- - -
rekonstrukcja L.D u Witwickiego w Warszawie
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Rekonstrukcja piersi
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Rene
Dziewczyny napiszcie w tym w?tku czy jeste?cie zadowolone z rek. u prof Witwickiego
mag_dag
Rene, te dziewczyny z forum, które robi?y rekonstrukjc? u Witwickiego s? zadowolone, ale akurat ?adna z nich nie mia?a robione metod? z pobraniem z ?opatki...
co oczywi?cie wcale nie znaczy, ?e zrobi to ?le, bo niby dlaczego ?
doktor do?wiadczony i wie co robi, pewnie i to zrobi dobrze //u?miech
po prostu wi?cej babek z forum jest po Gryficach i tak si? z?o?y?o, ?e do?wiadczenie z ?opatk? mamy na forum tylko z Gryfic ...

buziakowuj? serdecznie //big buziak
EL?BIETA
ja mam ekspanderoproteze wstawiona przez dr Witwickiego i jestem dziko zadowolona biggrin.gif
Rene
przyznam ?e podoba mnie si? s?owo dziko i prosz? o wi?cej smile.gif
aguga
Co to znaczy : u Witwickiego? gdzie on przyjmuje? Ja by?am na konsultacji u Towpika, ale nie mam poj?cia kto mi b?dzie robi? rekonstrukcj? w instytucie. czy mog? prosi? dok?adniej, o co chodzi?Ci?gle wychwalacie Gryfice a co ja mam powiedzie? jak ja mam wsz?dzie daleko.....
mag_dag
aguga, po prostu w Warszawie znane s? dwa nazwiska chirurgów plastyków od rekonstrukcji - Witwicki i Towpik, na naszym forum nie ma jeszcze nikogo kto robi? to u Towpika, b?dziesz po prostu pierwsza //u?miech

dziewczyny od Witwickiego na pewno si? odezw?, (b.angel, Jolar, Katty, akwe) jest gdzie? na forum wi?cej o nim, poszperaj...

ja jestem po Gryficach, od doktora Krajewskiego te? jest tu spora grupka, a wcale nie mia?am do niego blisko, jedyne 700 km //oczko

Al_la
Dodam tylko, ?e Witwicki to szpital MSWiA na ul. Wo?oskiej.
Jolar
Witam, ja jestem tak jak wspomnia?a Mag_dag po rekonstrukcji u dr Witwickiego... jestem w trakcie .... dope?niania wink.gif , mam za?o?ony ekspander Beckera...
Z operacji i opieki jestem bardzo zadowolona, polecam... doktor przyjmuje równie? w klinice na Kabatach, proponuj? wej?? na jego stron? internetow?, tam jest napisane jak si? kontaktowa?..... Je?eli...Rene lub Agua (wys?a?am Ci na priv) b?dziecie chcia?y zapyta? o co? bli?szego to pytajcie, na ile b?de mog?a by? pomocna to ch?tnie pomog? smile.gif .
Pozdrawiam
akwe
Dr Witwicki przymuje w MSWiA ,musisz mie? skierowanie od rodzinnego do poradni chirurgii rekonstrukcyjnej i zapisa? sie na termin do Dr W....albo szybciej ,p?ac?c do kliniki na Kabatach ,tam Dr obejrzy blizn?,zaproponuje metod? rekonstrukcji i powie kiedy zg?osi? si? do kliniki MSWiA w celu ustalenia terminu operacji ...ja jestem po rekonstrukcji...nie doko?ca jeszcze bo mam przed sob? odtworzenie otoczki z brodawk? ....dzi? juz jestem b. zadowolona z efektu ...Witwicki to profesjonalista w ró?nego rodzaju rekonstrukcjach
Rene
hej smile.gif by?am u dr Witwickiego na Kabatach powiedzia? mi ?e jak chc? na fundusz to mam si? zarejestrowa? na Wo?oskiej oczywi?cie ze skierowaniem w ka?dy wtorek przyjmuje i trzeba powiedzie? ?e w sprawie rekonstrukcji to przyjmie w ten sam dzie?( ja mam 200 km wi?c nie chcia?abym byc odprawiona z kwitkiem) w Gryficach mam termin na koniec 2009r a dr Witwicki powiedzia? ?e bed? czeka? na rekonstrukcj? kilka miesiecy w MSWiA , wi?c to dla mnie wybawienie:) wst?pnie ustali? ?e metod? z ?opatki bo jestem po radio . Co do Towpika to te? o nim mysla?am ale......... moja lekarka (cudowna pani doktor:)) napomkn??a ?e widzia?a prac? Towpika i odradzi?a mi. Oczywi?cie to zapewne pojedy?czy przypadek wi?c nie wypowiadam si? wi?cej na ten temat.
justa1970
W czasie pobyu w CO widzia?am dziewczyny po rekonstrukcjii robionej w co i by?o ok.---mnie poni doktor powiedzia ?a ,?e mam i?? na konsultacj? do dk.Mazura nic o towpiku niemówi?a.
Rene
ja si? lecz? w co w poznaniu znam dziewczyny po rekonstrukcji w?a?nie w co w poznaniu i te? by?y zadowolone ale przy wyborze lekarza trzeba rozwa?y? jak? metod? bedzie bo przy rekonstrukcji tylko ekspanderoprotez? kiedy nie by?o na?wietla? te? jest inaczej takie operacje na ogó? si? udaj? a je?li trzeba bra? w?asne tkanki to ju? jest gorzej bo przecie? nie wystarczy ?eby by?a pier? ona te? musi wygl?da? smile.gif
EL?BIETA
CYTAT(Rene @ 15.06.2008, 0:27) *
hej smile.gif by?am u dr Witwickiego na Kabatach powiedzia? mi ?e jak chc? na fundusz to mam si? zarejestrowa? na Wo?oskiej oczywi?cie ze skierowaniem w ka?dy wtorek przyjmuje i trzeba powiedzie? ?e w sprawie rekonstrukcji to przyjmie w ten sam dzie?( ja mam 200 km wi?c nie chcia?abym byc odprawiona z kwitkiem) w Gryficach mam termin na koniec 2009r a dr Witwicki powiedzia? ?e bed? czeka? na rekonstrukcj? kilka miesiecy w MSWiA , wi?c to dla mnie wybawienie:) wst?pnie ustali? ?e metod? z ?opatki bo jestem po radio . Co do Towpika to te? o nim mysla?am ale......... moja lekarka (cudowna pani doktor:)) napomkn??a ?e widzia?a prac? Towpika i odradzi?a mi. Oczywi?cie to zapewne pojedy?czy przypadek wi?c nie wypowiadam si? wi?cej na ten temat.

Jestem po rekonstrukcji u Witwickiego - i jestem bardzo zadowolona Wszystko jest jak nalezy i slicznie wyglada

Towpika mi tez odradzono no i on sam skutecznie mnie od siebie odstreczyl.... Nie oddalabym sie w jego rece

pozdrawiam i trzymam kciuki za twoja droge do rekonstrukcji
Katty
Taichi, ja te? mia?am Baekera u dr Witwickiego.
Na pocz?tku si? odgra?a?am, ?e napeno te? z t? druga piersi? b?d? robic a tymczasem dosz?am do wniosku, ?e w staniku nic nie widac a dzisiaj nawet taki ciuch ubra?am, ? bez stanika ?mign??am na miasto i te? ?adnej ró?nicy (no, mo?e minimalna), ?e zacz??am sie zastanawiac czy ma sens wydawanie du?ej jak dla mnie kasy i znowu ten szpital i te nerwy, stresy....etc.
Owszem, nago przed lustrem jest ró?nica, chocia?by dlatego, ?e otoczki te? jeszcze nie mam. Ale narazie nie spieszy mi si?. Tez mam, po przytyciu, s?uszne B. Zobaczysz po operacji jak b?dzie i podejmiesz decyzj?.
Ja jedynie to teraz jakbym drugi raz robi?a to po prostu od razu bym kaza?a sobie w?o?yc protezk? 500ml a nie 340(wtedy operowana by?aby du?o wi?ksza od zdrowej) i po tych trzech miesi?cach kaza? spu?cic ze sto. Wtedy to spuszczenie b?dzie mia?o sens bo jak ja poszlam zeby mi spu?ci? 30ml to sie tylko mniejsza zrobila od tamtej a wcale nie lu?niejsza wi?c zaraz sobie kaza?am spowrotem dola?....jaja by?y.
Nie wiem....ja tak wymy?li?am i wydaje mi sie, ?e tak by?oby dobrze a mi tego wtedy nikt nie podpowiedzia? bo mo?e przede mn? tego nikt nie wymy?li?.......a mo?e ja ?le my?l?....nie wiem....... Ale juz tak d?ugo o tym my?l?, ?e wydaje mi sie ze dobrze bo wtedy ta operowana by te? opad?a i zrówna?a sie ze zdrow?.
Ja te? nie wiem jak? ty masz t? zdrow?, czy bardzo obwis?? czy nie bardzo bo jak bardzo to faktycznie trzeba cos z ni? zrobic.
ELAS

Moim zdaniem powi?ksza?, lepiej gdy w obu piersiach s? implanty, ale...
To jest bardzo indywidualna sprawa, bo wszystko zale?y. Ile ma si? lat? Jakie s? piersi? Jaki b?dzie efekt po rekonstrukcji?
Nie wiem czy mo?na jednoznacznie odpowiedzie? na twoje pytanie. Przeanalizuj wszystko na spokojnie, rozwa? za i przeciw, porozmawiaj wyczerpuj?co z lekarzem.
Rybka
Rene, dzi?kuj? Ci za ten w?tek! Od tygodnia zacz??am si? interesowa? rekonstrukcj? piersi (jestem 2 lata po mastektomii) i w?a?nie znalaz?am to forum i bardzo przekonywaj?c? Angel?... i prawie spa? nie mog? tylko ci?gle my?l? o Witwickim, a? w ?o??dku co? si? dzieje... Zd??y?am poczyta? o Witwickim w internecie, zobaczy? go na zdj?ciu, a nawet w czwartek zadzwoni?am do jego kliniki na Kabatach i jad?! Jak si? uda to ju? w najbli?szy wtorek, najpó?niej za tydzie?! Jad? i za?atwiam! Najpierw prywatnie pogada? o wszystkim, a potem zarejestrowa? si? do szpitala MSWiA, chc? za?atwi? to w jeden dzie?.

Taichi, je?eli jeszcze nie by?a? u Witwickiego, to mo?e razem tam wyruszymy?
Ana
CYTAT(Taichi @ 24.06.2008, 17:06) *

Dziewczyny najmilsze, czy s?ysza?y?cie, czy wiecie, czy macie znajom?, która ciut powi?kszy?a zdrow? pier? w?a?nie po to, ?eby obie by?y bardziej do siebie podobne, czy te? Wasze do?wiadczenie wskazuje, ?e to kompletnie bez sensu?

Melduj?, ?e robi?am równie? zdrow? pier?.
Natura obdarzy?a mnie w swej hojno?ci niewydarzonym A (a i tak si? w takim male?stwie gadzina ul?g?a wink.gif ).
Jak uci?li, to 2 lata biega?am jednopier?nie. Ale jak ju? ruszy?am z rekonstrukcj?, to posz?am na ca?o??.
Doktor Krajewski (Gryfice) to sobie nawet ?artowa? raczy?, ?e D by u mnie widzia? wink.gif,
alem si? jedynie na C (z przytupem) zgodzi?a.
Rekonstruowana to wk?adka o pojemno?ci 500 ml, a pod gruczo? zdrowej w?o?y? 225 ml.
Innych ci?? na zdrowej nie by?o trzeba. Jedynie "podniós?" mi otoczk? jakie? 2 cm do góry,
?eby "na buty nie patrzy?a".
Teraz nosz? tylko takie dekolty wink.gif. Odbijam sobie za te 2 lata w golfach wink.gif
Rene
W?a?nie jak to jest z t? rejestracj? na Wo?oskiej? bo jak kiedy? dzwoni?am to pani powiedzia?a ?e nie zapisuj? wystarczy przyjecha? tylko upewni? si? czy doktor b?dzie a napewno b?d? przyj?ta.Kurcz? skierowanie ju? mam od maja i ci?gle co? wypada a to wizyta w WCO a to PET ale juz postanowi?am ?e w nast?pny wtorek jad? niech si? wali i pali smile.gif

mmmmm te? takie chc? !!!!! Jejku ju? nie mog? si? doczeka?
Rybka
Taichi! Kochana jeste?! Nawet nie wiesz, jak mnie podbudowa?a?! Pierwszy raz postanowi?am co? tu napisa?, chocia? przyznam, podgl?dam Was wszystkie tu ju? od dawna, ale nie mia?am nigdy, nie wiem, nastroju, czy odwagi, ?eby pogada?. Jestem z Przemy?la, wi?c troch? daleko, ale mam zamiar zaopatrzy? sie we wszystkie potrzebne papierzyska przy wyje?dzie do Warszawy, w skierowanie te?, mo?e uda mi si? poza?atwia? wszystko w jednym dniu?
Zastanawiam sie tylko, czy Witwicki we wtorki jest w szpitalu MSWiA, czy w swojej klinice na Kabatach? Ja dzwoni?am na Kabaty i poinformowano mnie, ze przyjmuje w ka?dy wtorek od 9 do 19, to o której jest w MSWiA? Wiesz co? mo?e o tym Taichi, bli?ej?
Pozdrówka!
P.S. Zbli?a sie wielka burza u mnie, wi?c musz? ocieka? od komputera, ale zajrz? tu pó?niej!
Rene
Deni ja mam zapisane ?e Witwicki przyjmuje we wtorki i czwartki od 9 do 14 potem zapewne jedzie na Kabaty poniewa? jak by?am to mia?am wizyt? wyznaczon? na 17 czy jakos tak. Mam tel na Wo?osk? do rejestracji 0225081552 i 0225081579
Rybka
Rene! Dzi?kuj?!! Zadzwoni? w poniedzia?ek rano do szpitala i zarejestruj? si? mo?liwie najszybciej, a potem odwiedz? Pana Doktora! I oczywi?cie b?d? si? odzywa?! Powiem Wam, jak to jest rzeczywi?cie z tymi godzinami przyjmowania.
Dziewczyny, wiele rado?ci daj? mi Wasze s?owa. Upewniam si?, ze moja decyzja co do rekonstrukcji jest s?uszna. W moim ?rodowisko, niestety, taka decyzja nie ma zrozumienia. Ale w grupie zawsze ra?niej!
Jola52
Deni -nie szukaj zrozumienia w?ród swoich znajomych
czy w?ród otaczaj?cych Ci? ludzi-rób to co Ci dyktuje serce
bo robisz to tylko i wy??cznie dla siebie.
Popieram Twoje szybkie dzia?anie .
Ja nie pyta?am nikogo o zdanie ,gdy by?am juz pewna na 100 %,
?e chc? rekonstrukcji,zadzwoni?am i ju? za dwa dni pojechalam na kwalifikacje.
Teraz jestem najszcz??liwsz? kobiet? pod s?o?cem mimo,?e byly lekkie komplikacje.
?ycze Ci aby Twoje marzenia szybko sie zi?ci?y.
Rybka
Witajcie Dziewczyny!
Jestem zarejestrowana do Witwickiego na Kabaty na 22-go lipca! Kto ze mn?? biggrin.gif Mam wszystkie stosowne papiery przygotowane, skierowanie te?! No i... jakby mnie jaki? strach dopada?, he,he! Ale nie wycofam si?!
Pozdrówka dla wszystkich!
Rene
Deni na Kabaty nie musisz miec skierowania bo to przeciez prywatna wizyta dopiero na Wo?osk? to tak smile.gif pozdrawiam
Rybka
Wiem Rene, wiem. Wszystkiego sie dowiedzia?am dzwoni?c tam, ale mam szanse poza?atwia? i wizyt? u Witwickiego i rejestracje na MSWiA w czasie jednego pobytu w Warszawie :-) Wole najpierw porozmawia? z Witwickim, bo gdybym chcia?a zarejestrowa? sie do niego w MSWiA to wizyt? mia?abym dopiero na prze?omie sierpnia i wrze?nia. A ja o wszystkim chc? wiedzie? ju?, co mnie czeka, jakiego typu rekonstrukcja itp. - tego dowiem sie za tydzie? we wtorek.
Buziaki!
agnieszka
Dziewczyny, a ile kosztuje wizyta prywatna u Witwickiego ?
Katty
STÓWE
Rene
140 w maju p?aci?am

Deni ja by?am najpierw na Kabatach(na Wo?osk? jeszcze nie dotar?am wci??, bo ci?gle co? innego zaprzata mi g?ow?) i tam pan doktor mi powiedzia?, ?e musz? pojecha? do niego na Wo?osk?(w celu zapisania w kolejke do rek.) tylko ?eby jemu powiedzie? jak ju? tam b?d?, ?e w sprawie rekonstrukcji wtedy przyjmie od razu gdy? on uwa?a cytuj? "kobieta nie powinna zbyt d?ugo czeka? z rekonstrukcj?" jest wspania?y naprawd? rzeczowy ale bardzo ciep?y:). Jed? na wo?oska bo na kabaty pewnie masz po po?udniu i spróbuj, powinien Ci? przyj?? je?li zd??ysz to jed? te? na Kabaty wtedy na spokojnie ju? wszystko si? wypytaj co i jak powiedz o wszystkim co Cie nurtuje.Ja spróbuj? we wtorek dotrzec tam w ko?cu bo coraz bardziej mnie do?uje mój brak biustu szczególnie teraz w okresie letnim.Pozdrawiam(daleko masz do Wawy?)

Na Kabatach nie dostaniesz terminu
akwe
Hej ! Jak ju? mo?e wiecie jestem po I etapie rekonstrukcji .Drugi etap to otoczka z brodawk? .Kiedy po raz pierwszy pojecha?am na Kabaty tam Dr na wizycie wszystko mi wyja?ni? ,dobra? expander ,wyj?? swój notes zapisa? moje dane ,da? karteczk? ze swoj? piecz?tk? na Wo?osk? by mnie poza kolejno?ci? zarejestrowano ,wyznaczy? termin operacji itd ........Na Wo?oskiej (MSWiA ) zg?aszamy si? ze skierowaniem od np rodzinnego po to by Pan Dr da? nam skierowania na ró?ne badania (diagnostyka przedoperacyjna) oraz wypisa? skierowanie do szpitala na wyznaczony termin operacji (ewentualnie jak wybieramy lepszy expander wypisuje dokument na dofinansowanie ....,je?li inny rodzaj rekonstrukcji to inaczej post?puje ).... wszystkie ostateczne ustalenia operacji z refundacj? NFZ s? na Wo?oskiej w klinice MSWiA
Pozdrawiam smile.gif
Jolar
...... jestem na etapie... "uk?adania" ekspandera (operowa? mnie 2-krotnie dr Witwicki .. tak si? z?o?y?o dry.gif ).
Ju? jestem bardzo zadowolona.... cho? we wrze?niu... kolejna wizyta... chyba trzeba b?dzie troch? "dola?" aby wyrówna? wielko?ci? do .. drugiej....
Powiem szczerze stwierdzi?am, ?e mam tyle lat ile mam, wi?c interesuje mnie wygl?d w staniku...a ju? teraz jest nie?le wink.gif , wi?c nie b?d? "podnosi? drugiej... nie ma takiej potrzeby w moim przypadku. Czy podnosi? .. ka?da dziewczyna musi decydowa? sama.. pomijam... niema?e koszty... happy.gif , ja osobi?cie nie chc? interwencji w drugiej piersi... (jest jak jest) cool.gif
Nie wiem jeszcze, czy zdecyduj? si? na otoczk?.......mam jeszcze troch? czasu na zastanowienie, ale juz stwierdzam na dzie? dzisiejszy, ?e jest nie?le....dekoldy mam takie jakich nigdy jeszcze nie nosi?am wcze?niej tongue.gif nie martwi? si? tym, ?e kto? "podejrzy" moje ..."braki"... lub "zaczepi" wzrok na protezie, któr?... ?le wspominam... (bleee).
Decyzja jak .. i co chcemy osi?gn??... nale?y do ka?dej dziewczyny indywidualnie... ka?da musi si? zastanowi?... przemy?le? i podj?? w?a?ciw? dla siebie form? rekonstrukcji...

?ycz? samych trafnych decyzji i trzymam kciuki za ich "wdra?anie" ...
akwe
bardzo lubi? czyta? posty Jolar ,s? takie m?dre smile.gif))
Jolar
Ewu?.. czy czasami sobie nie kpisz ze mnie biggrin.gif ... patentu na m?dro?c nie posiadam, bo chyba nikt go nie ma....choc niektórym nieraz tak si? wydaje wink.gif (chodzi mi o ogó? ludzko?ci)... to co pisz? to podpowiada mi samo ?ycie...
Pozdrawiam Ci? serdecznie wub.gif i pozosta?e dziewczyny zmagaj?ce si? z rekonstrukcj? ....
Katty
Ja trafi?am do dr Witwickiego ju? po drugiej chemii coby si? ju? w kolejce ustawic bo nie wiedzia?am jakie s? terminy a ba?am sie ?e dl?ugie.
Pierwszy raz posz?am na Wo?osk? ale na wizyt? p?atn? bo bezp?atne przez telefon by?y jakie? kosmicznie odleg?e. Te p?atne odbywaj? si? na terenie szpitala tylko w innym budynku. Zapisa?am sie na ni? telefonicznie. Nie mia?am oczywi?cie ?adnego skierowania ani nic. Doktor mi wszystko wyt?umaczy?, dobra? protezk? i da? skierowanie na badania przedoperacyjne. Kaza? mi przyj?? ponownie jak sko?cz? chemioterapi?, co te? uczyni?am i po sze?ciu tygodniach od nast?pnej wizyty, mia?am ju? operacj?.
Przy czym ta nast?pna wizyta by?a ju? bezp?atna bo posz?am do Niego pod gabinet, pielegniarka da?a mi karteczk? z Jego piecz?tk? i tak to by?o..............
Jola52
Otoczka musi by?-wtedy dopiero wida? ,?e to co uwypukla sie na naszej klacie to jest pier? a nie jaka? ?lepa bu?a.
Apetyt rosnie w miar? jedzenia i to w moim przypadku sprawdzi?o si? w 100 procentach.
Pocz?tkowo nie chcialam slysze? o rekonstrukcji a teraz jestem ju? prawie po wszystkim ,pozosta?a do usuni?cia stacyjka i lekka korekta rekonstruowanej piersi-dorównanie do juz zmniejszonej mojej.Mam prawie 2x30- lat zrobi?am to wszystko tylko dla siebie -moge chodzic bez staniczka.Wiadomo w stroju toples ro?nica jest natomiast w bluzeczce nie wida? i o to chodzi.Pozdrawiam .
ELAS
Mam pro?b?, napiszcie numer telefonu do Witwickiego na Kabaty. Mia?am ale gdzie? mi si? zawieruszy? i w jakie dni przyjmuje. Chyba pojad? na konsultacj?, ?eby obejrza? moje dzie?o po rekonstrukcji i powiedzia? co o tym s?dzi.

Jolu masz racj? w miar? jedzenia ro?nie apetyt.
Rybka
Droga Elas!
Podaj? Ci link do strony Dr Witwickiego: http://www.revita-chirurgia.pl/ tu sobie zobaczysz przemi?? twarz pana Doktora i poczytasz co i jak.
A telefon:
tel./ 0-22 / 648-81-41, 648-81-42.
Zapisy od poniedzia?ku do pi?tku od 9 do 19.

Jola52! He,he... kusisz dziewczynko, kusisz! Ja mam 53 i dotychczas baaardzo lubi?am biega? bez niczego pod bluzeczk?! Mo?e i masz racj?? Jak i?? to na ca?o??! Przecie? rzeczywi?cie robimy to dla siebie, dla w?asnego komfortu! A powiedz mi, czy sutek i otoczka te? s? refundowane z NFZ? Bo ja s?ysza?am, ze za ten luksus trzeba sobie zap?aci?. A jesli tak, to ile?
Pozdrówka!
Jola52
W Gryficach otoczka z warg sromowych ,czy ze swojej (jak w moim przypadku)jest robiona w ramach NFZ,natomiast z powiek jest platna(w pa?dzierniku 2007-2000z?) Jak to wyglada na Wo?oskiej musz? wypowiedzie? si? dziewczyny,które tam robily.
Jolar
Jak wcze?niej napisa?am, .. jeszcze decyzji nie podj??am... z tego co wiem... to otoczka jest robiona przez Mistrza z wewn?trznej strony uda lub... z drugiej piersi....i jest w ramach rekonstrukcji... czyli op?acona przez NFZ... tak mi powiedziano, gdy by?am na pierwszej wizycie przed rekonstrukcj? w ogóle, czyli w ubieg?ym roku w styczniu.....
Mam nadziej?,?e si?... nie zmieni?o ... wink.gif ...o sposobie...dodawania otoczki....lub nie.... b?d? dopiero rozmawia?a we wrze?niu .. jak pójd?... na wizyt? kontroln? na Wo?oskiej (na Kabatach nie by?am ani razu)...
Rene
Deni ja chce byc juz na 8 na Wo?oskiej mo?e sie tam zobaczymy pozdrawiam
Rene
By?am wczoraj na Wo?oskiej termin mam na listopada tego roku!! hihi smile.gif b?d? powi?ksza? te? zdrow? pier? . Kocham tego Pana Doktora wink.gif)
Rybka
Rene! I co? By?a? na Wo?oskiej?
Ja niestety, nie mog?am wcze?niej przyjecha? do Warszawy. Mój poci?g, pospieszny do Bydgoszczy, zawiód? mnie totalnie! Spó?ni? sie dra? prawie 2 godziny. Pojecha?am prosto na Kabaty.

I tu moje drogie Panie zainteresowane rekonstrukcj? u Witwickiego!
Owszem Pan Doktor bardzo mi?y i rzeczowy cz?owiek. Pooglada?, wymierzy? jak trzeba, dostosowa? co trzeba, dosta?am karteczk? z piecz?tk?, aby przyj?? do MSWiA dope?ni? reszty formalno?ci... ale gwarancji na rekonstrukcje nie mam! Okazuje si?, ?e NFZ zabra? w lipcu dofinansowanie dla MSWiA w sprawie rekonstrukcji piersi... Lekarze jeszcze probuj? jako? pertraktowa?, ale niestety, marne szanse... Pan Doktor sugerowa? nawet, ?eby jako? interweniowa? na forum i w organizacjach Amazonek.
Nie wiem tylko, czy te ograniczenia z NFZ dotycz? rekonstrukcji tylko w MZWiA, czy we wszystkich placówkach. Nie dopyta?am. W wolnej chwili popróbuj? podzwoni? do kilku szpitali z takim zapytaniem.
Pozdrawiam! wub.gif

Rene! I nic nie mówi? o trudno?ciach z NFZ?! Ja wst?pnie jestem zapisana na prze?om wrze?nia i pa?dziernika.
Masz jakie? GG czy telefon? Musz? z Tob? pogada?!
Renata_70
rENE prosze wyslij mi na priwa Twoj nr telefonu chcialabym z Toba pogadac .

Nie moge uwierzyc w to co piszesz , czyli bedziemy za wszystko zaplacic huh.gif
Rybka
To nie Rene pisze o tych szokuj?cych wiadomo?ciach, tylko ja. Chcia?abym z Rene porozmawia?, jak przebiega?a jej rozmowa z doktorem? By?y?my przecie? w ten sam dzie?, tylko ona rano, a ja po 15,00...
Wysy?am Ci mój nr na priv.
akwe
Niepokoj?ce to wie?ci o tym NFZ dofinansowaniu ...skoro chc? zaprzesta? tzn ,?e drugi etap te? mo?e nie by? dofinansowany ,przecie? to te? operacja rekonstrukcyjna ehhhh rolleyes.gif ,co? tu nie tak ....czy?by nie przewidywali takiego nap?ywu pacjentek?? MSWiA musi si? stara? o zwi?kszenie kontraktu na te procedury inaczej kolejka tu si? wyd?u?y w terminach podobnie do Gryfic ohmy.gif
Jolar
Straszne co tu piszecie.... "kto? " (NFZ) .... chce nas pozbawi?.... jakichkolwiek szans na powrót do normalnego ?ycia ohmy.gif , oprócz propagandy, ?e pa?stwo nam pomaga... w zasadzie niewiele zyskujemy sad.gif profilaktyka "le?y"... leczenie mamy jakie mamy, czyli... opieka lekarska ....jest, ale .. (raz na pó? roku .... specjalista - to dobry wynik i jak uda si? ... zapisa? - przerabiam to co jaki? czas) ....turnus rehabilitacyjny ... no có? w bli?ej nieokre?lonej przysz?o?ci... (brak funduszy), czyli... sytuacja patowa... (przyznano mi ?wiadczenie, ale nie mog? z niego skorzysta?)
...?wiadomo?? spo?ecze?stwa jest taka jaka jest... (s? to zasz?o?ci, ale i tera?niejszo?? nie napawa optymizmem) ... czyli ... "ratuj si? kto mo?e" (?) .... mad.gif
betty
Po prostu nie wierz? w to, co czytam. Czyli co, zosta?yby?my same sobie? I jak która ma forsy pod dostatkiem to si? zrekonstruuje, a reszta nie??? Jako? nie dociera do mnie, ?e mog?yby?my zosta? tak potraktowane po tym wszystkim co nas spotka?o............. Mo?e zasypmy NFZ mailami na ten temat??
Rene
powiem wam szczerze ?e a? tak bardzo si? nie przej??am jak Deni, co prawda mówi? doktor ?e NFZ cuduje ale nie odebra?am tego a? tak tragicznie(mo?e powinnam :|) b?d? te? dzwoni? do mazowieckiego oddzia?u o informacje w tej sprawie. Ufam ?e moja rekonstrukcja nie odwlecze si? w czasie i NFZ mi zrefunduje.
Rybka
Wiesz Rene, nie odbieram tego tak tragicznie, ale jestem do?? zdezorientowana... to troch? tak jak na hu?tawce, w?a?ciwie nie wiesz na czym stoisz. Zastanawiam si?, czy te ograniczenia nie dotycz? tylko innych placówek ni? centra onkologiczne? No, nie dopyta?am pana Doktora. Ale jad? ponownie we wtorek, tym razem ju? na Wo?osk? i teraz popytam o szczegó?y. Wczoraj Doktor powiedzia?, ze zapisuje mnie i konkretn? odpowied? dostane telefonicznie dopiero we wrze?niu, czy operujemy czy nie? Teraz tocz? jakie? rozmowy z NFZ, ale powiedzia?, ze nic dobrego si? nie zapowiada i nawet powiedzia?, cyt: "macie chyba jakie? swoje forum w internecie, to róbcie co? dziewczyny, dzia?ajcie, bo tak nie mo?e by?, my sami nic nie wskóramy"
A koszt operacji prywatnie ponad 8 tysi?cy! A je?li wchodzi w gr? ew. podniesienie drugiej piersi to dodatkowo ok. 6 tysi?cy.
Ja jednak my?l?, ?e NFZ robi ograniczenia i nie pozbawia nas zupe?nie mo?liwo?ci rekonstrukcji, tylko mo?e ogranicza? placówki, którym b?dzie refundowa?.
Rene, mam pro?b?, jak podzwonisz do oddzia?u mazowieckiego, to daj nam zna? (to bardzo wa?ne) co Ci powiedz? w tej sprawie. I zapytaj konkretnie o szpital MSWiA i o ludzi, którzy si? zapisali na rekonstrukcj? w lipcu.
ELAS

Nie brzmi to weso?o. My?l?, ?e na pewno pula ?rodków na rekonstrukcj? jest zbyt ma?a. Coraz wi?cej amazonek poddaje si? rekonstrukcji, wystarczy poczyta? nawet tu na forum. Nie zwi?kszaj? na to funduszy. Zobaczcie co dzieje si? w Gryficach, jak wyd?u?y? si? czas oczekiwania. To samo zaczyna dzia? si? w Warszawie. Inne o?rodki nie s? tak oblegane ale te? nie ciesz? si? zbytni? popularno?ci? - bo nie robi? tak dobrze i tyle.
Smutne to wszystko mocno smutne.
akwe
Deni,to podniesienie drugiej ju? 6 tysi?cy ?????????? co? mi tu nie gra ...Dr W mówi? mi o 4,5tys....a mo?e Ty piszesz o cenie podniesienia z wk?adka silikonow???? to wtedy bym si? zgodzi?a rolleyes.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.