sara
4.11.2008, 19:51

Expert na forum

Zarejestrowana
502
26-06 07
okolice Szczecina
8
Numer GG: 5622869

Anawa, dasz rad?, pomalutku, ma?ymi kroczkami... wiesz o czym pisz?...
Przytulam mocno.

+Quote Post
anawa
17.11.2008, 14:29

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
159
7-11 07
Pcim
77

Nie boli ju? pi?ty kolejny dzie?, wcze?niej by?o ró?nie. Ból pod pach? zosta? usuni?ty, ale bola?a mnie pier?, jakby nie do ko?ca zosta?y unieszkodliwione nerwy i by?am za?amana. Pocieszaj?ce by?o to, ?e mog?am zmniejszy? dawk? leku.
Z tym uzale?nieniem to wcale nie jest taka prosta sprawa, odstawi? opiaty z dnia na dzie? nie da rady, nie mo?na wsta? z ?ó?ka. Ca?y czas szuka?am kogo? kto mi pomo?e oderwa? si? od uzale?nienia. W prywatnej klinice koszt detoksykacji trzydniowej kosztuje 2750 z?, niestety na to mnie nie sta?. Zapisa?am si? na 24 listopada na oddzia? uzale?nienia narkomanów, b?d? tam oko?o 2 tygodni, ale oddzia? zamkni?ty, nie ma odwiedzin, telefonów itd.Chc? przed ?wi?tami mie? si?? co? przygotowa?, bo w tym stanie, którym jestem niestety bez opiatów nic nie da rady zrobi?.
Jeszcze raz prosz? o trzymanie kciuków, by detoksykacja jak najszybciej przebieg?a. Pozdrawiam. Buziaczki. Pa pa.

+Quote Post
Magda
17.11.2008, 14:47

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

Kochana potrzymam kciuki za przebieg odwyku od leku.dasz rade co czlowiek nie zrobi zeby bylo dobrze.Pami?taj 50% madycyna 50 % naszego udzialu.powodzenia ?ycz?.

+Quote Post
mag_dag
17.11.2008, 14:51

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

anawa... tyle ju? przesz?a?, masz ?wiadomo?? tego swojego uzale?nienia od leków... silna baba z Ciebie, wi?c ja wierz?, ?e wyjdziesz na prost?...
pewnie nie b?dzie to ?atwe, ale my tu b?dziemy mocno trzyma? kciuki i nawet jak b?dziesz odci?ta od ?wiata, to pami?taj, ?e jeste?my z Tob? i wysy?amy w Twoj? stron? ciep?e my?li, modlitwy, pozytywne fluidy - co tam ka?dy z nas ma ...
wierz? w Ciebie silna kobieto!!!
ciesz? si?, ?e ju? 5 dzie? bez bólu i wierz?, ?e ten uparty ból nie wróci, ?e b?dziesz wolna ...

przytulam i buziakowuj? serdecznie //big buziak max

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
Sara
17.11.2008, 15:55

Expert na forum

Zarejestrowana
502
26-06 07
okolice Szczecina
8
Numer GG: 5622869

Anawa, trzymam kciuki... uda si?... zobaczysz...
Tak , jak pisa?a Mag, pami?taj, myslimy o Tobie i wspomagamy. Przytulam bardzo mocno.

+Quote Post
Hanna
17.11.2008, 17:42

Expert na forum

Wspiera forum
440
9-07 08
759
Numer GG: 11374864

Anawa!
Wierz?, ?e i tym razem si? uda. Jestem blisko my?lami i wspieram modlitw?.
Pozdrowienia i serdeczno?ci

+Quote Post
anawa
18.11.2008, 11:02

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
159
7-11 07
Pcim
77

Gosiu, nie mia?am wiedzy na temat uzale?nienia, bo nawet tabletki od bólu g?owy by?y mi obce, nigdy te? nie by?am systematyczna w ?adnym leczeniu, nie lubi?am leków.
Chcia?am te? tak zrobi? jak Ty, czyli zmniejsza? dawki i tak zrobi?am, jestem na minimalnej, tzn na takiej najmniejszej dawce jak? produkuj?, bo tabletek tych nie wolno dzieli?. Dowiedzia?am si?, ?e narkotyków bez fachowej pomocy nie jest ?atwo rzuci?. Do dnia kryzysowego bez opiatów nie dotrwa?am,pono? by?oby tragicznie,tak powiedzia?a mi lekarka z uzale?nie? i gdyby nie ona, to na pewno próbowa?abym odstawi?. Przestraszy?a mnie mówi?c, ?e sama nie dam rady. Teraz si? zastanawiam, czy nie chcia?a zdoby? pacjenta za te 1000 z? dziennie, mo?e jednak da?abym rad? sama?Trudno, zapisa?am si? na termin i ju? nie ma sensu odkr?ca?. Nie ?a?uj?, ?e bra?am opiaty, bez nich nie da?abym rady, mo?e bym si? powiesi?a z bólu?

+Quote Post
ELAS
18.11.2008, 16:42

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196
Numer GG: 12204834

Bardzo, bardzo ?ycz? Ci powodzenia w odstawianiu leków. Tyle m?ki z tymi piersiami, operacjami, bólami. Szlag by to trafi?... Ale co mo?emy zrobi? - tylko do przodu. Id? wi?c przed siebie na ile si? da. Wierz? mocno, ?e w ko?cu si? uda i powiesz - to wszystko mam ju? za sob?.

+Quote Post
Halinka
18.11.2008, 21:50

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
251
20-01 08
spod Legnicy
285

Halinko - jeste? BARDZO DZIELNA!!! Jeste? te? ?ywym dowodem na to, ?e co nas nie zabije, to nas wzmocni! Oczywi?cie wspieram Ci? my?lami i wierz?, ?e uda si? szybciej i l?ej, ni? my?lisz:)))

+Quote Post
anawa
5.12.2008, 15:51

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
159
7-11 07
Pcim
77

Wróci?am dzisiaj z detoxu. By?am tam zamkni?ta przez 12 dni z narkomanami z HIVem, aidsem i z?odziejami. By?o tak jak w wi?zieniu, regulamin straszny.Ch?opaki i dziewczyny kl?li co ka?de s?owo, rozmawiali w swoim swoistym j?zyku, ale w stosunku do mnie byli mili i solidarni, ale tylko dlatego, ?e potrafi? si? znale?? w ka?dym ?rodowisku i gdyby nie to, zniszczyli by mnie, widzia?am jak to z jednym zrobili. Nazywali mnie Gwiazd? i wszyscy mi us?ugiwali i chocia? piel?gniarki ostrzega?y mnie, ?e mog? mnie okra??, nic mi nie zgin??o. Piel?gniarka wszystkie rzeczy wniesione dok?adnie sprawdzi?a, nie pozwolili wzi?? mi suszarki, lokówki i kosmetyków, no i innych kobiecych pierdó?.
Po pierwszym dniu m?? przyniós? mi DVD i p?yty, zainstalowano go w ?wietlicy i gdyby nie to, to chyba zwariowa?abym z nudów. Niestety ?adnych romansów nie chcieli ogl?da?, tylko filmy w których la?a si? krew, ale tolerowali komedie, wi?c ogl?da?am.Przynios?am sobie kaw? i herbat?, ale niestety zabrali i parzyli wszystkim o 10 i 15. Ja pij? tylko rozpuszczaln? z dwóch ?y?eczek a oni sypali jedn?, ale nie by?o mowy ?eby wody nalali pó? kubka. Na tej ?wietlicy by?y dwie wygodne kanapy i ?awa, ale na tych kanapach nikt nie móg? usi??? oprócz personelu, my siedzieli?my na starych porozpruwanych i niewygodnych krzes?ach. Jak pili?my kaw?, zawsze kto? siedzia? z personelu i obserwowa?, ?eby kto? komu? nie da? swojej.Ja pi?am dwie kawy, je?li kto? nie chcia?, ale wtedy musia? usi??? przy stole i jak swoj? wypi?am, ch?opaki zas?aniali mnie plecami i sobie przelewa?am do kubka. Gdybym nie pali?a papierosów, nie wytrzyma?abym tam 5 minut, wszyscy palili, ??cznie z personelem, siwy dym we wszystkich pomieszczeniach, bo s?aba by?a wentylacja. Po dwóch dniach m?? mi przyniós? od?wie?acz powietrza, pono? by?am pierwsza z takim pomys?em, wi?c nie wiedzieli, czy mog? mi zabroni?, dlatego chocia? pokój mog?am oczy?ci?. Ja pal?, ale nie znosz? przebywa? w pomieszczeniu pe?nym dymu.
Przez detoks w tym czasie przewin??y si? dwie dziewczyny, ale d?ugo nie wytrzyma?y i wysz?y, oczywi?cie ?pa?. By?o te? kilka ch?opaków, którzy wytrzymali dwa dni i wyszli, bo wyj?? mo?na by?o o ka?dej porze, nawet w nocy, oni nikogo na si?? nie trzymali. Dobrowolnie na detox ma?o kto przychodzi, s? zmuszeni przez s?dy i inne instytucje. Przychodz? te? tacy, którzy chc? zmniejszy? dawki, bo hera drogo kosztuje. Narkomania to straszny na?óg, jak zaczn? i si? uzale?ni?, to bior?, bo jak nie wezm?, to tak wszystko boli, ?e nawet nie mo?na chodzi? ani spa?, boli wszystko, peda?uje si? nogami, nie mo?na znale?? na nie miejsca. Objawy g?odu heroiny i morfiny s? takie same oraz doznania. Nie mog?am tego poj??, jak mo?na lubi? stan ot?pienia, wyt?umaczyli mi, ?e wtedy maj? ca?y ?wiat w d...., oraz, ?e jak si? to wstrzykuje w ?y??, to jest inaczej (zy? ju? z nich ?aden nie mia?, wstrzykiwali sobie w t?tnic? szyjn?).
Ja nigdy nie lubi?am takiego stanu, lubi? mie? trze?wy umys? i dobrze, ?e nie zwi?ksza?am dawek, nawet jak mnie bola?o, nie wiedzia?am wtedy, ?e organizm si? przystosowuje i chce wi?cej, wtedy my?la?am, ?e bardziej mnie boli, to ca?e moje szcz??cie, bo teraz by?oby jeszcze gorzej.
Mnie jeszcze bol? nogi, co chwil? musz? chodzi? pod prysznic gor?cy, troch? pomaga. Opiaty w?a?nie wychodz? nogami, ja jeszcze mam bóle od kolan w dó?. Do?uj? mnie to bardzo, bo jaki? czas to potrwa, ale dam rad?.
OBYM NIGDY NIE MUSIA?A BRA? TEGO ?WINSTWA!
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

+Quote Post
Al_la
5.12.2008, 16:08

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Oby? nie musia?a. Trzymaj si? dzielnie. Ca?uj? (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Mamotsa
5.12.2008, 16:13

Guru na forum

Wspiera forum
1,098
25-06 07
Niebieskie Migdaly
2

Wow, to mocne. Dopiero po chwili od przeczytania Twojego tekstu dotarlo do mnie ze doslownie wbilo mnie w fotel.
Podziwiam Cie ze przez to przeszlas, teraz musisz byc bardzo silna.
Wierzyc w siebie. Zycze Ci z calego serca aby Twoje zyczenie spelnilo sie. Powidzenia!

--------------------
tylko dzisiaj jest dzisiaj..carpe diem

+Quote Post
zuzanna
5.12.2008, 17:09

Guru na forum

Zarejestrowana
702
11-11 07
Gdynia
126
Numer GG: 898827

Halinka dasz rade - jestem z Tob? !
co najgorsze to ju? a Tob? , teraz to ju? z górki
badz dzielna

?ciskam mocno zuza

+Quote Post
Halinka
5.12.2008, 17:43

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
251
20-01 08
spod Legnicy
285

Fajnie, ?e znowu jeste?:) B?dzie dobrze...

+Quote Post

5 V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 6.12.2019 - 6:51