IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u : REKONSTRUKCJA PIERSI

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=12.0

7 V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> rekonstrukcja po quadrantectomi
V
ELAS
6.12.2007, 19:34

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196
Numer GG: 12204834

Witam, szukam kontaktu z dziewczynami, które mia?y rekonstrukcje po cz??ciowej operacji piersi. mam mie? taki zabieg i chcia?abym uzyska? jak najwi?cej informacji. Interesuje mnie wszystko zwi?zane z tym tematem.
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
6.12.2007, 19:34
#

Quote Post
EL?BIETA
6.12.2007, 20:03

Guru na forum

Zarejestrowana
1,137
6-11 07
Kielce/Morecambe
44

to chyba do Awiany sie zglos po informacje....

--------------------
?ycie jest cudownie pi?kne

+Quote Post
ELAS
7.12.2007, 13:03

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

Dzi?kuj? Elu za wiadomo??, przes?a?am zapytanie do Awiany.

Ca?y czas czekam i mam nadziej?, ?e odezw? si? dziewczyny z podobnym problemem co mój. Po zapoznaniu si? z histori? Awiany jestem pod?amana. nie wiem czy nie zrezygnowa?.

+Quote Post
Katty
11.01.2008, 22:57

Guru na forum

Zarejestrowana
758
5-11 07
Warszawa
17

ELAS, nie wiem kompletnie nic o takiej operacji ale dobrze ?e idziesz na operacje, cos przecie? trzeba robi?......a nie sugeruj sie problemem Awiany......w twoim przypadku nie musi tak byc.

--------------------

+Quote Post
ELAS
12.01.2008, 14:39

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

CYTAT(Hala)
Po guadratectomii, czyli usuni?ciu 1/4 piersi, to problem chyba jest znacznie mniejszy-wk?ada sie odpowiednia wk?adk? i juz, bez ekspandera-tak mi si? wydaje.Przecie? jest to operacja oszcz?dzaj?ca i chodzi tylko o wyrównanie wielko?ci piersi.A nie
pyta?a? na konsultacji na czym ta rekonstrukcja b?dzie polega??

Te? tak my?la?am. Po komplikacjach Awiany wiem, ?e nie jest to takie proste, a powodem s? zmiany po radioterapii. Szczegó?owe informacje na temat zabiegu mam uzyska? w szpitalu w czasie konsultacji przed operacj?. tylko nie wiem czy tam dotr?, bo jestem niezdecydowana.

+Quote Post
Hala
12.01.2008, 18:15

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
99
19-11 07
?l?sk
162

No, chyba nie tylko zmiany po radio s? powodem nieudanej rekonstrukcji u Awiany, z tego co pisa?A, to chyba ma co? ?le zrobione z mi??niem najszerszym grzbietu- tak zrozumia?am.Jak ja by?am na wizycie u plastyka, ?eby si? wpisa? do kolejki, to najpierw mi wyliczy? ca?y szereg komplikacji, jakie moga wyst?pi?, cho? jeszcze mnie nie zobaczy?, ani nie zd??y?am powiedziec, ?e jestem po radio. Zapyta?am, czy mnie zniech?ca, a on na to, ?e nie, ?e jest zwolennikiem rekonstrukcji, ale trzeba mie? ?wiadomo??,?e nie jest to takie proste, ?e piersi nie b?da idealnie jednakowe i trzeba by? naprawd? zdecydowan? i pewn?. Po badaniu zapisa? mnie na ekspander z wymiana na protez?, cho? jestem po radio.B?d? si? stara?a zobaczy? rekonstrukcj? na ?ywo. Mam jeszcze troche czasu.
Ale Ciebie to wszystko chyba nie dotyczy az w takim stopniu jak nas , po mastektomii.Powodzenia.daj zna? co postanowi?a?.

+Quote Post
ELAS
13.01.2008, 11:49

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

Mam ?wiadomo??, ?e ka?dy zabieg niesie ze sob? ryzyko. Tylko, ?e dopóki nie mo?emy tego dotkn?? traktujemy to inaczej ni? jak si? z tym spotkamy.
Martwi mnie to, ?e nie spotka?am ?adnej osoby po cz??ciowej rekonstrukcji oprócz Awiany.
Czy tak ma?o dziewczyn decyduje si? na taki zabieg?

+Quote Post
Hala
13.01.2008, 18:46

Zarejestrowana
99
19-11 07
?l?sk
162

A czy Awiana napewno jest po rekonstrukcji piersi operowanej oszczedzaj?co? Nic takiego nie zauwa?y?am, pisze tylko,?e jest po radio.Chyba nie doczyta?am, ale my?la?am,?e jest po mastektomii.

Pozostaje faktem, ?e najwi?cej wypowiedzi z pozytywn? ocena jest po ekspanderze i nie po radio.

+Quote Post
ELAS
14.01.2008, 12:51

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

Awiana jest po cz??ciowej. Tak bardzo czekam na pozytywne wiadomo?ci.

+Quote Post
Hala
15.01.2008, 13:47

Zarejestrowana
99
19-11 07
?l?sk
162

Ja dzi? widzia?am pierwsz? kobiet? po rekonstrukcji.Pi?kne obie piersi, ta rekonstruowana i ta zdrowa podnoszona, bez wk?adki
powiekszaj?cej.Fantastyczne! D,ale i babka du?a.Zrobione przez dr Wilgusa, prywatnie koszt wszystkiego 16000, tzn i rekonstrukcja i podnoszenie zdrowej.gdybym si? jeszcze waha?a, to po tym co widzia?am ju? nie.
Nadal jednak nie wiem, czy po radio te? jest taki super efekt. Z forum Zuzanna -cho? w trakcie- juz jest zadowolona i Grandzia
nied?ugo chyba pójdzie za zabieg z p?ata LD.
Ja jestem zapisana w Sosnowcu, ale musze poczeka? bo jestem dopiero 5 m-cy po radio.
A gdyby? Ty w ci?gu tego tygodnia si? nie umia?a zdecydowa?, to przecie? nic straconego, mo?esz t? decyzje podj?? przeciez pó?niej.
Acha, powiedzia?a mi ta babka-kobieta interesu-,?e w czwartek wieczorem posz?a do szpitala,w pi?tek zabieg a w poniedzia?ek by?a juz w pracy i ból by? prawie ?aden.Zabrzmia?o bardzo optymistycznie
Pozdrowienia

+Quote Post
ELAS
15.01.2008, 15:48

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

To co piszesz to jak balsam miodu. Zawsze to mi?o s?ysze?, ?e s? dziewczyny, które po tym wszystkim maj? ?adny biust i s? zadowolone.
Ja na pewno za tydzie? nie pójd?. Przesun??y mi si? badania kontrolne wi?c mam pretekst ?eby przesun?? termin. Mo?e dojrzej? albo stchórz? tak jak teraz.

+Quote Post
ELAS
23.01.2008, 18:31

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

Mam nowy termin na 29 stycznia. Matko kochana, co ja mam robi?? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/ohmy.gif)

+Quote Post
Jola52
23.01.2008, 19:21

Guru na forum

Wspiera forum
750
5-11 07
woj. ?ódzkie
32
Numer GG: 9619523

Cieszy? si?

--------------------
?ycie jest za krótkie
by si? nim nie cieszy?

+Quote Post
ELAS
24.01.2008, 14:50

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

Nie mam si?y cieszy? si?, jestem sztywna ze strachu.
Ja jak w tym powiedzeniu: chcia?aby i boi si?.
Czytam od 2 dni ca?e archiwum forum na temat rekonstrukcji i ju? mi si? w g?owie od tego wszystkiego miesza. (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/unsure.gif)

+Quote Post
Jola52
24.01.2008, 15:07

Guru na forum

Wspiera forum
750
5-11 07
woj. ?ódzkie
32

Na zabieg musisz i?? pozytywnie nastawiona wtedy i ból mniej odczuwalny.Wmawiaj sobie,?e dobrze ,?e ju? nied?ugo b?dziesz po zabiegu i tak jak my teraz ciebie namawiamy tak Ty ju? za tydzie? b?dziesz mog?a agitowa? inne dziewczyny.Strach ma tylko wielkie oczy ,ból jest do prze?ycia i najlepsze w tym wszystkim jest to,?e szybko si? o nim zapomina.A od czego s? ?rodki pbólowe? (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
?ycie jest za krótkie
by si? nim nie cieszy?

+Quote Post
luska
24.01.2008, 18:02

Guru na forum

Wspiera forum
2,229
5-11 07
Gdynia
18
Numer GG: 9006789

Nie wiem czy Awiana jest po cze?ciowej rekonstrukcji? widzia?am jej "nabytki " i powiedzia?abym ?e jest po ca?kowitwj mastektomi ......a pó?niej rekonstrukcja ..tylko ?e pechowa nieudana ......a pó?niej poprawiana w Gryficach .........

--------------------
Ciesz si?
drobnymi rzeczami,
gdy? pewnego dnia
mo?esz odkryc,
?e by?y one wielkie.

+Quote Post
mag_dag
24.01.2008, 18:22

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

witaj ELAS, widz?, ?e ci?gle nie jeste? na 100% przekonana, ?e dobrze robisz...

ja mia?am rekonstrukcj? w Gryficach (ekspander, potem wymiana na wk?adk? i brodawka-otoczka na koniec, w sumie 3 operacje) - to inna metoda ni? Ty masz mie?, ale je?li pomog? Ci zdj?cia mojego biustu to podaj mi na priv adres mailowy - prze?l? Ci fotki

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
ELAS
25.01.2008, 11:49

Expert na forum

Zarejestrowana
416
6-12 07
?ód?
196

Mile?kie moje, jak dobrze, ?e do mnie si? odzywacie.
Ja od wczoraj rycz?, nie wiem chyba za du?y stres - nerwy mi pu?ci?y.
Na zewn?trz musz? pokazywa?, ?e jest ok, bo nikt nie rozumie po co mi ta operacja. Ja wiem, oni si? boj?. Mój syn powiedzia?, ?e mnie nienawidzi.
Ale jak ja tego nie zrobi? nie zaznam spokoju.

+Quote Post
Jola52
25.01.2008, 14:07

Guru na forum

Wspiera forum
750
5-11 07
woj. ?ódzkie
32

Zrób to co Ci serce dyktuje,przecie? nie robisz tego dla kogo? tylko i wyl?cznie dla siebie,dla polepszenia
swojego samopoczucia ,wygl?du i dla ustabilizowania swojej psychiki.
Jak Ty b?dziesz zadowolona to równie? otaczaj?ce Ci? osoby to zauwa?? i b?d? cieszy? si? razem z Tob?.
Tymczasem syn z wielkiej mi?o?ci do Ciebie i w trosce o Ciebie i o to,aby? nie cierpia?a powiedzia? Ci to co napisa?a?
a wcale tak nie uwa?a .On si? po prostu boi.Ty masz marzenie i spe?nij go a wszystkim Wam w domu b?dzie ?atwiej.
Pozdrawiam . (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
?ycie jest za krótkie
by si? nim nie cieszy?

+Quote Post
Kela
25.01.2008, 14:26

Guru na forum

Wspiera forum
2,384
5-11 07
lubelskie
31
Numer GG: 4948590

Elas przed moja rekonstrukcja by?am bardzo atakowana przez moj? mam?, tak bardzo by?a przeciwna tej operacji
nie ugi??am si?, wiedzia?am, ze chc? miec now? pier?
uwierz, naprawd? warto
je?li nawet boli po ( ka?da inaczej odczuwa) - szybko si? zapomina

w lipcu robi?am rekonstrukcj?, w listopadzie korekt? zdrowej
samopoczucie wspania?e, piersi ?adniejsze ni? przed rakiem

w?acz gg - prze?l? ci zdj?cia

+Quote Post

7 V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 15.12.2019 - 16:21