- - -
rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Rekonstrukcja piersi
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
b.angel
na wo?oskiej tylko we wtorki .......
EL?BIETA
z ta karteczka do rejestracji moge potwierdzic - tak wlasnie dostalam sie na pierwsza wizyte na Woloskiej Nie bylo zadnego problemu
Doktor dal karteczke i grzecznie mnie od razu zarejestrowali Tyle tylko ze tzreba czekac na koniec przyjec i wchodzi sie jako ostatnia lub jedna z ostatnich
Doris
dzi?kuj? dziewcz?ta/kobiety kochane za informacje, to dla mnie wa?ne!
Renata_70
Bede w Warszawie u Witwickiego we wtorek 28.04
Czy ktoras z Was wybiera sie do niego w tym dniu ?
Rybka
No, kochane Dziewczynki! Wróci?am od Mistrza i cycuszki mam ju? równiutkie, ale 5 maja jad? na dope?nienie tzw. nadmiaru, coby pó?niej odpu?ci? i mie? ?adne mi?ciutkie... ha,ha! Naprawd? u mnie to krótka pi?ka by?a, to by? mój pierwszy wyjazd na dope?nienie po szpitalu i ju? as obydwie cacy! Razem ze mn? by?a Wako i spotka?y?my si? z Rene. Z?azi?y?my przy okazji nogi w "Z?otych Tarasach" ale tez wypi?y?my wspólna kawk?. 5 maja mamy znów si? spotka?.
Acha! Doris, do mistrza wystarczy zarejestrowa? si? normalnie telefonicznie i ju?! Nie potrzeba ?adnych wizyt wcze?niejszych na Kabatach.
Pozdrawiam!
agawa
Oj, ja te? ju? tak chc?... I bardzo si? ciesz?, ?e u ciebie w porz?dku, i ?e zadowolona jeste?... Wszystko przede mn?...
Dziewczyny, mam pytanie: czy Witwicki robi jedynie operacje metod? wszczepienia wk?adki (?) do dope?niania, czy te? wszepia silikony?
Rybka
Agawo! Co tylko sobie ?yczysz! Ale radz? Ci dobrze przemy?le? decyzje, du?o czytaj o jednej i drugiej i wtedy wybierz! Czytaj nie tylko na naszym forum... Powodzenia!
Doris
Warszawianki i nie tylko, jak najsprawniej dojecha? z dworca centralnego na Wo?osk?? metrem? je?li tak, to na jakiej stacji wysiadam?
Al_la
Na ulicy Jana Paw?a II (równoleg?a do Marsza?kowskiej) wsiadasz w tramwaj 10, 17 lub 33 i za 15 min wysiadasz przy wej?ciu do szpitala smile.gif
b.angel
pod wiaduktem wink.gif

ino si? nie pomyl i nie pojed? w drug? ma?k?, jak mój slubny swego czasu ......... któren na dodatek (b?d?c w amoku na wie??, ?e mi odwo?ali rekonstrukcj?) biletu nie skasowa? i oczywizda kanary go z?apali biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Doris
po wiaduktem wsi??? czy wysi???? i ta ma?ka to na po?udnie si? kierowa?? tak na Mokotów, dobrze my?l??
b.angel
biggrin.gif
dobrze my?lisz

pod wiaduktem wsiadasz cool.gif
Doris
mo?e jeszcze w maju (bo czemu nie) dotr? na Wo?osk?.
chc? zapyta? czy musz? mie? na pierwszej wizycie - gdzie to chyba wyznaczy mi termin operacji - ze sob? pieni?dze na t? spor? darowizn?, czy pó?niej si? wp?aca?
b.angel
darowizn? musisz mie? wp?acon? w dniu operacji cool.gif

wcze?niej nie ma takiej potrzeby tongue.gif
Rybka
Doris! Umów si? na 19 maja, b?dziemy wtedy z Rene, to si? poznamy! Powodzenia!
Doris
ja musz? dostosowywa? wizyty do wolnego czasu mojej siostry, która mieszka pod Warszaw?, tak?e nie b?d? 19 ale by?am dzisiaj!!!!!!!!! kolejka d?uga, ale mo?e (mo?e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) w tym roku zadzwoni? do/po mnie, mam czeka?!!!!!!!!!!
Jolar
Dorotko! Czas szybko biegnie... nawet si? nie obejrzysz , a ju? b?dzie po wszystkim... najd?u?ej si? czeka niestety, szczególnie, gdy g?owa jest pe?na pomys?ów i marze?....
Pozdrawiam Ci? serdecznie i ?ycz? ... króciutkiego czasu oczekiwania.... wub.gif
Zawsze to bli?ej ni?... dalej....
.
cool.gif
Ja_aga
Rybko, o której b?dziecie z Rene na Wo?oskiej, ch?tnie bym do Was do??czy?a.
Rybka
My b?dziemy ok. 11,00 +/- 0,5 godziny. B?d? to si? z przyjemno?ci? poznamy.
Pozdrówka!
mag_dag
a w rekonstrukcjach ruch a? mi?o patrze? //u?miech

dziewczyny zadowolone? by s?ówko napisa?y jakie ... //my?li

Doris, bardzo si? ciesz?, ?e ju? w kolejce stoisz //big buziak max
Rybka
Ja jestem, jak to kto? wcze?niej pi?knie powiedzia? - dziko zadowolona!!!
Zapomnia?am ju?, ?e nosi?am jaki? "przesuwny" silikon Amoeny!
I ten odruch d?oni chwytaj?cy si? za pier? przy ka?dym schyleniu mi przeszed?!
I ?migam w czym chc?, pomimo tego, ?e dope?nienia nie sko?czy?am jeszcze.
Pozdrówka dla wszystkich!
Rene
u mnie nie tak g?adko jak u Rybki poniewa? jeszcze nie mia?am nic dope?niane ze wzgl?du na te skór? jeszcze, nie zagoi?a sie do reszty cholera.Ale tez si? ciesze i musze wam powiedziec ze mimo to, jest taka górka ze te? mog? mie? ciut wiekszy dekold i nikt sie nie zorientuje zreszt? Rybka i Wako widzia?y:).mam nadzieje ze moje k?opoty s? przej?ciowe .Pozdrawiam Was dziewczyny smile.gif
agawa
A ja dzisiaj si? zgada?am z dentystk? pracuj?c? w gabinecie, gdzie pracuje ortodontka mojego synka - okaza?o si?, ?e jest po mastektomii, przesz?a chemi?, ca?y czas pracuj?c (wow!) i ?e w?a?nie miesi?c temu zrobi?a rekonstrukcj? u W. ?wiat jest pe?en zrekonstruowanych kobiet:) Szcz??liwych kobiet:) Chyba jednak te? stan? w tej kolejce po cycusia...
Jolar
Jestem Agawko "za"... ?wiat ma inny wymiar z perspektywy drugiej ... piersi....szczególnie tej ... rekonstruowanej... laugh.gif
Ja_aga
No i si? dodzwoni?am na Wo?osk?, ale zapisa?am si? dopiero na 14 lipca. Szkoda, ?e tak d?ugo trzeba czeka?. Ale czas biegnie jak szalony, wi?c zaraz bedzie i lipiec. laugh.gif
El?bietka
Witam, dziewczyny:-) D?ugo si? nie odzywa?am, bo nie mialam nic do powiedzenia.
Ale dzisiaj juz mam: 15 czerwca mam wyznaczony termin operacji!!!!
14 mam ju? by? na oddziale. Z potwierdzeniem wp?aty, bo inaczej mnie nie przyjm?. Tak mi powiedzia? dzisiaj dr. Witwicki.
Cierpliwie czeka?am... cierpliwie, hehehe...
8 miesi?cy czekania....
A teraz, jak ju? mam wyznaczony termin, to si? zacz??am ba?!!!!
Ale to chyba nieuniknione w takiej sytuacji.
I ciagle si? zastanawiam, jak to b?dzie wygl?da?o po w?o?eniu protezy. Czy tego nie b?dzie wida?, ?e tam co? pod skór? jest?
B?d? musia?a te? poprawi? drug? pier?, bo b?d? si? ró?ni?y przecie?.
Trzymajcie za mnie kciuki, please:-)
Odezw? si? pewnie ju? po....
Pozdrowienia:-)

Halinka
Ba? si? nie ma czego - to tylko si? cieszy? trzeba! Ciesz? si? wi?c razem z Tob?.
Nie wiem, jak bardzo dobrze chcesz wygl?da? na golaska cool.gif wink.gif , ale tak normalnie, nawet w g??bokim dekolcie nowa pier? b?dzie wygl?da? ?wietnie.
Moja mo?e nie jest do ko?ca udana, ale niedawno by?am na weselu w ?licznej kiecce - jak to delikatnie okre?lono - "odwa?nej", a do tego z push-upami, hi, hi. Jeszcze niedawno nawet na tak? bym nie spojrza?a, nie pomy?la?abym, ?e kiedy? jeszcze tak? w?o??! Wierz mi - czu?am si? i wygl?da?am cudnie!!! Trzymam za Ciebie kciuki biggrin.gif
Doris
dlaczego Halinko nie udana?
Rybka
El?bietko! Nie miej obaw! Nie warto si? ba?. Ja mia?am takie same obawy przed swoj? operacj?... a to naprawd? krótki zabieg, do godziny. Przysz?am na sal? operacyjn? o 10,00, za?artowali?my z lekarzem i m?odymi anestezjologami... i nawet nie wiem kiedy odp?yn??am... nawet nie wiedzia?am, kiedy mi si? wbili do ?y?y. Nic a nic nie stresowa?am si?. Obudzi?am si? po godzinie, jakby z krótkiej drzemki, zdziwiona by?am, ?e to ju? po operacji. Potem przysn??am zadowolona z ulg?, ?e po wszystkim i obudzi?am si? ok. 12,00. Nic mnie nie bola?o, nie mia?am odruchów wymiotnych, przewie?li mnie na sal? i ju? usiad?am sobie na ?ó?ku, ?eby ?apa? równowag?, ale nadal nic si? nie dzia?o. Ok. 15,00 czy ju? spacerowa?y?my z Rene po korytarzu i pi?y?my kawk?. Elzbietko, dzisiaj jest super! Jestem po trzeciej wizycie na MSWiA, mam w tej chwili tzw. nadmiar i dopiero we wrze?niu zg?osz? si? do upuszczenia tego nadmiaru, ?eby nowe piersi?tko upodobni?o si? do starego. Dolewki tez w ogóle nic nie bol?, nie wiadomo w którym momencie lekarz wk?uwa si? do portu... nie czu?am w ogóle napinania skóry podczas dolewania... no, rewelka!
W sobot? by?am na weselu i mia?am spory dekolt :-)) i powiem Ci, ?e by? obiektem zainteresowania. :-)))
Nie bój si? El?bietko, pod skór? wcale nie wida?, ze to ekspanderoproteza, nawet próbowa?am mizia? oba piersi?tka, czy jest jaka? ró?nica w odczuwaniu i powiem Ci, ?e nie ma... bod?ce s? w naszej skórze i odbieram je z tak? sam? przyjemno?ci? w obydwu! Przede mn? jeszcze suteczek i otoczka i b?dzie wszystko super!
Pozdrawiam!
El?bietka
DZIEKI za slowa otuchy.Ja nie mam zostawionej skory,wyglada to jak deska i zastanawiam sie gdzie zmiesci si e ekspander a jeszcze dopelnianie?.Jestem tym przerazona.A poza tym poniewaz po chemii przytylam 25kg /operowana bylam w 2002r./ a teraz schudlam 15kg ta druga piers jest nieciekawa, obwisla i zmalala dlatego chce ja powiekszyc. W TYM MOMENCIE TO WSZYSTKO ZACZYNA MNIE PRZERASTAC. POZDRAWIAM
Rybka
Nie bój si? El?bietko! Ja tez mia?am dech? na klatce, ale zobaczysz, jak nasza skóra potrafi by? elastyczna, nic nie boli rozci?ganie. Zobacz sobie kilka rozmów wcze?niej, za??czy?am swoje zdj?cie cycolka tuz po operacji, jaki juz by? ?adny :-)))
A co do drugiej to na razie nie b?dzie wiele wida? ró?nicy w biustonoszu (kup sobie koniecznie sportowy, ale ?eby nie by? ubierany przez g?ow?!), a potem zdecydujesz co dalej. Ja mam podobne przej?cia, jak Ty z tym tyciem i chudni?ciem... Teraz przejd? spokojnie ten pierwszy etap.
Buziaki!
El?bietka
Uspokoi?a? mnie, bo tego ba?am sie najbardziej. Na zdj?ciu wygl?da super.Zaczynam si? szykowa?.Wyci?ga? pid?am?,podomk? i inne potrzebne rzeczy.Dzi?kuj? za szybk? odpowied?
Pty?
El?bietko, ty szcz??ciaro ciesz? si? ?e ju? teraz b?dziesz mie? nowego cycolka. Ja te? mia?am jecha? 14-go ale musia?am troche prze?o?y? termin bo niedawno mia?am operacj? usuni?cia (profilaktycznie) jajników wi?c musze troch? doj?? do siebie. Tak jak inne dziewczyny czuj? ?e rekonstrukcja to najlepszy wybór w moim ?yciu! Nie mog? si? doczeka?. Mam nadziej? ?e jak b?dziesz mog?a to napiszesz o swoich wra?eniach po.. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)
El?bietka
Hej' Ptysiu wiem jak bardzo si? niecierpliwisz'bo ja to samo przechodzi?am.Chocia? mam ma?e piersi ale po utracie jednej wpad?am w depresj? i nie mog?am sobie poradzi?. Teraz ju? jestem szcz??liwa bo spe?nia si? moje marzenie i mam nadzi? ?e na jesieni b?d? w ukochanym Pola?czyku do którego je?d?? od kilku lat. Pozdrawiam
Rybka
El?bietko! Pola?czyk jest Twoim ukochanym? To tak?e moje ukochane miejsce :-)) W ogóle Bieszczady! Uciekam do nich przy ka?dej sprzyjaj?cej okazji. Pochwal si? kiedy tam b?dziesz, to Cie odwiedz?!
El?bietka
Rybko a skad jestes i gdzie sie zatrzymujesz jak tam przyje?dzasz.BY?AM W TYM ROKU WPOLA?CZYKU 2tyg WYJECHA?AM 5 MAJA A KIEDY B?D? NIE WIEM MO?E PA?DZIERNIK
Doris
a Ty Ptysiu kiedy ostateczny termin masz?
luska
El?bietko , jestem po obustronnej mastektomii ,mog?am puka? si? w moja klat? jak w blat sto?u, taka decha by?am .... obecnie jestem po rekonstrukcji metod? ekspaneroprotezy przez rozci?ganie skóry ......wi?c si? nie martw , doktorek sobie poradzi nasza skóra jest bardzo elastyczna ...tylko trzeba jej troszk? pomóc masowa? si? i jeszcze raz masowa?
Pty?
Doris, nie wiem kiedy mam ostateczny termin, bo nie mog? si? do Witwickiego dodzwoni?. Na razie nagra?am si? na sekretark? i czekam mo?e sam oddzwoni. Obieca? mi szybki termin.... blush.gif
Rene
Pty?☺ musisz dzwoni? we wtorki do po?udnia jak przyjmuje na Wo?oskiej wtedy na pewno odbierze przynajmniej mi tak mówi? jak kiedy? dzwoni?am
El?bietka
Pty? ja dzwoni?am we wtorki rano ok.10 i odbiera?.A jak kiedy? nie mog?am si? dodzwoni? to wys?a?am smsa i Doktor mi odpowiedzia? te? smsm. Mo?e Ci si? uda.?ycz? powodzenia Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.Ja ju? si? szykuj? na niedziel? nie wiem tylko jak dosta? si? na ten oddzie?
Doris
wszystko Ci w niedziel? powiedz?, zaprowadz? lub wska?? drog?, tylko lekarz prosi?, ?eby do 15 przyjecha?, ja tak zrozumia?am. W poniedzia?ek El?bietko jestem my?lami z tob?.
b.angel
do 18ej smile.gif
a jak si? b?dzie chwil? po to te? nie szkodzi ......
El?bietka
Kocham Was i dzi?kuj?
Rene
Wiadomo?? dla Kud?atam: nie mog? wys?ac wiadomo?ci dla ciebie bo masz pe?n? skrzynk? usu? stare wiadomo?ci smile.gif
Pty?
Hej,hej mi?e Panie, dr Witwicki oddzwoni? do mnie i mam termin na 2-go lipca, czy która? z Was si? wybiera si? w tym czasie? rolleyes.gif
El?bietka
Rybko napisa?am do CIEBIE wiadomo?? ale masz przepe?nion? skrzynk?.Wiadomo?? od Ciebie dosta?am.buziaczek
El?bietka
Jutro niedziela ,b?d? w szpitalu MSW oK 16godz a w poniedzia?ek rekonstrukcja .Trzymajcie za mnie kciuki bo ju? si? zaczynam denerwowa?.Jak wróc? do domu to si? zamelduje. buziaczki
Al_la
Trzymamy smile.gif
akwe
Trzymam kciuki za szybk? ,bezbolesn? i o pi?knym efekcie rekonstrukcj? ,powodzenia El?bietko! biggrin.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.