- - -
rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Rekonstrukcja piersi
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
magda 24
autobusem, linia prywatna radex - jezdze z nimi juz od jakiegos czasu i jestem b. zadowolona....

namawiam jeszcze kgs, zeby ze mn? pojecha?a.... ju?, ju? prawie jedzie....smile.gif
Pat
CYTAT(magda 24 @ 19.10.2009, 20:24) *
autobusem, linia prywatna radex - jezdze z nimi juz od jakiegos czasu i jestem b. zadowolona....

Szkoda, ?e nie je?d?? z Gda?ska, to te? bym pojecha?a, a tak jestem skazana na IC
lidziaz
Witajcie dziewczynki , a mo?e która? jedzie do Mistrza na pocz?tku listopada???? Ja na oddziele musz? stawi? si? 1 listopada wieczorem a 2 listopada o 8 rano operacja!!!!!! Je?li tak , ch?tnie Was poznam w realu..... Pozdrowionka
magda 24
Kgs b?dzie z nami 27.X. huraaaaaaaaa
Hala
Zg?asza si? kolejna zrekonstruowana u dr. Witwickiego.Wczoraj wieczorem wróci?am do domu do?? sponiewierana, ale zato z implantem wype?nionym w 80%.Nie ma to jak ma?e cycki!.Ju? teraz wygl?da to bardzo dobrze, najlepiej w pozycji stoj?cej, ró?nica jest naprawd? bardzo niewielka, mog? spokojnie chodzi? bez stanika w lu?niejszej bluzce, zanim sie w co? zaopatrz?.
Jestem po radioterapii, ale dr uzna?,?e mo?na za?o?y? ekspanderoprotez? /335ml/ bez tkanek w?asnych.Wlane mam na sali operacyjnej 160 +110 ?elu, który by? w protezie.Nie do?? ,?e skóra si? rozci?gn??a, to jeszcze po 4 godz siedzenia w poci?gu i dalszej w samochodzie, implant ?adnie u?o?y? si? w pionie.
Powiem Wam,?e by?am ju? zniech?cona moimi podej?ciami do rekonstrukcji-najpierw dr. Olender z Sosnowca porzuci?a prac? na rzecz prywatnej praktyki, potem Gryfice ola?y mnie 3razy, no i oczywi?cie "spad?am" z grafiku w 2009, potem dr. W. z katowic, uwik?any w procesy s?dowe co? troche straci? weny twórczej. Gdyby mi si? nie uda?o w W-wie, da?abym sobie spokój.
Zg?osic si? mam na dope?nienie 10.11. Dren mam wyj?? u siebie, jak b?dzie 50 ml p?ynu. Nie nie masowa? a? do kontroli.
Zapomnia?am zapyta? czy spa? w staniku, ale na razie i tak nie mam odpowiedniego. Szew ok 4-5 cm w bli?nie.By?am wr?cz zszokowana swoim widokiem po zobaczeniu si? w lustrze/widok oczywi?cie taki pi?kny!- a powa?nie to ró?nica na korzy?? jest ogromna!/
Za to przebieg pooperacyjny!- zgroza! Ca?a noc z bólem i odruchem wymiotnym, pomimo podawania co i rusz odpowiednich? ?rodków.Dobrze,?e to juz min??o.Teraz, to tylko ?eby nie przypl?ta?y si? si? jakie? powik?ania, to zg?osz? si? do powstaj?cego chyba w?a?nie Klubu "dziko zadowolonych".Puk, puk w niemalowane,?eby nie zapeszy?!
Pty?
Hala, ciesz? sie ze do?aczy?a? juz do nas "dziko zadowolonych", a swoja droga to ciekawe bo ja te? mia?am podawane srodki p/wymiotne a m?czy?am si? strasznie. Widac musia?y byc rozpuszczalne po? na pó? z woda( oszcz?dno?ci) wink.gif
magda 24
Dzwoni?a do mnie Kudlatam, jest w Warszawie w szpitalu na Wo?oskiej..... od 8,00 czeka na dr Witwickiego, 5h na sto?ku w pi?amie siedzi na korytarzu, a doktora ani widu, ani slychu.... owszem rano z Ni? si? widzia? i kaza? poczekac,wiec czeka - z?a (mia?a by? o 8 rano w szpitalu, wiec z Krakowa gna?a wczoraj do stolycy), g?odna i troche zrezygnowana.... Trzymamy kciuki Gosia.....

ja zdecydowa?am: jutro jad?, z Kgs bedziemy w Warszawie ok. 10,10 przy Dworcu Centralnym..... Pat o której Ty b?dziesz?
Pat
Mój poci?g przyje?d?a do wa-wy o 10.30

A czy która? z Was dzwoni?a dzi? na Wo?osk? z zapytaniem, czy doktor na pewno b?dzie?
magda 24
Ja dzis rozmawia?am z dr Witwickim telefonicznie, umowil sie ze mna na jutro na Woloskiej..... smile.gif
kudlatam
Port rzeczywiscie by? obrócony o 180 stopni, cwaniaczek.. Ci?cie , obrót troch? bólu i nowa blizna.
Wyczeka?am si? strasznie d?ugo, pretensji do Mistrza nie mam , bo razem z Januszkiem zdrowo sie nam?czyli przy operacji, 4,5 godz rekonstrukcja metod? TRAM u m?odej dziewczyny.
Ale organizacja personelu, dno. Prosi?am, ?eby pielegniarka zapyta?a sie jak d?ugo to potrwa , bo by?am g?odna, zmarznieta ( 4 godziny w pi?amie na korytarzu, bo ?ó?ko mi sie nie nale?a?o) ale Pani si? nie chcia?o zadzwoni? na blok operacyjny.
Przy rekonstrukcji brodawki bede m?drzejsza zostawie nr telefonu i pójde do kawiarni.
I mam dolane 100 ml, ha,ha!!
aagunia
Ja te? jestem pacjentk? dr Witwickiego!
Poczatkowo zapisana by?am do Towpika, ale moja Pana Onkolog polecia?a mi w?a?nie dr W. no i takim sposobem, 14 miesi?cy po mastektomii tj 13 lipca 2009 ogl?da?am siebie z powrotem z dwiema cycuszkami:)
lidziaz
No to i ja si? do??cz? - zrekonstruowana od 2 listopada 2009 r - od wczoraj w domu. Czy zadowolona? Jeszcze nie wiem , bo jeszcze dok?adnie tego mini cycocha nie widzia?am . Na razie jeszcze pobolewa , ale to ju? piku?. Na wizyt? jad? 10 listopada na wyj?cie drenu i obejrzenie tego cuda.
magda 24
10 listopada bedzie tez u dra Kudlatam i Rene smile.gif
kudlatam
Witaj Agunio i Lidziaz. Robi si? nas coraz wiecej na tym w?tku - Super!!
Ja te? b?de w Warszawie 10 ok. 10.30 , mam nadzieje ze sie spotkamy!!
aagunia
JA mam wizyt? 24 listopada na godz 10 - ju? ko?cowy zabieg tzn odpuszczenie p?ynu :)MAm nadziej?, ?e bedzie ok. Na szcz?scie ma?a cycuszka, wi?c mia?am tylko 1 uzupe?nianie po operacji:)
lidziaz
No to i ja si? ustawiam na 10 30 ! Do zobaczycha cycolinki wink.gif
magdam
Ale Wam fajnie!!!!!!
Ciekawe kiedy ja zaczn? robi? takie wycieczki do dr. W.??? Mam nadziej? ?e ju? nied?ugo. A mia?am by? ju? po ehhhh...........
Ale mam nadziej? ?e cierpliwo?? pop?aca hihi.
U?ciskajcie si? nawzajem ode mnie!!!!!
aagunia
Spokojnie, spokojnie, ja te? niestety troszeczke sobie na ta rekonstrukcje u W poczeka?am.. no ale có? - zapewniam magdam , ?e warto. Jak fajnie jest pój?? znowu do NORMALNEGO sklepu z bielizna i kupi? sobie NORMALNY stanik, rolleyes.gif
magdam
Wiem Aga wiem ?e warto. Ja mia?am przek?adany termin operacji. Najpierw mia?am mie? ko?cem wrze?nie, ale dosta?am okres i prze?o?y? mi doktorek na 16 listopada, a potem niestety zadzwoni? i powiedzia? ?e s? probleny z protezami no i ?e si? przesunie. Na pocz?tku grudnia dzwoni? po 3 termin. Mam nadziej? ?e b?dzie to na pocz?tku roku.
aagunia
JA by?am u niego na wizycie w po?owie grudnia, no i powiedzia?, ?e rekonstrukcja bedzie w maju, on na ok 1 tydzien przed operacja dzwoni. No wi?c czeka?am. czeka?m, maj - nic, czerwiec - cisza i na 6 lipca tel- mam mie? zabieg 13, czy pasuje, czy sie nie rozmy?i?am, itp. przesuni?cie wynik?o z tego, i? oddzia? w MSWiA, ten,na którym mia?am le?e? by? przenoszony do nowego budynku. Tak wi?c by?am operowana i le?a?am w ?wie?utko wybudowanym budyneczku, mi?o( oczywi?ci je?eli tak by? mo?e w szpitalu) , ?adnie, czy?ciutko:)
Hala
Ja te? b?d? 10.11. -mam nadziej? na dolewce.
lidziaz
wow 10 b?dzie istny zlot.....hihihihiih , ciekawe która , któr? pozna ........
magdam
No i przysz?a wko?cu pora na mnie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
W niedziel? id? na oddzia? a w poniedzia?ek 16 id? pod nó? po nowy nabytek!!!
Mam nadziej? ?e wszystko pójdzie g?adko bez komplikacji.
Ciesz? si? ogromnie ale zaczyna mnie chyba nerw poma?u dopada?.
hala1962
Normalna reakcja, ?e nerw Ci? dopad?, dziwno by by?o gdyby by?o inaczej biggrin.gif ... Ale pomy?l - mie? znowu cycusia... hmmm... cudownie! W poniedzia?ek b?d? mia?a du?o czasu (kolejna porcja herceptyny) wi?c potrzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia!
Hala
Pierwsza dolewka nie?le da?a mi w ko??.
Przy 40 ml poczu?am ból gdzie? pod ?opatk? i nie mog?am oddycha?, mimo to dr dola? jeszcze 10 ml i kaza? przyj?? za tydzie? na przepe?nienie.Resztk? tchu odmówi?am i w efekcie przyjd? za 2 tyg.Ból w okolicy pod?opatkowej
i pleców trzyma? mnie nadal.
Poznana pod gabinetem amazonka, która przysz?a umówic sie na brodawk?,podwioz?a mnie na Belgijsk?.Kupi?am tam super stanik- sportowy hiszpa?ski o bardzo dziwnym rozmiarze 95C, cho? pod biustem mam 78 a miseczka w porywach B. Alele?y naprawd? super, jest mi?kki, wcale sie go nie czuje na ciele.Chcia?am kupi? te? drugi, o innym kroju, ale pani nawet mi nic innego nie da?a do przymierzenia, rzuci?a na mnie okiem i powiedzia?a,?e tylko ten, bo pasuje idealnie. Kupi?am wi?c 2- czarny i bia?y, dosta?am 10% zni?ki.
Na poci?g czeka?am prawie 2 godziny, bola?o jak nie wiem co, siedzia?am w bistro nad talerzem z ruskimi pierogami, wyprostowana jakbym kij po?kn??a i zastanawia?am si? jak zdo?am dotrzec do domu.Te prawie 4 godz w pociagu nie wiem sama jak przetrzyma?am.
Musia?am wygl?dac okropnie, bo m?z jak tylko mnie zobaczy? na dworcu, wyci?gn?? r?k? po torebk? i chcia? roz?ozyc oparcie fotela w samochodzie, no ale przecie? mog?am siedzie? tylko wyprostowana.
W domu w k?pieli rozlu?niaj?cej nieco przesz?o, ale noc okropna, to zak?ada?am, to zdejmowa?am stanik, zrobi?am sobie ze 2 czy 3 razy masa?.Oczami wyobra?ni widzia?am ju?, jak b?agam doktora,?eby mi ten implant usun??.Przypomnia?o mi si? wszystko, co mówi?y?cie o skórze po radio i dosz?am do wniosku,?e to mi?sie? nie chce sie rozci?gn??.
Rano zrobi?am sobie kaw? i pij?c j? masowa?am, masowa?am, masowa?am....
I nagle ból przeszed?- co za ulga!
Po d?ugim namy?le dosz?am do wniosku,?e implant musia? uciska? mi na który? z nerwów mi?dzyzebrowych-st?d ból, a masa?em zdo?a?am zmieni? jego po?o?enie.Przecie? skór? nad ca?ym impantem mog? uj?? palcami w fa?dk?,wi?c jest naci?gni?ta.

Teraz mam dylemat: mo?e dam sobie spokój z przepe?nieniem i odpuszczeniem, teraz mam prawie idealnie równe obj?to?ci, w staniku nie ma zadnej ró?nicy /w tym mi?ciutkim/.Mam to co chcia?am-wygl?dam bardzo dobrze w staniku.Go?a wygl?dam najlepiej z profilu i z przodu, gorzej w pozycji le??cej-po lewej stercz?czy, po prawej rozlewa si?.Jako? nie chce mi si? wierzy?, ?e po odpuszczeniu nadmiaru, implant zrobi si? bardziej mi?kki i co? nieco obwi?nie?.Przecie? do?em i tak siedzi na przyczepie mi??nia piersiowego wi?kszego, i dolny brzeg" kieszonki" mi?dzy mi??niami nie pozwala mu obnizy? si? bardziej.

Dziewczyny prosz? Was podzielcie si? swoimi spostrzezeniami w tej materii: czy wlanie i odlanie nadmiaru w istotny sposób poprawi?o kszta?t i mi?kko?? implantu?

Nie chcia?abym drugi raz czego? podobnego prze?ywa?.

Pod gabinetem spotka?am Lidi?z i Kud?at?.Super ma dziewczyna w?osy!.Mam nadziej?, ?e u nich oby?o si? bez problemów.
lidziaz
Halu ! Ale? napisa?a?............. ja dzi?kuj?! A podobno dolewki mia?y nie bole?. Ale có? , poboli ,poboli i przejdzie , a cycu? zostanie . Szkoda , ?e pod tym gabinetem tak szybko zlecia?o. Nie by?o za bardzo czasu na bli?sze pogaduchy. Mo?e nast?pnym razem (ja jad? 24 listopada na dolewk?).
luska
Bo nie bol? .....jest tylko chwilowy uciska na klat? .....ale przechodzi po jakim? czasie.....
jadwiga61
Halu ja bym wla?a a pó?niej odla?a nadmiar
te? b?d? tak robi?a bo mam jeszcze stacyjk? cycu? b?dzie
bardziej mi?kki .....
Rene
ja te? nie jestem taka pewna czy cycek zmi?knie, ale jad? ?eby mi jeszcze "dobomba?";)( nie wiem czy si? jeszcze da dola?) i odpuszcz? potem, zobaczy sie a nu?? a jak nie to poprosze ?eby znów dopu?ci? do równo?ci. Mnie dolewki nie bola?y tylko rozpieranie czu?am przez jaki? czas
aagunia
ja mia?am 1 dolewk?- 40 i nic, a nic nie bola?o, nawet nie czu?am, ?e co? sie zmieni?o. Teraz jad? , tj 24 na "odlewke, bo jest ciut za du?a no i mam nadzieje, ?e jednak troche zmi?knie...
mgie?ka
Hmm... mam pytanie: pod jaki numer telefonu najpierw trzeba dobija? si?, gdy stawia si? pierwsze kroki w temacie rekonstrukcja u dr Wiwickiego? Na Wo?osk? czy na Kabaty? I w jakich godzinach naj?atwiej si? dodzoni?, bo na Wo?osk? pono? bardzo trudno? Od razu zaznaczam, ?e to nie ja b?d? sobie dorabia?a owo co nieco. I czy trzeba mie? ju? przed sob? skierowanie na rekonstrukcj? aby móc zapisa? si? (telefonicznie) na wizyt?, termin? Co? mi tak kto? kiedy? mówi?, ale to do?? dawno temu by?o i nie wiem, czy nadal aktualne.
kgs
Ja dzwoni?am na komórk? do dr Witwickiego. Doktor we wtorki przyjmuje w poradni na Wo?oskiej i wtedy najlepiej do niego dzwoni? .
Zaraz poszukam nr telefonu i wy?l? Ci na PW
Rene
prze?led? w?tek od pocz?tku mgie?ko, wszystko jest napisane smile.gif
wako47
Ale mam cykora przed rekonstrukcj? brrrrrrr......
Czas terminu zbliza sie .... 11 01. 2010r - plecki i ekspanderoproteza...

Moze któras z Was ma w tym czasie termin rekonstr..?
magdam
Wandziu nie denerwuj si? b?dzie dobrze. Tylko teraz uwa?aj nie siebie coby choróbska jakiego? nie pod?apa?.

Nie powiem bo i mnie troch? portkami trz?sie ale co tam warto......
Eda
Madziu Ty mnie nie nerwuj... Ju? powinna? si? przyzwyczai? wink.gif
Ale jak ja nast. raz b?d? przek?ada? przyjazd do Wawki, do Ciebie, to si? wku.... mad.gif

Wako, warszawianki czuwaj?, samej Ci? nie zostawimy tam smile.gif
A i Madzia mo?e na dolewk? przyjedzie happy.gif
Hala
Jestem 6 tyg po za?o?eniu ekspanderoprotezy i od 3 tyg chodze w staniku bez uzupe?niania której? miseczki. I wszystko by?oby pi?knie, gdybym nie zacz??a szuka? fachowca od masa?u zrekonstruowanej piersi. Dot?d masowa?am sobie sama wg wskazówek, które zamieszcza?yscie tu i ówdzie w swoich postach, uwa?a?am,?e robi? dobrze i pier? mi?k?a-my?la?am,?e pod ich wp?ywem. A? moja pani Iza od masa?u i drena?u limfatycznego /piersi si? boi/ stwierdzi?a,?e ?ci?gno mi??nia piersiowego wi?kszego co? ma przykurcz w linii pachowej przedniej i powinnam chyba dac sobie fachowo rozmasowa? implant i ?e czas ponosi? r?k? ca?kiem do góry.
Poszukuj?c fachowca zadzwoni?am m.in do 2 prywatnych klinik w Katowicach robi?cych rekonstrukcje,?eby mi powiedzieli z kim wspólpracuj? w zakresie masa?y.W 1 akurat nie by?o doktora, a pani sekretarka bardzo sie zdziwi?a i odpowiedzia?a ?e z nikim, bo po co. W 2-giej doktor Mazan bardzo ch?tnie udzieli? mi wyczerpuj?cych informacji/chyba si? akurat nudzi?/ Z wyk?adu jakim mnie uraczy? jedna informacja wprawi?a mnie w os?upienie- otó? ekspanderoproteza teksturowana- a takimi s? profilowane Beckery ma WROSN?? w cia?o.

Kapsu?a l?cznotkankowa jako powik?anie to PRZEROST tkanki ??cznej. Masuje si? tylko skór? po wierzchu,?eby si? uelastyczni?a, lepiej by?a ukrwiona i ?eby ewentualne wysi?ki czy te? ch?onka si? wch?on??y.Masowa? tak piersi potrafi KAZDY.
Zbytnie masowanie mo?e spowodowa? przekr?cenie sie implantu, co w przypadku profilowanego jest istotnym powik?aniem
Spychanie w dó? ma sens tylko wtedy, gdyby sklei?y sie powi?zie mi??ni piersiowego mniejszego i wi?kszego na dole 'kieszonki", w któr? ekspanderoprotez? w?o?ono.

A wydawa?o mi si?,?e przeczyta?am wszystko o rekonstrukcjach piersi.Czy?bym czyta?a bez zrozumienia tekstu?
Wola?abym,?eby proteza rusza?a si? w kieszonce ni? ?eby wros?a mi w mi?sie?.

I po co mi by?o szukac masa?ystki? Mog?am spokojnie ?yc sobie w b?ogiej nie?wiadomo?ci,?e co? mam wro?ni?te w cia?o.

Dobrze ,?e tego wro?ni?cia si? nie czuje.

A w sprawie masa?ystki i tak informacji udzieli?a mi nieoceniona Mag dag. Dzi?ki Madziu.
emila
Witam ,czy która? z kole?anek wybiera si? na rekonstrukcj? 4 stycznia 2009r?
b.angel
CYTAT(Hala @ 1.12.2009, 10:39) *
Z wyk?adu jakim mnie uraczy? jedna informacja wprawi?a mnie w os?upienie- otó? ekspanderoproteza teksturowana- a takimi s? profilowane Beckery ma WROSN?? w cia?o.

Kapsu?a l?cznotkankowa jako powik?anie to PRZEROST tkanki ??cznej. Masuje si? tylko skór? po wierzchu,?eby si? uelastyczni?a, lepiej by?a ukrwiona i ?eby ewentualne wysi?ki czy te? ch?onka si? wch?on??y.Masowa? tak piersi potrafi KAZDY.
Zbytnie masowanie mo?e spowodowa? przekr?cenie sie implantu, co w przypadku profilowanego jest istotnym powik?aniem

hoho te? jestem zadziwiona ......

ale to wyja?nia dlaczego witwicki nie ka?e nam masowa? cycków wink.gif
trajektorium
tez o tym z rok temu czytalam.
dlatego m.in. zaleca sie specjalne staniki, w ktorych sie chodzi cala dobe przez conajmniej 6 tyg. po zabiegu. zeby sie nie ruszalo, trzymalo na miejscu i wroslo.
co ciekawe przy profilowanych wkladkach nawet spychanie piersi na dol moze przyniesc odwrotny skutek, bo implant moze wrecz wysmyknac sie spod miesnia, bo pod czescia jego jedynie siedzi.
b.angel
no tak .......... ale dr witwicki twierdzi równie?, ?e specjalny stanik niepotrzebny ........
aagunia
nio ja tam w ?adnym specjalnym staniku nie chodzi?am - i jest GIT smile.gif
trajektorium
rozne sa jak widac szkoly.
rozne tez piersi, ksztalty, rozmiary. moze nie kazdy musi by bylo ok.
ja bez stanika mialabym cycka na kolanach, wiec chocby i z troski o tego jednego nosilam i dla drugiego smile.gif.
i tez jest ok.
czytalam tez kiedys ze w przypadku profilowanych implantow nie zaleca sie przez conajmniej pol roku po operacji nosic push-upow. czasem nawet i dluzej.
u mnie mija 5 m-cy i taki jeden bez fiszbin co to z amoeny sobie kupilam dopiero od niedawna moge nosic bez dolegliwosci, wiec moze i w tym cos jest.
wczesniej po kilku godzinach noszenia pobolewalo mnie tu i owdzie.
aagunia
no w?a?nie a my to chyba w stanikach bez fiszbin powinny?my chodzi? ca?y czas - ze wzgl?du na ch?onk?, czy ja juz mam przewra?liwienia??
magda 24
Witam, wczoraj by??m u dra Witwickiego, co? kolejny etap mojej odysei...
Zabli?ni?o si? miejsce po zamartwicy (chocia? blizna jak talala), mo?na dope?nia?. Po?o?y?am si? na boku, 8 prób wk?ucia i nic. DR mówi, pewnie port sie odwróci?. USG, polecia?am do starej czesci szpitala, lekarz mnie polo?y? i mówi, ?e WItwicki musi przyj?? i sam zobaczy?. Przyszed?, poogl?dali, okaza?o si?, ?e ok, wszystko dobrze. Wróci?am na góre pod gabinet, odczeka?am 2 osoby i mnie zawo?ali. Znowu 3 próby i s?ysz? " Kocham Pani?", uda?o si?. Wla? mi 3 strzykawki (30 ml) i zblad?, mówi, ze chyba mi si? do op?ucnej wk?u?. Czy mi nie duszno, czy mi nie s?abo, czy si? dobrze czuje. Dr si? zdenerwowa?, spoci?. Ja w szoku. Mówi? mu, ?e dr Januszek to mi, kiedy odlewa?, dobre 2-3 cm wy?ej si? wk?uwa? i uda?o mu si?. Ten mi mówi, ?e na usg port jest tam, gdzie wla? mi t? sól (na badaniu usg go zaznaczyli -pomalowali). Wsta?am, ubra?am si? i na miekkich nogach wysz?am, kaza? mi czeka? na korytarzu, ale ja by?am taka z?a, ze posz?am na autobus do Oslztyna. Jeszcze mnie sam zarejestrowa? na 15.12 ( za tydzie? w nagrod?, za ból). Dzwoni? do mnie 2 razy wieczorem, troch? si? przej??. Wróci?am do domu. Nie wiem jak si? czuj?. Wmawiam sobie, ?e mi duszno i normalnie si? boj?. Chyba poprosz?, ?eby mi te dolewki robili pod usg.

Co mnie podkusi?o z t? rekonstrukcj?..... Mam chyba wszystkie powk?ania po, jakie mog? by?....

Spotka?am si? z Lidk?, ale jak.... siedz? i dzwi?k sms.... Magdam pisze "U?ciskajcie si? z Lidka ode mnie".... Rozgl?dam si?, có?.... nie wiem jak wygl?da Lidka, za chwil? babka, która siedzi obok mnie wyjmuje telefon i czyta na g?os sms, swojemu M??czy?nie: "U?ciskajcie si? z Magda24 ode mnie".... na co ja mówi?: To ze mn? ma si? Pani wy?ciska?....
b.angel
o faktycznie .........

jak w matriksie ........

mam nadzieje, ?e jednak dr trafi? tam gdzie trzeba .......... i wreszcie b?dziesz mog?a zapomnie? o dodatkowych "atrakcjach" ciesz?c sie galantym cyckiem .........

magdam
Madzia rok si? ko?czy ju? i teraz to tylko lepiej musi by?.
Kurka ka?da ma cu?. Mam nadziej? ?e mi po przej?ciach z terminami innych atrakcji ju? nie dostarczy ta rekonstrukcja. No có? jeszcze troch? musz? wytrzyma?.

Ale nie ma tego z?ego ... pozna?a? Lik? hihiii wink.gif . A ja by?am pewna ?e wy si? znacie wink.gif
lidziaz
Madziora , to dzi?ki Tobie pozna?y?my si? z Magdusi?!!!!!!!! Siedz? sobie dwie babochy obok siebie i okazuje si? , ?e wirtualnie si? znamy a w realu nie . Magdu? , powiem Ci ,?e Twoje przej?cia s? niewiarygodne i s?ucha si? ich jak jakiej? historyjki nie z tej ziemii. Ale najwa?niejsze , ?e ju? kochana dope?ni? doktorek , i mam nadziej? , ?e wla? , gdzie trzeba. 15 te? b?d? na wizycie na ostatniej mam nadziej? dolewce...... Pozdrowionka
magda 24
Lidzia, na szcz??cie by?a? i widzia?a? moje przej?cia i latanie z Witwickim po szpitalu na USG, bo ja na tym Forum coraz mniej wiarygodna jestem.... smile.gif
lidziaz
potwierdzam potwierdzam Madzia dok?adnie mia?a niez?e jazdy. Naprawd? bym chyba wymi?k?a , a Madziula to dzielna kobita!!!!!!!!!
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.