IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

15 V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> wszystko ok byle tak dalej
V
marlx
11.09.2008, 19:16

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
348
11-09 08
922

Witam serdecznie wszystkich. Mam na imi? Marlena mam 37 lat , lewostronna od 12.03.2008r. Po 6 cyklach chemii czerwonej FEC , w trakcie na?wietla? i hormonoterapii (TAmoksifen). HER2 ujemny , w?z?y ch?onne na 17 wyci?tych wszystkie czyste.Psycha mi siad?a kompletnie. Gad by? zrazikowy inwazyjny , guz 2 cm , ale niestety margines g??boki dodatni i dlatego radioterapia. Mam córeczk? 15 -letni? .

--------------------
witam serdecznie
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
11.09.2008, 19:16
#

Quote Post
Magda
11.09.2008, 19:23

Guru na forum

Wspiera forum
1,662
12-11 07
Jastrz?bie Zdrój
130
Numer GG: 9935708

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Witaj czuj sie tutaj jak u siiebie w domku.Ja tez lewostronna od maja 2007.FAC 6 kursów zakonczy?am 2007 w pazdzierniku.Ka?da z nas roznie przechodzi?a leczeniePsychika siada to normalne .Tylko trzeba sobie pomóc,a jak same nie dajemy rady to trzeba udac sie na terapi?.Wiele dziewczyn z niej skorzysta?o.Pytaj o wszystko.Pomo?emy twoje w?tpliwo?ci rozwia?. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Amor
11.09.2008, 19:29

Guru na forum

Wspiera forum
3,105
6-11 07
Siemianowice sl
64

Witam,no i widze ze wszystko ok czym sie martwisz?Leczenie szybciutko zlapane,guz nieduzy,wezly czyste ,hormonzalezny,hery ujemne .....mniemam to juz prawei zdrowa jestes jak klempa jak to sie u nas na forum mowi!Jeszcze tylko radio ale to juz pryszcz.Nie psuj sobie swojego zycia depresja..nie pozwalaj na nia.Chyba ze juz calkiem nie dasz rady idz po depresanty.Sprobuj jednak powalczyc,teraz gdy juz juz na prostej jestes.Nie mysl co bedzie jutro bo tego zaden czlowiek nie wie zyj ,ciesz sie zyciem usmiechaj sie do siebie ,ludzi z,ycia!Jeszcze pomeczysz sie na tym swiecie z 50 lat!Pozdrawiam

+Quote Post
Al_la
11.09.2008, 19:29

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Witaj Marlenko. Z t? psychik? to w?asnie ró?nie bywa. Niektóre z nas s? silne i wiedz?, ?e z chorob? wygra?y, a niektóre si? boj?. Ja nale?a?am do tych drugich i doskonale Ciebie rozumiem. Masz dwa wyj?cia. Pierwsze, to zacz?? my?le?, ?e Ci si? uda, ?e na pewno ju? jeste? zdrowa i koniecznie zosta? z nami. Tu dostaniesz wsparcie, ciep?o, rado??, przyja??. I drugie wyj?cie, to zasi?gn?? porady psychiatry (ja tak zrobi?am, bo nie by?o forum) i pobra? troch? delikatne antydepresanty.
Oba wyj?cia prowadz? do optymizmu i ko?cowego wniosku, ?e rak to nie koniec ?wiata (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
lulu
11.09.2008, 19:38

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

Witaj Marlenko. Ja jestem prawostronna od sylwestra 2007. Mia?am troch? mniejszego gada i to mnie ustrzeg?o przed chemi?. Jestem na tamoxyfenie. Postaraj si? pozbiera? jako?, bo nie warto jedn? chorob? goni? drug?. Lekarze maja teraz wi?ksze mo?liwo?ci w leczeniu raka i musisz wszystko zrobi? aby uwierzy? w to. Poczytaj historie dziewczyn z forum. S? tak ró?ne przypadki, czasem bardzo trudne, a jednak radzimy sobie i wszystko jest na najlepszej drodze do wyzdrowienia. Musisz uwierzyc ze wyzdrowiejesz. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
marlx
11.09.2008, 19:42

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
348
11-09 08
922

Dzieki dziewczyny za mi?e przyj?cie . Odrazu zrobi?o mi si? l?ej na duszy. Razem ra?niej.

--------------------
witam serdecznie

+Quote Post
elkka
11.09.2008, 19:45

Guru na forum

Wspiera forum
1,491
6-11 07
W-wa,Braunschweig
34
Numer GG: 560533

Witaj (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
... ja tez po FEC -plus 33 x solarium
... juz trzy lata minelo !
... i jest OK !!!

+Quote Post
Halinka
11.09.2008, 19:48

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
251
20-01 08
spod Legnicy
285

Witaj:)))
Jestem prawostronna od pi?ciu lat - wtedy mia?am 35. Ja akurat sobie radzi?am, ale doskonale rozumiem Twoje obawy.
Gor?co polecam to forum. Sama odkry?am je jakie? pó? roku temu i twierdz?, ?e jest doskona?ym panaceum na wszelkie do?ki! Je?li tylko b?dzie Ci ?le, z pewno?ci? st?d pop?ynie wiele ciep?a i wsparcia. Nie du? wi?c smutków w sobie, tylko pisz ?mia?o o tym, co Ci? gn?bi! Dziewczyny wspomog? lepiej ni? najlepsze psychiaterki i psychoanalityczki.

PS. A jak b?dzie trzeba, to i specjalnym bejsbolem co poniektóre Kole?anki czarne my?li pop?dz?, hi, hi;-)

+Quote Post
mag_dag
11.09.2008, 19:51

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

no nareszcie Marlenko...
ciesz? si?, ?e si? zdecydowa?a?...
tutaj na pewno poczujesz si? jak w domu, tu ka?da z nas b?dzie rozumia?a Twoje odczucia i na pewno postaramy Ci si? pomóc...
jak sama napisa?a? - razem ra?niej!!!

czytaj uwa?nie co pisz? dziewczyny i wierz im na s?owo - wiedz? co pisz? //u?miech

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
lulu
11.09.2008, 20:00

Guru na forum

Wspiera forum
2,498
7-02 08
pomorskie
327
Numer GG: 16291098

I o to chodzi abys czytajac nas poprawiala sobie humor. (sorry ale narobilam cos na klawiaturze i zgubilam polskie fonty)

+Quote Post
danuta
11.09.2008, 20:09

Guru na forum

Wspiera forum
682
6-11 07
Pszczyna
65

Witaj Marlenko, nie poddawaj si? z?ym my?lom bo b?dzie dobrze!
Jeste?my tu tego dobrym dowodem, do?eczki dopadaj? nas czasami,ale czy tych, których gad nie dopad? nie wpadaj? w nie?
Mobilizuj si?y i odwiedzaj forum, tu znajdziesz pocieszenie, dobr? rade i wielu przyjació?.G?owa do góry- b?dzie dobrze!
To ja Jarz......, to ja danuta, prawostronna od ponad trzech lat, po chemii, operacji,radio i z Tamoksfem.

+Quote Post
Jolar
11.09.2008, 20:16

Guru na forum

Wspiera forum
1,270
9-11 07
Mazowsze
109
Numer GG: 6178287

Witaj Marlenko! Mi?o,?e si? zdecydowa?a? do nas do??czy?.... Odwiedzaj nas i pisz o wszystkim co Ci? nurtuje, tutaj na pewno znajdziesz "pomocn? d?o?" .
Pozdrawiam Ci? serdecznie... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
L?k nie mo?e istnie? bez nadziei, ani nadzieja bez l?ku.
— B.Spinoza

+Quote Post
MM
11.09.2008, 20:46

Expert na forum

Wspiera forum
483
4-04 08
ma?opolska-gdzie? w górach
505
Numer GG: 874429

Witaj Marlenko,
ja równie? Ci? witam - jestem lewostronna od listopada 2007.
Ty juz po chemi wi?c juz powoli wychodzisz na prost?.Ka?da z nas mia?a do?ki i kazda jako? sobie z nimi poradzi?a.
Wi?c ty te? dasz rad?. Masz dla kogo je pokonywa? - pami?taj o tym. A jak Ci ci?zko to pisz, pisz, pisz. my poczytamy, pocieszymy i pogonimy smutki. Tak jest na tym forum.
U?ciski i buziaczki.

+Quote Post
betty
12.09.2008, 6:56

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
342
9-11 07
mazowieckie
111
Numer GG: 4972897

Witam Ci? Marlenko na forum:))) Mnie gadzina dopad?a kiedy mia?am 32 lata, w grudniu stuknie mi 4 latka od operacji. Do?ki czasem ma ka?da z nas, ale dziewczyny z forum pomagaj? je pr?dko zasypa?, ewentualnie wybijaj? z g?ówki bejsbolem;)))) Sama te? czasem z tego korzystam.
pozdrawiam serdecznie:))))

+Quote Post
Ana
12.09.2008, 7:02

Guru na forum

Zarejestrowana
965
29-06 07
11

zaraz zaraz ... czy to aby nie Marlena z która bez telefon gada?am jaki? czas temu ?...
witaj na forumku ...

+Quote Post
magdam
12.09.2008, 7:42

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443
Numer GG: 3651862

Witaj Marlenko!!!!
Ciutke m?odza od Ciebie jestem (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) i prawostronna z pocz?tku kwietnia tego roku po 4 AC bez lampek i bez hormonów.
Witaj na forumku i czuj si? tu jak u siebie i uwa?aj bo bycie tu uzale?nia na maxa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) .
Pozdrawiam Ci? gor?co

--------------------
Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne my?lenie wszystko odmieni!!!

+Quote Post
ToJa
12.09.2008, 8:28

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

Hej kochana, co to "psycha mi siada" raczek wyciety, po chemii (to i nied?ugo i w?oski i brwi i rzesy), w kwiecie wieku, a Ty tu : psycha mi siada, poczytaj sobie forumek, usmiech na usta, rower albo rolki w gar?? i heja przed siebie, zycie jest piekne, wiem co mówie, mam ciut wiecej latek niz Ty (47), 2 dziewczyny (z ktorych m?oda ma dopiero 10 lat), meza (ktory nawet chwasta mi na rocznice slubu nie da?, ale tak ogólnie to jest Ok), i jestem dopiero w trakcie chemii (bez wlosów, bez rzes, bez brwi), ale co tam, ide do przodu z usmiechem na ustach, rozpychajac sie ?okciami gdzie tylko moge, teskniac do pracy i do ludzi, i robiac rzeczy, ktorych wczesniej nie robi?am (np. jezdze na rolkach, patrz fotka w galerii), buziaczki, aha, no i mam zasade jak mi zle to kupuje stringi, a co (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
agatos
12.09.2008, 9:15

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
80
6-11 07
Wroc?aw
66
Numer GG: 4465726

Witaj,
Ja jestem po oszcz?dzajacej od X 2007, 4 FAC, radioterapia, leczenie szybko mija , czuj? sie wspaniale i zobaczysz Ty te? tak b?dziesz sie czu?a. Pocz?tek jest najgorszy i ta diagnoza - rak parali?uje chyba ka?dego.
Jednak bed?c tu na forum mo?na sie przekona? ,?e ten problem ma wiele kobitek i ?yj? i to wiele lat.
Zagl?daj tu na forum a wszystko przejdziesz ze wsparciem osób, które mia?y takie same do?wiadczenia.
Pozdrawiam

+Quote Post
madzia 61
12.09.2008, 9:34

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Witaj Marlenko !!!.Chyba dla kazdej z nas poczatek choroby i leczenie byly trudne.Pomalutku wszystko sobie poukladasz,wiesz nam na slowo.Zycze Ci duzo wytrwalosci i zdrowka.Mysle, ze na forum znajdzisz
wsparcie. Pozdrawiam serdecznie.

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
marlx
23.09.2008, 12:04

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
348
11-09 08
922

CZe?? dziewczyny. Dowalili mi jeszcze 5 dodatkowych lampek ze wzgl?du na ten cholerny margines dodatni. Pani onkolog wypisa?a mi wniosek do Zus o ?wiadczenie rehabilitacyjne i napisa?a ROKOWANIA NIEPEWNE. No i znowu dó?. Chyba tylko psychiatra mnie czeka. Najgorsze jest to ,?e nie potrafie ju? marzy? i cieszy? si? ?yciem . Czy to kiedy? minie?

--------------------
witam serdecznie

+Quote Post

15 V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 2.12.2020 - 1:10