IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u : REKONSTRUKCJA PIERSI

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=12.0

35 V  « < 32 33 34 35 >  
Reply to this topicStart new topic
> rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
V
aagunia
2.03.2010, 11:08

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
54
5-11 09
1,757

CYTAT(b.angel @ 2.03.2010, 10:59) *
no najlepsz? wiedz? na ten temat to b?d? mia?y osoby rejestruj?ce pacjentów (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

kiedy? te? tak my?la?am (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) , ale przekona?am si? ?e wcale tak nie jest, jak pojecha?am i doktorka jednak nie by?o (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) A dodzwoni? sie tam uuuu, ?yczenie!
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
2.03.2010, 11:08
#

Quote Post
Rene
2.03.2010, 19:01

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

Najlepiej zadzwo? we wtorek do doktora na komórk? to ci powie czy b?dzie:)w godzinach przyjmowania w poradni.
By?am dzi? u doktora W. odla? nadmiar. Ba?am si? troch? jak to wyjdzie.Potem mysla?am, ze mo?e jeszcze dola? niech si? rozci?ga. Ju? sama nie wiedzia?am czego chc?.Pan doktor obejrza? i powiedzia? ?e odla?. I odla? i pier? zrobi?a si? prawie taka du?a jak zdrowa jest mo?e ciut wi?ksza ale niewiele, gdy? mysl? o powi?kszeniu zdrowej, wi?c pan doktor powiedzia? ?e tyle wystarczy.I ku mojemu zdumieniu pier? zmi?k?a (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .Wierzcie mi,myslalam ?e to ?ciema i pier? nie zmi?knie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) a jednak!. Jestem super zadowolona z efektu piersi s? jednakowe, w biustonoszu nic nie wida?. Wiadomo, ?e ta zdrowa jest do podci?gni?cia ale na t? chwil? jestem przeszcz??liwa i bardzo, bardzo dzi?kuj? panu Witwickiemu za to co zrobi? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Spotka?am si? z Kud?atam i z Hal? super dziewczyny.

+Quote Post
kudlatam
2.03.2010, 21:05

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
204
12-12 07
Kraków
212

Mi tez mi?o by?o pozna? Rene , super dziewczyna a zrekonstruowana piers po prostu cudna!!
Ja mia?am mie? tez odpuszczony nadmiar ale dolalismy jeszcze 50ml , no teraz to mam naprawde du?? piers!!
Ja tez jestem zadowolona i spieszcie sie kochane bo nasz drogi NFZ w ramach oszczednosci mo?e nam zabrac darmowe operacje , czyli zamiast do krok przodu znowu si? cofniemy. Dziekuje mistrzowi!!!!!

+Quote Post
Hala
3.03.2010, 8:27

Zarejestrowana
99
19-11 07
?l?sk
162

Ja te? po wymianie pogl?dów z dziewczynami w poczekalni ju? sama nie wiedzia?am, czego chc?- odlac te 50 nadmiaru, czy mo?e dolac drugi nadmiar i potem odlac wi?cej. Ale dr powiedzia?,?e odla? ale troch?, zgodzi?am sie na odlanie 20, cho? dr uwa?a?,?e jeszcze mo?na wi?cej.Ale w ci?gu ostatnich 3 miesiecy przybra?am prawie 2 kg -albo menopauza dopiero teraz, albo mnogo?? imprez z dobrym jedzonkiem, w ka?dym razie ba?am si?, ?e pier? b?dzie mniejsza w staniku.
Ostatecznie dzi? widz?, ?e dr mia? racj?, mo?na by?o odla? jeszcze ze 20,Jest ró?nica.ale naprawd? bardzo minimalna. No i prosz? jak apetyt ro?nie w miar? jedzenia-w?a?ciwie przecie? ca?y czas by?am przeszcz?sliwa i wahania wielko?ci w czasie dope?nie? tego szcz??cia nie zmienia?y, a teraz dostrzegam nawet takie mikroskopijne ró?nice. Pewnie za kilka dni przestane j? dostrzega?, a jakbym tak schud?a, to najwy?ej jeszcze raz pojad? na odlewk?. tak czy tak mimo odlania tylko ma?ej ilo?ci, pier? zmi?k?a i juz mo?e taka zosta?
Acha, moim zdaniem fiszbiny w staniku nie szkodz?.
I jeszcze dodam,?e przesta?am robi? ?wiczenia i ju? nie mam potrzeby masowania piersi. A nawet juz przesta?am ze 2 tyg temu my?le? wogóle o piersiach.I o to w ko?cu chodzi?o.
Mnie te? dr powiedzia?, ?e zanosi si? na zabranie rekonstrukcji na NFZ
Dziewczynom, Rene i Kud?atej dzi?kuj? za mi?e pogaw?dki.

+Quote Post
Doris
3.03.2010, 10:25

Guru na forum

Zarejestrowana
1,361
5-11 07
22

I odla? i pier? zrobi?a si? prawie taka du?a jak zdrowa jest mo?e ciut wi?ksza ale niewiele - Rene nie rozumiem tego zdania, napisz czy zdrowa jest
troch? wi?ksza?

+Quote Post
Rene
3.03.2010, 14:01

Zarejestrowana
104
25-02 08
422

CYTAT(Doris @ 3.03.2010, 10:25) *
I odla? i pier? zrobi?a si? prawie taka du?a jak zdrowa jest mo?e ciut wi?ksza ale niewiele - Rene nie rozumiem tego zdania, napisz czy zdrowa jest
troch? wi?ksza?

nie, rekonstruowana jest wi?ksza. Inaczej by?oby bez sensu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
magdam
9.03.2010, 20:35

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443
Numer GG: 3651862

By?am dzi? na kolejnej doleweczce - my?la?am ze ostatniej ale jeszcze jedna mnie czeka 13 kwietnia. Doktorek si? ?mia? ?e wszystkie kobiety chc? du?e biusty hihiii.

By?am oczywi?cie u dziewczyn na oddziale. Le?a?y ale obie przeszcz??liwe i obola?e troch? ale g?ównie plecy od le?enia (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Czeka?y tylko na zej?cie kroplówki - Zuzka a Marlenka na wyj?cie cewnika i mia?y si? uda? na zwiedzanie oddzia?u. Szcz??liwe by?y ogromniasto.

--------------------
Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne my?lenie wszystko odmieni!!!

+Quote Post
kudlatam
9.03.2010, 21:23

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
204
12-12 07
Kraków
212

Ciesze sie ze przyby?y 2 kolejne dwucycaste.
Rozmawia?am dzisiaj z Marlenk? , swietnie sie czuje i jest szczesliwa.
Brawo

+Quote Post
luiza
10.03.2010, 8:12

Zarejestrowana
46
1-08 08
mazowieckie
821

Dzielne dziewczyny.Fajnie ?e maj? najgorsze za sob? ,teraz ju? b?d? w domku odpoczywa?.Nied?ugo moja kolej i na sam? my?l trz?s? gatkami,ale ju? nie mog? si? doczeka?.One s? naprawd? zuch nawet twierdz? ?e to nie bola?o.Tak trzyma? (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) Super

+Quote Post
ewik
14.03.2010, 23:33

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
242
19-01 09
1,369
Numer GG: 11483775

Cze?? dziewczyny ,dzisiaj rozmawia?am z Mych? jest ju? w Warszawie troch? zestresowana.Le?y na 8 pi?trze na laryngologii.Jest sama na sali (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Jutro rano ma drug? cz??? zabiegu rekonstrukcji ,t? mniej przyjemn? (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
Potrzymajmy za ni? rano kciuki coby posz?o wszystko jak nale?y !!!!

+Quote Post
Rybka
25.03.2010, 14:06

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
268
2-07 08
podkarpackie
733

Witam wiosennie!
Czy która? z Was przewiduje wizyt? u Witwickiego 30 marca? A mo?e która? ma planowan? rekonstrukcj? na ten czas? B?dziemy z Wako i jak gdyby co, jeste?my do dyspozycji. :-))
Papatki!

--------------------
Nie czy? samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste? wszystkim, co masz!

+Quote Post
luiza
25.03.2010, 15:31

Zarejestrowana
46
1-08 08
mazowieckie
821

Ja si? melduj? 30 marca u Witwickiego chyba wyjmie mi dren.Mam tak? nadziej?. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
mycha
25.03.2010, 15:34

Zarejestrowana
32
8-08 09
wielkopolska
1,664

Ja te? si? melduj? 30 marca u dr Witwickiego,Ewa te? b?dzie.

+Quote Post
Rybka
26.03.2010, 9:04

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
268
2-07 08
podkarpackie
733

No, to b?dzie spotkanie! Mo?e nawet na jak?? kaw? usi?dziemy w kawiarni szpitalnej? :-))
My z Wako b?dziemy po 9,00, ale nie b?dziemy si? spieszy?...
Do zobaczenia!

--------------------
Nie czy? samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jeste? wszystkim, co masz!

+Quote Post
luiza
30.03.2010, 18:33

Zarejestrowana
46
1-08 08
mazowieckie
821

Witajcie i pomó?cie.By?am dzisiaj u dr Witwickiego na kontroli.Wyj?? mi dren ale za to obanda?owa? mnie ?e nie mog? z?apac tchu i strasznie boli ,jeszcze gorzej jak po operacji.Powiedzia? ze tak musi by?,nie okre?li? si? ile mam si? tak banda?owa?(stwierdzi? jak najd?u?ej tzn ile tydzie? dwa a mo?e miesi?c).Nie wiem ile dam rad? wytrzyma? ,wiem wiem to dla mojego dobra .Mo?e która? te? tak mia?a?Poradzcie prosz?. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post
b.angel
30.03.2010, 18:41

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

ojej (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
dla mnie jedynie moment wyci?gania drenu by? nieprzyjemny ....

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
luiza
1.04.2010, 9:54

Zarejestrowana
46
1-08 08
mazowieckie
821

No i nadal nie mam poj?cia jak d?ugo si? banda?owa?,chyba zdzwoni? we wtorek do doktorka.Ju? boli troch? mniej ale po po?o?eniu si? lepiej r?koma nie rusza?.W zasadzie to boli w jednym miejscu.Mo?e za mocno ?cisni?ty ten nowy nabytek.Tak jakbym mia?a wsadzone z 10kg na klate i pod wp?ywem poruszania chyba uciska na jaki? nerw czy ?ebra sama nie wiem. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)

+Quote Post
b.angel
1.04.2010, 9:59

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

a po rekonstrukcji , nie banda?owa?am w ogóle - dr nie kaza? ......... wi?c to sprawa indywidualna .... nie wiem czy dr przez tel. oceni czy ju? mozna przesta? ......

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Haniap.
1.04.2010, 10:51

Zarejestrowana
119
17-03 10
Pozna?
1,873

Po rekonstrukcji nosi?am specjalny gorset, który zamawia?am przed operacj?. Za?o?y?am go z pomoc? piel?gniarki kilka godzin po operacji. Ja mia?am ekspander dope?niany sol? fizjologiczn?.

--------------------
Po co martwisz si? o jutro?
Nie zmienisz go, a popsujesz sobie dzisiaj...

+Quote Post
magdam
1.04.2010, 11:26

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443
Numer GG: 3651862

Luizko jak Ci ju? pisa?am mnie zbandarzowa? 2 dni po operacji bo mi schodzi?o du?o ch?onki do drenu i kaza? trzyma? banda?e dopóki mam dren a potem to wrazie gdyby cyc ucieka? do góry. Powiem Ci ?e on to co pacjent to inaczej robi.
Jak by?am zbanda?owana to te? wszystko mnie bola?o i oddycha? by?o ci??ko a ju? nie mówi? ?eby polo?y? si? na wznak. Ale jak banda?e zdje?am to od razu by?o lepiej. Zrobi?am sobie szerok? gum? na rzepy i kilka godzin dziennie w tym chodzi?am ?eby spycha? eksp-prot. w dó?, ale d?ugo nie wytrzyma?am bo nie mog?am oddycha? i wszystko bolalo jak przy banda?u.
Nie powiem Ci czy ?ci?ga? czy nie bo ine wiem, mo?e doktorek zobaczy? ?e protezka Ci idzie w gór? i dlatego da? banda?..
Bu?ki i u?ciski przesy?am (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne my?lenie wszystko odmieni!!!

+Quote Post

35 V  « < 32 33 34 35 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 30.11.2020 - 11:24