IPB

( | )

Reply to this topicStart new topic
> postawy kobiet wobec ?ycia w chorobie
V
madziab86
31.03.2010, 15:06

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
2
31-03 10
1,896

Witam drogie Amazonki,
jestem na pi?tym roku socjologii i jak wiadomo pisz? prac? mgr, ale nie tylko o Amazonkach, ale ogólnie o chorych kobietach po operacjach ginekologicznych. Interesuje mnie ten temat, bo moja mama chorowa?a, ale by?am wtedy za ma?a, ?eby zrozumie?, co si? z ni? dzieje i co czuje. Chc? zadedykowa? t? prac? mojej mamie.
Chodzi mi o to, jak kobieta zmienia si? po chorobie, a mo?e wcale nie zmienia si?, czy kto? je wspiera? w tym trudnym czasie, czy mo?e wstydzi?y si? i zosta?y z tym same. Interesuje mnie równie? motywacja do walki z chorob? oraz m. in. to, jak wygl?da to ?ycie po jakim? czasie. Na razie badania mnie zaskakuj?, dlatego tym ch?tniej si? tym zajmuj?. Pomo?ecie mi Panie w uzyskaniu odpowiedzi na te pytania? Zdaj? sobie spraw?, ?e macie do?? pyta?, ankiet i wywiadów, wi?c zrozumiem, je?li nie dostan? ?adnej odpowiedzi. Je?li jednak która? z Pa? b?dzie zainteresowana prosz? o odpowied? na adres: madziab86@op.pl
pozdrawiam,
Magda

p.s. w z??czniku przesy?am pytania, które chcia?abym zada?.

Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
31.03.2010, 15:06
#

Quote Post
ToJa
31.03.2010, 17:44

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

kwestionariusz przeczyta?am......
chetnie sie wypisze (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
czy musze jeszcze si? zg?osic na meila......

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
madziab86
31.03.2010, 19:32

pocz?tkuj?cy na forum
**

Zarejestrowana
2
31-03 10
1,896

Nie, wystarczy mi pod ten adres przes?a? wype?niony kwestionariusz (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) dzi?kuj? za ch?ci i pomoc (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
« · Szukam · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 31.03.2020 - 17:06