- - -
maryla
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2, 3, 4
Al_la
Gratuluj? Marylko i ?ycz? jeszcze du?o takich "roczków" biggrin.gif
Mamotsa
Rozumiemy oczywiscie taka radosc i wraz z Toba swietujemy!
ToJa
gratuluj? rocznicy

i zycz? jeszcze wiele, wiele takich rocznic
mgie?ka
Cisz? si? razem z Tob? biggrin.gif Wielu, wielu rocznic ?ycz?!! biggrin.gif
amado
Gratulacje, gratulacje i ?ycz? jeszcze wielu, wielu nast?pnych rocznic.
elizka
Marylko gratuluje rocznicy i zycze bardzo duzo kolejnych rocznic. Caluje
dani
Ciesz? si? razem z Tob? i ?ycz? kolejnych,spokojniejszych lat w zdrowiu.............
astra
Gratuluj? i ?ycz? jeszcze wielu - wielu kolejnych jubileuszy smile.gif)

Pozdrawiam cieplutko ! smile.gif
Renata_70
Marylko kochana gratuluje rocznicy i zycze wielu lat w zdrowiu i radosci.
Serdecznie cie pozdrawiam wink.gif
mag_dag
gratuluj? marylko roczku i ?ycz? Ci jeszcze wielu_wielu takich rocznic w zdrowiu i rado?ci //u?miech

buziakowuj? serdecznie //big buziak
magdam
Marylko wielkie gratulacjie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I oby tych rocznic by?o baaaaaardzo du?o!!!!!!!!!!!!!
Buziaczki wielkie przesy?am!!!!!!!!!!!!!
Parabola
Gratuluje.... biggrin.gif
Ani sie nie obejrzysz a bedziesz trzy, pi?cio, czy dziesieciolatk?...
Buziaki ... laugh.gif
Pieciolatka parabola cool.gif
Jaggoda0
Marylko gratuluj? roczku go? mnie kochana a za 10 latek bedziesz swi?towa? moj? rocznic? która si? zbli?a na gwiazdk?. Buziaczki biggrin.gif
MM
Witam Wszystkie dziewczyny!
Dzi?ki wielkie za gratulacje i "bycie" razem ze mn? w tym wa?nym dla mnie dniu.
Na Was to zawsze mo?na polega? - jeste?cie wspania?e!!!
Ca?uski i u?ciski dla Wszystkich.
MM
Nie pisz? zbyt cz?sto, ale na forum bywam...
Tym razem, chc? wam "donie??" ?e jestem po kolejnej kontrolnej wizycie w CO, doktorka ostuka?a, pomaca?a, wypyta?a, da?a skierowanie na rtg ?opatki - bo boli ( mam ju? wynik , jest ok), sprawdzi?a wszystkie wyniki bada? ( mi?dzy innymi - scyntografi?, która te? jest ok) i mam ?wiety spokój na 3 miesi?ce. Tyle ?e po Ansynie ( lek który za?ywam od 3 miesi?cy) - wzrós? mi cholesterol i teraz musz? dodatkowo faszerowa? si? simvasterolem , zeby zlikwidowa? to cholerstwo.
A propos, mo?e która? z Was zna diet? cud na zwalczanie cholesterolu?
Poza tym komisja do orzekania o niepe?nosprawno?ci da?a mi stopie? umiarkowany na 3 lata.
I to by by?o na tyle u mnie - my?l?, ?e jest sie z czego cieszy? - dlatego t? rado?ci? chcia?am si? z Wami podzieli?.
U?ciski dla Wszystkich!
Al_la
Jest z czego si? cieszy? Marylko, bo to same dobrze wie?ci smile.gif

?ycz? Ci zawsze tylko takich dobrych wub.gif
astra
SUPER Marylko - gratuluj? !!!!!!!! Oby?my zawsze ju? zdrowe by?y ! smile.gif

Na cholesterol to ja mam taki sposób : raz na czas wy??czam mas?o i kupuj? flore pro aktiv, albo benecol , a poza tym jem czosnek z pokrzyw? w tabletkach (alliofil ) - mam nadcisnienie , a to mi pomaga . No i olej z rekina . O sokach buraczano jarzynowych nie wspomn? bo to standard .

Spróbuj zmieni? diet? , a je?eli nie pomo?e to spróbuj? Ci przes?a? zeskanowany kawa?ek ksi??ki pt. "Dieta antycholesterolowa" - tylko si? do niej dogrzebi? i zabior? si? za skanowanie smile.gif

Jeszcze raz gratuluje wyników - zdrowa jeste? i jest CUDNIE smile.gif

Pozdrawiam serdecznie
Renata_70
Marylko super wiesci .
Teraz mozesz spokokojnie swietowac , ciesze sie razem z Toba .
Serdecznie Cie pozdrawiam i czekam na planowane spotkanie . tongue.gif
brodka
BRAWO zdrowa klempo.
Ciesze sie bardzo wub.gif
mag_dag
bardzo ?adnie Marylko !!!

trzymaj tak dalej, ciesz? si? razem z Tob? //u?miech

elizka
Marylko, gratuluje dobrych wynikow, fajnie.
Ja na cholesterol rowniez bralam tabletki, bo mimo zmiany diety nic nie spadl, dopiero tabletki pomog?y.
kudlatam
Fajnie ze przeswietlenie nic nie wykaza?o!!
Mam nadzieje ze znowu sie spotkamy!!
Ogl?da?am stron? , sliczna okolica, a konie przepi?kne

magdam
No Kochana wielkie gratulacjie!!!! Ale przecie? niczego innego si? nie spodziewa?a? wink.gif .
Ciesz? si? razem z Tob? no i ja my?l? nied?ugo te? utwierdzi? si? w przekonaniu ?em zdrowa!
?ciskam Ci? Marylko mooocnoooooo!!!!!!!
MM
Witajcie,
dawno nic nie pisa?am ale to pewnie by? "sen nied?wiedzi".... ale to ju? min??o.
Mimo, ?e u mnie zima na ca?ego... bo i bia?o i mróz by? dzisiaj (- 8) , to do mnie zawita?a wiosna!!!
Dziewczyny dosta?am dzisiaj takiego "kopa" , ?e a? musz? si? z Wami podzieli? t? rado?ci? .
Dobija?y mnie kolejne badania,wypadek który mia?am w listopadzie, scyntygrafia, RTG klaty, ?opatki , ?mier? Motylka.... Potem znowu Rtg klatki do potwierdzenia - tomografem. Tylko Wy jeste?cie w stanie to zrozumie?...ci?g?y stres.
Dzisiaj dosta?am wiadomo?? o wyniku TK - wszystko jest ok, cie? który by? niepokoj?cy dla mojej onki, to skutek z?amanego ?ebra podczas wypadku samochodowego w listopadzie. ( w szpitalu robili mi TK g?owy i klatki piersiowej ale nic takiego nie wykryli... Mo?e dlatego, ?e bardziej skupili si? na g?owie, a to jak im mówi?am, ?e nie mog? oddycha? wyjasniali,?e to skutek pot?uczenia....
Ot , ?ycie.... z jednej strony dobrze ?e mam tak? onk? która nie sk?pi bada? i daje skierowania a z drugiej .... same wiecie jak to jest... Ale wiem, ?e to dla mojego dobra i ciesz? si? , ?e s? jeszcze tacy lekarze którzy dbaj? o pacjenta...
Gawronku , Magdam , Brodko i Ewo 1967, dzi?ki, ?e odzywa?y?cie si? do mnie na gg... to bardzo wiele dla mnie znaczy?o.
Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny i Ch?opaków te? i ?ycz? Wam samych dobrych wiadomo?ci oraz du?o zdrowia.
Pozdrawiam bardzo, bardzo wiosennie
....
Al_la
Marylko, ciesz? si?, ?e si? wreszcie odezwa?a?. Widzia?am, ?e milczysz i zastanawia?am si? dlaczego.
Ju? rozumiem. Stres cz?sto odbiera nam g?os sad.gif
Na szcz??cie wszystko dobrze si? sko?czy?o i mam nadziej?, ?e sobie troch? popiszesz biggrin.gif

Sciskam Ci? serdecznie i zdrówka ?ycz? smile.gif
gawron
smile.gif smile.gif smile.gif ... witaj Marylko wub.gif
... ciesz? si? niezmiernie, serducho mi si? raduje, ?e wszystko dobrze si? sko?czy?o ...

... we wtorek kciuki zaciska?am mocno, cho? wiedzia?am, ?e musi by? dobrze smile.gif ... super !!!
... skaka? do góry mi si? chce !!!

...............................................
amado
Jak mi?o takie dobre wie?ci czyta?. Ciesz? si?, ?e dobrze si? czujesz i wszelkie strachy pogonione, teraz masz mnóstwo papierków na potwierdzenie ?e? zdrowiutka. Prosz? im wierzy? i wiosn? wita?. smile.gif
ToJa
no i wreszcie pedz?ce koniki sie pojawi?y......
wiele z nas zauwazy?o, ze ich bardzo d?ugo nie by?o.....
ale s?uchy nas dochodzi?y, ze sie pojawisz......
no to czeka?ysmy......
i sie doczeka?ysmy laugh.gif biggrin.gif
brodka
Marylko bardzo sie ciesze razem z Toba ,BRAWO zdrowa klempo.
Moze wreszcie kawke wypijemy?????????
Pozdrawiam i sciskam mocno. wub.gif
magdam
Marylko ju? Ci gratulaowa?am ale zrobi? to jeszcze raz!!!! biggrin.gif Bardzo sie ciesz? i mam nadziej? ?e ja te? si? tak b?d? cieszy? w przysz?ym tygodniu. ?ciskam Ci? moooocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tereniu mo?e wko?cu uda?o by si? t? kawk? w trójk? wypi?!!!! Czy to kiedy? si? zda?y hihi wink.gif
kudlatam
Czesc Marylko, ja tez mia?am TK , bo i moja scyntygrafia wykaza?a co? na 2 zebrze. I tez okaza?o si? ?e to z?amanie
Pierwszy raz w ?yciu ucieszy?am sie ?e mia?am co? z?amane!!
Pozdrawiam Cie serdecznie i podtrzymuje to propozycj? Brodki
ewa1967
Czesc Marylko.
Wiosna juz pelna para a skrzynka pelna,dawno chyba nie wietrzona biggrin.gif ...a i przydaloby sie tu tez cos skrobna?....ach ta moja ciekawosc.
MM
... nie by?am u siebie d?ugo, ale na forum jestem i nawet czasem co? tam napisz?...
...dzisiaj 15 listopada - mija 2 lata kiedy si? "go" pozby?am... dwa lata to krótko , ale zarazem bardzo d?ugo... jestem, ?yj?.
W ci?gu tych dwóch lat wiele zrozumia?am i wiele sie nauczy?am. Zwolni?am tempo, mam czas dla siebie i swoich bliskich. Wiem co jest najwa?niejsze...
Pami?tam jak dzi? , dzie? w którym pozna?am diagnoz?...strach, przera?enie , i my?l- co z moj? córk?? Wydawa?o mi si? , ?e to koniec. A jednak nie. Dosta?am druga szans? i za to wielkie dzi?ki Bogu...

Wiadomo, kazda z nas ma ró?ne chwile... ale to super, ?e jeste?cie... ?e jest takie forum... ?e tyle z Was pozna?am juz osobi?cie...?e zawsze kto? sie odezwie w chwili kiedy tego potrzebuj?...
lulu
Brawo, dwa lata za Tob? ale jeszcze wi?cej przed Tob?. smile.gif Ja te? lada tydzie? b?d? mia?a dwa latka i mam podobne odczucia jak Ty.
kudlatam
Gratulacje,
Kochana Marylko, ?ycz? kolejnych rocznic w zdrowiu.
Min?ly te? 2 lata od kiedy pozna?y?my si? na oddziale , i to s? mi?e aspekty tamtych dni.
Zycie od dwóch lat smakuje lepiej i bardziej si? tym smakiem delektujemy.
mag_dag
gratuluj? marylko //u?miech
?ycz? Ci kolejnych rocznic w zdrowiu i rado?ci i z nami na forum!

hala1962
Spiesz? pogratulowa? rocznicy i ?yczy? dobrego zdrowia na kolejne lata smile.gif Pozdrawiam serdecznie!
elizka
Gratuluje Marylko drugiej rocznicy i zycze Ci bardzo duzo kolejnych rocznic w zdrowiu
Parabola
Marylko...... ciesz? si? bardzo, ?e Ci? znam i gratukuje rocznicy !!
?ycz? wielu, wielu rocznic w zdrowiu i doskona?ym humorze... biggrin.gif
Al_la
Ja te? si? ciesz?, ze Ci? znam biggrin.gif i ?ycz? zdrowia na nast?pne jubileusze wub.gif
Janina.S
Marylko gratuluje rocznicy b?d? szcz?sliwa i zdrowa i mnó? te dwójki przez d?ugie lata.
kicia
Gratuluj? Marylko wub.gif
Zobaczysz nast?pne dwa zlec? jeszcze szybciej smile.gif i tak jako? coraz szybciej te latka lec?.... niech lec? byle?my zdrowe by?y!
Udanego ?wi?towania
Eda
Marylko gratuluj? rocznicy !!!
Dwa latka ju? po.... Super biggrin.gif
?ycz? kolejnych dwóch i dwóch i dwóch... i wieeeelu jeszcze w zdrowiu i w szcz??ciu wub.gif
Buziaczki wub.gif
jadwiga61
Gratuluj? Marylko rocznicy wub.gif
magdam
Marylko Kochana Ty moja!!! Gratulacje, gratulacje jeszcze raz gratulacje!!!!!!
Mam nadziej? ?e nied?ugo opijemy wszystkie okazje!!!!
?ciskam mooooocnoooo
[font="Comic Sans MS"][/font]
Magda
biggrin.gif kochana gratuluje rocznicy i zycze zdrówka biggrin.gif
ewa1967
Gratuluje,gratuluje,gratuluje. biggrin.gif
Sto lat, sto lat, sto lat.
Zdrowie jest to teraz marzenia, marzenia, marzenia wub.gif
akwe
I ja gratuluj? dwóch latek !!! wub.gif Przed Tob? wiele takich gratulacji zdrowia Marylko wub.gif
kociak
I ma?y Kociak przybieg? pogratulowa? takiej rocznicy.......
no i ?ycz? kolejnych rocznic......... mo?e tak 50 x 2-latka....... rolleyes.gif
MM
Kochane moje, bardzo dziekuj? Wam za ?yczenia i gratulacje... na Was zawsze mo?na liczy?.
U mnie wstr?tna , jesienna pogoda... zreszt? ...jesie?... no , byle do wiosny.
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.