- - -
maryla
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2, 3, 4
agawa
eee... zaraz - wiosny... Po drodze jeszcze pi?kna i ?nie?na i mro?na zima b?dzie smile.gif I sanna, i ?nie?ki, i nacieranie polików... smile.gif
Marylko, gratuluj? rocznicy smile.gif
Jaggoda0
Marylko i ja biegn? ci pogratulowa? tej 2 rocznicy teraz ju? do przodu i jak z bata z leca ci nastepne kolejne rocznice tego ci zycze z ca?ego serducha.....
LV71
Gratulacje! Dobrze sie czyta takie wiadomosci! Nieustajacego zdrowka zycze!

Ps. Marylko, bardzo mi sie podoba Twoj opis szczescia: "Szczescie to po prostu dobre zdrowie i zla pamiec"- bardzo wymowne a zarazem proste i konkretne.
Hanna
Gratuluj?, ?ciskam i ca?uj?! ?ycz? samych s?onecznych dni, nawet mimo takiej okropnej pogody jak ostatnio u nas na po?udniu. smile.gif
Pyrunia
CYTAT(maryla @ 16.11.2009, 22:18) *

U mnie wstr?tna , jesienna pogoda... zreszt? ...jesie?... no , byle do wiosny.

Teraz mamy ?liczn? ?nie?no-bia?? zim?.
Czas na sanki. Narty te? dobre smile.gif

Dni coraz d?u?sze rolleyes.gif i wiosna blisko, bli?ej...

Gratulacje z okazji 2 latek. I ?ycz? wielu, wielu nast?pnych wub.gif
Janina.S
Marylko poka? no si? z tych ogromnych zasp snie?nych , wszak w Ma?opolsce piekna zima .
U mnie czyli w wid?ach So?y i Wis?y sypie ju? drugi dzie? a i mrozik trzyma - super zimka.
MM
Dzi?ki dziewczyny za wyci?gni?cie mnie z "zasp"... co prawda u mnie ?nieg pada i pada, ale do prawdziwych zasp jeszcze daleko ... min??y ?wi?ta, sylwester i czas z?apa? oddech...ot , praca... Teraz chwila oddechu i ferie. W tz. mi?dzyczasie wizyta u mojej onki w Krakowie , jakie? badanko i z górki... a tak w ogóle to jako? tak nie teges jak mawia moja córka... ale mój typ tak ma...
Chcia?oby si? z Wami spotka?, oj chcia?o...
Eda
Hmm Marylko ja wci?? my?l? o tym kuligu... wszak w Wawce tego nie zaznam...
A jak przypomn? sobie te góry... Chc? by? tam znowu...

MM
... przysz?am zamkn?? za sob? pierwszy ro?dzia?... przenosz? si? do drugiego z wielk? nadziej?...
by?am tu z Wami 2 lata i licz? na dalsze...
zapraszam do mnie na nowym forum.
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.