IPB

( | )

> Zasady Przedstaw si?!!

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=92

Co do dzia?u osobistego prosz?:
-wpisywa? nowe tematy swoich w?tków
-umieszczanie w nich linka do w?tku na starym forum.
-nie pozdrawianie w w?tkach osobistych (od tego jest czat oraz specjalny w?tek pozdrowienia)
-nie wklejanie du?ej ilo?ci grafik (zdj?cia osobiste mile widziane)
-
Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do ka?dego w?tku kilkudziesi?ciu wypowiedzi na godzin? o tre?ci "Ok", "Aha", "Popieram" itp., maj?ce na celu jedynie zwi?kszenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijaj?ce posty otrzymaj? ostrze?enie.
Pami?tajmy ?e ten dzia? nie b?dzie kasowany przez administratora, a wpisane w?tki b?d? zawsze obci??a?y nasz serwer.

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

8 V  « < 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Witam Amazonki !, w?tek Joasi
V
joasia
18.03.2010, 15:34

wykazuj?cy aktywno?? na forum

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

Witajcie kochane (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jestem... Ale musze przyzna?, ?e dostaje "po pupie" od tego AT...
Ale od pocz?tku..
W poniedzia?ek by?a u mnie internistka (onka jest trudna do z?apania) i zdiagnozowa?a uszkodzenie b?ony sluzowej ?o??dka. Gdy delikatnie obmacywa?a mój brzuch, z bólu podskoczy?am na ?ó?ku - kiedy dotkn??a ?o??dka. Dosta?am ANESTELOC . Pomaga (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Mysla?am, ?e juz jestem na dobrej drodze do lepszego samopoczucia, a tu we wtorek po po?udniu moja "jama g?bowa" zrobi?a sie ca?kowcie biala!!! Trudno mówi?, je??... Dosta?am FLUCONAZOLE. Jest ju? lepiej (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ale jak nie urok to... Zgadnijcie co? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Tak. Przedwczoraj, dzi?... Pewnie tez mam jelita nadwatlone...
Dalej jestem na diecie lekkostrawnej, teraz lepej jem (ni? mi?dzy 2 a 4 dniem po chemii ), wi?cej pij?... HAHA! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ... i siemie lniane parze sobie.
Ale ogólnie kondycja mnie nie zadowala... Mo?e jestem zbyt wymagaj?ca? Albo ta chemia za mocna dla mnie? (doxorubicyna 100 + docetaxel 145 ... podpatrzy?am (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ) . Albo moze os?abiona jestem tymi dolegliwo?ciami ?o??dkowo-jelitowymi?
W ka?dym razie jakies zawroty g?owy, s?abo?? ogólna, mysli sie rozje?dzaja....
Siedzenie przy kompie mnie m?czy, a tak zawsze go lubi?am...
S?ysza?am, ?e po tygodniu od chemii wiele osób wraca do pracy... Ja te? bym chcia?a juz dzi? wróci? do swoich ulubionych zaj??, ale jestem padni?ta.
A z dobrych rzeczy - od chemi ból ko?ci praktycznie mi nie dokucza? i nie dokucza (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Dziekuj? Wam Anio?ki za wszystkie rady... i czekam na wi?cej (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) . Staram sie je wprowadzac w zycie.

U?ciski i buziaki!!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
18.03.2010, 15:34
#

Quote Post
kgs
18.03.2010, 15:43

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

AT to mocna trutka na gada - mi da?a ostro popali? , do pracy absolutnie si? nie nadawa?am (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Ale by?o min??o i teraz jest OK
Pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
gonia 10
18.03.2010, 16:45

Expert na forum

Zarejestrowana
505
24-10 08
?ód?
1,163
Numer GG: 12192998

Joasiu
te? bra?am AT te? brzusio bola? te? mia?am i mam do tej pory problem z ?luzówk? ?o??deczka
A wracaj?c do Twoich innych objawów
to czy robi?a? sobie teraz morfologi? ?
nie chc? Cie straszyc ale moja onko przy takich objawach (tez takie mia?am)
kaza?a mi pojawi? si? u siebie robi?am na cito morfologi? i niestety wyl?dowa?am w szpitalu
bo okaza?o si? ?e mia?am siln? neuropeni? czyli po chemii polecia? mi szpik

Wi?c zrób sobie morfologi? ,mo?e nic nie by? ale lepiej miec ?apk? na pulsie

Pozdrawiam Gonia

+Quote Post
wanda
18.03.2010, 16:49

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
196
12-11 07
warszawa
139

Tak Joasiu pij siemie lniane kilka razy dziennie. (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
pozdr.

+Quote Post
ToJa
18.03.2010, 17:06

Guru na forum

Wspiera forum
5,177
27-05 08
wielkopolska
644
Numer GG: 766329

Aska.....
po chemii (pomimo, ze bardzo dobrze ja przechodzi?am) by?am tez bardzo oslabiona.....nieraz by?o tak, zew 3 dniu po chemii juz czulam sie dobrze, a np. w 7 dniu zatacza?am si? od sciany do sciany....ale wtedy zapodawa?am sobie podwójny soczek z buraków i podwójna albo potrójna dawke natki z pietruszki + koniecznie rybka.......i jak reka odj??......mog?am isc poje?dzic na rolkach (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .......

--------------------
Tylko twa wiara pomo?e ci
Wiara i si?a, by wygra? z tym
Z czym tylu ludzi przegrywa co dzie?

+Quote Post
joasia
18.03.2010, 18:02

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

Krysiu, mocna trutka i na gada i na w?a?ciciela (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Ale czyta?am w Twoim w?tku, ?e jednak by?a nieskuteczna... czy zle zrozumia?am? jesli to prawda, to mozna sie zdo?owa?... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Goniu , nie robi?am morfologii, ale prosi?am internistk? o takie badanie. Da?a mi na wtorek, bo powiedzia?a, ?e najwiekszy kryzys "szpikowy" jest 10-tego dnia po chemii (ja w pon. czyli 10-dnia mam miec robiona scyntygrafie).
Ale czyta?am, ?e to który dzie? jest kryzysowy - zalezy od rodzaju chemii.
Gonia, a czy bra?a? zastrzyk po chemii? Ja wzi??am Neulast?, która powinna zapobec uszkodzeniu dzia?ania szpiku... Ale czy u mnie zadzia?a?a? Gdyby dzia?a?a to na przyklad nie dosta?abym "bia?ej paszczy" ..!

Mo?e zrobie sobie jutro z w?asnej woli ta morfologie? Przed weekendem bede spokojniejsza...

Wandziu, pije (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) ... ale tylko raz... poprawi? si? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

ToJa - ja tez lepiej ogólnie czu?am si? wczesniej (gdyby nie zoladek!) i tez tak chcialabym poratowac si? soczkami, natk?... ale te jelita paskudne daja mi do wiwatu (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ... Dzis co zjem to mam zafundowana wycieczk? do "00" . Teraz wzie?am TRILAC... mam nadzieje, ?e pomo?e (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Dzieki kochane dziewczyki (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
mag_dag
18.03.2010, 18:18

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
5,371
6-11 07
Sosnowiec
49

joasiu, jeste? bardzo dzielna //u?miech
to co opisujesz, to rzeczywi?cie mocne skutki uboczne i akurat trafi?y si? Tobie

my?l?, ?e neulasta nie ma nic wspólnego z "bia?? paszcz?" - to skutek uboczny chemii - ?luzówka pad?a i robi? si? afty czy inne grzyby_paskudy
badanie krwi bym rzeczywi?cie zrobi?a, dla spokojno?ci

a skoro tak cz?sto latasz do 00 to uwa?aj by? si? nie odwodni?a - mo?e powinna? pi? gastrolit - uzupe?nisz stracone minera?y (w aptece bez recepty)

trzymam kciuki za popraw? samopoczucia

buziakowuj? serdecznie //big buziak

--------------------
Gdyby mi co? przysz?o do g?owy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)
akcja dla Alicji zako?czona sukcesem!!! - kliknij tutaj !

---><---

+Quote Post
agawa
18.03.2010, 18:40

Guru na forum

Wspiera forum
3,842
15-10 08
Warszawa
1,131

CYTAT(joasia @ 18.03.2010, 18:02) *
Krysiu, mocna trutka i na gada i na w?a?ciciela (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Ale czyta?am w Twoim w?tku, ?e jednak by?a nieskuteczna... czy zle zrozumia?am? jesli tak, to mozna sie zdo?owa?... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Wielu rzeczy si? tutaj nauczy?am, ale najwa?niejsza to ta, ?e nie mo?na przewidywa? niczego na podstawie do?wiadcze? dzia?ania danego leku u kole?anki.
U ka?dej z nas raczysko pas?o si? inaczej. Inaczej si? wysiedla...
Przytulam cieplutko.
I zadbaj o gastolit. Koniecznie. Albo o odgazowan? col?, a jeszcze lepiej sprite (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
.....wszystko mija....nawet najd?u?sza ?mija....

+Quote Post
kgs
18.03.2010, 19:12

Guru na forum

Zarejestrowana
1,310
4-11 08
1,197
Numer GG: 15703715

Joasiu! Czy chemia któr? otrzyma?am by?a trafiona w 100 % tego nie wiem bo dziadostwo w cycuchu si? rozpleni?o ale wiem na 100%, ?e na przerzuty do w?z?ów ch?onnych zadzia?a?a , gula pod pach? bardzo znacznie si? zmniejszy?a a dzi?ki temu sta?am si? "operacyjna"
Pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
gonia 10
18.03.2010, 22:59

Expert na forum

Zarejestrowana
505
24-10 08
?ód?
1,163
Numer GG: 12192998

Joasiu Neulasty nie bra?am i dopiero jak zamkneli mnie w karcerku (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) to dali neupogen
Ale jak kazali sprawdza? morfologi? przy takich objawach (np.afty ) to lata?am i sprawdza?am, by pó?niej by? spokojna
A paskudna chemia doprowadzila ?e ?o??deczek jak pisa?am do dzisiaj szwankuje
a grzybica pojawia si? do tej pory jak dam jej wolna r?k? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) a do tego ostatnio (co mnie doprowadza do sza?u) zacze?a si? pojawia? na bli?nie
po operacji usuni?cia macicy z raczkiem ( nie powiem mam brzusio i fa?deczk?)Dbam o ni? jak najlepiej jak umi? a wystarczy ?e w nocy troch? si? spoc? i juz chamstwo si? pojawia
Stosuj? odpowiednie ma?ci i na pewien moment jest ok i pó?niej wszystko a pia? na nowo

+Quote Post
Masza70
19.03.2010, 8:45

du?a praktyka na forum

Wspiera forum
159
28-10 09
mie?cinka
1,749
Numer GG: 826551

Rzeczywi?cie ta AT musi by? mocniejsza od AC. Hardcorowe masz to leczenie (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif) Sponiewiera nas ten gad, oj sponiewiera zanim si? go pozb?dziemy. Przytulam.

--------------------
Nie p?acz w li?cie
nie pisz ?e los ciebie kopn??
nie ma sytuacji na ziemi bez wyj?cia
kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadaj? z ob?oków
ma?e wielkie nieszcz??cia potrzebne do szcz??cia
a od zwyk?ych rzeczy naucz si? spokoju
i zapomnij ?e jeste? gdy mówisz ?e kochasz
Jan Twardowski

+Quote Post
madzia 61
19.03.2010, 9:58

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Joasiu pierwsza francolka jest chyba najgorsza /przynajmniej w moim wypadku tak bylo /,sluzowki chore prawie wszystkie to normalka ale po tableteczkach nestatyny i pedzlowaniu jamy ustnej przejdzie/ja dostalam tez antybiotyk/ ,dyskonfort to malo powiedziane ,ja nie moglam jesc ,pic ,unikaj goracych potraw ,wszystko letnie i przy tak zaostrzonym stanie zapalnym najlepiej papkowate jedzonko jesc zeby nie urazac . Jestes dzielna i silna wiec dasz rade ,wierze ze za chwileczke napiszesz ze juz dobzie ,wiesz po 1 chemii najwiecej niespodzianek nas czeka i to raczej malo przyjemnych,ALE PAMIETAJ TO TYLKO STAN PRZEJSCIOWY ,BIERZEMY LEKARSTWO I PO SKONCZONYM LECZENIU ZDROWKO WRACA I ODDYCHAMY PELNA PIERSIA.Widzialas nas na spotkanku niejedna z nas przeszla horror z leczeniem lub przechodzi ale staramy sie zyc normalnie ,usmiechac sie i brac z zycia co najlepsze .A Tobie zycze duzo wytrwalosci i oczywiscie zebys w miare przyzwoicie sie czula podczas leczonka.Przytulam i pozdrawiam serdecznie (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) .

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Lonia
19.03.2010, 10:41

Guru na forum

Wspiera forum
1,368
5-11 07
wielkopolska
30
Numer GG: 3043067

Witaj Joasiu!
Ja mia?am 9 chemii TAXOTERE i jako? je znios?am , nie powiem ,?e by?o lekko , ale da?am rad? .
Najwa?niejsze jest pozytywne nastawienie do leczenia .
Jedz du?o zielonych warzyw - broku?y , brukselka, pietruszka .... zrób do tego sos czosnkowy z ostr? papryk? , troch? soli - polewaj ugotowane warzywa i jedz .... ponadto papryke czerwon? , ?ó?t? - oczywiscie s?odk? ,kilka dni po podaniu chemii.
...z owoców -kiwi , pomara?cza, jab?ka ... ugotuj zup? warzywn? na ko?ci ze schabu ....
Pij sok z kiszonych buraków z warzywami- wa?ne! Zapobiega grzybicy jamy ustnej.
Zapraszam do mojego w?tku .
Ca?uski , bed? trzyma?a kciuki za Twoje leczenie .

+Quote Post
Al_la
19.03.2010, 11:44

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
7,453
26-06 07
k/Warszawy
7
Numer GG: 9520233

Przy uszkodzeniu b?ony ?luzowej ?o??dka akurat sosu czosnkowego z ostr? papryk?, surowej papryki i zupy na wywarze z ko?ci schabowej bym nie poleca?a.

Fragment wypowiedzi eksperta:

"Zaleca si?, aby dieta osoby cierpi?cej z powodu zapalenia b?ony ?luzowej ?o??dka by?a lekkostrawna, pozbawiona produktów pobudzaj?cych zwi?kszone wydzielanie soków ?o??dkowych. Unika? nale?y zatem da? t?ustych, sma?onych czy cho?by pieczonych i duszonych z dodatkiem t?uszczu. Niewskazane s? tutaj warzywa i owoce spo?ywane na surowo, chyba, ?e s? one mi?kkie i bardzo dojrza?e. W przeciwnym razie dostarczaj? du?ych ilo?ci b?onnika, który podra?nia ?ciany ?o??dka. Podobnie dzia?a pieczywo pe?noziarniste. Konieczne jest zwrócenie uwagi na jako? produktów. Na to by by?y one ?wie?e. Lepiej kupowa? mniejsze ilo?ci, by zapobiec ich psuciu.
Wyeliminowa? nale?y ostre przyprawy oraz wszelkie u?ywki jak kawa, mocna herbata, alkohol. Objawy nasila? mog? si? po spo?yciu czekolady oraz wyrobów, w sk?ad których wchodzi kakao. Wskazane jest zaprzestanie palenia".

--------------------
W najgorszych chwilach mego ?ycia zawsze mog?em liczy? na przyjació?.
Odt?d wiem, ?e pierwsz? rzecz?, jak? nale?y zrobi?, to poprosi? o pomoc
.

Paulo Coelho

+Quote Post
Eda
19.03.2010, 14:14

du?a praktyka na forum

Zarejestrowana
318
2-09 08
Mazowieckie
898
Numer GG: 9237261

Heeejka (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Widz?, ?e daje Ci popali? chemijka...
Mia?am TAC w sk?ad którego wchodzi ów Taxotere ... po pierwszej chemii mia?am problem z ?o??dkiem - zgaga tak straszna ?e rennie pomaga?o tylko na 5 min !!! a, ?e uczulona jestem na ranigast wi?c tylko tym mog?am j? zwalcza?... No i do WC to po ka?dym posi?ku, b?d? wystarczylo, ?e si? napi?am czego? to te? bieg?am... Przesz?o, min??o po kilku dniach ale powiedzia?am once o tym przed nast chemi?.
Stwierdzi?a, ?e tak nie mo?e by? i od tej pory dostawa?am zmniejszon? ilo?? Taxotere... chyba do 105 ml...
Fakt, to pomog?o, po nast chemii byla zgaga ale ju? nie taka a WC odwiedza?am tak jak trzeba, nic w nadmiarze ^^
No i na zgag? dosta?am "cudowne tabletki", na recept? niestety, Prazol.
Zgag? miewam do tej pory cho? nie jest tak uci??liwa (przed leczeniem nie wiedzia?am co to zgaga...)

Koniecznie poinformuj swojego onka o tym co si? dzia?o, mo?e te? trzeba b?dzie dawk? zmniejszy?.

Teraz ju? wiesz czego si? spodziewa? po nast chemii i nie b?dzie to tak straszne (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Pozdrawiam i ?ciskam baaardzo mocno (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

--------------------
... prze?yj ?ycie swoje jak tylko zechcesz ...

+Quote Post
joasia
31.03.2010, 21:50

Zarejestrowana
49
26-02 10
Warszawa
1,854

Witajcie kochane dzieczynki!
Po d?u?ej przerwie wreszcie znów jestem na forum (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Co si? wydarzy?o od ostatniego postu?

Trilac pomóg?. Z jelitami w zasadzie si? unormowa?o, w tym sensie, ?e nie lata?am ju? do "00" po ka?dym posi?ku.
Ale od 3 dni mam teraz problem odwrotny i to ogromnie dokuczliwy. Do tej pory nie rozwi?zany... Po rozmowiw z Al-l? mam przekonanie, ?e lewatywa bedzie konieczna...
Bior? dalej Anasteloc na ?o?adek i te leki os?onowe mam brac do ko?ca chemii.

22.03 mia?am zrobiona scyntygrafie ko?ci. Wynik jakis dziwny i onka kaza?a mi zrobi? RTG zmienionych miejsc, chociaz doda?a, ?e taki RTG to raczej nic nie wyka?e i w razie czego to da skierowanie na jakie? inne badanie... Ale wyczyta?am w necie, ?? scyntygrafia nie rozró?nia zmian nowotworowych od zwyrodnieniowych i zapalnych, wi?c mam nazieje, ?e to tylko zwyrodnienia... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

A jak si? czuj?? Od wtorku 23.03 zacz??am czu? si? lepiej... i z kazdym dniem silniejsza (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
A wi?c w ?rod? 24-tego wybra?am si? po wa?ny zakup - PERUK?!
Sp?dzi?am w sklepie chyba 3 czy 4 godziny (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) , ale w koncu kupi?am. Wkrótce wrzuc? fotk? swoj? z peruczk?. Nastepnego dnia zacze?y mi masowo wychodzi? w?osy, wi?c m?? zestrzyg? mnie na je?a. Okropnie w takiej fryzurze wygl?dam... jednak okaza?o si?, ?e w?osy by?y duzym atutem w moim wygladzie... Wi?c teraz nie wychodze z domu bez nakrycia g?owy, czyli zast?pczych w?osów.

A jak juz si? lepiej poczu?am to dosta?am wiatr w ?agle i powróci?am do zarzuconych obowiazków i przyjemno?ci. Do obowi?zków równiez dlatego, ze mia?am telefony z pro?b? o powrót i uleg?am przekonywaniu, ?e to dobrze mi zrobi . Oczywi?cie uprzedzi?am, ?e wszystko OK, ale nie mog? sie przemeczac itp. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Czas mi up?yn?? tak szybko, ?e cho? ciagle mia?am ch?c zajrzec na forum, to okazywa?o sie, ?e juz zbyt pó?na pora i same oczy mi si? zamyka?y...

Jestem juz po drugiej chemii ... mia?am j? o 2 dni wczesniej, czyli wczoraj. I od teraz b?d? mia?a kolejne juz we wtorki. Podczas chemii by?o mi niedobrze i ca?y wczorajszy dzien te?. Dzi? pod tym wzgl?dem jest lepiej.
Z dobrych wie?ci, które wczoraj us?ysza?am od onki:
Po 1 chemii skorypiak piersiowy wymi?k?!!! a w?ze? nadobojczykowy zmniejszy? si? o po?ow?!!! czyli super (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ca?usy dla Was i u?ciski, dzieki za porady - wszystkie przeczyta?am i bior? do serca (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Cmoki!!! (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

+Quote Post
Kat-na
31.03.2010, 22:03

Guru na forum

Zarejestrowana
990
7-09 08
?ód?
911

Czyli raczysko reaguje na leczenie jak si? nale?y.
A Ty ?wietnie sobie radzisz i nie chorobie rz?dzi? swoim ?yciem.
Moje gratulacje!
Je?li chodzi o nadinterpretacj? wyników bada?, to ...s?ów mi brak, ile nerwów przez to straci?am...i nie tylko ja.
Trzymaj si?, Joasiu!

+Quote Post
b.angel
31.03.2010, 22:06

Guru na forum

Zespó? Amazonki NET
4,849
26-06 07
gród nad mleczn?
9
Numer GG: 5536919

jak fajnie si? czyta takie optymistyczne posty (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

fajnie_fajnie , ?e chemijka dzia?a i gadzina w odwrocie (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ps. s? takie lewatywki gotowe do kupienia w aptece (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

.... przewróci?o si?, niech le?y ....

+Quote Post
madzia 61
31.03.2010, 22:16

Guru na forum

Wspiera forum
2,385
11-12 07
centrum
209

Joasiu super ze gadzinka grzecznie sie wycofuje,tez mam wiare ze z kosteczkami to sks ,probuj moze soki pic /burak ,jablko ,marchew/oczywiscie swieze mi pomagaly przy dolegliwosciach jelitowych.Teraz odpoczywaj i nabieraj sil do kolejnego starcia .Buziaki ogromniaste .

--------------------

Nigdy nie rezygnuj z marzen.Kieruj sie znakami-PAULO COELHO

+Quote Post
Dortek
31.03.2010, 22:35

Guru na forum

Wspiera forum
1,148
19-11 08
PL/UK
1,269
Numer GG: 13183421

Chemioterapeutyki wp?ywaj? do?? znacz?co negatywnie na b?ony ?luzowe, st?d te? i Twoje problemy z ?o??dkiem.
Ja mia?am du?e problemy ze zgag? (której wcze?niej raczej nie do?wiadcza?am) i zaparciami. Na szcz?scie po zako?czonym leczeniu wszystko poma?u sie unormowa?o, cho? ju? si? ba?am, ?e mój wyraz twarzy wzbogaci si? o nagminny wytrzeszcz oczu (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Asiu, najwa?niejsze, ze chemia dzia?a i gadzina wymi?kka. Te dodatkowe, w?tpliwe zreszt? 'przyjemno?ci' s? na szcz??cie chwilowe i wkrótce si? sko?cz?.

Rozumiem, ?e wróci?a? do pracy, co znaczy, ?e si?y wracaj?. Osobi?cie uwa?am, ?e to bardzo dobry pomys?, bo odrywa od jednostajnej codzienno?ci wytyczanej przez kolejne dolegliwo?ci pochemijne.
Ale pami?taj- nie przem?czaj si?. My?l?, ze wszyscy to zrozumiej?.

--------------------

+Quote Post

8 V  « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 20.10.2020 - 13:26