IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Reply to this topicStart new topic
> dentysta
V
hanka 565
3.03.2010, 18:06

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
1-03 10
1,857

Hej dziewczyny jestem ta samo dziewczyna hanka565mam jeszcze jeden problem .Sluchajcie po chemii zabki prawie mi wszystkie sie popsuly wiecie moze cos czy sa jakies przeciwwskazania do pojscia do pana doktorka dentysty.Czy moga wystapioc jakies uczulenie na srodek znieczulajacy
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
3.03.2010, 18:06
#

Quote Post
Agaba190
3.03.2010, 18:12

Expert na forum

Zarejestrowana
544
8-11 07
k/Warszawy
87

Pisa?am w w?tku Adamalik74, ?e te? mia?am i mam problemy z z?bami. Dentystka nie widzia?a przeciwskaza? w podawaniu znieczulenia, ale...... . ja nie lubi? znieczule? (zastrzyków) i wszystkie zabiegi przechodz? bez znieczulenia - ku zdziwieniu dentysty.
Jedynie tylko w czasie zabiegów dentystycznych bardzo krwawi? mi dzi?s?a. Ale to podobno norma po chemii.

+Quote Post
ewa m
3.03.2010, 18:32

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
295
11-03 09
1,462

U mnie ?adnych przeciwskaza? nie by?o, ale mówi? za ka?dym razem ?e jestem po chemi jak jestem u lekarza oboj?tnie jakiej profesji (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
"Nie dostajemy w ?yciu ci??szego krzy?a ni? ten,jaki jeste?my w stanie unie??",wi?c stwierdzenia :nie dam rady: nie ma w moim s?owniku

+Quote Post
hanka 565
3.03.2010, 18:44

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
1-03 10
1,857

Ajak dlugo juz jestescie po chemii

+Quote Post
Kat-na
3.03.2010, 18:46

Guru na forum

Zarejestrowana
990
7-09 08
?ód?
911

Leczy?am z?b (ze znieczuleniem) w czasie chemii. Nie by?o przeciwwskaza? i komplikacji.
Oczywi?cie, ka?demu lekarzowi t?umacz? si? z przesz?o?ci (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

+Quote Post
hanka 565
3.03.2010, 18:54

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
1-03 10
1,857

Dzieki dziewczyny jestesmy niezastapione od razu pytanie i zaraz na to blyskawiczne odpowiedzi tylko my baby mozemy tak sie laczyc.Zapomnialam napisac ze boje sie i to bbbbbbbbbbbbardzo powiedzcie jaki macie na ten strach dentystyczny zloty srodek

+Quote Post
Kasia W
3.03.2010, 20:10

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
331
13-08 08
Zdu?ska Wola
846

Witam
ja równie? leczy?am z?by podczas chemioterapii, bez znieczulenia ale to by? mój wybór. Oczywi?cie zanim posz?am do dentysty zadzwoni?am przej?ta do pani onkolog z pytaniem czy mog??-spyta?a czy to b?dzie rwanie-bo je?li tak, to wa?ne s? wtedy wyniki bada? krwi-s?dz? ?e o krzepliwo?? chodzi- a tak powiedzia?a, ?e nie ma ?adnych przeciwwskaza? do leczenia dentystycznego.
Dentystów te? informowa?am o swojej sytuacji, bo ba?am si? ?e mi peruka spadnie, albo si? tak spoc?, ?e sama zdejm? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
pozdrawiam

--------------------

"wczoraj przemine?o bezpowrotnie, jutro dopiero nadejdzie, dzisiaj to Twój dzie?, uczy? go najlepszym dniem Twojego ?ycia"

+Quote Post
hanka 565
3.03.2010, 20:31

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
25
1-03 10
1,857

Jeszcze raz dzieki za informacje a o zlotym srodku na strach nikt nie wie
Moze ktos wie o b.dobrym dentyscie w woj.pomorskim albo kujawsko pomorskim .Pozdr

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 13.10.2019 - 23:19