IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u:LECZENIE

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=4.0

Reply to this topicStart new topic
> Mitomycin C
V
Ajaka
9.11.2007, 14:51

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41
Numer GG: 4306037

Czy która? z was bra?a ten lek?.Czy p?aci?y?cie za niego?
Moja kolezanka jest chora na raka jelita grubego.Ma nawrót. W CO w Wa-wie podawano jej przez jakis czas chemi? a potem odmówiono dalszego leczenia.Ten sam lekarz zaproponowa? jej prywatne leczenie w?a?nie tym lekiem.P?aci?a za to 165z? za kazdy wlew ,co tydzie?...Czy spotka?yscie si? z czym? takim? Czy to ja jestem niedzisiejsza.......Ruszy?o mnie to bo Goska ma tylko niewielka rent?,po operacji je?dzi na wózku,ma stomi? i musi korzysta? z pampersów.To wszystko kosztuje i nie wiem co my?le? o tym p?aceniu za ten lek.Czy lekarz zrobi? dla niej wi?cej ni? móg? czy poprostu wykorzysta? sytuacj?........,Lek jest na li?cie leków bezp?atnych ,dlaczego wi?c wypisywa? jej recepty p?atne? Czemu nie podawa? jej go w szpitalu tylko w prywatnym gabinecie?........Od samej Go?ki ci?zko si? czego? dowiedzie?,jest w z?ym stanie fizycznym........Wczoraj dosta?a ostatni wlew........modl? sie zeby to leczenie pomog?o.........?eby nast?pi?a reemisja............Za tydzie? ma jecha? znowu na wizyt? do tego lekarza,oczywi?cie prywatnie............co o tym s?dzicie?

--------------------
"Jeszcze nigdy tak nie by?o, ?eby jako? nie by?o" ..... Szwejk
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
9.11.2007, 14:51
#

Quote Post
b.angel
9.11.2007, 15:20

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

......... nie wiem jak jest z tym lekiem , ale moja kolezanka (te? rak jelita grubego) dostawa?a avastin i otrzyma?a z NFZ zgod? na refundacj? 6 wlewów (na 10 które mia?a) potem na nast?pna dwa ,za dwa wlewy musia?a sama zap?aci? po 15 tys PLN za ka?dy .......
..... moze twoja kole?anka powinna si? zwróci? do NFZ z podaniem o refundacj? .....
....... moze refundacja jest w konkretnych wskazaniach ....... (IMG:http://www.amazonki.net/forum/style_emoticons/default/unsure.gif)

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Ajaka
9.11.2007, 17:54

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41

Dowiedzia?am si? ?e lek ten nale?y do starszej generacji,ale s? tam wskazania do podawania go przy przerzutach do w?troby,ma dzia?anie /w skrócie/ polegaj?ce na "zlepianiu komórek nowotworowych i w ten sposób uniemozliwia ich rozmna?anie. My?l?,?e jej to pomo?e.......teraz szpitale nie maj? kasy.......pewnie lekarz nie chcia?/albo nie móg?/ obci?za? konta szpitala ........patrz?c na ceny takich leków to chyba jest niedroga chemia.........dla niej to du?o kasy,ale pewnie onk chcia? dobrze..............oby by?a skuteczna.................

--------------------

+Quote Post
b.angel
9.11.2007, 23:15

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

....... no miejmy nadziej?, ze pomo?e ........
..... moja kole?anka mia?a w marcu operacje na w?trobie z powodu przerzutów ......

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
Ajaka
10.11.2007, 17:07

Guru na forum

Wspiera forum
2,126
6-11 07
mazowieckie
41

Go?ka nie mo?e mie? operacji.........Po poprzedniej operacji by?a 52 dni w ?pi?czce.Dosz?o do przyduszenia mó?d?ku i w konsekwencji ma zaburzenia równowagi.Poniewaz d?ugo mia?a pod??czony respirator nastapi?y zmiany ,które zmusi?y lekarzy do wszczepienia jej protezy krtani.Podczas tej fatalnej operacji usuwali jej guza na jelicie grubym.Wyprowadzili stomi?,któr? po jakim? czasie mieli usun?c .Poniewa? wpad?a w t? spi?czk? to wszystko si? skomplikowa?o.Do dzi? ma worek,je?dzi na wózku,kiepsko mówi/proteza/.Sk?ada?a skarg? na lekarza operuj?cego ale to nic nie da?o .Orzekli ?e nie mogli wiedzie? ?e jest uczulona na jaki? sk?adnik narkozy........i tak dziewczynie je?d??cej po ca?ym ?wiecie,prowadz?cej w?asn? firm?,eleganckiej,zadbanej....?ycie zmieni?o si? diametralnie.Wózek inwalicki,niewielka renta, cztery ?ciany i telewizor.......Koszmar!!!!!.....A teraz ma przerzut do watroby i znowu w jelicie.......Najgorsze w tym wszystkim jest to ?e jest osob? samotn?,mieszka ze starym ojcem,który nie potrafi si? ni? opiekowa?.Przychodz? panie z opieki spo?ecznej na 3 godz. dziennie!! Tyle jej przys?uguje. Dobrze ze ma przyjació?,bo inaczej musia?aby by? w domu opieki a to cudowna dziewczyna.......ale ?ycie ma ci??kie. Ja od jej operacji boj? si? narkozy......za ka?dym razem pisz? testament...........smutny post mi wyszed?..........?ycie nie jest sprawiedliwe.....

--------------------

+Quote Post
« · Leczenie · »

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 6.04.2020 - 7:03