- - -
rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Rekonstrukcja piersi
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
b.angel
... z wk?adk? , rok temu by?o 7-8 tys ( w zale?no?ci od rodzaju wk?adki) ......
Rybka
Akwe, nie wiem dok?adnie. O cenie rekonstrukcji (ekspanderoproteza), dok?adnie 8300 z?, powiedzia? mi sam Doktor, o podniesieniu drugiej powiedzia?a mi wczoraj telefonicznie kole?anka z tego forum. Mo?liwe, ze to chodzi o wk?adk? silikonow?...
Katty
CYTAT(Deni @ 24.07.2008, 20:54) *
Akwe, nie wiem dok?adnie. O cenie rekonstrukcji (ekspanderoproteza), dok?adnie 8300 z?, powiedzia? mi sam Doktor, o podniesieniu drugiej powiedzia?a mi wczoraj telefonicznie kole?anka z tego forum. Mo?liwe, ze to chodzi o wk?adk? silikonow?...

Bez wk?adki ok 6 tys.
Rene
z wk?adk? ko?o 7 bo ja pyta?am
akwe
W marcu tego roku Dr poda? mi cen? podniesienia (w moim przypadku bez wk?adki silikonowej ,bo nie ma takiej potrzeby ) 4500....pamietam jak w ubieg?ym roku podnosi? jednej naszej forumowiczce z wk?adk? silikonow? ,czyli podniesienie z powiekszeniem i zap?aci?a co? 6500.....no a teraz jak czytam co napisa?a katty to sorry ale ju? si? pogubi? mo?na w tych info ...jednym s?owem zdam si? na bezpo?rednie zapytanie Dr ile by kosztowa?o w moim przypadku biggrin.gif cool.gif
Rene ,ze to cena z wk?adk? to by?am przekonana .... chili cena w tym roku skoczy?a 500z? do góry rolleyes.gif
b.angel
4500 PLN - to i taki koszt by? operacji w zesz?ym roku - ceny mog?y skoczy? od marca ..........
rok temu w czerwcu ceny by?y nastepuj?ce:

operacja ( niezale?nie czy podnoszenie, czy zmniejszenie piersi , czy podniesienie z wk?adk? ) 4500 PLN

cena wk?adki - od 2100 do 3100 PLN

cena pobytu w klinice- jedna doba - 250 PLN
Kela
By?am u doktora w czerwcu
za podniesienie zdrowej piersi - 5 tysi?cy - tyle mi powiedzia?
akwe
Kelunia,my?la?am,ze ju? jeste? po obustronnej plastyce smile.gif musz? Ci? popyta? na priv co? tam na Kabatach porabia?a wink.gif biggrin.gif
Kela
Na konsultacji u Mistrza by?am, bom niezadowolona z moich cycków
ale mnie Mistrz wyleczy? z niezadowolenia lekarstwem cenowym biggrin.gif
ELAS

Ja te? chyba zostan? wyleczona CENAMI. Pozostanie mi pogodzi? si? z moimi piersiami - singlami.
happy.gif
Katty
Ja te? nic nie poprawiam. Nawet otoczki nie robi?. Po co? W staniku jest dobrze i to wystarczy. Toplessów najwy?ej nie b?d? robi?.....hahaha. Na pla?y....a opala?am sie tak i owszem.....och.....gdzie te czasy......
Doktor raz mi mówi? 5000 a raz 6000 dlatego napisa?am ok. 6000. Wol? na co? innego wyda?. Na lifting twarzy na ten przyk?ad albo liposukcje.......uha ha ha a........ A co. Jak nie schudne to ju? takie pomys?y mnie dopadaj?....... tongue.gif
Rybka
Witajcie Kole?anki!
By?am wczoraj na MSWiA i dopi??am wszystkich formalno?ci. Rzeczywi?cie Pan doktor przyj?? mnie z karteluszkiem poza kolejno?ci?, wszystko fajnie i przyjemnie. Dosta?am skierowanie do szpitala, skierowanie na badania, podpisa?am darowizn? na tzw. "cegie?k?" i w tym jeszcze roku, jak wszystko pójdzie dobrze b?d? operowana. Odno?nie tych wszystkich niejasno?ci z refundacj? z NFZ: otó? Pan doktor robi zapisy, ale konkretne, ostateczne rozmowy z NFZ b?dzie prowadzi? we wrze?niu i wtedy wyja?ni sie, czy b?dziemy mia?y darmowe cycuszki, czy te? nie. Z tego co zrozumia?am, NFZ nie odbiera ca?kowicie mo?liwo?ci rekonstrukcji za pa?stwowe pieni?dze, tylko ogranicza wykonywanie ich niektórych szpitalach. Wiadomo o co chodzi! Je?li b?dzie mniej wykonawców, wyd?u?? sie kolejki tam, gdzie wykonuj?, mniej rekonstrukcji b?dzie w skali roku i tym samym mniej dop?at b?dzie wnosi? NFZ.
Teraz dziewczynki, pozostaje nam czeka? do wrze?nia, przynajmniej je?li chodzi o doktora Witwickiego.
No i jeszcze jedna informacja: Pan doktor wczoraj by? ostatni dzie? w szpitalu przed urlopem. Z urlopu wraca we wrze?niu.
Pozdrawiam!
[color="#006400"][/color][font="Arial"][/font]
mysiulka
CYTAT(Kela @ 25.07.2008, 20:42) *
Na konsultacji u Mistrza by?am, bom niezadowolona z moich cycków
ale mnie Mistrz wyleczy? z niezadowolenia lekarstwem cenowym biggrin.gif

Kellu napisz prosz? gdzie robi?a? rekonstrukcje i czy jeste? zadowolona.
luska
Dziewczyny zapytajcie nasz? Krysie co ten NFZ znów namiesza? ...ona jest najlepiej zorientowana w tych sprawach ............jak si? ostatnio z ni? widzia?am to co? tam mówi?a .
Kela
Mysiulka
Poniewa? jestem w gor?cej wodzie k?pana, nie chcia?am czeka? na Gryfice i zrobi?am rekonstrukcj? w Lublinie.
Cycek jest bardzo twardy i za ma?y w porównaniu ze zdrowym
dola? nie ma gdzie, bo proteza jest juz przepe?niona o 70 ml
jad? 17.09 do doktora prywatnie, zobaczymy , co m powie
By?am u niego chyba w marcu, jedyna propozycja, jak? dla mnie wtedy mia?, to zmniejszy? zdrow? pier?.Niee chc? si? na to zgodzi?, bo kruszynk? nie jestem i jakies proporcje musza by? zachowane...
akwe
Dziewczyny ,macie jakie? informacje o tych refundacjach NFZ do rekonstrukcji ???(dla MSWiA w Wa-wie)
Rybka
Akwe, ja czekam cierpliwie na telefon od mistrza Witwickiego, obieca? we wrze?niu zadzwoni?. Na razie nic nie wiem, tez ch?tnie co? bym sie dowiedzia?a, bo niecierpliwo?? mnie dr?czy.
Jolar
Deni, je?eli mog? Ci co? doradzi?, to mimo zapewnie?... Mistrza, ?e zadzwoni... zadzwo? do niego sama (jest na tyle mi?y,?e si? nie obrazi) wink.gif
akwe
Deni , Jola dobrze radzi biggrin.gif ...inaczej poczekasz a? ja 14 X dowiem si? co tam s?ychac w MSWiA ,bo tego dnia jad? i ustalam zakonczenie rekonstrukcji . wink.gif
El?bietka
Cze??, dziewczyny, tez sie wybieram na rekonstrukcj? do dr. Witwickiego. Wizyt? mam w MSW 7 pa?dziernika. Jestem przera?ona tym, co tu czytam o braku dofinansowania przez NFZ.
Czy kto? wie co? pocieszaj?cego?
Halinka
Pewnie nie pociesz? za bardzo, ale powtórz?, co wiem, cho? dotyczy to dolno?l?skiego NFZ: do tej pory p?acili za rekonstrukcj? jak lecia?o. Teraz okre?lili limit, w zwi?zku z tym nie dosta?am ju? implantu anatomicznego, tylko okr?g?y (ta?szy), bo taki w limicie si? zmie?ci?. Chcia?am zap?aci? za "lepszy", ale doktor nie popar? mojej decyzji (i mo?e dobrze, bo to, co mam od zesz?ej ?rody, wcale nie wygl?da ?le;-) Co do wisienki na torciku pono? na razie po staremu - czyli finansuj?.
El?bietka
Jutro b?d? u Profesora, to si? wszystkiego dowiem. Napisz?.

Rybka
Ja za rad? Jolar zadzwoni?am zaraz 16.09. do doktorka i rzeczywi?cie dobrze zrobi?am. Dzi?ki Jolar! Dr d?u?sz? chwil? si? zastanawia?, nawet b?kn? co?, abym szuka?a gdzie indziej rekonstrukcji, bo u niego potrwa to d?u?ej ni? obieca?, ale po d?u?szej rozmowie ustali? mi rekonstrukcj? na stycze?, a gdyby wypad? mu jaki? urlop to na luty najpó?niej. U mnie b?dzie ekspanderoproteza. Wtedy, gdy dzwoni?am by?am 16 w kolejce. Dzisiaj jestem ju? 13. Doktor operuje 1 osob? na tydzie? - to s? te ograniczenia, które zafundowa? nam NFZ. Do tej pory operowa? 4 na tydzie?. Oczywi?cie operacja pokrywana z funduszu zdrowia.
Ale wszystko posuwa si? do przodu, wi?c jest ok!
akwe

By?am dzi? u Dr W w MSWiA .Jestem juz po rekonstrukcji prawie rok ........postanowi?am dokonczy? co zacz??am...czyli otoczka z brodawk?. Zarejestrowa?am si? telefonicznie ,bez skierowania poniewa? to kontynuacja leczenia specjalistycznego ,a rekonstrukcja refundowana przez NFZ to równie? otoczka z brodawk? .
Dosta?am skierowanie do szpitala i list? bada? jakie mam wykona? do operacji ....która b?dzie za ok 4 msc cool.gif Pan Dr bardzo sympatyczny , cierpliwie odpowiada? na zadawane przeze mnie pytania biggrin.gif Wszystko za?atwi?am tak jak chcia?am ...czyli spokojnie ,bez po?piechu ,konkretnie smile.gif ...i do tego ?adna s?oneczna pogoda .....udany wyjazd smile.gif
Rybka
Agwe! Czyli b?dziesz na klinice oko?o stycznia/lutego! mamy szans? sie spotka?! B?d?my w kontakcie. Pozdrawiam!
akwe
Rybko ,jak tylko dostan? tel,?e mam przyjecha? dam zna? biggrin.gif
Renata_70
Dziewczyny ,czy znacie nr konta na ktore trzeba wplacic ta darowizne w wysokosci 1050zl.
Jezeli tak to prosze podajcie mi , bo nie moge sie dodzwonic do szpitala .
EL?BIETA
ja placilam w kasie szpitala....
betty
26 1050 1041 1000 0022 0949 3341

buziaki:))
Renata_70
dzieki za pomoc
zuzanna
Trzymaj si? Renata bedzie OK i za du?o nie czytaj na ten temat......

ja jak sie obczyta?am przed porodem to my?la?am , ?e nie urodze i nie wychowam dziecka

a syn jak si? patrzy - tak bedzie z biustem

bu?ka !
El?bietka
Cze??, dziewczyny:-) By?am na wizycie u dr. Witwickiego w pa?dzierniku i nic si? nie zmieni?o: "darowizna" 1050 z? przed sam? operacj?, a poprawa (powi?kszenie i podci?gni?cie) drugiej piersi i pobyt w szpitalu 9,5 tys.
Zdecydowa?am sie najpierw zrekonstrowa? pier?, a potem zobacz?, jak to b?dzie wygl?da?o, ale na pewno b?dzie potrzeba poprawi? drug?, poniewa? schud?am 20 kg....
Cena straszna, ale dla polepszenia swojego samopoczucia musz? to zrobi?.
Zim? przetrwam, ale kolejnego lata juz nie.
Na operacj? mam czeka? ok. pó? roku.
Czas mi si? d?u?y, chcia?abym zobaczy? ju?, jak to b?dzie wygl?da?o. Nie wiem, czy taka okr?g?a proteza (ekspander) b?dzie wygl?da?a naturalnie.
Pozdrowienia serdeczne, dobrze jest wiedzie?, ?e nie jestem sama z tym problemem:-)
b.angel
zabiegi typu powi?kszenie, podniesienie lub zmniejszenie piersi dr witwicki wykonuje w klinice prywatnej na kabatach ...... w szpitalu na wo?oskiej nie ma mo?liwo?ci wykonania takiej operacji .....
ela 19
cz?sto podczytuj? ten w?tek i czego? nie rozumiem ja robi? rekonstrukcje w szpitalu wojskowym w szczecinie tam za podwieszenie czy zmniejszenie drugiej piersi nie p?aci si? nic jest to po??czone z rekonstrukcj? pierwszej piersi a za co p?acicie 1050
b.angel
- to zale?y od danego szpitala, jaka ma umow? wynegocjowan? z NFZ ........
w szpitalu na wo?oskiej w warszawie - w przypadku beckera ca?kowicie sk?adaj?cego si? z soli si? nie dop?aca, a gdy kto? chce wk?adk? solno- silokonow? musi dop?aci? t? sum? ......
Halinka
Co za kraj?! Tu mo?na dop?aci? i mie?, co si? chce, tam nie mo?na, tylko jak si? chce, to trzeba sobie zafundowa? ca?o??... Ech...
Rene
W listopadzie mia? dzwoni? do mnie Witwicki i cisza.....:| nie wiem czy czeka? czy sama zadzwoni? my?la?am, ?e ju? si? po?o?? na oddzia? a tu nic.
b.angel
Rene
dzwo? ..... bo jak znam dra witwickiego to si? nie doczekasz ...........
wink.gif
betty
CYTAT(b.angel @ 15.11.2008, 18:10) *
Rene
dzwo? ..... bo jak znam dra witwickiego to si? nie doczekasz ...........
wink.gif

popieram, dzwo?, nie czekaj..........
Renata_70
Rene ja dzwonilam i wtedy wyznaczyl mi termin na 24 listopada , a jak dobrze pamietam to Ty bylas przedemna .
We wtorek mam jeszcze zadzwonic i potwierdzic .
Kurcze , ale ta kwota za podniesienie drugiej troche mnie przerazila mi mowil o 6 tys.
b.angel
Renatko, je?eli chcesz tylko podnie?? to pewnie te 6 tys wystarczy ca?o?ciowa cena sk?ada si? z kosztu operacji, ceny wk?adki (jak kto? chce powi?kszy? pier?- przy czym ceny wk?adek sa ró?ne anatomiczne by?y dro?sze o 1000 od okrag?ych) i ceny za pobyt w klinice .........
trajektorium
CYTAT(Rene @ 15.11.2008, 18:43) *
W listopadzie mia? dzwoni? do mnie Witwicki i cisza.....:| nie wiem czy czeka? czy sama zadzwoni? my?la?am, ?e ju? si? po?o?? na oddzia? a tu nic.

ja mam miec operacje w krakowie i dla pocieszenia cie dodam ze ja czekam na telefon w zasadzie od sierpnia.
zamowili mi ekspanderoproteze na poczatku pazdziernika, zareczali ze to teraz juz kwestia jedynie dostarczenia przesylki, ze operacja bedzie lada dzien, a tu telefonu ni huhu.
jecze i marudze bo zaczynam miec stracha ze przed nowym rokiem operacja nie dojdzie do skutku.
a to znow przysparza mi stresu ze po nowym roku pozmieniaja sie przepisy i zostane z reka w nocniku.
juz pomijam fakt ze chce podjac nowa prace, a nie chce o nia zabiegac ze swiadomoscia ze w blizej nieokreslonym czasie bede musiala pojsc na zwolnienie, bo wiadomo ze to by oznaczalo ze o tej konkretnej pracy musialabym zapomniec bo ktoz by chcial kogos kto jeszcze nie zaczal dobrze pracowac a juz jest na L4 :/.
juz mi wstyd i glupio tam wydzwaniac :/.
dzis napisze maila z prosba o info co dalej.

jak czlowiek nie jest upierdliwy to ma mala szanse na szybki rozwoj akcji :/.

dzwon wiec i nie daj sie im zbyc.

u mnie poniekad sie wyjasnilo.
zaginiona zamowiona ekspanderoproteza sie odnalazla wink.gif.
za tydzien mam wizyte. operacja ponoc w grudniu ale jeszcze nie znam daty dokladnej.
Rybka
Witajcie Dziewczyny!
Rene, napisz mi koniecznie, czy dodzwoni?a? si? do Witwickiego? Ja u niego by?am latem i te? czeka?am na telefon, ale za rad? Betty zadzwoni?am sama i dobrze zrobi?am, bo bym tak czeka?a... Zadzwoni?am i mam mie? operacj? w styczniu lub lutym, ale umówi?am si?, ze zadzwoni? pod koniec grudnia lub na pocz?tku stycznia i si? dowiem co? wi?cej. Dr. nie wyznaczy? mi konkretnego terminu, poniewa? bra? pod uwag? ew. urlop mi?dzy?wi?teczny i nie wiedzia? jeszcze ile tego urlopu we?mie i czy w ogóle we?mie. Operuje 1 dziewczyn? na tydzie? (to s? te ograniczenia z NFZ) i kolejka mocno si? wyd?u?y?a. Skierowanie do szpitala, darowizn? (1050z?) i skierowanie na badania ju? mam!

Renatko! ?ciskam Ci? mocno, bo przecie? Ty ju? w poniedzia?ek! Super! Trzymam kciuki! Nie zapomnij zabra? ze sob? komórki, to zadzwoni?!
Pa!
Rybka
Nasza Renatka ju? po operacji! Jest na chirurgii w szpitalu MSWiA w Warszawie. W czwartek prawdopodobnie b?dzie wypisana do domu.
Rybka
Renatko! Widz? Ci? na Forum! Witam po rekonstrukcji! Jak si? czujesz, Myszko?
trenia
Czesc Dziewczyny!
Moja mama zdecydowala sie na rekonstrukcje piersi i wybiera sie na wizyte do prof. Witwickiego w najblizszy wtorek do szpitala MSWiA. Do Warszawy ma dosc daleko (ok 500km), wiec chcialam sie Was zapytac o ktorej godzinie rano powinna tam byc zeby sie zarejestrowac zeby prof. przyjal ja w ten dzien i czy potrzebuje skierowanie na ta wizyte i od jakiego lekarza najlepiej je miec. A druga sprawa, moze ktoras z Was mogla by opisac jak dojechac do tego szpitala MSWiA z dworca centralnego i czym najlepiej?? I jakie orientacyjnie sa terminy w oczekiwaniu na rekonstrukcje, ile trzeba czekac mniej wiecej od pierwszej wizyty??? I jeszcze jedno pytanko mam, czy ta rekonstrukcja u prof. Witwickiego jest refundowana czy mozna to zrobic tylko prywatnie????
Czekam na Wasza odpowiedz i z gory serdecznie dziekuje:)
Renata_70
Witaj Trenia
Witwicki przyjmuje we wtorko od 9 do 13
Wydaje mi sie , ze mama powinna sie zarejestrowac wczesniej , zeby ja przyjeal , bo szkoda taki kawal drogi jechac na darmo.
Trzeba miec skierowanie , od piewszej wizyty czeka sie okolo pol roku
Rekonsrtukcja jest refundowana ,tylko wplaca sie 1050 zl na rzecz szpitala
.
trenia
CYTAT(trajektorium @ 16.11.2008, 12:19) *
ja mam miec operacje w krakowie i dla pocieszenia cie dodam ze ja czekam na telefon w zasadzie od sierpnia.
zamowili mi ekspanderoproteze na poczatku pazdziernika, zareczali ze to teraz juz kwestia jedynie dostarczenia przesylki, ze operacja bedzie lada dzien, a tu telefonu ni huhu.
jecze i marudze bo zaczynam miec stracha ze przed nowym rokiem operacja nie dojdzie do skutku.
a to znow przysparza mi stresu ze po nowym roku pozmieniaja sie przepisy i zostane z reka w nocniku.
juz pomijam fakt ze chce podjac nowa prace, a nie chce o nia zabiegac ze swiadomoscia ze w blizej nieokreslonym czasie bede musiala pojsc na zwolnienie, bo wiadomo ze to by oznaczalo ze o tej konkretnej pracy musialabym zapomniec bo ktoz by chcial kogos kto jeszcze nie zaczal dobrze pracowac a juz jest na L4 :/.
juz mi wstyd i glupio tam wydzwaniac :/.
dzis napisze maila z prosba o info co dalej.

jak czlowiek nie jest upierdliwy to ma mala szanse na szybki rozwoj akcji :/.

dzwon wiec i nie daj sie im zbyc.

u mnie poniekad sie wyjasnilo.
zaginiona zamowiona ekspanderoproteza sie odnalazla wink.gif.
za tydzien mam wizyte. operacja ponoc w grudniu ale jeszcze nie znam daty dokladnej.

mgie?ka
Treniu - tak si? sk?ada, ?e niedawno dzwoni?am w sprawie zapisu na wizyt? do dr Witwickiego. Mo?na zapisa? si? telefonicznie, ale potrzeba mie? ju? przed sob? skierowanie, poniewa? pani rejestruj?ca musi co? tam z tego skierowania spisa?. Gdzie? w tym w?tku s? namiary na dr Witwickiego. Pozdrawiam smile.gif
emila
Dziewczyny czy która? robi?a rekonstrukcj? na SZASERÓW u dr. Witkowskiego.Prosz? o opinie.
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.