- - -
rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Rekonstrukcja piersi
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
magda 24
Tak mi mow, tak mi mow! 15. grudnia to na jak?? kawk? pojdziemy, co?
lidziaz
oczywi?cie Madziu oczywi?cie , napisz tylko , o której godzince b?dziesz , to spróbuj? si? dopasowa? czasowo!!!! Do 15 grudnia!
emila
mam pytanko, czy za pobyt w szpitalu i za zabieg mo?emy ubiega? si? o odszkodowanie w PZU .pracuj? i odprowadzam sk?adk? 49z? ,
b.angel
..... ja otrzyma?am odszkodowanie za pobyt w szpitalu ..... za operacj? si? nie nale?y

ale musimy pami?ta?, ?e pobyt w szpitalu musi by? d?u?szy ni? 3 dni ...... i PZU domaga?o si? potwierdzenia ?e mia?am raczka i ?e operacja by?a zasadna (mimo, ?e mieli stosown? dokumentacj? gdy? bra?am ju? tam odszkodowanie jak zachorowa?am)

... no i pami?tam, ?e Manka (chyba) mia?a z PZU problemy , bo jej nie chcieli wyp?aci? odszkodowania za pobyt szpitalu ........ale nie pami?tam jak to si? sko?czy?o ..........chyba?my o tym pisa?y w dziale prawnym
magda 24
Witam, wczoraj bylam znowu na dolewce u dr W. Uda?o si?! Za pierwszym razem! Z tej rado?ci dola? mi 210 (21 strzykawek)! Dzi? ledwo chodz?, ale efekt lux!!!!!!! Na sylwestra juz moge bez proteyz wyst?pi?!

Spotka?am si? z Lidzi?z, ma nowy kolor w?osów.... wink.gifsmile.gifsmile.gif Nie pozna?am Jej....
lidziaz
Madziula , ca?a Twoja historia odno?nie cyca jest jaby nie z tej ziemi..... 210 ml wla? doktorek - ja wymi?k?am jak mi powiedzia?a? o tym pod gabinetem (pod lekarzem hihihi). Ja ledwo 60 mia?am dolane i mnie boli ten cyc , a co dopiero 210!!!!!!!!!! Ale , najwa?niejsze , ?e w dekolcie robi si? roweczek!
Kochana czekam na obiecany link. Ca?uski
Rybka
Emila! Za pobyt w szpitalu nale?y si? 40 z? dziennie, za ka?dy dzie? od 1 do 90. Za zwolnienie poszpitalne 20 z?, ale po 14 dniowym pobycie w szpitalu! Za rekonstrukcje piersi ok. 1250 z?. Je?li p?acisz 49 z?.... Ja p?ac? 45,20 i to wszystko si? nale?y.
Tylko tak sobie my?l?, ?e to wszystko chyba zale?ny gdzie jeste? ubezpieczona. Ja pracuje w bud?etówce i ubezpieczona jestem w PZU ?ycie SA. To jest ubezpieczenie grupowe. No i obowi?zuj? nas nowe zasady, bo mo?emy ubezpieczy? równie? kogo? z rodziny pe?noletniego, nie zale?nie, czy pracuje, czy nie. Ubezpieczamy go z poziomu naszej firmy i oczywi?cie odprowadzamy za niego osobno 45,20 z? miesi?cznie. Poza tym mo?emy dop?aca? za dodatkow? ofert? ubezpieczenia (komfortowe ubezpieczenie zdrowotne) 23, 30 lub 42 z? (Standard, Komfort, Standard Plus) miesi?cznie za prywatn? opiek? medyczn? we wszystkich klinikach prywatnych (Medicor, Neuron, EUromed) na terenie ca?ego kraju, korzystaj?c ze specjalistów bez skierowa?. W tym jest równie? prywatna opieka szpitalna.
Ubezpieczenie jest do?? korzystne, bo za wiele operacji mamy p?acone odszkodowanie. Za zachorowanie na nowotwora odszkodowanie jednorazowe wynosi 12 000,- . Operacje b?d?ce konsekwencj? zachorowania na raka nie s? refundowane. Rekonstrukcje Tak! W tym piersi. Je?li interesuj? Ci? szczegó?y to daj zna? postaram si? wys?a? pliki z warunkami ubezpieczenia i list? operacji, za które ubezpieczyciel p?aci odszkodowanie.
I jeszcze jedno: odszkodowania za rekonstrukcj? mo?na si? ubiega? do trzech lat wstecz!
Pozdrawiam!
nie1
bardzo jestem ciekawa tego co piszecie ja pracuje w sanatorium, ubezpieczona jestem w pzu , rekonstrukcj? mia?am jednoczasow? w zesz?ym roku czy mog? wyszarpn?? od z?odziejskiego pzu za ten zabieg jakie? pieni?dze ?, ch?tnie przeka?? na forum jego cze?c jak mi napiszecie jakie kroki trzeba podj?? w odzyskaniu pieni??ków.pozdrawiam

dzi? dowiedzia?am si? o terminie rekonstrukcji drugiej piersi w Gryficach we wrze?niu 26 09 2010 mo?e kto? si? tam wybiera? w tym czasie
emila
witam w nowym 2010 r juz 4 stycznia mzm planowany zabieg ,mam tylko pytanko czy kto? zna nr tel na odzia? do dr Witwickiego albo do pielegniarek chce sie dowiedziec o której mam byc w szpitalu
b.angel
Emilko, w niedziel? do godziny 18ej , powinna? si? stawi? na oddziale

tak zawsze dr kaza? cool.gif
wako47
B?dziesz miala Emilko rtekonstrukcje razem z magdam..
ona tez ma byc dzisiaj do godz 18

Moze kto? ma rekonstrukcje 11.01??

emila
To ju? dzisiaj o 18 wybieram sie do MSWIA troche sie boj? ale jutro bedzie po wszystkim .Pozdrawiam wszystkie kole?anki trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia za tydzie?.
betty
CYTAT(Rybka @ 17.12.2009, 10:21) *
Za zachorowanie na nowotwora odszkodowanie jednorazowe wynosi 12 000,- . Operacje b?d?ce konsekwencj? zachorowania na raka nie s? refundowane. Rekonstrukcje Tak! W tym piersi. Je?li interesuj? Ci? szczegó?y to daj zna? postaram si? wys?a? pliki z warunkami ubezpieczenia i list? operacji, za które ubezpieczyciel p?aci odszkodowanie.
I jeszcze jedno: odszkodowania za rekonstrukcj? mo?na si? ubiega? do trzech lat wstecz!
Pozdrawiam!

Rybko, mi wyp?acili 3000 odszkodowania, Ale to by?o par? lat temu, czy?by a? tak podskoczy?y stawki?? Nie pami?tam ile wtedy p?aci?am, ale te? jestem w ubezpieczeniu grupowym, zawsze p?aci?am te wy?sze stawki. I co do rekonstrukcji, czym trzeba dysponowa? ?eby zap?acili odszkodowanie? Bo dosta?am tylko za pobyt w szpitalu podczas rekonstrukcji, ale o samym zabiegu nie by?o mowy. Prosz? Ci? o info, je?li mo?esz to wy?lij mi na priv te pliki o których piszesz.
Rybka
Witaj Betty! Pliki wy?le Ci jutro z pracy, bo nie mam w domu. Pliki mam w PDF-ie. To ubezpieczenie obowi?zuje u nas od ub. roku. Ja tez nie za?apa?am si? na wy?sze odszkodowanie za ci??k? chorob?, a drugi raz nie mo?na si? ubiega?. Je?li macie w pracy to ubezpieczenie, to na pewno za rekonstrukcj? mo?esz si? ubiega? przedk?adaj?c w kadrach za?wiadczenie od lekarza o wykonaniu rekonstrukcji.
wako47
Magdam juz ma cycucha, troche ja boli,ale daje rade- zadowolone jest dziewcze!!! wreszcie sie doczeka?a....

Madziu gratuluje!!

magda 24
No Magda, super!!!!!! Gratulacje!!!!!
agawa
By?am, widzia?am, to i wam opowiem...
Magdam i Emilka le?? sobie obok siebie na bardzo fajnej salce, na bardzo fajnym odziale, na prawd? tam mamy ju? XXI wiek smile.gif
Obie zadowolone, u?miechni?te. Maj? si? dobrze. Siadaj?, fikaj? nó?kami, zajadaj? czekoladki wink.gif
Oba cycolki sobie rosn?...
*
Eh... zazdroszcz? im...
b.angel
fajnie_fajnie smile.gif

a ty Aga anie zadro?? tylko pomykaj w ich ?lady cool.gif
Kela
CYTAT(Rybka @ 4.01.2010, 18:52) *
Witaj Betty! Pliki wy?le Ci jutro z pracy, bo nie mam w domu. Pliki mam w PDF-ie. To ubezpieczenie obowi?zuje u nas od ub. roku. Ja tez nie za?apa?am si? na wy?sze odszkodowanie za ci??k? chorob?, a drugi raz nie mo?na si? ubiega?. Je?li macie w pracy to ubezpieczenie, to na pewno za rekonstrukcj? mo?esz si? ubiega? przedk?adaj?c w kadrach za?wiadczenie od lekarza o wykonaniu rekonstrukcji.

To wszystko zalezy chyba od wariantu ubezpieczenia. Ja dosta?am od naszego szanownego PZU 1800zl _za cie?k? chorob?
marlx
Napisa?am wczoraj sms-ka do doktorka z pro?b? o jaki? konkretny termin i do mnie odzwoni?. rolleyes.gif Mam dzwoni? w przysz?ym tygodniu . Madzia m i Emilka ju? to maj? za sob? i ju? s? szcz??liwe. Wandzia jeszcze przed.
Troche si? bojam ,troch? jestem podekscytowana , troch? si? ju? ciesz? ( taka mieszanka emocjonalna wacko.gif ). Jak zobaczy?am foty naszej B.Angel i si? tak naogl?da?am to te? ju? chcem laugh.gif
Rybka
Marlx, cycolek wprawdzie obcy, ale psychicznie od?ywasz! Jesli tylko mo?esz to dzia?aj! A Wandzie odwiedzimy z Rene. B?dziemy 12-go u Doktorka.

A teraz Dziewczynki, winna Wam jestem wyja?nienie:

Poniewa? wszyscy zdziwieni byli kwot? odszkodowania za zachorowanie na ci??ka chorob?, tj. 12000 z?, o których pisa?am wcze?niej, zacz??am dopytywa? szczegó?owo naszego Pana z PZU, który z ko?cem grudnia ubezpiecza? nowych pracowników wg. nowych zasad, informuj?c ich ustnie oraz zostawiaj?c na pi?mie warunki ubezpieczenia.
Na nasz? pro?b? o niejasno?ci, przyszed? dzisiaj i poprawia? swoje b??dy.  Okazuje si?, ze odszkodowanie to 3000 z?, tylko w rubryce „kwota odszkodowania” by?a wpisana cyfra 12000 z?, a powinno by? pod kwot? dopisane: „ka?de zachorowanie z lisy po 3000 z?” no i oczywi?cie, gdzie? tam by?y wymienione 4 choroby, za które p?ac? odszkodowanie – razem 12000 z?.
Po jakiego czorta pisa? kwot? 12000? Kto choruje naraz na wszystkie ci??kie choroby? Hm… Proste – chwyt reklamowy! My jeste?my ubezpieczeni od ub. roku, i nikt o to wcze?niej nie pyta?, bo nie mamy takich ludzi, a ja odszkodowanie ju? wzi??am 3 lata temu – 2500 z?, wi?c ju? mnie to nie dotyczy. Us?ysza?am teraz na spotkaniu z ubezpieczycielem, ?e kwota to 12000 z?, przeczyta?am dla upewnienia na papierze, wi?c chcia?am Was poinformowa? o nowych zasadach i masz babo placek!

Je?li chodzi o odszkodowanie za rekonstrukcj? piersi, to obowi?zuje tylko te osoby, które s? ubezpieczone wg. nowych zasad. U nas obowi?zuj? od ub. roku, wi?c ja si? za?api?.
Ale tu tez Pan ubezpieczyciel wprowadzi? nas w b??d, bo osobi?cie pytaj?c go o wyp?acanie wstecz – dosta?am odpowied?, ?e do 3 lat wstecz, a dzisiaj dowiedzia?am si?, ?e nowe ubezpieczenie obowi?zuje od ub. roku i 3 lata wstecz – to bzdura, poniewa? nowe ubezpieczenie nie obejmuje wydarze? z okresu starego ubezpieczenia!
Przy okazji wy?apali?my troch? wi?cej pomy?ek.
Kantuj? nas na ka?dym kroku. Dla Pana by?o to: „och! Tu jest nie?cis?o??”. ?adna nie?cis?o??! Wierutne celowe k?amstwo! „Business is business”
Sorry

emila
Hej Babeczki.juz jestem w domu i czuj? si? ?wietnie prawie nic mnie nie boli.Odzial nowy sala 3 osobowa z ?azienk? telewizorem(2z? za godz) zabieg mia?am w poniedzia?ek o 8 trwa? 1.5godz po mnie by?a Magda i obie le?a?y?my na pooperacyjnej jedn? dob?.We wtorek przewie?li nas do swojej sali i ju? by?o super.w ?rode? dr. usun? dren i o 11.30 dosta?am wypis niestety Magda jeszcze zosta?a ale mo?e to dobrze bo co ma si? dziewczyna po nocy t?uc wypis dostanie jutro rano i heja do domu.Dziewczyny nie zastanawiajcie si? tylko do Witwickiego i cycuch rosn?. Dziekuj? wszystkim które trzyma?y za nas kciuki .Pozdrawiam
marlx
Emilka ty ju? w domku? To superowo. rolleyes.gif To szybciutko, my?la?am ,?e si? d?u?ej le?y w szpitalu. Pomolestuj? telefonami doktora w przysz?ym tygodniu to mo?e mnie na jaki? lutowy termin wci?nie wink.gif
marlx
Mam pytanko do dziewczyn po rekonstrukcji ( przeszczep z ?opatki) ile trwa okres dochodzenia do siebie po operacji. Jak widz? w szpitalu nie trzymaj? d?ugo 3-4 dni je?li jest wszystko ok oczywi?cie , a kiedy jest si? w stanie wróci? do pracy bo mi si? ju? szefowa wypytuje ile mnie nie b?dzie w pracy. Dziekuj? za odp
nie1
CYTAT(emila @ 3.01.2010, 14:49) *
To ju? dzisiaj o 18 wybieram sie do MSWIA troche sie boj? ale jutro bedzie po wszystkim .Pozdrawiam wszystkie kole?anki trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia za tydzie?.

ale Ci zazdroszcz? ?e masz to za sob? .Zdrówka i si? kochanie .bea
magdam
Dziewczyny te które nie mog? sie zdecydowa? nie ma co si? zastanawia?!!!!
Te? si? ba?am oj ba?am i chcia?am ucieka? ze szpitala biggrin.gif . Ale wydaje mi si? ze warto jeszcze troche pocierpie? ale jaka rado?? jest potem!!!!

Trzymam kciuki za niezdecydowane coby decyzj? szybko poje?y wink.gif
marlx
Dzwoni?am dzisiaj do doktora , ale niestety nie dosta?am ?adnego konkretnego terminu. Mam dzwoni? w po?owie lutego sad.gif Tak sobie jednak my?l? ,?e mo?e i to lepiej bo skóra po radio jeszcze odpocznie, b?d? mia?a 2 latka i b?d? po badaniach kontrolnych. Mo?e do lata si? za?api?, to i tak krócej ni? w Gryficach 2011. Dziewczyny mi ch?ty narobi?y ale trza czeka? cierpliwie.
magdam
Marlenko cierpliwo?? pop?aca wiem co mówi? hihihiii.
Zadzwo? w lutym i pro? o szybki termin, mo?e nie ka?e Ci d?ugo czeka?. A mo?e kto? w mi?dyczasie zrezygnuje alebo b?dzie musia? przesun?? i si? za?apiesz.
Kochana doczekasz si?, jak ja taki niecierpliwiec da?am rady to Ty te? tongue.gif
?ciskam i pozdrawiam gor?co!!!!
nie1
Z tego co wiem od lekarza nie ma co si? spieszy? po na?wietlaniach bo skóra musi by? elastyczna i zregenerowana inaczej b?dzie p?ka? czyli najlepiej 2,5 roku.Ja zdecydowa?am si? na Gda?sk i mam termin na wrzesie? czyli 2,6 .Mam termin do Gryfic na wrzesie? 2010 ale jak w Gda?sku wszystko pomy?lnie si? zako?czy zrezygnuj? z tego gryfickiego mo?e która? wtedy na niego wskoczy? ale to b?d? wiedzia?a w sierpniu.bea
akwe
smile.gif czytaj?c o waszej rado?ci przypominam sobie swoj? kiedy obudzi?am si? z nowym cycuszkiem ...to cudowne uczucie ....jak nowo narodzona ....no to co ,ze troch? poboli .... wink.gif
nie1
a ja stchórzy?am odwlekam rekonstrukcje bo przerazi?a mnie kolejna piata ju? operacja i to ?e przeczyta?am ?e z "brzucha" trwa 10 godzin?!!
Pat
niekoniecznie 10, mi ostatnio Witwicki na konsultacji powiedzia? , ?e ok. 5 ...zawsze to po?owa wink.gif
ewik
Cze?? dziewczyny mam nowy termin u dr Witwickiego 15 luty.Nie wiem czy bardziej si? boj? czy ciesz? huh.gif . B?dzie prezent na Walentynki biggrin.gif .
W zesz?ym roku spad?am z 30 listopada bo nie by?o ekspanderów.
Ciesz? si? i zazdroszcz? ,?e niektóre z Was maj? ju? t? imprez? za sob?, a czekaj?cym na..... ?ycz? szybkich terminów rolleyes.gif
b.angel
luty dobry jezd

ja te? mia?am rekonstrukcjiu w ultym ........ ino 3 lata temu nazad biggrin.gif
nie1
CYTAT(Pat @ 15.01.2010, 20:36) *
niekoniecznie 10, mi ostatnio Witwicki na konsultacji powiedzia? , ?e ok. 5 ...zawsze to po?owa wink.gif

PAT jeste? po ?
magda 24
Pat jest przed.....
magda 24
Dziewczyny, by?am dzi? na kolejnej dolewce, tym razem 180 ml (18 strzykawek). W sumie mam dolanego 490 ml, du?o, ale jeszcze jeden raz musze pojecha?, pewnie za tydzie?, 26.01.
Musz? to napsa?: nie jesem zadowolona. Pier? zrekonstruowana du?o mniejsza od mojej naturalnej (nosi?am zawsze miseczk? D), w staniku wida? do?? du?? ró?nic?, i jako? tak pod pach? ucieka, moim zdaniem za daleko od ?rodka jest zrobiona. No i blizny! Mia?am jedn?, po amputacji, a teraz masakra!!! Plecy poci?te (ale jak, nie jedna kreska tylko 3 i to naprawd? du?e), pod pach? poci?te, piers poci?ta, ze juz nie wspomn? o bli?nie po zamartwicy, ale tego nikt nie móg? przewidzie?, wi?c najmniej mnie dra?ni, chocia? najbrzydsza. Chyba potrzebna jest galeria takich zrekonstruowanych cycków, bo jak bym zobaczy?a to co mam teraz na ciele, to w ?yciu bym si? nie zdecydowa?a na LD.

Na koneic niespodzianka, pod gabinetem dr W nie ma kolejek!!!!! Od nowego roku zmniejszyli limity przyj?c i cala wizyta z rejestracj? i czekaniem pod gabinetem trwa?a nieca?e 25 minut......
magdam
Madzia przyjed? za tydzie? przyjed? to si? wko?cu spotkamy!!!
Co do blizn to mam mniej bo plecki ca?e a teraz doktor ciachn? bo bli?nie po mastektomi. Póki co blizna po doktorku cudna kreska i tyle a o bli?nie po mastektomi to mo?e pisa? nie b?d? bo nie do?? ?e by?a brzydka to teraz jest jeszcze gorsza ale i tak nie ?a?uj? tongue.gif . I napewno bym posz?a zrobi? gdybym widzia?a wcze?niej.
Co do efektów ko?cowych to tu si? jeszcze wypowiada? nie mam prawa.
Tak ?e Madzi mam nadziej? ?e dozobaczonka za tydzie? pod gabinetem!!!
nie1
jestem za galeri? ale bez twarzy niech biust mówi za siebie.
emila
Polecam fajny sklep jest sporo dla AMAZONEK.www.tanieciuchy.eu
Hala
Magdo,z przykro?cia czytam,ze nie nie jeste? zadowolona ze swojej rekonstrukcji
Moim zdaniem rekonstrukcja to nie tylko wsadzenie ekspandera czy ekspanderoprotezy pod mi?sie? piersiowy czy przeczszepiony z pleców LD ,dolewki, przepe?nienie, odlanie nadmiaru i koniec.Uwa?am ,?e du?e znaczenie ma rehabilitacja, czy to ?wiczenia, czy masa?e.
Zdaj? sobie spraw?,?e nie mozna porównywa? moich 350 ml z Twoimi ok 700, ale pewne dzia?ania przynosz? skutek w obu przypadkach.
I tak przekona?am sie na sobie, ?e s? ?wiczenia,które zdecydowanie rozlu?niaj? mi?sie? w moim wypadku piersiowy.
Pisa?am wczesniej,ze by?am u masa?ystki w sprawie przykurczu mi??nia piersiowego w linii pachowej przedniej, który zrobi? mi si? od nie podnoszenia reki w gór?.Otóz pani pokaza?a mi 3 ?wiczenia, w wyniku których mi?sie? piersiowy szybko i bardzo zdecydowanie mi si? rozlu?ni?, co spowodowa?o,?e zmieni? si? kszta?t implantu -wysun?? sie bardziej do przodu i zrobi? si? "?ezkowaty"i co wa?niejsze- bardziej mi?kki.Dodatkowo pij?c rano kaw? , masuje go sobie delikatnie pionowymi ruchami z góry do do?u raz po lewej, raz po prawej.
U Ciebie dodatkowo spraw? utrudniaj? blizny po wszyciu ?atki z LD.Gdyby? mia?a np zszyty mi?sien nogi po przecieciu, to napewno zosta?aby? skierowana na rehabilitavj?, ?eby blizne rozci?gn??,Przypuszczam,?e mi?sie? tak mocno trzyma z przodu,?e implant nie mo?e si? swobodnie rozpr??y? a po dolewkach idzie w bok pod pach?, bo tam ma luz.
Pod gabinetem dr Witwickiego rozmawia?am z 2 warszawiankami-obie dosta?y skierowanie na masa?e, obie uwa?a?y, ?e bardzo im to pomog?o.Masa?ysta w gabineciena tym samym pi?trze.
Powinna? moim zdaniem przycisna? doktora, komu jak komu, ale Tobie powinien da? skierowanie na masa?e do tego ich masa?ysty, cho?by tylko na 1 czy 2 seanse, bo w Twoich, podobnie jak w moich stronach fachowca w tej sprawie nie u?wiadczysz.
I jeszcze na koniec napisz?,?e jak pyta?am dr po dolewce na przepe?nienie, czy masa?e s? wskazane, powiedzia?,?e to co teraz zainwestuj? w masa?e, to si? napewno zwróci.
?ycz? Ci, abys ostatecznie nie ?a?owa?a ?e zrobi?a? rekonstrukcj?. A blizny napewno bledn?po ma?ci silkyderm
magda 24
Hala, dzi?kuj?. Zapytam dra o o te masa?e, mam nadziej?, ?e b?dzie tak, jak w Twoim przypadku. Do dzi? ani razu dr nie wspomnia? o masowaniu!!!!!!!!!!!!! A blizny faktycznie pewnie "trzymaj?" wszystko inaczej, do tego blizna po zamartwicy, du?a, która tak?e podnosi do góry ca?? zawarto??.
Póki co widzia?am zdj?cia piersi rekonstruowanych Kud?atej i Rene (obydwie LD u Witwickiego) i to co ja mam na klacie to jakie? nieporozumienie w porównaniu z nimi. Wiem jedno, tak tego nie zostawi?, cho?bym mia?a sk?ada? reklamacje dotycz?c? tego, co mi zrobi?.
kudlatam
Widzia?am i potwierdzam.
Bardzo wspólczuje Magdzie, kochana dziewczyna i ma podstawy zeby byc niezadowolon?!!.
Witwicki nie moze jej tak zostawic i sam powinien zaproponowac co dalej?.
Magda mam nadzieje ze wszystko da sie naprawic i z ca?ego serca Ci tego ?ycze!!
Podkreslam Magda nie jest malkontentk? , ma prawo narzeka? !!
Hanna
Magda!
Musisz uzbroi? si? w cierpliwo?? w oczekiwaniu na ostateczne rezultaty Twojej rekonstrukcji. Ja rekonstrukcj? mia?am 1,5 roku temu. By?a to jednoczasówka ,,z brzucha" DIEP. Nie opisywa?am swoich w?tpliwo?ci oraz tego co prze?ywa?am po zabiegu z tej przyczyny, by nie zniech?ca? innych. Poniewa? mia?am skór? po radio, wi?c w jednym miejscu zrobi?a si? zamartwica wielko?ci orzecha w?oskiego. Ran? w tym miejscu mia?am 5 miesi?cy i tyle? samo czasu wykonywa?am sama 2 razy dziennie opatrunki oczywi?cie wg wskaza? lekarza i piel?gniarek z chirurgii. Nie raz p?aka?am, bo mia?am serdecznie do?? tych ja?owych gazików, ma?ci , ?elów itp. A jak wróci?am do domu i obejrza?am siebie w wielkim lustrze widz?c poci?ty brzuch, pier? i nowy p?pek- to rycza?am z ?alu nad sam? sob? i nad tym co zobaczy?am w pe?nej ,,krasie". No i do?? mia?am tej ca?ej rekonstrukcji, ?a?owa?am bardzo mocno i bardzo d?ugo. Ale jak pyta?y mnie kole?anki Amazonki np. w klubie czy warto, nie mog?am im powiedzie?, ?e nie warto. Bo co one by sobie pomy?la?y? Pewnie to, ?e jestem taka ,,m?dra", ?e sama mam cycka a innych zniech?cam. Poza tym mój nowy wówczas nabytek nie by? pi?kny, wygl?da? jak m?odszy ( patrz: mniejszy) egzemplarz s?siadki. Ca?y czas go masowa?am, bo cycu? robi? si? twardy miejscami jak kamie?. W masa?ach pomaga?a mi córka, bo ja nie mia?am tyle si?y, by masowa? i jeszcze uwa?a?, by omija? ran?. Ro?nica w wielko?ci jest do dzisiaj, ale wg mnie taka, ?e j? zaakceptowa?am i nie b?d? robi?a korekty drugiej. W biustonoszu jest ok. I dzi? mog? powiedzie?, ?e NIE ?A?UJ?. I nie szkoda mi tych cierpie?, tych moich wylanych po nocach ?ez. Ale musia?o min?? du?o czasu- ponad rok. Kiedy? tego cycka nie tolerowa?am, nie lubi?am, a dzi? ju? mi si? podoba, cho? jak mówi?, pi?kny to on nie jest.
A je?li chodzi o masa?e to uwa?am, ?e s? konieczne. Mnie rehabilitantki w Gliwicach pokaza?y jak je robi?. Wiadomo, ?e skóry na plecach to sama sobie nie pomasujesz, ale mo?e kogo? z rodziny wzi??aby? na przeszkolenie. ?ycz? Tobie, by? te? polubi?a swojego cycusia i wierz?, ze tak na pewno b?dzie, tylko trzeba na to troche czasu. Pozdrawiam serdecznie
magda 24
Hanna, dzi?ki. Mam nadziej?, ?e za 1,5 roku napisze to samo co TY smile.gif

Uwa?am jednak, ze trzeba mówi?, tu na Forum, czy w Klubach, prawd?. Je?li jest ok, chwa?a Panu. Je?li jest ?le, trudno.

Ja po raz kolejny napisz?: nie wiedzia?am, jak to wszystko b?dzie wygl?da?o!!!! Na Forum spotka?am zdecydowan? wi?kszo?? pozytywnych, zach?caj?cych opinii na temat poddania si? zabiegowi rekonstrukcji, przeciwniczki oraz te z "problemami" po zabiegu milcz?, tak jak Ty Haniu, p?acz? po nocach, gryz? ?ciany....... nie napisz? s?owa, dlaczego? nie wiem... a o dr Witwickim to ju? same dobre opinie tu s?, by? mo?e jest to Mistrz, ale ja o nim nie mog? tak powiedzie?....
Je?li k?sam to przepraszam, ale naprawd? mam do?? i niewiele mi brakuje, zeby to wszystko depresj? przyp?aci?...
Doris
ja pisa?am ?e wielkie cierpienie w zwi?zku z r. mnie spotka?o.
.
magda 24
tak, pami?tam, ze Ci? do pionu stawiali sad.gif Doris, Twoje wpisy dobrze pami?tam.....
Hanna
Madziu!
Nie k?sasz, po prostu mówisz to co czujesz. Dodam tylko, ?e ja nikomu nie mówi?am, ?e jestem zadowolona. Mówi?am, ?e je?li kto? jest bardzo zmotywowany, to warto podj?? ten trud. Ale ani nie zniech?ca?am, ani nie zachwala?am. Na pytania na priv pisa?am jak by?o faktycznie. Ja prawd? mówi?c przed rekonstrukcj? te? nie wiedzia?am jak to b?dzie wygl?da?o. Do szpitala jecha?am na mastektomi?, ale zaproponowano mi ,,jednoczasówk?". Mia?am 2 dni na podjecie decyzji bez dost?pu do netu, a wcze?niej takim zagadnieniem jak rekonstrukcja w ogóle si? nie interesowa?am. Zgodzi?am si?, ale tylko dlatego, ?eby nie ?a?owa?, ?e stchórzy?am. Pami?tam, ?e lekarz powiedzia? mi na koniec, po omówieniu wszystkiego co z operacja si? wi??e, ?e nie b?dzie to idealna pier?, ale na pewno lepsza ni? proteza. Dzi? wiem, ?e mówi? prawd? i za wiele mi nie obiecywa?. Powiedzia?, ze operacja to wielka trauma i tez si? to potwierdzi?o.
Madziu! B?d? dobrej my?li. Nie b?d? Cie pociesza?, bo sama nie lubi? by? pocieszana i nie lubi? jak kto? mówi mi ,,wszystko b?dzie dobrze". Ale znajd? sposób na przetrwanie. Wiem, ?e to bardzo trudne, ale postaraj si?.
Pozdrawiam serdecznie
magda 24
Dzi?kuj? Haniu.
Rene
Magda ma racj? trzeba mówi? o takich rzeczach. Bardzo ci wspó?czuj? ,ze twoja rekonstrukcja nie przebieg?a tak jak powinna. Gdyby mnie to spotka?o te? nie zostawi?abym tego. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadziej? ?e Witwicki co? wymysli bo tak nie mo?e by?. Pozdrawiam cie Madziu
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.