- - -
kicia
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2
kicia
Witajcie ponownie( angry.gif chcia?am buziaczka dla Was i nie mog? znale? ?....)

Wykopa?am si? z 7 strony starego forum .... http://www.amazonki.net/forum1/index.php?topic=2190.0

A to nowe sobie zwiedzam (i obw?chuj? blink.gif ) i jeszcze nie wiem czy mi sie podoba, có? stare przyzwyczajenia....
Zastanawiam si? czy jestem nowa czy stara.... mam si? przedstawia?????
Póki co tez mi okropnie brakuje mo?liwo?ci czytania jak w tamtym forum "poka? ostatnie wiadomo?ci"...
Pozdrawiam wszystkich czytaczy!!! smile.gif

Ale numer - nie mog? znale?? 'wy?lij'.... no i b?dzie 'kombinuj dziewczyno'... - a jednak posz?o, zmyli? mnie ten komunikat, ?e nie wybrano ?adnego pliku do wys?ania....
Al_la
Dobrze wykombinowa?a?.....spryciula biggrin.gif
manka45
Witaj Kicia !!

Kombinuj dziewczyno nim twe wdzieki przemina la la la
kicia
Obawiam si?, ?e mi wdzi?ki przemin? zanim si? przekonam do tych nowo?ci.....
Zwiedzam forum, czytam "pomoc', by?am na czacie (po cichutku) i chyba........ czmychn? w moje krzaki....
Jestem zodiakalny bli?niak, powinnam lubi? zmiany, ale jako? w tym przypadku nie lubi?.....
Parabola
Zaczepia?am Ci? wczoraj na czacie, a Ty ani bee ani me tongue.gif
Ja te? jestem "bli?niak" i jak mam czas to chodz? po forum i je rozgryzam cool.gif
Na razie efektami si? nie b?d? chwali?.. ale co nie co juz kumam... biggrin.gif
kicia
Uuuuuuuuuuuu.... nie widzia?am ?adnej zaczepki... Wogóle nie widzia?am, ?e jeste?... blink.gif Dzi? widzia?am list? 10 osób, a wczoraj nikogo... Zreszt? na g?ównej stronie forum wczoraj widzia?am ludzi, a dzi? jestem tylko ja???? a po wej?ciu w Przedstaw si? s? te? inni.... Chyba co? nie tak z ocz?tami, receptk? na okularki mam... pewnie trza zasuwa?...
misia2
kiciu dzieki ale nie wiem gdzie mam napisac ta wiadomosc i gdzie umiescic do kogo ta wiadomosc ma byc przeslana nic nie rozumiem prosze o pomoc bo b.angel mnie okszania ze trzeba pisac na prywatnych wiadomosciach a ja nie wiem jak
Betii
Witaj na nowym forum.Pozdrawiam laugh.gif
kicia
O rany ... ?le ze mn? blink.gif
Wracaj?c dzi? z pracy zapomnia?am .... wysi??? na swoim przystanku... biggrin.gif - by? dodatkowy spacer.
My?l?: dziura pochemijna (zapomnia?am gdzie mieszkam blink.gif ) czy szczyt roztrzepa?stwa...
Gorzej, bo jutro jad? na kontrol? do onka, jak nie wróc? b?dzie znaczy?o, ?e si? b??kam gdzie? po Krakowie... biggrin.gif
No to do jutra, ... mo?e....
Kachna
Kiciu...moze klebek welny...albo kreda droge poznacz....no nie wiem....ale zrob tak,zebys do nas wrocila.
Baba Jaga
koniecznie ! biggrin.gif
EL?BIETA
CYTAT(kicia @ Nov 13 2007, 22:25:57) *
O rany ... ?le ze mn? blink.gif
Wracaj?c dzi? z pracy zapomnia?am .... wysi??? na swoim przystanku... biggrin.gif - by? dodatkowy spacer.
My?l?: dziura pochemijna (zapomnia?am gdzie mieszkam blink.gif ) czy szczyt roztrzepa?stwa...
Gorzej, bo jutro jad? na kontrol? do onka, jak nie wróc? b?dzie znaczy?o, ?e si? b??kam gdzie? po Krakowie... biggrin.gif
No to do jutra, ... mo?e....

Czesc Kicia

No i udalo ci sie wrocici czy tez blakasz sie gdzes po zimnych ulicach??/ mam nadzieje ze wzielas ze sba ni Ariadny albo chociaz telefon komorkowy hiihiihih
brodka
Czesc Kicia
Jak bylo u onka ???
Pisz dziewczyno bosmy ciekawe.
Betii
Witaj Kiciu.Napisz jak tam po wizycie u onkologa?Pozdrawoiam. laugh.gif
kicia
Melduj?, ?e wróci?am! Uda?o mi si? nie zgubi?, cho? przyznaj?, ?e by?o pe?ne skupienie je?li chodzi o wysiadanie biggrin.gif
Troszk? przekombinowa?am, bo tak mi by?o ?pieszno z powrotem, ?e wróci?am o .... 21. D?uuuuuuuuuuugi dzie? by? - bo wyruszy?am o 6.15 blink.gif
A u onka - w skrócie ok. A w szczegó?ach "obraz scyntygraficzny ko?cca zaburze? ogniskowych gromadzenia znacznika podejrzanych o rozsiew raka piersi nie wykazuje. Nieco niejednorodne wysycenie znacznikiem rzepek sugeruje obecno?? zmian zwyrodnieniowych" smile.gif - wi?c to jednak ze staro?ci wink.gif
Pani przeczyta?a mi wynik i kaza?a przyj?? za 3 miesi?ce. I uwa?a?a wizyt? za zako?czon? blink.gif Nie da?am si? wygoni? i najpierw za?yczy?am sobie wynik scyntygrafii na wynos, dosta?am ksero (tote? mog?am tu tak ?adnie napisa?...), potem chcia?am dok?adnie wiedzie? co te? gro?nego w samotniczce wykaza?o usg a potem po robionej na cito mammografii wiedzia?am tylko telefonicznie, ?e ok - tu mi du?o nagada?a, ale nie dam rady nic powtórzy? a na pi?mie nie mam, co? jest ale usuwa? nie kazali, b?dzie do towarzystwa wcze?niejszej torbielce, kolekcja mi si? robi... A na koniec oznajmi?am, ?e nie mia?am w tym roku usg podrobów i rtg - i dosta?am skierowanka. O macanie si? juz nie dopomina?am wink.gif Rtg ju? zrobi?am a na usg mam termin - 11 marzec, ciekawe czy to badanie b?d? mie? z tegorocznego przys?uguj?cego 'limitu' czy juz z przysz?orocznego biggrin.gif

Dzi?ki za pami??, mi?ego wieczoru i kolorowych snów! Buziaczki (ja nie wiem która to mordka...)
Al_la
Przyznaj si?, ?e tak pó?no wróci?a?, bo ?wi?towa?a? dobre wyniki
Dobrze, ?e chocia? do domu trafi?a?

Ciesz? si? z Twoich wyników i ca?uj?
Al_la
Kicia wy?a? z krzaków
Parabola
CYTAT(Al_la @ Nov 27 2007, 22:44:15) *
Kicia wy?a? z krzaków

.........ja juz do niej nie mam si?y....

Wpadnie, napisze i znika ...../ ma?pa czyta bez zalogowania.../

Jak wydobrzeje, to jej te krzaki podpal?.... tongue.gif
b.angel
Kicia wink.gif
znowu w krzaczorach siedzisz ph34r.gif
wy?a? wink.gif
Al_la
No! Z krzaków wylaz?a?...chyba Ci tam dooopka zmarz?a tongue.gif
Ale chocia? by? tu s?ówko skrobn??a jak ?yjesz smile.gif
kicia
Ja mam krzaczki..... podgrzewane wink.gif

Skrobni?cia b?d?ce znakiem ?ycia zostawiam w cudzych w?tkach biggrin.gif szczególnie dzisiaj. Ale ja dzi? postów napisa?am rolleyes.gif

U mnie nic nowego, leci jako? (po japo?sku: jako tako), tylko bardzo szybko leci... ledwo nad??am. Os?abienie jesienne skumulowa?o mi si? z tym zimowym no i nie ma lekko... Ale staram si? smile.gif
mag_dag
no i Kicia si? nasza znalaz?a.... jak mi?o //u?miech

tylko dlatemu nie kazuj? Ci sta? w k?cie za to d?ugie milczenie, ?e mam dzi? dobry humor... //j?zor

a i powiem Ci w tajemnicy, ?e "jako_tako" to jest ca?kiem dobrze !!!! //oczko

buziakowuj? serdecznie //big buziak max

kicia
Przyziemne problemy mnie przyt?oczy?y, ci??ko wszystko ogarn?? to wszystko, zdrowotnie te? co troch? co? wymy?laj? i tylko mnie denerwuj? zanim si? wyja?ni... W ko?cu zosta?am szcz??liw? posiadaczk? lekkiego antydepresanta, dzi? wykupi?am... mam w torebce i ju? dzia?a... wink.gif

Przysz?am si? pochwali? - zalicza?am dzi? komisj? d/s niepe?nospr. Po dwóch latach "znacznej" niepe?nosprawno?ci i prawie trzech od zako?czenia leczenia spodziewa?am si? uzdrowienia... a tu niespodzianka - znaczny stopie? jeszcze na rok! rolleyes.gif

Kurcze... w?a?nie mi przez ?eb przelecia?o - mo?e wcale nie jestem taka zdrowa jak mi sie wydaje???
Wersja bardziej optymistyczna - a wszystko te pi?kne oczy... (patrz awatarek!)
Al_la
Kicia, jak si? ciesz?, ?e przemówi?a?.
Pisa? mi si? nie chce, ale do Ciebie napisz?, bo ciesz? si?, ?e? z tych krzaków nos wystawi?a.
Gratuluj? antydepresanta, co z torebki dzia?a. Te? bym tak chcia?a.
Tych pi?knych oczu, to ch?tnie bym pozyczy?a, bo mam tylko umiarkowany, a i w Zusie mo?e by si? przyda?y wink.gif
Parabola
CYTAT(Al_la @ 5.06.2008, 23:40) *
Gratuluj? antydepresanta, co z torebki dzia?a. Te? bym tak chcia?a.

Zaleg?osci nadrabiam.. .... dosz?am i do Ciebie biggrin.gif

By?a u mnie i nic nie mówi?a, ?e takie "cudo" nosi w torebce ?????
Ja te? taki chc? ..... !!! ..... siedz? w dole g??boko zakopana.....
Tylko ob?oki dymu unosz?ce si? nad ... rolleyes.gif sugeruj?, ?e tam kto? jest .... huh.gif
Mo?e po?ycz? "te" pi?kne oczy..... boj? si?, ?e w tym roku zus mnie "uzdrowi".... huh.gif
Baba Jaga
Kicia jak Ty to robisz?...... unsure.gif
- jak tylko która? dziwczyna prosi o kciuki, nawet tydzie? do przodu, to Ty w dniu kiedy to jest aktualne, wyci?gasz w?tek potrzebuj?cej i pierwsza ?apy ?ciskasz ......
Ja nie ogarniam forum ju? dawno ......
A Ty jeste? na posterunku zawsze gdy to potrzebne ..... dobry punk obserwacyjny te twoje krzaczki....
zawarto?? torebki te? bardzo dobra ...... a i ZUS ?askawy ........ biggrin.gif

Pozdrawiam Kiciokrzaczki wub.gif
kicia
Babo..... Ty co? chcesz ode mnie cy co? Tyle komplementów... (jakby co mam 5 kociaczków na zbyciu...)
te? nie ogarniam forum, chyba si? nie da.... a Brodka to s?siadka zza miedzy wi?c musz? pami?ta? biggrin.gif
Z tym trwaniem na posterunku itd - to chyba ... mylisz mnie z Al-l? (ja to czytacz jestem rolleyes.gif )

to nie ZUS ?askawy - ja z ludu pracuj?cego i orzekam si? w Powiatowym Zespole d/s orzekania o niepe?nosprawno?ci, ale baaardzo podoba mi si? dodatkowy urlop i praca godzink? krócej - jak matka karmi?ca...

tableteczkom do tej pory si? przygl?da?am i nie mog?am zdecydowa? bra? ju? czy 'od jutra'.... ale wczoraj (po lekturze forum) zacz??am terapi?....
Bogusia - mam 60 szt. chcesz troch????
Parabola
CYTAT(kicia @ 17.06.2008, 12:10) *

Bogusia - mam 60 szt. chcesz troch????

...........ale czego masz 60.... huh.gif
Tabletek...... czy kotów..... tongue.gif
Baba Jaga
zgad?a?.... biggrin.gif

ja w?a?nie nie chc? koteczka.... nie podrzucaj laugh.gif

Ala kocha kotki ......... smile.gif smile.gif
kicia
Bogusia ..... Ty wiesz co!!!
czytaj no ze zrozumieniem booooooo.... dostaniesz kota (a poniewa? promocja trwa - to drugi gratis!) wink.gif
A sk?d ja mam Ci wzi?? 60 kotów??? - lepiej odpukam w niemalowane... rolleyes.gif
Tableteczek te? Ci nie dam, zmienisz klimat to Ci si? polepszy (albo pop... biggrin.gif ). A wogóle to kiedy wybywasz?

Teraz musz? pomy?le? co mo?e chcie? Baba Jaga, ?e tak komplementuje.... Powinna chcie? kota - wszystkie Baby J. maj? kota, nawet mam takiego specjalnego - czarnego (a gratis do niego to czarny z rud? grzywk?!) Czy?by chcia?a tabletki.... ale one nie niebieskie tylko zielone, a po nich pewnie potem dostaje si? zielone papiery... laugh.gif
Al_la
Kicia, mnie z Tob? nie mo?na pomyli?, bo ja nie mam takich pi?knych oczu tongue.gif

Jago, Ty nie b?d? taka dowcipna. Ala kocha kotki ale tylko dwa laugh.gif
Parabola
No jak mi Bóg mi?y.... wsi?d? w auto i pojad? osobi?cie postawi? do pionu.... // czytaj przywalic bejsbolem //
Co to jest..... ja si? zapytowywuje ???????
Ponad miesi?c w w?tku nie by?a.... drzwi skrzypi?, bo przecie? u nas la?o ostro przez tydzie?...
Znowu si? za melinowa?a w krzaczorach huh.gif
Wy?a?.... i to szybko....
Od Anki zimne wieczory i ranki....... wilka z?apiesz .... rolleyes.gif

PS...... nawet si? nie pytaj z której strony Ci? wywlek?am.... happy.gif

kicia
Wykopa?am swój zdrowotny w?tek... rolleyes.gif
?eby si? pochwali? - dzi? ju? 4 latka min??y jak mam by? zdrowa. Strasznie szybko mi ten czas leci...

Prawie si? ciesz?, 4 lata to ju? co?. Szkoda tylko, ?e co jaki? czas badanka ró?niaste strasz?...
Po ostatniej kontrolce mam skierowanie na usg samotniczki, na cito... sad.gif
Termin cito trwa miesi?c... i wypada jutro... i chyba si? stracham... blink.gif
Ella
Kicia, gratuluj?, cztery lata to pi?kny kawa? czasu smile.gif
?ycz? dalszych przyjemnych lat!
Pewnie ?e badanka nas czasem strasz?, ale nie taki diabe? straszny... Jak trza to trzeba.
My odwa?ne wojowniczki jeste?my.
I tak my?l, kochana...
magdam
Kiciu kochana gratuluje rocznicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te? bym chcia?a ju? hihihi.
A za USG trzymam kciukasy jutro!!!!!!
?ciskam i pozdrawiam gor?co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Al_la
Stracha to my wszystkie mamy przed badaniami, wi?c nie jeste? wyj?tkiem.
Ale wyniki s? potem dobre i Twoje te? b?d? biggrin.gif

Kciuki potrzymam wub.gif
agawa
Kiciu kochana, kciuki zaciskam mocno - pami?taj, ?e strach ma tylko wielkie oczy. A po sobie zostawia ulg?, uf... jutro ju? b?dzie wszystko wiadomo ...
kociak
Kiciu ! Nie panikuj !

Przecierz wszystko b?dzie dobrze !

Ma?y Kociak trzyma za Ciebie pazurki......

A ta rocznica ( 4 latka ) - super!!!! Gratuluj? !!!!!!!

akwe
Gratuluj? Kiciusia 4 latek smile.gif Czy ju? po strachaniu diagnostycznym ? wub.gif
mag_dag
Kiciu, 4 latka to ?liczny wynik!!!
gratuluj? i ?ycz? kolejnych zdrowych lat!
tak trzymaj i nie strachaj si?, badamy si? po to, ?ebym nam mówili, ?e?my zdrowe //u?miech

buziakowuj? serdecznie //big buziak
kicia
uuuffffff.... rolleyes.gif
Badamy si? po to ?eby us?ysze?, ?e jeste?my zdrowe... ?wi?te s?owa.
Uda?o mi si? prawie w?a?nie to us?ysze? biggrin.gif
Zmian? echogeniczn? 12x6mm wyceniono na gruczolakow?ókniaka. Mam si? tym nie przejmowa?, zmiana niepodejrzana.No wi?c problem z grzywki (napis cito na skierowaniu podnosi ci?nienie), 3 miesi?ce spokoju. Dodatkowo w usg wysz?o, ?e posiadana od 2 lat torbiel ma si? dobrze, ci?gle ma rozmiar 8mm, te? mam si? tym nie przejmowa?.
Tak sobie tylko my?l?, ?e jak tak dalej pójdzie to moja niepoka?na pier? b?dzie si? sk?ada? z samych nietypowych elementów, no ale co si? b?d? przejmowa?.... blink.gif

Dzi?kuj? wszystkim za dobre my?li i kciuki. Siedz?c tam w tym t?umie pomy?la?am, ?e gdzie? tam kto? my?li o mnie... Mi?e to bardzo, a jak pomaga!!! wub.gif

Szkoda tylko, ?e w porannym po?piechu zapomnia?am telefonu, wi?c odpad?y sms-ki, i nie mog?am te? poszuka? Kociaka... Gapa jestem angry.gif
Kela
Kiciu Ufffff
Na 3 miesi?ce spokój, rozumiem, ?e masz kontrolowac tego gruczolakow?ókniaka i torbielk?.
kicia
taaak......... raz na rok albo i rzadziej usg rolleyes.gif
Mam si? "nie przejmowa?" , czyli bra? przyk?ad z doktorów! biggrin.gif
Kela
Kicia !!!!!!!!!!! Nie raz na rok tylko cz??ciej. Raz na rok to wtedy, kiedy nic w cycku nie ma!!! No!!!!
kicia
Elu? ale? Ty podwa?asz decyzje doktorów z Instytutu..... blink.gif
Mam i?? z bejsbolem? Ewentualnie prywatnie....
agawa
Gratuluj? Kiciu dobrzych wie?ci. I takie b?d? zawsze. I zawsze b?dzie stres, a pó?niej - ufff... Jak na hu?tawce. Lubisz si? hu?ta??
akwe
w?a?nie !!! Dwa razy w roku usg !!! smile.gif
Mamotsa
Kiciu, dbaj o siebie czesciej niz raz w roku wink.gif a hustawki to tylko w ogrodzie zycze, tak w ramach relaksu z dobra lektura.
kociak
Hej!
Gratuluj? dobrych wyników !!!!
I jestem podobnego zdania jak kole?anki - badania cz?sciej ni? raz w roku !!!!! po prostu poszlabym na wizyt? za pó? roku i udawala ?e si? pomyli?am ( o ile lekarz pami?ta kiedy masz sie zglosi? ).
A nasze spotkanie nadrobimy przy innej okazji !!!! biggrin.gif
Anna_07
Beatko ju? po stresie ...uffff !!!! teraz spokojnie mo?esz si? cieszy? pi?kn? wiosn?.Gratuluj? 4 latek i ?ycz? wielu, wielu fajnych latek w zdrowiu , bez strachania si? i hu?tawek biggrin.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.