- - -
rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Rekonstrukcja piersi
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
b.angel
Rene

rozmiar dobra? idealnie niestety pó?niej podczas usuwania portu z rekonstruowanej piersi si? ula?o troch? i teraz sa troszk? nierówne .....

wk?adk? mam z silikonu smile.gif
akwe
mam dzwoni? do Dr kiedy mo?na przyjecha? na wyci?gni?cie stacyjki ,czy mo?na telefonicznie zarejestrowa? si? ,bo chyba robi to ambulatoryjnie ,w poradni ??...kurcze zapomnia?am sie dopyta? wcze?niej .....
b.angel
Ewa
ja usuwa?am port przy okazji robienia brodawki to nie wiem jak jest w przypadku samego portu .......
lidziaz
b.angel ,by?o dok?adnie tak , jak opisa?a?. Piel?gniarka "dopieszcza?a"mnie nawet na niechc?cy. Cycoch nie bardzo boli , tylko upa?y daj? si? we znaki , bom owini?ta w banda?e.......B.angel ,powiedz czy brodawka to te? prywatna(kosztowna) sprawa???????. Pozdrowionka - Lidzia z mniejszym cycoszkiem hihihihih
b.angel
brodawka na fundusz biggrin.gif w klinice na wo?oskiej w ramach chirurgii jednego dnia czyli zaraz po zabiegu mo?na bryka? do dom ....

i warto bo piknie robiom ....... ja mam pobrany fragment otoczki zez drugiej piersi i kawal?tko samej brodawki i przyszyte i smile.gif
lidziaz
?o matko ale to musi cudnie wygl?da?....Sama ju? nie mog? si? doczeka?..................
I biu?cisko w du?y dekolt ubra?.... ?o matko ja ju? bym chcia?a.............
El?bietka
Dzisiaj by?am w W-wie.Zrobiono mi USG i okaza?o si? ?e post si? przekr?ci? i we wtorek mam dzwoni? do Doktorka umówi? si? na zabieg.Ciekawa jestem czy znieczulaj? miejscowo czy usypiaj?.Wiem tylko ?e b?d? jeden dzie? na oddziale.Ciekawe kiedy b?d? mia?a zrobione bo z tym zwi?zane jest dope?nienie piersi.
b.angel
CYTAT(El?bietka @ 17.07.2009, 18:04) *
Dzisiaj by?am w W-wie.Zrobiono mi USG i okaza?o si? ?e post si? przekr?ci?

El?bietko smile.gif

port cool.gif

wydaje mi si? , ?e powinni ci dope?ni? w trakcie zabiegu ..... bo jedno chyba drugiemu nie przeszkadza ........
akwe
El?bietko , w znieczuleniu miejscowym ustawi? port jak trzeba i dope?ni? jak b?dzie mo?na ,ewentualnie dope?nienie przesun? na inny termin smile.gif
El?bietka
w poniedzie?ek jestem w W-wie w szpitalu na ustawieniu portu.Mo?e b?dzie pierwsze dope?nienie. Pozdrawiam
emila
Dzi? by?am u dr. Witwickiego czekam na tel w pa?dzierniku dosta?am skier.do szpitala oraz za?wiadczenie lek na którym jest napisane darowizna 1500z? w marketingu w szpitalu pan mnie zapyta? czy nie jest potrzebny akt darowizny ,dr.nic nie mówi? .Napiszcie jak to dzia?a
Doris
nie jest potrzebny, po prostu przed operacj? wp?a? na konto t? sumk?.
emila
Bardzo dzi?kuj? za informacj? i ju? nie mog? si? doczeka? zabiegu . Czy mo?emy si? opala? mam urlop i wybieram sie nad morze jestem na ko?cówce Herceptyny?
El?bietka
Dotar?am wczoraj do doktorka Na blok operacyjny trafi?am przed 12.wszystko to trwa?o pó? godziny.Doktorek nam?cz? si?,podobno si? bardzo pokr?ci?o[robione przy znieczuleniu miejscowym] a przyczyn? mog?o by? szrpni?cie tu?owiem albo wogóle szrpni?cie czego?.Przed zabiegiem uprosi?am o dolewk? bo my?la?am ?e si? za?amie jak Doktorek odsy?a? mnie na wrzesie?,bo w sierpniu idzie na urlop.dosta?am 100ml i coraz ?adniejszy widoczek.Nast?pna dolewka 19 sierpnia u dr.Januszek.Wczoraj dotar?y do nas 2 kole?anki z nowymi cycuszkami.Nie widzia?am tylko mówi?y piel?gniarki. Pozdrawiam
EL?BIETA
oooooooooooo to teraz juz kosztuje 1500zl ???????? cena podskoczyla o 50% ???????
akwe
super wie?ci dziewczynki smile.gif) ...ja wybior? si? we IX lub X na usuni?cie stacyjki biggrin.gif Pozdrawiam

Elu,ju? od jakiego? czasu 1500 .ja w lipcu 2007 p?aci?am jeszcze 1000

ale to nic w porównaniu ze wzrostem ceny plastyki drugiej piersi (wyrówwnawczej) tu cena prawie podwojona blink.gif
EL?BIETA
podskakuj?ce ceny dotykaja nawet naszych cycuchów..... wysoko skacz? wacko.gif
emila
Dziewczyny a co z opalaniem mo?emy ,czy nie ?
Halinka
Je?li pytasz, czy zrekonstruowane mog? si? opala?, to mi?dzy innymi po to si? odtwarza?y?my, ?eby móc wystawi? co? do s?o?ca, hihihi;-) Ja wróci?am w sobot? znad morza - opalona. Widzia?am te? np. zdj?cia naszego Anio?ka w stroju "opalaczowym", wi?c chyba mo?na. Zreszt? nie bardzo unika?am s?o?ca i wcze?niej, opala?am si? w pó?cieniu czy pod parasolem rok po operacji (tak wysz?o, bo operowali mnie w lipcu, a radioterapi? sko?czy?am w marcu).
Jak jest przy herceptynie, to nie wiem, bo nie bra?am.
Doris
mo?emy, mo?emy! oczywi?cie nie le??c sze?? godzin tzw. wink.gif plackiem
El?bietka
Siedz? ju? godzin? i szukam w dawnych wypowiedziach nazwy kremu jaki stosujemy po rekonstrukcji i nie moge znale??.Help, podajcie mi prosz? .Doktorek powiedzia? ?ebym smarowa?a t?ustym kremem .Dzi?ki
trajektorium
moze chodzi ci o 'krem do masa?u z arnika', firmy Eris.
przypomina wazeline i jest sliski.
http://www.domasazu.pl/p/pl/372/krem+do+ma...orska+eris.html

a co do opalania po odtworzeniu cycucha, to pewnie mozna ale na pewno nie lezec plackiem.
ja mam na wypisie ze szpitala wskazowke m.in. zeby unikac niskich temperatur i promieni uv.
opalalam sie wiec w staniku i cienkiej bluzce, ale ja implant mialam zalozony dopiero 3 tyg. temu.
pozdrawiam.
luska
Trzeba te? pami?ta? ?eby u?ywa? wysokich filtrów na r?ce ...i nie zapomina? ?e MY NIE MAMY W?Z?ÓW CH?ONNYCH
Z opalaniem jest tak samo jak z oparzeniem si? ......je?li za mocno si? opalimy jednego dnia ....wtedy produkuje si? za du?o ch?onki....w naszym przypadku jest to nie wskazane bo mo?e doj?? do obrz?ku.....
Opala? si? mo?emy ale z g?ow? .....i pami?ta? ?e nie mamy w?z?ów ch?onnych.....bo ten zrekonstruowany cycek jest w tym momencie mniej istotny
Pty?
witajcie, ja wczoraj bylam na pierwszej dolewce. nie wiem ile ml jest w jednej strzykawce, ale dr wla? ich 6!! no i mój cyc urós? sporo. a nast?pna tez mam na 19 sierpnia tak jak El?bietka. Mnie dr nic nie kaza? robic ani niczym smarowa? ani nawet masowa? (?). Rzeczywiscie dekolt mam prawie równy biggrin.gif
magdam
Oj dziewczyny czytam Wasze wpisy o dolewkach i takich tam i jeszcze bardziej nie mog? si? doczeka? mojej kolejki na operacj?. Kurcze a tu tyle czekania. Wczoraj doktorek powiedzia? mi ?e tak ko?o 5 miesi?cy. Mam nadziej? ?e si? uda i b?d? mia?a prezent na Miko?aja albo pod choink? wink.gif . Kurcze musz? si? uzbroi? w cierpliwo??!!!!!
Buziaki dla Was!!!!

-----------------------------------------------------------------

Dziewczyny czy spotka?y?cie si? kiedy? z czym? takim jak wskoczenie na czyje? miejsce???? Bo by? mo?e bed? mia?a okazj? i nie wiem czy tak si? da. Jak macie jakie? takie informacje to dajcie zna?.
ewik
Witam dziewczynki,przeczyta?am ca?y ten w?tek troch? mi zesz?o ale nabra?am ochoty na rekonstrukcj?.Pospisywa?am telefony, adresy,a Wasze pozytywne opinie podnios?y mnie na duchu i chyba teraz mam bardziej <chcia?abym > ni? <boj? si?>.Wkurza mnie okropnie teraz jak s? upa?y,?e wi?kszo?? ciuchów nie do noszenia bo dekolt za du?y, a w tych pod szyj? grzej? si? niemi?osiernie no i jeszcze do kompletu uderzenia gor?ca z przyspieszonej chemi?, a poprawionej zoladexem menopauzy .Zazdroszcz? i gratuluj? bardzo tym dziewczynom co w?a?nie maj? ?wie?e nowe nabytki laugh.gif .B?d? dzwoni?a i si? umówi? na rekonstrukcj?!!!!. Magdam to mo?e b?dziemy gdziesik w podobnym czasie startowa?y po cycolka ?
Pty?
Magdam, ze wskakiwaniem na czyjes miejsce to si? moze uda?. ja na przyklad ustapi?am miejsca El?bietce. Sam dr do mnie zadzwoni? i prosi? o zamian? ( co mnie te? akurat odpowiada?o) wi?c jak wykazesz duzo aktywno?ci w tym wzgledzie to mo?e..... Tylko jak na razie dr W idzie na urlop, wi?c moze po wakacjach?
magdam
Ptysu kochany dzi?ki za info. Ja bed? wiedzia?a co? konkretnego dopiero we wrze?niu tak ?e doktorek ju? b?dzie. Wow ale by?oby fajnie a jak si? nie uda to có? po?wicz? cierpliwo?? hihihii
Rene
ewik, magdam smile.gif raduj? si? czytaj?c ?e chcecie rekonstrukcji zobaczycie jak ciesz? kiecki z dekoltami .Kupi?am se tak?......biggrin.gif i opalacz z biustonoszem push up...biggrin.gif i ?adne staniczki.....biggrin.gif cho? jeszcze czeka mnie jedna dolewka. W tej chwili nic a nic nie ma ró?nicy w dekolcie. Zobaczycie inne ?ycie sama rado??.(powiecie zwariowa?a baba) ale... same zobaczycie jak b?dziecie ju? po. Pozdrawiam
p.s ja mam do oddania miejsce w gryficach który? nr z kolei mam jeszcze nie odmówi?am a w grudniu mam zadzwoni? kiedy ju? konkretnie mam mie? operacj? (a ja ju? po hiiiiii smile.gif)
kudlatam
Ja tez jestem umówiona do dr Witiwickiego, widzia?am jego dzie?o u Renaty na naszym spotkaniu w Wysowej, cudenko!!
Jestem umówiona na 21 wrzesnia. Wspania?y lekarz i cudowny cz?owiek!! Madziu bedziemy razem do niego je?dzi? musimy to zgrac w czasie.
Rene dziekuj? za zach?te!!
Rybka
Ale fajnie! Jak mi?o czyta? Wasze posty. Tyle zadowolenia i adrenaliny...
Pami?tam, jak ca?a dr??ca zaczepia?am Jolar i Mag_dag w sprawie rekonstrukcji, jak si? ba?am...
Pami?tam jak niedawno pozna?y?my si? z Rene na oddziale u Witwickiego, a tu patrzcie, ju? po wszystkim! Ju? pe?ny komfort w staniczku! :-)))
Operacje mia?am w marcu, p?aci?am 1050z? darowizny. Krótko przede mn? by?o 1000 z?. Potem zaraz 1500. Ale warto!
Nie zastanawiajcie si? ani minuty, dopóki chc? nam refundowa?.
Po rekonstrukcji natychmiast zmienia si? samopoczucie na duuuu?o lepsze!
Pozdrówka!

I piszcie, kiedy która b?dzie w przychodni u Pana W., albo b?dzie mia?a operacj?, bo mo?e zbiegn? si? wspólne wizyty, to b?dziemy si? poznawa?. My z Rene b?dziemy 8 wrze?nia.
magda 24
witam, ja by?am u doktora Witwickiego 28 lipca w przychodni na Kabatach, rekonstrukcj? bede miala prywatnie 9 wrzesnia - tez na Kabatach. Jestem szczesciar?, dosta?am dofinansowanie na prywatn? rekonstrukcj? z pracy, nie musze czekac. Bede miala Ld + proteza, poniewa? jak to doktor okreslil "wsystkie miesnie mi wyciachali". Koszt wraz z pobytem w szpitalu i kosztem protezy to 12,5 tys z?.
Jolar
Ja w kwestii opalania.... ostatnio zapyta?am swoj? onk, czy mog? pojecha? do Turcji.... powiedzia?a mi,?e przeciwwskaza? nie ma, ale nie wolno mi si? opala?.... ohmy.gif
Dziewczyny, tak sobie my?l?,?e jednak trzeba uwa?a? na opalanie... mimo tego,?e jeste?my po rekonstrukcjach ukompletowane... to jednak nie jest to samo co by?o wcze?niej, a opalanie nadmierne zawsze w?a?ciwie szkodzi?o i szkodzi....
K?pmy si? w promieniach s?onecznych, ale ... z umiarem....

El?bietka
Dziewczyny ,co si? dzieje z tymi cenami .Magda,czy ta kwota dotyczy obydwu piersi?ja jestem po rekonstrukcji 2m-ce ale musz? zrobi? 2 pier? bo tak ju? si? nastawi?am psychicznie Do niedawnia kwota zamyka?a si? w 10tys z?.Ratunku, za nim we?miemy si? za zdrow? pier? to nie wiem ile b?dzie kosztowa?.

CYTAT(Pty? @ 29.07.2009, 16:11) *
witajcie, ja wczoraj bylam na pierwszej dolewce. nie wiem ile ml jest w jednej strzykawce, ale dr wla? ich 6!! no i mój cyc urós? sporo. a nast?pna tez mam na 19 sierpnia tak jak El?bietka.

Ja mam wizyt? o 13 mo?e si? spotkamy?
trajektorium
nie wiem o co chodzi z tymi cenami, ale faktycznie winduja ceny bez litosci.
ja rozumiem ze np rosna ceny zabiegu powiekszenia piers, czy rekonstrukcji, bo np moga powiedziec ze rosna ceny implantow, bo zawsze moga wytlumaczyc, ze cena euro sie zmienia i inne takie (bzdurne wyjasnienia no ale niech im bedzie), ale np w przypadku podwieszenia piersi czy tez podwieszenia z pomniejszeniem, to zupelnie nie rozumiem naglej zwyzki ceny za usluge. nie wiem coz takiego ostatnimi czasy sie stalo, ze cena az tak sie zmienia.
nie tak dawno temu ogladalam cenniki na necie w roznych prywatnych klinikach i podwieszenie kosztowalo 6-8 tys. a pomniejszenie piersi 6-9 tys. w zaleznosci od indywidualnych ustalen i wymogow. tymczasem teraz jak zerkam na cenniki to ceny wygladaja mniej wiecej 9-12 tys.
nawet gdyby odnosnie jednej piersi udalo sie i ustalono najnizszy pulap z tej ceny to i tak wyglada na to ze wzrosly ceny niemal o 3 tys zl! az ciezko w to uwierzyc.
moze tylko niektore kliniki wykorzystuja ogolna tendencje do wzrostu cen i stad taka sytuacja (?)
nie sadze jednak by mozna bylo liczyc ze ceny tak szybko spadna jak wzrosly.
sama jestem zainteresowana takim zabiegiem, no ale cena na dzien dzisiejszy skutecznie mnie zniecheca.
magda 24
El?bietka, odno?nie cen, dr Witwicki policzy? tak: 3,5 tys cena protezy, 8,5 ty? zaboieg, 2 doby x 250,00 pobytu w klinice=500, co razem daje 12,5 tys z?. Odno?nie korekty zdrowej piersi, zabieg bedzie kosztowal ok 6 ty? (trzeba j? bedzie podnie?? i podszy? - tak powiedzia?).
ewik
Dziewczyny,zadzwoni?am na Kabaty i zapisano mnie na pierwsz? wizyt? na 1 wrze?nia na godz.17 bo w sierpniu dr W. urlopuje si?.Musz? jeszcze za?atwi? skierowanie na NK na rekonstrukcj?.Z tego co piszecie to widz? ,?e prywatnie to ceny rosn? w szalonym tempie -masakra.Dzi?ki za s?owa zach?ty ale ja i tak ju? zaczynam si? ba? huh.gif ...... a co b?dzie pó?niej.......
El?bietka
Ewik,nie bój si?.Masz na to jeszcze du?o czasu.Teraz musisz si? uzbroi? w cierpliwo??.Je?eli na NFZ to Ci? czeka powy?ej 5m-cy.Ja czeka?am 8m-cy.Najpierw nie mog?am si? doczeka? pó?niej, tak tydzie? przed operacj? zacz???m si? zastanawia? czy dobrze robi? ale nasze przemi?e kole?anki bardzo mnie dopingowa?y i na dzie? dzisiejszy nawet sekundy bym si? nie zastanawia?a .Teraz ?yj? dope?nianiem.Jest cudny. protezka posz?a do najni?szej szuflady a we wrzesniu zanios? j? do klubu mo?e si? przyda. Ja mia?am ekspander i tak naprawd? z perspektywy czasu to by?o bólu 5dni,który po zarzyciu procha przechodzi?.Pozdrawiam
lidziaz
El?bietko - odno?nie cen......
15 lipca mia?am ciut zmniejszan? i podci?gan? zdrow? pier? na Kabatach - koszt 6000 z? . Przykre to z jednej strony , ?e nie do?? , ?e los nas do?wiadczy? , to musimy same fundowa? sobie "podwy?szony komfort ?ycia" a z drugiej strony jak dobrze , ?e mo?na ten komfort podwy?szy? .
Teraz tylko rekonstrukcja - 2 listopada - i tu darowizna 1500 z?
El?bietko fajowo masz ?e ju? jeste? dwupiersiasta hihi, ja natomiast mam jedn? , ale za to jak?!!!!!!!!!!!!j?drn? i stercz?c? hihi Pozdrowionka
Ika
Witam serdecznie wszystkich!
Bardzo si? ucieszy?am , ?e znalaz?am wasze forum. Jestem prawie 7 lat po mastektomii prawostronnej. Dopiero niedawno zacz??am wiezry? ?e mo?e jednak jeszcze troch? pozyj? . D?ugi czas nie my?la?am o rekonstrukcji, mysla?am ze nie warto , bo i tak nied?ugo umr?. Ale czas leczy rany smile.gif) Szkoda tylko , ?e piersi nie odrastaj? dry.gif sad.gif(. Boje sie rekonstrukcji, dlatego bardzo si? ciesz? z waszych wpisów, podnosz? mnie na duchu. Juz mam dosy? tego silikonowego kotleta i ci?g?ego noszenia stanika. Tak bym chcia?a pochodzi? bez? Czy po rekonstrukcji mo?na chodzi? bez?? Pozdrwiam Was wszystkie bardzo serdecznie i dzi?kuje Wam ?e jeste?cie. Mam nadziej? , ?e b?d? mog?a sie z wami zaprzyja?ni?
Ika
Doris
bez protezy? czy bez stanika?

mo?na i bez tego i bez tego chodzi?, p?ywa?, skaka?, kocha? si?! tylko po pewnym (a to zale?y jakim) czasie.
Ika
Cze?c Doris,
dzi?kuje ?e sie odezwa?a?
Tak.... kochanie si?.... by?oby mi?e bez obci?ze? rolleyes.gif , pyta?am si? jednak o chodzienie w bluzce bez stanika, czy nie wida? du?ej róznicy , czy cz?sto trzeba zrobi? korekt? zdrowej piersi, czy jest to standard? Wiem ?e zale?y to od drugiej piersi czy jest obwis?a itd, ale przy ?redniej czy ta nowa pier? wyglada sztucznie , czy te? przypomina naturaln?? I jak d?uga trzeba czeka? na rekonstrukcje brodawki i otoczki?
Doris
ja wychodz? sobie z tego w?tku, bo zdecydowa?am si? na rekonstrukcje w Lublinie, powodzenia wszystkim u mistrza W.
Magdam! rezygnuj? z Warszawy, ju? jestem zapisana w Lublinie.
lidziaz
Ika witam Ciebie i ja - jednoro?ec od grudnia ub. roku, a ju? umówiony na rekonstrukcje i ju? po korekcie zdrowej piersi. Nie bój si? , bo strach i niewiedza s? z?ymi doradcami........A rekonstrukcja to taki prezent od losu .......Ja zawsze biadoli?am i miaucza?am , ?e mam du?y biust , no i masz babo placek........uciachali . A teraz jak przesz?am ju? mastektomi? , chemi? , utrat? w?osów , to operacja pomniejszenia piersi by?a naprawd? niebolesna. A podpytywa?am doktora jak jest z bolesno?ci? po rekonstrukcji , to powiedzia? , ?e mo?e ciut mocniej bole? ni? korekta , wi?c ciut?Có? oznacza , gry korekta nie bola?a? Oznacza rado?? i u?miech i ciekanie bez stanika i dekolty do pasa i sex bez uprz??y(stanika) i dum? z nowych "bimba?ków".Wi?c Ika - do dzie?a - nie taki diabe? straszny jak go maluj?!!!!!!!!!
Ika
Kurcze jak si? zdecydowa?am, to doktor na urlopie. Dopiero we wzre?niu b?dzie i jeszcze to czekanie pare miesi?cy. Ale mam nadziej? ? e na przysz?e lato bed? juz chodzi? z dekoltem po pas i mam nadziej? ze do póznej staro?ci. Wszystkie mia?y?cie metod? ekspandera \bekera czy kto? mial inne. Przy tym ekspanderze martwi? mnie 2 rzeczy:
1, Jak przytyje to b?d? znowu nierówne mimo ze po 2 dwóch operacjach.\
2. Czy taka protez? si? wymienia i co ile?
Lidzia dzieki za s?owa otuchy, te? by?am ?ysa i nawet brwi i rz?sy starci?am( odros?y jeszcze bujniejsze) - pozytywne by?o to ze nie musia?am sie depilowa?. A g?ówk? masz kszta?tn? wiec napewno ci ?licznie. Pozdrawiam
trajektorium
Ika - zadna proteza nie jest na zawsze. producent zastrzega to sobie nawet w gwarancji.
trudno przewidziec przyszlosc. ciezko tez oszacowac czas przez jaki nasze piersi beda idealne.
trzeba cieszyc sie kazdym dniem.
z niektorymi czas lagodnie sie obchodzi.
byc moze wiekszosc bedzie sie swoimi nabytkami cieszyc bez problemow do poznej starosci.
mysle ze nie warto martwic sie na wyrost, ani przewidywac ilosc operacji, bo czasem wystarczy jedna, a czasem 2-3. a wiadomo, ze apetyt rosnie w miare jedzenia i majac za soba 3 (lub jedna), a mogac miec 4 (kolejna) i spelnic swoje marzenia czasem nie sposob sie nie skusic.
ja bylam nastawiona na jedna, a tymczasem mam za soba 3 i nie mowie ze na tym poprzestane.
po operacji w efekcie koncowym najczesciej piersi sa podobnej wielkosci. w staniku.
spokojnie mozna go przestac nosic jakies 4-6 tyg. po wszystkim. na noc np.
ja jednak np nie odwazylabym sie chodzic bez stanika na dzien dzisiejszy (choc jestem 4 tyg. po korekcie i w zasadzie sa identyczne jesli chodzi o wielkosc, w staniku) poniewaz raz: to w wiekszosci przypadkow efekt bez ubrania jest zadowalajacy, ale niekoniecznie oszalamiajacy - pod k?tem symetrii ksztaltu (choc czasem sie zdarza ze sa identyczne takze pod katem ksztaltu), dwa: to nawet po korekcie z obawy przed dalszym wplywem czasu na moje cialo dbalabym i chodzila w ciagu dnia caly czas w staniku, zeby miesnie nie tracily sprezystosci, a skora nie wiotczala. choc to zalezy jak wiadomo glownie od wielkosci piersi.
osobiscie zazdroszcze tym paniom, ktore maja male piersi, bo z cala pewnoscia ilosc operacji do osiagniecia perfekcji powinna byc dla nich mniejsza.
nie ma jednak reguly. to co najczestsze nie musi przeciez nas dotyczyc.
najlepiej spytaj lekarza jak on to widzi, bo z doswiadczenia powinien sie orientowac ile stopni do celu cie czeka.
oczywiscie najlepiej nie ty? wink.gif. a jak sie utyje, to pasowaloby schudnac wink.gif.
ale przede wszystkim nie wolno sie bac na zapas.
nawet niepelna korekta daje mnostwo radosci.
ja nawet nakleilam sobie dwa dni temu lustra na szafe by codziennie wielokrotnie ogladac swoj rowek i dekolt w letnich bluzkach wink.gif. mala rzecz, a cieszy.
chocbym i miala sie cieszyc z tego jedynie przez jakis czas...
El?bietka
To faktycznie jest pi?kny widok.I tak jak kiedy? nie mog?am patrze? na swoj? klatk? tak teraz nie omin? lustra ?eby nie popatrze? na ten pi?kny kszta?t i przecudny roweczk!! a dopiero jestem po pierwszym dope?nianiu po operacji. Ale te? jestem ciekawa czy ta rado?? d?ugo.
Rybka
El?bietko, zak?adamy, ?e d?ugo, ja nawet nie my?l?, ?e mia?oby by? jako? nie tak!
Jestem 10 m-cy po rekonstrukcji, 8 wrze?nia jad? na odlanie "nadmiaru" i my?l?, ?e ju? b?dzie dobrze. Dzisiaj ta nowa pier? jest zdecydowanie twardsza od mojej (?rednio wiotkiej). Próbowa?am jednak pochodzi? sobie bez stanika i w niektórych ciuszkach (takich lu?niejszych, przymarszczonych) nie by?o wida? ró?nicy, ale w bardziej obcis?ych wida? brak sutka i asymetri?. Bardzo cz?sto chodz? w staniku typu "bardotka" bez rami?czek i wtedy jest rewelacja! Na taki staniczek wyda? jednak trzeba ok. 200 z?, bo to ju? pi?knie wyprofilowany, usztywniony i wspomagany paseczkami ?elowymi wokó? miseczek. Jest mi?ciutki i nie odczuwa si? jego obecno?ci na ciele. Mówi? Wam, niejeden facet zapuszcza ga?y w mój dekolt, a to ?wiadczy o tym, ?e nie wida? ró?nicy nic a nic! smile.gif
mycha
Witam was dziewczyny! jestem amazonk? lewostronn? od 11-12-2008 czytam wasze wypowiedzi odno?nie rekonstrukcji piersi na która te? si? zdecydowa?am-ale nie wiem który szpital wybra?.Jestem z wielkopolski.
magdam
Rybko kochana i dziewczyny jak tak Was czytam to si? zastanawiam czy sie doczekam wink.gif . Bo ja to bym chcia?a ju? zaraz teraz biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . A tu jeszcze tyle czekania.
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.