IPB

( | )

> Zasady

Pami?tajcie o zasadach.
Znajdziecie je wszystkie klikaj?c na link:

http://www.amazonki.net/noweforum/index.php?showtopic=92

Najwa?niejsze:
-przed zadaniem pytania sprawdzi? w archiwum czy temat nie by? ju? poruszany. Do tego s?u?y funkcja Szukaj.
-postaraj si? wybra? odpowiedni dzia? do tre?ci postu
-
nazwy tematów nieodpowiadaj?ce tre?ci w nich zawartych b?d? zmieniane.
-
Posty piszemy w sposób przemy?lany - to nie jest chat i macie czas na sformu?owanie czytelnej wypowiedzi. Staramy si? pisa? po polsku. Je?li co? chcemy doda?, a nie ma jeszcze do naszego posta komentarza innego u?ytkownika, u?ywamy opcji EDYTUJ

Dzi?kuje bardzo za uszanowanie zasad.

Klikaj?c na poni?szy link znajdziecie archiwalne tematy z dzia?u : REKONSTRUKCJA PIERSI

http://www.amazonki.net/forum1/index.php?board=12.0

Reply to this topicStart new topic
> rekonstrukcja w Olsztynie
V
magdam
19.02.2009, 23:10

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443
Numer GG: 3651862

Dziewczyny mam pytanko do Was!!
Mo?e która? z Was s?ysza?a co? apropos rekonstrukcji w Klinice MSWiA??? Chodzi mi zw?aszcza o dr. Felixa Lewko. Czy ju? operuje tu i jakie s? efekty. Pozna?am tego doktora podczas mojego pobytu w szpitalu. Dr. Lewko te? by? pacjentem i kiedy? si? wda?am z nim w rozmow? na temat rekonstrukcji (du?o nie wiedzia?am) i potem dr. si? przyzna? ?e jest chirurgiem plastykiem i b?dzie robi? rekonstrukcjie. Potem spotka?am go w szpitalu jak by?am w odwiedziny i wzi??am nmiary na niego. Jestem ciekawa czy ?adnie robi cycki.
Z tego co wyczyta?am na necie to wcze?niej pracowa? 26 lat w niemczech i te? robi? rekonstrukcjie.
Jak co? wiecie to dajcie zna? bo tak si? zastanawiam ?e mo?e pojecha? do niego? Tylko chcia?abym wiedzie? ?e dobrze robi.

--------------------
Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne my?lenie wszystko odmieni!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Reklama
19.02.2009, 23:10
#

Quote Post
magda 24
20.02.2009, 9:01

Guru na forum

Zarejestrowana
631
5-11 07
Olsztyn
16
Numer GG: 6710847

http://www.poliklinika.olsztyn.pl/main
Magdam na dole jest baner, klikasz i masz....

http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,90434,54...astycznego.html

?eby zarejestrowa? si? do dr Felixa Lewko musisz zadzwoni? 089 539 8787; przyjmuje na NFZ, ale tak?e prywatnie. Prywatnie 100 z? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jak robi nie wiem, nie widzia?am. Id? na do niego 26. lutego !!!
O wszystko zapytam, poprosze mo?e o jakie? zdj?cia. Pozdrawiam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
magdam
20.02.2009, 10:46

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443

Madziu dzi?ki, artyku? czyta?am wcze?niej i namiary na niego mam bo dostalam od niego.
Mapisz prosze jak wra?enia po wizycie u niego. Ciekawa jestem jego prac wi?c poogl?daj duuu?o fotek (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Czekam na jakie? wie?ci

--------------------

+Quote Post
magda 24
3.03.2009, 9:53

Guru na forum

Zarejestrowana
631
5-11 07
Olsztyn
16

WItam, by?am u dr Feliksa Lewko. Cudny cz?owiek. Doskonale Ci? pami?ta? Magda, prosi? by Ci? serdecznie pozdrowi?.

Okaza?o si?, ze pracuje w Olsztynie do konca marca tylko (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) niestety.... zbada? mnie, poogl?da?, pokaza? zdj?cia (bardzo ?adne piersi robi!!!!!) wyja?ni? wszystkie w?tpliwo?ci i poprosi? by poszuka? kogos innego..... b?dzie przyjmowa? prywatnie, operowa? te?, ale tylko drobne zabiegi (korekty uszu, nosa itp.)...buuuuuuuuuu

+Quote Post
magdam
3.03.2009, 10:41

Guru na forum

Zarejestrowana
956
7-03 08
Gorlice/Kraków/Warszawa
443

Dzi?ki Madziu za pozdrowienia. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Ciesz? si? ?e mnie pami?ta.
Wielka szkoda ?e go ju? tam nie b?dzie bo powiem szczerze ?e chcia?am do niego pojecha?. Ciekawe czemu zrezygnowa? z pracy w klinice? On te? chcia? walczy? o to ?eby korekta zdrowej pierszi by?a refundowana. No có? szkoda wielka ?e tylko prywanie b?dzie robi?. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------

+Quote Post
magda 24
3.03.2009, 12:01

Guru na forum

Zarejestrowana
631
5-11 07
Olsztyn
16

Z tego co mówi? nie dogada? si? z w?adzami Polikliniki, to ju? kolejny lekarz, który odchodzi z powodów tzw. "politycznych". Faktycznie opowiada? o tym, ?e to paradoks, ?e korekta zdrowej piersi nie jest refundowana. Bije od niego taki spokój i opanowanie. Rozmawia?am z nim prawie godzine, czu? fachowca. No i ma pi?kne d?onie.....(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

: · ·

· · ·

: 6.12.2019 - 20:01