- - -
rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Rekonstrukcja piersi
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
mycha
mi lek rodzinny da? skierowanie na cz??? bada? za reszt? zap?aci?am sama /17 z?/
marlx
Jak takie ceregiele z tymi skierowaniami to ide jutro se zrobi? prywatnie. W tygodniu niezabardzo mam kiedy jecha? na krew bo zaczynam prac? od godz.8 i mam do pokonania 26 km. EKG tylko zrobi? w rejonie za darmo bo do godz. 18 codziennie robi? Dzisiaj przyj??am 2 szczepienie przeciwko ?ó?taczce bo nigdy nie mia?am szczepienia a przesz?am ju? 2 operacje bez i wi?cej nie zamierzam.

Myszka co tak skromnie zrelacjonowa?a? swój pobyt w Warszawie? Napisz co? wi?cej. Szcz??liwa?
ewik
Luizko moje badania od dr W. przepisa?a rodzinna i wszystkie robi?am w miejscu zamieszkania : morfologia z dodatkami ,grupa krwi, ekg, a rtg akurat musia?am zrobi? od chirurga -onka.Po zabiegu wszystko mi w W-wie oddali-porz?dni. Ale karmi? strasznie sleep.gif mo?e to by?o dietetyczne jedzenie???? Powodzenia smile.gif
luiza
Mi lekarz nic nie mówi? o ekg i rtg,potrzebne s??Rtg mam mie? robionego dopiero w czerwcu na badaniach kontrolnych
mycha
EKG i RTG kl piersiowej PA i boczne z opisem musi by?, zlecenie na badania dosta?am od dr Witwickiego jak kwalifikowa? mnie do zabiegu.
magdam
Mi doktorek da? skierowanie tylko na badania z krwi. EKG i RTG nie kaza? robi? i nie robi?am. Na oddzia? sz?am tylko z wynikami krwi.[color="#0000FF"]
aagunia
CYTAT(magdam @ 28.02.2010, 15:52) *
Mi doktorek da? skierowanie tylko na badania z krwi. EKG i RTG nie kaza? robi? i nie robi?am. Na oddzia? sz?am tylko z wynikami krwi.[color="#0000FF"]

dok?adnie tak - jak tez na oddzia? sz?am tylko z wynikami krwi, doktorek W. ?adnego innego skierowania mi nie wypisywa?. Dziwi mnie wi?c te RTG czy EKG
mag_dag
je?li mnie skleroza nie myli, to mycha mia?a operacj? innego rodzaju, mo?e dlatego wi?cej bada??
aagunia
Mo?e macie wiedz? na temat , czy doktorek W. b?dzie przyjmowa? 30 marca? Bo mam zamiar si? do niego wybra?, a nie chc? rejestrowa? si? i jecha? w ciemno rolleyes.gif
b.angel
no najlepsz? wiedz? na ten temat to b?d? mia?y osoby rejestruj?ce pacjentów smile.gif
aagunia
CYTAT(b.angel @ 2.03.2010, 10:59) *
no najlepsz? wiedz? na ten temat to b?d? mia?y osoby rejestruj?ce pacjentów smile.gif

kiedy? te? tak my?la?am rolleyes.gif , ale przekona?am si? ?e wcale tak nie jest, jak pojecha?am i doktorka jednak nie by?o angry.gif A dodzwoni? sie tam uuuu, ?yczenie!
Rene
Najlepiej zadzwo? we wtorek do doktora na komórk? to ci powie czy b?dzie:)w godzinach przyjmowania w poradni.
By?am dzi? u doktora W. odla? nadmiar. Ba?am si? troch? jak to wyjdzie.Potem mysla?am, ze mo?e jeszcze dola? niech si? rozci?ga. Ju? sama nie wiedzia?am czego chc?.Pan doktor obejrza? i powiedzia? ?e odla?. I odla? i pier? zrobi?a si? prawie taka du?a jak zdrowa jest mo?e ciut wi?ksza ale niewiele, gdy? mysl? o powi?kszeniu zdrowej, wi?c pan doktor powiedzia? ?e tyle wystarczy.I ku mojemu zdumieniu pier? zmi?k?a smile.gif .Wierzcie mi,myslalam ?e to ?ciema i pier? nie zmi?knie smile.gif a jednak!. Jestem super zadowolona z efektu piersi s? jednakowe, w biustonoszu nic nie wida?. Wiadomo, ?e ta zdrowa jest do podci?gni?cia ale na t? chwil? jestem przeszcz??liwa i bardzo, bardzo dzi?kuj? panu Witwickiemu za to co zrobi? smile.gif. Spotka?am si? z Kud?atam i z Hal? super dziewczyny.
kudlatam
Mi tez mi?o by?o pozna? Rene , super dziewczyna a zrekonstruowana piers po prostu cudna!!
Ja mia?am mie? tez odpuszczony nadmiar ale dolalismy jeszcze 50ml , no teraz to mam naprawde du?? piers!!
Ja tez jestem zadowolona i spieszcie sie kochane bo nasz drogi NFZ w ramach oszczednosci mo?e nam zabrac darmowe operacje , czyli zamiast do krok przodu znowu si? cofniemy. Dziekuje mistrzowi!!!!!
Hala
Ja te? po wymianie pogl?dów z dziewczynami w poczekalni ju? sama nie wiedzia?am, czego chc?- odlac te 50 nadmiaru, czy mo?e dolac drugi nadmiar i potem odlac wi?cej. Ale dr powiedzia?,?e odla? ale troch?, zgodzi?am sie na odlanie 20, cho? dr uwa?a?,?e jeszcze mo?na wi?cej.Ale w ci?gu ostatnich 3 miesiecy przybra?am prawie 2 kg -albo menopauza dopiero teraz, albo mnogo?? imprez z dobrym jedzonkiem, w ka?dym razie ba?am si?, ?e pier? b?dzie mniejsza w staniku.
Ostatecznie dzi? widz?, ?e dr mia? racj?, mo?na by?o odla? jeszcze ze 20,Jest ró?nica.ale naprawd? bardzo minimalna. No i prosz? jak apetyt ro?nie w miar? jedzenia-w?a?ciwie przecie? ca?y czas by?am przeszcz?sliwa i wahania wielko?ci w czasie dope?nie? tego szcz??cia nie zmienia?y, a teraz dostrzegam nawet takie mikroskopijne ró?nice. Pewnie za kilka dni przestane j? dostrzega?, a jakbym tak schud?a, to najwy?ej jeszcze raz pojad? na odlewk?. tak czy tak mimo odlania tylko ma?ej ilo?ci, pier? zmi?k?a i juz mo?e taka zosta?
Acha, moim zdaniem fiszbiny w staniku nie szkodz?.
I jeszcze dodam,?e przesta?am robi? ?wiczenia i ju? nie mam potrzeby masowania piersi. A nawet juz przesta?am ze 2 tyg temu my?le? wogóle o piersiach.I o to w ko?cu chodzi?o.
Mnie te? dr powiedzia?, ?e zanosi si? na zabranie rekonstrukcji na NFZ
Dziewczynom, Rene i Kud?atej dzi?kuj? za mi?e pogaw?dki.
Doris
I odla? i pier? zrobi?a si? prawie taka du?a jak zdrowa jest mo?e ciut wi?ksza ale niewiele - Rene nie rozumiem tego zdania, napisz czy zdrowa jest
troch? wi?ksza?
Rene
CYTAT(Doris @ 3.03.2010, 10:25) *
I odla? i pier? zrobi?a si? prawie taka du?a jak zdrowa jest mo?e ciut wi?ksza ale niewiele - Rene nie rozumiem tego zdania, napisz czy zdrowa jest
troch? wi?ksza?

nie, rekonstruowana jest wi?ksza. Inaczej by?oby bez sensu smile.gif
magdam
By?am dzi? na kolejnej doleweczce - my?la?am ze ostatniej ale jeszcze jedna mnie czeka 13 kwietnia. Doktorek si? ?mia? ?e wszystkie kobiety chc? du?e biusty hihiii.

By?am oczywi?cie u dziewczyn na oddziale. Le?a?y ale obie przeszcz??liwe i obola?e troch? ale g?ównie plecy od le?enia tongue.gif
Czeka?y tylko na zej?cie kroplówki - Zuzka a Marlenka na wyj?cie cewnika i mia?y si? uda? na zwiedzanie oddzia?u. Szcz??liwe by?y ogromniasto.
kudlatam
Ciesze sie ze przyby?y 2 kolejne dwucycaste.
Rozmawia?am dzisiaj z Marlenk? , swietnie sie czuje i jest szczesliwa.
Brawo
luiza
Dzielne dziewczyny.Fajnie ?e maj? najgorsze za sob? ,teraz ju? b?d? w domku odpoczywa?.Nied?ugo moja kolej i na sam? my?l trz?s? gatkami,ale ju? nie mog? si? doczeka?.One s? naprawd? zuch nawet twierdz? ?e to nie bola?o.Tak trzyma? cool.gif Super
ewik
Cze?? dziewczyny ,dzisiaj rozmawia?am z Mych? jest ju? w Warszawie troch? zestresowana.Le?y na 8 pi?trze na laryngologii.Jest sama na sali sad.gif Jutro rano ma drug? cz??? zabiegu rekonstrukcji ,t? mniej przyjemn? happy.gif
Potrzymajmy za ni? rano kciuki coby posz?o wszystko jak nale?y !!!!
Rybka
Witam wiosennie!
Czy która? z Was przewiduje wizyt? u Witwickiego 30 marca? A mo?e która? ma planowan? rekonstrukcj? na ten czas? B?dziemy z Wako i jak gdyby co, jeste?my do dyspozycji. :-))
Papatki!
luiza
Ja si? melduj? 30 marca u Witwickiego chyba wyjmie mi dren.Mam tak? nadziej?. smile.gif
mycha
Ja te? si? melduj? 30 marca u dr Witwickiego,Ewa te? b?dzie.
Rybka
No, to b?dzie spotkanie! Mo?e nawet na jak?? kaw? usi?dziemy w kawiarni szpitalnej? :-))
My z Wako b?dziemy po 9,00, ale nie b?dziemy si? spieszy?...
Do zobaczenia!
luiza
Witajcie i pomó?cie.By?am dzisiaj u dr Witwickiego na kontroli.Wyj?? mi dren ale za to obanda?owa? mnie ?e nie mog? z?apac tchu i strasznie boli ,jeszcze gorzej jak po operacji.Powiedzia? ze tak musi by?,nie okre?li? si? ile mam si? tak banda?owa?(stwierdzi? jak najd?u?ej tzn ile tydzie? dwa a mo?e miesi?c).Nie wiem ile dam rad? wytrzyma? ,wiem wiem to dla mojego dobra .Mo?e która? te? tak mia?a?Poradzcie prosz?. sad.gif
b.angel
ojej unsure.gif
dla mnie jedynie moment wyci?gania drenu by? nieprzyjemny ....
luiza
No i nadal nie mam poj?cia jak d?ugo si? banda?owa?,chyba zdzwoni? we wtorek do doktorka.Ju? boli troch? mniej ale po po?o?eniu si? lepiej r?koma nie rusza?.W zasadzie to boli w jednym miejscu.Mo?e za mocno ?cisni?ty ten nowy nabytek.Tak jakbym mia?a wsadzone z 10kg na klate i pod wp?ywem poruszania chyba uciska na jaki? nerw czy ?ebra sama nie wiem. unsure.gif
b.angel
a po rekonstrukcji , nie banda?owa?am w ogóle - dr nie kaza? ......... wi?c to sprawa indywidualna .... nie wiem czy dr przez tel. oceni czy ju? mozna przesta? ......
Haniap.
Po rekonstrukcji nosi?am specjalny gorset, który zamawia?am przed operacj?. Za?o?y?am go z pomoc? piel?gniarki kilka godzin po operacji. Ja mia?am ekspander dope?niany sol? fizjologiczn?.
magdam
Luizko jak Ci ju? pisa?am mnie zbandarzowa? 2 dni po operacji bo mi schodzi?o du?o ch?onki do drenu i kaza? trzyma? banda?e dopóki mam dren a potem to wrazie gdyby cyc ucieka? do góry. Powiem Ci ?e on to co pacjent to inaczej robi.
Jak by?am zbanda?owana to te? wszystko mnie bola?o i oddycha? by?o ci??ko a ju? nie mówi? ?eby polo?y? si? na wznak. Ale jak banda?e zdje?am to od razu by?o lepiej. Zrobi?am sobie szerok? gum? na rzepy i kilka godzin dziennie w tym chodzi?am ?eby spycha? eksp-prot. w dó?, ale d?ugo nie wytrzyma?am bo nie mog?am oddycha? i wszystko bolalo jak przy banda?u.
Nie powiem Ci czy ?ci?ga? czy nie bo ine wiem, mo?e doktorek zobaczy? ?e protezka Ci idzie w gór? i dlatego da? banda?..
Bu?ki i u?ciski przesy?am wub.gif wub.gif wub.gif
dorotag
Ja rekonstrukcje mia?am w lutym w Lublinie. Wysz?am do domu po dwóch dobach bez drenów i bez specjalnych gorsetów. 7 kwietnia jad? na ostatni? dolewk?, po dolewkach bola?o mnie pod pach? przez dwa dni, ale pewnie dlatego, ?e lekarz dolewa? mi po 150 ml. Kupuj? ju? normalne staniki bez kieszonek i jest ok.
Haniap.
Ten gorset w?a?nie zapobiega "uciekaniu" cyca do góry blink.gif Ma taki specjalny pasek zaci?gany na rzep. Nie powiem, ?e jest to wygodne, ale spe?nia swoj? rol? i pozwala oddycha?.
ewik
Luizka mnie dr wcale w szpitalu nie kaza? si? banda?owa?.Pokaza?am mu zakupiony z amoeny taki szeroki bawe?niany stanik ,powiedzia? ,?e ok jak b?d? bez drenu to chodzi? w tym staniku.Tylko ,?e ja z drenem to 10 dni biega?am,bo lecia?o ze mnie jak z kranu.Dzwoni?am wi?c po 5 dniach do dr W. i wtedy kaza? mi si? banda?owa? i nie pracowa? za du?o r?k? (chyba mia? racje troch? macha?am za du?o).No to banda?owa?am si? pó?niej sama, tak ?eby da?o si? wytrzyma? ale mi?e to nie by?o.Banda?em ?ciskaj? te? po to ?eby nie produkowa?o si? tyle ch?onki ,bo jak sie ruszamy to proteza te? i dra?ni wi?c leci ch?onka.
Dopóki masz dren to si? banda?uj i ,?e jeszcze dzie? po wyci?gni?ciu.Takie by?y zalecenia dla mnie od dr Witwickiego.
B?d? 6.04. u dr W. Mycha te? b?dzie, mo?e kto? jeszcze ?
luiza
Witajcie!
L?ej mi si? zrobi?o po odbanda?owaniu,o wiele lepiej.Dokktorek po dwóch dniach pozwoli? mi na ulg? ale potem znowu banda?.Teraz m?? zabanda?owa? chyba troch? delikatniej i nie jest to ju? tak bardzo uci??liwe jak po doktorku?Mo?e troch? za s?abo ,nast?pnym razem zrobi to mocniej.Nie uciska ju? tak na ?ebra i serducho.O niebo lepiej.Teraz to ju? czekam cierpliwie ciepe?kowatych dni i tego kiedy za?o?? bluzeczk? z dekoltem.
Pozdrawiam i ?ycz? Zdrowych i Spokojnych ?wi?t wub.gif rolleyes.gif
magdam
Dziewczynki 13 kwietnia we wtorek najbli?szy b?d? u doktorka, czy która? b?dzie??? Wiem ?e Luizka a mo?e jeszcze kto????
Pat
Dziewczyny podpowiedzcie w jakie dni i o jakiej porze najlepiej dzwoni? do Doktora na komór??
od kilku dni nie mog? si? dodzwoni?, a mo?e jest na urlopie?
magdam
Pat wydaje mi si? ze najlepiej we wtorek jak jest w przychodni i przyjmuje. Teoretycznie powinien przyjmowa? od 8.40 ale zawsze si? spó?nia wink.gif
ewik
Patu? dr nie jest na urlopie,06 kwietnia by?am na dolewce.
Ja dzwoni?am zawsze we wtorek tak krótko po 13 bo o tej godzinie ko?czy (teoretycznie) przyjmowa? pacjentki, a przyjmuje w MSWiA w?a?nie we wtorki 9-13 .W tych godzinach te? próbuj dzwoni? bo odbiera telefony jak nas przyjmuje.
B?d? teraz 13 kwietnia biggrin.gif
ewciaz
My?l? ?e jestem gotowa na rekonstrukcj?. Szuka?am na forum nr telefonu do dr Witwickiego, lecz chyba brak mi cierpliwo?ci. Bardzo Was prosz? o telefon chcia?abym jutro zadzwoni? i spróbowac umówi? sie na pierwsz? konsultacj?.

Ewa
dani
[quote name='Deni' date='18.07.2008, 11:08' post='42178']
link do strony Dr Witwickiego: http://www.revita-chirurgia.pl/ tu sobie zobaczysz przemi?? twarz pana Doktora i poczytasz co i jak.
A telefon:
tel./ 0-22 / 648-81-41, 648-81-42.
Zapisy od poniedzia?ku do pi?tku od 9 do 19.

Znalaz?am od razu...
Nie wiem,czy od tamtej pory co? si? zmieni?o,ale masz na tej stronie i numer komórki do doktora...
agawa
Dani, to s? dane do lecznicy na Kabatach. Lepiej ze skierowaniem od rodzinnego i?? prosto do szpitala. Dr przyjmuje chyba w dalszym ciagu we wtorki przed po?udniem.
Ewa, mo?e skrobnij na priva do dziewczyn dopiero_co_rekonstruowanych, na pewno opisz? co_i_jak szczegó?owo.
Na Kabaty w tej sprawie nie ma po co i??. Stracone pieni?dze... 150 z?... a piechot? nie chodz?... Chyba, ?e si? decydujesz od razu na prywatn? lecznic? i tam operacj?. ALe nie wiem, czy to ma sens...
luiza
ewciaz Pisa?am wiadomo?? do Ciebie na priva ale niestety masz pe?n? skrzynke.
ewciaz
Dzi?kuj? bardzo za informacje.
Skrzynka ju? wyczy?ci?am biggrin.gif .
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.