- - -
Lulu w?a?nie tu.
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2, 3, 4, 5, 6
lulu
Musi mi si? uda? smile.gif
mag_dag
brawo lulu, witaj na forum //u?miech

a teraz kliknij na "Dodaj ODP" na dole po prawej, napisz wi?cej literek o sobie i na ko?cu kliknij na "dodaj odpowied?" tak ju? bardziej po ?rodku //oczko

buziakowuj? serdecznie //big buziak
JOANNA_AA
Oczywi?cie ?e Ci si? uda. Witaj na naszym forum. Jest tutaj milutko i jak w najlepszej rodzinie znajdziesz trosk?, pocieszenie, ?miech, ?al czasem smutek. Wylewamy ?zy jak mamy do?y, cieszymy si? ze wszystkiego i dzielimy si? tymi rado?ciami, dzielimy sie te? do?wiadczeniem i wiedz?. Trafi?a? w super gniazdo.
lulu
Jestem po amputacji (sylwester 2007), zajadam tamoxyfen, ogólnie samopoczucie o.k. biggrin.gif
Baba Jaga
Witaj
lulu
To ?e jest tu fajnie to wiem ju? od jakiego? czasu, troch? czatowalam, ale musia?am sobie poradzi? tu na forum.
madzia 61
biggrin.gif Witaj Lulu ,dasz rade !!!!!! wub.gif
lulu
Mam nadziej?,?e sobie poradze, bo nie musia?am teraz kasowa? tego co pisalam (a wcze?niej bywalo, ?e wychodzily g?upotki)
luska
Witaj Lulu ........fajnie ?e si? ujawni?a?
basia
witaj lulu . nie martw sie dasz rade ,ja tez jestem nowa czasami cos nie wyjdzie , ale to nic dziewczyny pomoga i dasz sobie rade .Pozdrawiam basia -a naprawde dorota tez mam namieszane.Sama widzisz
Lonia
Witaj Lulu ,czuj si? swobodnie , napisz co? wi?cej o Twoim leczeniu , czy mia?a? chemi?? itd....
lulu
po amputacji, biore tamoxyfen, czekam jeszcze na wynik her2, mialam wrocic do pracy w marcu ale chyba mam lenia i jeszcze przez marzec posiedz? w domu
Maja048
I ja Ci? witam na forum, widzisz uda?o si?, a tak narzeka?a? biggrin.gif Pozdrawiam
Ajaka
Witaj lulu....szybko si? uczysz,zdolna z ciebie dziewczynka biggrin.gif ......
Anna_07
Witaj Lulu .... smile.gif uda?o si? ...masz swój w?tek . Ile razy wesz?am na forum ,tyle razy wypatrywa?am " ocz?ta " za Lul? i jej w?tkiem . Brawo ....brawo ... jeste? , wi?c witaj ! Pozwól ,?e Ci co? doradz? .....poleniuchuj sobie jeszcze . Odpocznij po stresie , po operacji .Zd??ysz si? jeszcze napracowa? biggrin.gif Poklikaj z nami i ciesz si? ,?e wszystko co z?e ju? jest za Tob? , jest ju? histori? . Serdeczno?ci przesy?am wub.gif
lulu
Dzi?ki za wsparcie w /s kompa, bo to mnie gryz?o bardzo. Wi?ksze problemy komputerowe rozwi?zywa?am a tu tak mi schodzi?o..., ale ju? teraz b?dzie tylko lepiej. Buziaczki dla wszystkich rolleyes.gif
Gra?yna1
I ja Ci? serdecznie witam i buziaczki przesy?am smile.gif
Dakota
Witam Cie Lulu...fajnie, ze chcesz z nami klikac...pozdrawiam smile.gif
Kela
Witaj Lulu na forum
twój nick kojarzy mi si? ze spaniem biggrin.gif ale na pewno jest oryginalny i nie da sie pomylic z innymi
brodka
Witaj Lulu ,ciesze sie ze z Nami bedziesz klikac .
Jak pisala Kela masz super nick,mnie sie tez podoba.
Pozdrawiam z gor
Amor
Witam Cie Lulu na naszym forum!Fajnie ze dotar?as do nas!Pozdrawiam
Blubery
Cze?? Lulu z pomorskiego!

Ja te? jestem z krainy wiatrów czyli z pomorskiego, na dodatek jeste?my równolaty.
U?ciski
B.
lulu
Dzi?kuj? za mile s?owa, a dla wszystkich mam moje anio?ki rado?ci
Al_la
Lulu, jeszcze ja Ci? witam w?ród nas smile.gif
siwow?osa
Lulu ja te? Ci? witam serdecznie w naszej forumkowej Rodzince
elizka
I ja Ciebie witam Lulu w srod nas.
Klikaj z nami i czuj sie tu dobrze. Buziaki wielkie
Al_la
Ale mia?a? niespodziank? biggrin.gif .....mi?o mi by?o smile.gif
wiera
Witam Ci? u nas. Na pewno s?uszna decyzja, ?eby do nas do??czy?. Dla mnie ten nick kojarzy si? z nazw? kwiatów, s? aksamitki lulu. Witamy cieplutko.
mag_dag
a dla mnie Lulu to ani spanie, ani kwiatki...
Lulu kojarzy mi si? z dziewczyn? z Dzikiego Zachodu, ze starych czarno-bia?ych westernów z Johnem Wayne'm (znaczy one mog?y by? kolorowe, tylko telewizory w Polsce jeszcze nie by?y //oczko)

buziakowuj? serdecznie //big buziak
lulu
Dziki Zachód to nawet pasuje, bom w?ród dwóch starszych braci wychowana i wczesne lata dzieci?stwa w zachodniej cz??ci Polski sp?dzi?am. rolleyes.gif
Doris
zawsze troszcz si? o siebie!
lulu
Amputacj? mia?am w sylwestra 2007 (dwa miesi?ce temu). Wyniki jakie mam to : G-2 , wielko?? ogniska po utrwaleniu 0,7 cm, receptor ER(++) w 90% komórek guza , PR(+++) w 70% komórek guza. Na oznaczenie HER2 jeszcze czekam. Lekarz u którego by?am (rozmowny nie by?, maj?c wyniki pyta? mnie o wielko?? guza - chcia?am mu powiedzie?, ?e przykro mi ale przespa?am operacj? i nie wiem) przepisa? mi tamoxyfen. Zastanawiam si?, czy to jest wystarczaj?ce leczenie, czy dopiero po oznaczeniu HER2 mo?na spodziewa? si? dodatkowych zalece?. Jak d?ugo czeka?y?cie na oznaczenie HER ? Nie wpadam w panik?, ale nie chcia?abym co? zaniedba?. Pozdrawiam rolleyes.gif
b.angel
na wynik herów faktycznie sie czeka d?u?ej - ja chyba w?asnie ze 2 miesi?ce czeka?am
......
... guz by? mocno hormonozalezny i drugi stopie? z?osliwo?ci co kwalifikuje cie do dalszego leczenia za pomoca hormonoterapii bez chemii wg naszych standartów leczenia raka piersi ....... smile.gif

no chyba, zeby sie okaza?o, ze hery dodatnie wtedy powinno sie w??czy? chemioterapie i herceptyn? ....... ale tfu tfu ......na psa urok .......
lulu
Teraz mam pro?b? do tych dziewczyn które by?y ju? na komisji "do spraw orzekania o niepe?nosprawno?ci". Mam wezwanie na 18.03.2008 i nie mam poj?cia jak tam si? zachowa? (no wiem, ?e nie nale?y bi? lekarzy od razu tylko jak orzekn? niekorzystnie), ale serio, czy wystarcz? moje dokumenty bo mam : USG-stwierdzenie guza, wynik biopsji pod USG, wypis ze szpitala, okre?lenie receptorów (bez HER2 bo ci?gle czekam). Mo?e jeszcze trzeba co? o czym nie wiem to prosz? o podpowied?. Mój lekarz pierwszego kontaktu to równa babka i zawsze pomo?e je?li tylko b?dzie mog?a. Dzi?kuj? rolleyes.gif
Pyrunia
Hmmm...prawda jest taka , ?e niezale?nie ile wyników
masz, najwa?niejsze jaki jest lekarz. Cz?owiekiem
czy urz?dnikiem. Czy interesuje
si? pacjentem, czy tylko "odwala robot?"
Mo?esz odwo?ywa? si? od orzeczenia.

Wi?cej na ten temat mo?esz tutaj poczyta?
http://www.amazonki.net/forum/index.php?showtopic=212

Pozdrawiam
Kasia 1983
Lulu ja równie? witam Ci? cieplutko. Ja te? jest tu od niedawna i spotka?am tu wspania?e Psiapsió?eczki. No i polecam czat, tam to zawsze jest weso?o, a jak sie ma z?y humor to zostaje on przegnany ró?nymi narz?dziami hehe. Do mi?ego poklikania wub.gif
lulu
No to si? pochwal?. By?am dzi? u ginekologa i po przejrzeniu moich wyników i badaniu powiedzia?, ?e powinnam sie czu? wyleczona, by? zdziwiony ?e nikt mi tego wcze?niej nie powiedzia?. Kaza? przyj?? za rok. Jeszcze tylko czekam na oznaczenie HER2 i dopiero wtedy b?d? spokojniejsza (pod warunkiem ?e wynik b?dzie pozytywny). Na t? okoliczno?? kupi?am sobie pierniczki i wpierniczam je mniam mniam. Ch?tnie pocz?stowa?abym Was wszystkie, ale nie chc? si? da? sie wys?a? mailem. Mo?e kiedy?. Buziaczki dla wszystkich. biggrin.gif
justa1970
LUlu witam ci? gor?co ,widz?? ty weso?a dziewczynka a wiec dobrze trafi?a? bo my te? takie . biggrin.gif
Halinka
biggrin.gif Super, Lulu!!! smile.gif tongue.gif biggrin.gif To ja z tej okazji te? powpierniczam pierniczki razem z Tob? (bo akurat mam)! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif !!
lulu
No to jestem po komisji. Mam I grup? na dwa lata. Lekarz by? o.k., krótkie badanie stetoskopem, ogólny ogl?d mego cia?a do pasa w gór? i wsio. Zaraz po komisji podczas wywiadu spo?ecznego sympatyczna kobietka zasugerowa?a mi ró?nego typu udogodnienia jak: pomoc finansowa przy remoncie ?azienki (niestety rok temu robi?am remnocik ca?o?ciowy mieszkanka), pomoc w kupnie komputera, itp. ale powiedzia?a te? o mo?liwo?ci odpisania kwoty 800,00 z? przy rozliczeniu rocznym - 400,00 za niesprawno?? i 400,00 za samochód (je?li si? go ma), mnie w tym roku to nie dotyczy bo decyzj? mam teraz, ale je?li kto? otrzyma? I grup? w 2007 to mo?e skorzysta?. To na tyle. rolleyes.gif
lulu
znalaz?am artyku?, mówi?cy o osi?gni?ciach naszych naukowców, w sprawie wykrywania mi?dzy innymi raka szyjki macicy.
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=478288#more
joA?ka
Witaj Lulu, my si? chyba jeszcze nie znamy smile.gif
jestem prawostronn? amazonk? od 13-tu miesi?cy i za nied?ugo czeka mnie kolejna kontrol....
Fajny ten Twój doktor na komisji musia? by?, bo mój da? mi jedynk? na rok i w?a?nie mi si? sko?czy?a, no w?a?nie.... czas si? stawi? na kolejn?, hmmm
Pozdrawiam serdecznie!!!
EL?BIETA
Czesc
mnie tez chyba jeszcze u ciebie nie bylo - milo cie poznac

Jestem amazonka od 3 lat, prawie dwa lata po rekonstrukcji (serdecznie polecam!!!!!!)

pozdrowionka tongue.gif
ela
Witaj Lulu .
Jestem Amazonk? prawostronn?, a operowana by?am jak Ty te? w grudniu.
Leczona jestem tylko Tamoxifenem. Mo?e u Ciebie b?dzie tak samo . smile.gif

pozdrawiam
lulu
A jutro b?d? buszowa? po Sopocie, a dok?adniej o godz. 18 w Krzywym Domku na Monciaku, na otwarciu wystawy fotograficznej (mojego brata). Tytu? " W stron? cz?owieka". smile.gif
grazyna52
Lulu spiesze tez z powitaniami i ciesze sie bardzo,ze wyniki dobre i tylko tabletki.Ja lewostronna,od ponad dwoch lat(Zolanex i Arimidex).Mam nadzieje,ze milo spedzilas czas w Sopocie na wystawie.Pozdrawiam Cie serdecznie.
Selena
Witaj Lulu...pierwszy raz jestem w Twoim watku...ciesze sie, ze jestes z nami... smile.gif
Mialas racje...praktyka czyni mistrza...coraz lepiej sobie radze z klikaniem...bez myszki...palcem... biggrin.gif
Pozdrawiam cieplutko...
Janina.S
Witaj Lulu - ja troche spózniona z tym powitaniem ale tak to jest gdy ciagnie sie juz drugie pó?wiecze pod górk?
Troche starsza od Ciebie i zyciowo i stazem amazo?skim no i w wynikach tez na przedzie bo G3 i Her2 /++/ ale co tam
dziewczyny mnie zapewni?y ze skoro w?z?y czyste to - bedzie dobrze - a ja w to wierz? .
A co z Twoim HERem czy juz wiadomo ??
lulu
Dzi?ki Janinko (moja Mama tak mia?a na imi?) .Na HERa czekam jak cholera. rolleyes.gif
lulu
Dzi? jest dzie? spe?niania marze? i dobrych wiadomo?ci. smile.gif
Dzi? moja córcia dosta?a dziekank?, bardzo chcia?a j? mie?. Uda?o si?. smile.gif
Ja ju? wiem, ?e moje HER2 jest z jednym +. smile.gif
I bardzo cieszy?am si? tym wszystkim, ale postanowi?am napisa? o tym dopiero jak o Agnieszcze b?d? dobre wie?ci. smile.gif
I sz?am sobie po odbiór autka od mechanika i mówi? Panie Bo?e, ja wredota tak chcia?abym pochwali? si? dobrymi wiadomo?ciami, cieszy? si? wi?c prosz? pozwól mi. Daj si?? Agnieszce, Ona musi sie poczu? lepiej i pozwoli? mi na og?oszenie tego. I co? W domciu otwieram forum i rado??. Ale po?wiczy?am jeszcze troch? wol? i dopiero teraz chwal? si?. Buziaczki dla Wszystkich. Dzi? zara?am na sta?e i nieuleczalnie pozytywn? energi?, i rado?ci?, i wszystkim co najlepsze. I tak ma by?. smile.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.