IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u : REKONSTRUKCJA PIERSI

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=12.0

Reply to this topicStart new topic
> OSTRZE?ENIE - ZAGRO?ENIE ?YCIA!!!!!!!!!!!!!!!, chirurg - partacz
V
lilaW
31.07.2009, 15:34

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
37
7-10 08
k/Wroc?awia
1,096
Numer GG: 2983561

http://www.onet.tv/chirurg-zniszczyl-im-pi...714,1,klip.html

czy wiecie jak si? nazywa ten kanibal?
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
31.07.2009, 15:34
#

Quote Post
Amor
31.07.2009, 19:31

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Wystukalam Klinike w Katowicach-Ligocie o ktorej on mowil i wychodzi nazwisko pasujace do dr.W.TYlko czemu kanibal????czy on zjada te piersi????(zarcik)

+Quote Post
dani
31.07.2009, 19:40

Guru na forum

Wspiera forum
3,708
10-07 08
okolice stolicy :-)
765
Numer GG: 9941563

Te? si? nad tym zastanawia?am...a materia? z?o?liwie,powoli si? otwiera? dozuj?c niepewno??.... (IMG:style_emoticons/default/ph34r.gif)
Ale..nie,chyba nie zjada?.....A mo?e co? przeoczy?am.... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
A tak na powa?nie....Straszne...Biedne kobiety...

--------------------

"Chcesz roz?mieszy? Boga....Opowiedz mu o swoich planach..."

+Quote Post
Myszka495
1.08.2009, 20:54

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
1
1-08 09
1,659

Do obejrzenia: http://www.onet.tv/chirurg-zniszczyl-im-pi...14,1,klip.html#

Ironiczne powiedzenie "Mimo najwi?kszych wysi?ków lekarzy pacjent prze?y?" daje o sobie zna? w tragiczny sposób w stosunku do tego lekarza. Kochane, unikajcie tego cz?owieka i ostrzegajcie przed nim kogo mo?ecie: http://www.chirurgia-plastyczna.tv/chirurdzy/wilgus-jerzy

+Quote Post
Hala
4.08.2009, 18:27

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
99
19-11 07
?l?sk
162

[quote name='Hala' date='4.08.2009, 19:51' post='104546']
Troch? dramatycznie to brzmi-zagro?enie zycia. A ja widzia?am 2 pacjentki po rekonstrukcji u tego w?a?nie dr W... A one zanim zrekonstruowa?y sie u niego te? widzia?y kilka jego "prac".
Pisa?am ju? wcze?niej-by?y zrobione przepi?knie.A gdy by?am na konsultacji u dr Krajewskiego w Mediclinique w Szczecinie w styczniu zesz?ego roku w poczekalni by?o pe?no niezadowolonych pacjentek do?? agresywnie /s?ownie / si? zachowuj?cych. Poniewa? poci?g mia?am do?? pó?no siedzia?am sobie w poczekalni i s?ucha?am tego co mówi?y. Gdy w ko?cu wesz?am jako ostatnia do gabinetu i powiedzia?am,?e ja chc? rekonstrukcj?, dr zapyta?, czy si? nie przestraszy?am wypowiadanych w poczekalni opinii.Wprawdzie one nie rekonstruowa?y si? a podnosi?y i powi?ksza?y piersi, ale i tak prawda jest taka, ?e bardzo ?atwo zepsu? komu? opini?. Ja jestem z terenu dzia?ania dr W i s?ysza?am ze ?róde? wiarygodnych,?e babka z gronkowcem dosta?a go dopiero po ponad miesi?cu od zabiegu i ma ona zwyczaj spa? w ?ó?ku ze swoim psem. Inna wybra?a si? zaraz po rekonstrukcji na narty i dozna?a urazu z udzia?em implantu.
Nie to,?ebym broni?a dr W, ale tylko temu nic si? nie przytrafia, kto nic niec robi.
Sama podj??am decyzj? na pocz?tku br,?e zrekonstruuj? sie w?a?nie u dr W. i mam termin na wrzesie?, bo dr równie? uwa?a, ?e 2 lata od zako?czenia leczenia, czyli radioterapii w moim wypadku, powinny up?yn??.Ponadto dr uprzedza?,?e mia? 1 przypadek zaka?enia gronkowcem a w?ród powik?a? wymieni?,?e implant mo?e uciska? ?ebra i niejako rosn?? w g??b klatki piersiowej bo zwi?kszaj?c swoj? obj?to?? idzie tam gdzie jest mniesze ci?nienie i gdzie ma miejsce.. Podobnie przytrafi?o si? Koli w ?odzi, ale wtedy jako? dosz?am do wniosku,?e jej dr co? kr?ci.
Jednak musz? przyzna?,?e po obejrzeniu tego reporta?u mam dylemat: czy w Gryficach 29.09.09 czy jednak u dr W.
Zobacz? jeszcze.
A napisa?am to,bo zabaczcie same jak ?atwo ferowac wyroki, zastanawiam si? czy jest cho? jeden lekarz, na którego nikt sie nie skar?y. Bo te, którym sie uda?o i które s? zadowolone z efektów rzadko kiedy dziel? sie swoimi uwagami publicznie. No chyba,?e s? na tym Forum....na szcz??cie s? i dodaj? odwagi.Mam nadziej?,?e i ja wkrótce do nich do?acz?.

+Quote Post
Sara
19.08.2009, 10:46

Expert na forum

Zarejestrowana
502
26-06 07
okolice Szczecina
8
Numer GG: 5622869

Spytaj mnie , to Ci odpowiem , ?e dr K. z Gryfic zrobi? mi przepi?kne 2 piersi ( a by?am p?aska jak stó?).
Pomóg? tak?e w czasie komplikacji.Wraca?am tam wiele razy i zawsze przyjmowana by?am z ?yczliwo?ci?.
Na lewej piersi zrobi?a si? kapsu?a, jest bardzo twarda, czeka mnie jeszcze jedna operacja wymiany na mi?kk? wk?adk?.
Szczecin mam pod nosem, ale pojad? do dra K. do Gryfic.
Do wypowiedzi innych kobiet trudno mi si? ustosunkowa?.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 13.12.2019 - 6:31