- - -
maryla
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2, 3, 4
b.angel
O dermatixie w?a?nie kiedy? mi Mania pisa?a - drogi bardzo ale podobno te? bardzo skuteczny - bardzo zadowolona z rezultatów dermatixu by?a kole?anka Mani z sali szpitalnej w gryficach

"Dermatix jest ?elem silikonowym do stosowania miejscowego, posiadaj?cym unikalne w?a?ciwo?ci w porównaniu z innymi preparatami miejscowymi. Jest skuteczny zarówno w leczeniu, jak i zapobieganiu bliznom przeros?ym i bliznowcom. Dermatix jest skuteczny w leczeniu blizn pourazowych, pooparzeniowych i po zabiegach chirurgicznych.

Dowiedziono, ?e Dermatix zmi?kcza, sp?aszcza i wyg?adza blizny, redukuj?c dodatkowo odbarwienia, ?wi?d i towarzysz?cy ból."
MM
Dzi?kuj? za informacje - jak zwykle na Anio?a zawsze mozna liczy?.
Przepyta?am telefonicznie wszystkich znajomych lekarzy i dowiedzia?am si? ze plastry na bliznowiec s? - nazywaj? si? Granuflex Extra Thin i kosztuj? ok 14 z? . Jeden plaster nosi si? ok 14 dni -i pono? bardzo pomagaj?. Jutro zamówi? sobie na prób? jeden - zobaczymy.
Gra?ynko 1 - jak przetestuj? to o wszystkim poinformuj?.
Pozdrowienia dla Wszystkich
Ana
no nareszcie jest po ludzku ...
Maryla to maryla i ju? nie b?dzie mi si? ki?ka? ... laugh.gif
brodka
Marylko .
Dziekuje za przemile spotkanie i kawke z torcikiem.
Jestem pod wrazeniem Twojej okolicy i ciszy w ktorej mieszkasz.

Mam nadzieje ze dziewczyny dadza sie namowic na sabacik u Ciebie .
Przesylam caluski
MM
Oj Tereniu, deko przesadzasz, to mnie by?o bardzo mi?o, ?e mnie odwiedzi?a?.
Wiesz jak bardzo ciesz? mnie spotkania z Tob?. Poza tym mog?am poznac cz??c Twojej rodziny.
Jesli chodzi o okolic? to rzeczywi?cie , ciesz? sie ?e mog? mieszkac w tak pi?knym zak?tku naszego kraju.
A sabacik - oczywi?cie bardzo ch?tnie...
Ca?uski
Kela
CYTAT(Ana @ 18.05.2008, 18:48) *
no nareszcie jest po ludzku ...
Maryla to maryla i ju? nie b?dzie mi si? ki?ka? ... laugh.gif

i mnie te?, bo tyle mamy Ew na forum, ze trzeba zawsze wyt???? umys?, by doj?c , ktora jest ktora smile.gif
MM
Witajcie ,
w galerii zamie?ci?am dla was niespodziank?, za?o?y?am swój album w cz??ci ogólnej.
Zapraszam i pozdrawiam
W galerii s? 3 zdj?cia - najwazniejsze jest to trzecie ( zamiesci?am je jako pierwsze) ale chyba co? pokr?ci?am i najmniej wazne pokazuje sie jako pierwsze.
Kris

Witaj Marylko...bylam w galerii...widzialam...milo bylo cie poznac...

...a krajobraz piekny...
ewa1967
Kochana Marylko.
Dziekuje w swoim imieniu i innych dziewczyn za O?tarz dziekczynny ,ktory zrobila? na Boze Cialo,dla nas amazonek za to,ze jeszcze jeste?my.Tak i dlugo bedziemyyyyyy. biggrin.gif
Opis zdjecia jest obok,latwo go pominac,a jest najwazniejszy.Tyle serca i pracy wlozylas w przygotowanie oltarza a my nawet nie podziekowalysmy blush.gif ,przepraszamy.Bedziemy teraz jeszcze bardziej podziwia?. Dzieki Tobie mia?ysmy i mamy swoj oltarz.
Marylko za skromna jestes ,nastepnym razem krzycz,tup,niech huczy forum.
Ca?uski.
mgie?ka
Dzi?kuj? Marylko... wzruszona mgie?ka...
grazyna52
Marylko bylam w galerii...coz moge powiedziec...dziekuje...tez sie wzruszylam.
A pasje masz piekna...bardzo podoba mi sie zdjecie,ciekawe czy Ty tam jestes.
Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i przesylam buziaczki.
MM
Ciesze sie bardzo, ze Wam sie podoba?o....dzieki za komentarze.
Pasji mam kilka, ale najwieksz? moj? pasj? s? konie, lubi?am wybrac sie w pi?kne góry ,w których mieszkam, w?asnie konno...
Niestety od pa?dziernika ubieg?ego roku nie wsiad?am na konia , mia?am oczywi?cie inne "zaj?cia"...
Nie wiem czy jeszcze wsi?d? na konia i pogalopuj? w?ród wysokich traw.... mam jednak tak? nadziej?...
zreszt? tak samo jak w ca?ym moim dalszym ?yciu - najwazniejsza jest nadzieja, nadzieja,nadzieja...

pozdrowienia i u?ciski dla Wszystkich!
MM
Dawno nie pisa?am u siebie, bo jak? nie by?o nastroju...

Nie chcia?am nikogo obarczac moimi "do?kami" ,tak ,tak - wydawa?o mi sie zawsze, ?e jestem silna i nic mnie nie z?amie...
a jednak... Nie chc? obarczac nikogo moimi problemami bo zdaje sobie spraw?, ?e kazda z Was ma podobne...
Najpierw denerwowa?am sie czekaj?cymi mnie badaniami - usg blizny, drugiej piersi , jamy brzusznej oraz do?u. Czeka mnie jeszcze TK - bo cos tam nie tak z watrob?- mo?e skutek tamoksyfu oraz wizyta w Krakowie w CO , bo juz min??y kolejne 3 miesi?ce. I tak dzie? po dniu...
Najgorsze jest to, ?e nie potrafi? zapomniec...ale chyba tak musi byc...
MM
Widz? ,?e nikt tu do mnie nie zagl?da, ale to nic, potraktuj? mój w?tek jak dziennik.
B?de sobie pisa? , bo zauwa?y?am, ?e w moim przypadku to dobra forma terapii.
Min?? kolejny dzie? , by?am u rodzinnej po skierowanie na TK, powiedzia?a, ?e takie skierowanie mo?e mi da? jedynie specjalista. No có? wychodzi na to,?e bede musia?a zrobi? to prywatnie bo zale?y mi na szybkim badaniu ?eby mie? spokojn? g?ow? i wakacje. My?l? ,?e wszystko b?dzie dobrze .
Zreszt? tak musi by?, kolejnych sensacji nie przewiduj?. Koniec i kropka!!!!
Je?li jednak kto? tu zajrzy - to pozdrawiam.
Pyrunia
Witaj Marylko smile.gif

Mi?o Ci? powita? w naszym drugim domu.
Dobrze, ?e piszesz co Ci? boli, co cieszy...
Je?li to dzia?a to stosuj jak najcze?ciej.
Nie pisz, ?e nie chcesz obarcza? kogokolwiek swoimi problemami.
Tutaj po to jeste?my, od wys?uchania przede wszystkim.

Nie gniewaj si?, je?li przez jaki? czas nikt nie zagl?da do Twojego w?tku.
Jest nas tutaj baaardzo du?o i zdarza si?, ?e akurat do tej osoby,
tak bywa, nikt nie zajrzy. Ale to nie wynika z ignorancji,
jakiejkolwiek urazy.

Trzymam kciuki za dobre wie?ci z TK.
Przychod? jak najcz??ciej i pisz smile.gif

Pozdrawiam cieplutko wub.gif
Becia
...zagl?damy Marylko i czytamy!!! biggrin.gif
...pisz dalej, a my b?dziemy Ci? odwiedza? smile.gif

odwzajemniam pozdrowienia
elizka
Marylko, jesli z watroba masz jakis problem i wiesz, ze "cos" jest, wiec popros swojego onka o skierowanie na TK, prywatnie chyba kosztuje nie malo, a przeciez onkolog moze dac skierowanie.
Trzymam kciuki, nie martw sie za wczasu, pozdrawiam
Al_la
Marylko, je?li kto? nie pisze, to nie znaczy, ?e nie zagl?da. Czasami nic sensownego nie przychodzi do g?owy.
Je?li pomaga Ci pisanie, to pisz. Po to jest to forum. To nie jest miejsce rozrywkowe, tylko forum osób z problemami.
Najwa?niejsze, ?eby uzyskac pomoc i da? pomoc innym smile.gif
Jolar
"..... Nie chc? obarczac nikogo moimi problemami bo zdaje sobie spraw?, ?e kazda z Was ma podobne...
Najpierw denerwowa?am sie czekaj?cymi mnie badaniami - usg blizny, drugiej piersi , jamy brzusznej oraz do?u. Czeka mnie jeszcze TK - bo cos tam nie tak z watrob?- mo?e skutek tamoksyfu oraz wizyta w Krakowie w CO , bo juz min??y kolejne 3 miesi?ce. I tak dzie? po dniu...
Najgorsze jest to, ?e nie potrafi? zapomniec...ale chyba tak musi byc..."

Jeste?my Marylko, jeste?my... rolleyes.gif .. nie zawsze cz?owiek ma co? ...do powiedzenia..., ale wystarczy zada? konkretne pytanie i wtedy zobaczysz,?e "zasypie Ci?" lawina odpowiedzi... laugh.gif
Ka?da z nas te? si? denerwuje przed badaniami, ?adna napewno nie zapomnia?a ...., ale staramy si? powoli wymazywa? z pami?ci te przykre chwile.... huh.gif ..zabezpieczamy si? pro?b? o trzymanie kciuków.... zazwyczaj to pomaga.... si?a Forum jest wielka..... rolleyes.gif
.. I w Twoim przypadku napewno wszystko b?dzie dobrze... innej opcji nie przewiduj?... trzymanie kciuków masz zapewnione rolleyes.gif
Pozdrawiam serdecznie....
justa1970
Marylko-----one naprawd? czuwaj? i s? i zagl?daj? ,ostatnio ja te? zrobi?am im par? wyrzutów z tego powodu le to tylko tak dla od?wierzenia w?tku bo po innych w?kach latam a o swoim zapomnia??m --ale jak co? napiszesz napewno zostanie zauwa?one
MM
Nie by?o moim zamiarem robi? komukolwiek wyrzuty , to nie tak. Je?li tak to odebra?y?cie to przepraszam. Forum traktuj? bardzo powa?nie i uwa?am, ?e jest to najwspanialsza rzecz jaka trafi?a si? nam Amazonkom. Temu kto to wymy?li? nale?? si? s?owa podzi?ki i uznania!!!
Pami?tam , jak czu?am sie samotna i zagubiona po wykryciu u mnie dziadostwa i mimo ,?e w necie jestem obyta , nie przysz?o mi do g?owy ?eby tutaj szuka? pomocy i wsparcia. Widocznie tak by?o mi pisane, ?e musia?am zmierzy? si? z tym wszystkim sama. By?o ci??ko , oj bardzo ci??ko ale przetrwa?am....
Dzi?kuj? wszystkim za s?owa otuchy i kciuki. Na pewno wszystko b?dzie dobrze , tym bardziej ?e los mi ostatnio sprzyja i to co niemo?liwe staje si? mo?liwe. Nawet TK bez skierowania od mojego onka da?o si? za?atwi? - b?d? je mia?a ju? we wtorek.
U?ciski i uca?owania dla Wszystkich
grazyna52
Marylko pamietamy o Tobie i jestes nasza Kochana Marylka.
Ale wiesz jak to jest...dziewczat jest bardzo duzo i nie sposob
czasem tego ogarnac,a i pamiec....juz nie ta...niestety......
ale pisz zawsze kiedy tylko masz taka potrzebe,a napewno
Ci odpowiemy.Zycze dobrych wynikow...nie zamartwiaj sie
na zapas...cierpliwosci!Pogody ducha i caluje mocno!
magdam
Witam Ci? Marylko!!!!!!!!!!!
Ja nie pisa?am bo kukam czytam i znikam. Ale ju? si? poprawiam wink.gif
Szkoda, ?e si? nie spotka?y?my teraz. A co do pisania o problemach to mam tak samo. Du?o mi to daje. Nawet jak nic konkretnego nie pisz? tylko takie tam.
We wtorek jak b?d? "pi?a kompocik" to my?lami b?d? z Tob? i kciuki b?d? trzyma? na bank!!!!!!!
Kurka mam nadziej?, ?e kiedy? si? wko?cu spotkamy. My?l? ?e jak ju? b?d? po chemii i przyjad? do domku to na 100% si? zobaczymy i pogadamy sobie smile.gif
?ciskam Ci? mooooocnooooo i buuuuuu?kiiiiii przesy?am!!!!!!!!!!
elizka
No widzisz Marylko, wszystko dalo sie zalatwic, we wtrorek myslami bede z Toba i kciuki zaciskac mocno, bedzie dobrze
ewa1967
Kochana Marylko.
Kciuki masz zapewnione,b?de trzyma? mocno,bardzo mocno.Myslami jestem z Toba,tylko ostatnio nie dane nam by?o porozmawia?.To sie zmieni.
Ca?uj? mocno.
Gra?yna1
Kciuki dzisiaj b?d? trzyma? , daj nam zna? jaki wynik. Pozdrawiam Ci? bardzo, bardzo serdecznie smile.gif
MM
Hej dziewczyny!
Mo?ecie zaprzesta? trzymania kciuków , bo wszystko si? przesun??o. Mia?am mie? robiony TK w najblizszym mojemu miejscu zamieszkania szpitalu, ale moja onka powiedzia?a, ?e mam przyjecha? do Krakowa i zrobi? mi u siebie, coby by?a 100% pewno??. Do Krakowa jad? w przysz?ym tygodniu, bo onka jest na urlopie. Wczoraj rozmawia?am z ni? telefonicznie i mnie uspokoi?a, powiedzia?a, ?e mam si? nie denerwowa? bo to "co?" na w?trobie to napewno wynik "faszerowania si?" tamoxsyfem.
Pozosta?e wyniki czyli usg blizny , drugiego cycka, dopochwowe sa dobre, wi?c wszystko jest ok.

Acha, napiszcie , czy robicie próby w?trobowe i czy jest to miarodajne badanie w naszym przypadku.
Pozdrawienia i u?ciski.
Lonia
Witaj Marylko , jeszcze ja Ci? nie wita?am co nie znaczy ,?e nie czyta?am ... wybacz ,?e tak pózno ...
pozdrawiam
grazyna52
No to kciuki narazie odpuszczamy.Gratuluje dobrych wynikow.
Co do watroby to pewnie lakarka ma racje.Nie ma sie co na zapas
martwic.Przesylam usciski.
Al_la
Marylko, ja mam próby w?trobowe tzn. Alat i Aspat robione co pó? roku. Warto?ci podwy?szone mog? wskazywa? na przerzuty raka do w?troby.
Ale to nie jest regu??. Mo?na mie? podwy?szone z innego powodu i mo?na nie mie? podwy?szonych, cho? s? przerzuty.
elizka
Marylko, ja tez mam robione proby watrobowe i marker watrobowy mialam robiony, mam naczyniaka na watrobie i pobolewala mnie watroba.
Niewielkie podwyzszenie moze byc nawet, jesli zje sie cos slodkiego.
No to trzymanie kciukow przesuwamy, pewnie bedzie tak, jak powiedziala Ci onka, ze to z powodu Tamoksyfa
ewa1967
Cze?? Marylko.
Ty ?pisz ja pisze biggrin.gif .Próby watrobowe mam od roku podwy?szone,bilirubina ta?,?ó?taczki nie mam, sprawdzone, lekarze powiedzieli,?eby tym si? nie martwi?,nie martwi? si?,zapomnia?am.Tak ustali?y?my jest dobrze bedzie jeszcze lepiej.Sprawdza lekarze na tomografii podroby(bardzo mi si? to s?owo podoba takie obrazowe,swojskie,w?troba to od razu cie?ko,zo??dek to ?ciska lub zgaga,?ledziona du?a,trzustka a kto j? widzia? wystarczy ?e gdzies jest,podroby pi?kne s?owo) i nic zlego nie znajd?.
Pozdrawiam i ca?uje.
Mamotsa
Marylko, zaciekawilas mnie tymi konikami.
Nie ma chyba przeciwskazan abys wrocila do jazdy konnej?
Z pewnoscia mozesz sobie juz teraz pojezdzic klusem?
Ja bardzo sie balam po operacji nawet usiasc na koniu ale pan ktory sie nimi zajmowal doradzil mi kilka cwiczen rozciagajacych reke i juz po chwili poczulam sie duzo pewniej, fakt jednak ze na galop nie zdedydowalam sie...
Moze wkleisz do galeri swojego ulubionego konika?
Pozdrawiam,
ps moje proby watrobowe sa dobre, mam nadzieje ze to tez prawda.
Magda
biggrin.gif P{rzepraszam czy masz jakies w?tpliwo?ci .Pami?taj musi by? dobrze. biggrin.gif
MM
Dzi?kuj? wszystkim za s?owa otuchy i rady,
Mamotso - wiem, nie ma przeciwskaza? do jazdy konnej - w ko?cu kobiety je?d??ce konno nazywa si? Amazonkami, wi?c ja jestem "podwójna".
R?k? mam sprawn? wi?c niebawem pok?usuj? sobie po placu - bo w teren troch? sie boj?.Nawet najspokojniejszy ko? w terenie zachowuje si? inaczej. Foto mojego konia umieszcz? w galerii, zreszt? kilka naszych koni jest ju? w galerii.

Ewuniu, masz si?? , po naszych podgaduchach na gg jeszcze wpisy w moim w?tku, no, no...a moje próby w?trobowe wysz?y dobrze. Oj, faktycznie podroby to super okre?lenie tak samo jak usg dowcipne. Nasze forum zaczyna mie? swój j?zyk...
brodka
Kofana kobietko.
Ja we wtorek tez bede trzymac kciuki za pomyslnosc TK
Jak juz wiesz moze razem bedziemy sie tomogragowac ( ale slowo mi wyszlo) hi hi hi
Marylko Ty wiesz o tym dobrze ze ja tez czytam Twoje posty i wiem co u Ciebie.
Do zobaczenia Marylko.
Janina.S
Marylko i ja te? czytam i zagladam toz ja przecie "ma?opolanka".
We wtorek potrzymam kciuki ale juz jestem przekonana ?e to drobiazg i wynik b?dzie dobry - prze?y?am to 3 tygodnie temu.
USG watroby wykaza?o jak?? zmian? no wiec skierow . na TK i czekanie , czekanie ale dziewuszki zaraz z pomoc? pospieszy?y
i opisa?y co i jak .
Tomograf by? a i owszem no i znalaz? naczyniaka - tak to jest po chemii - w?tróbka sie buntuje.
Kilka dziewczyn sie zaraz odezwa?o z podobnym "lokatorem" - no i lekarz onk. tez wyt?umaczy? i dobrze jest .
U ciebie te? b?dzie dobrze i ju? .
magdam
Witam Ci? Marylko!!!!!
Bardzo sie ciesz?, ?e si? spotka?y?my!!!!!!! By?o super i nie miej wyrzutów sumienia, ?e by?am g?odna (jak mówi moja mama g?ód jest odznak? zdrowia wink.gif ). Mam nadziej?, ?e zakupy zrobione.
Jeste? super babeczk? i mam nadziej?, ?e jeszcze nie jedno spotkanie przed nami wub.gif
Gor?co Ci? pozdrawiam i ?ciskam mocno!!!!!
ewa1967
Witam biggrin.gif
Przyszlam zrobic porzadki,kurze poscierane,podloga umyta,czysciutko pachnaco az milo cos napisac.A i jestes na pierwszej stronie ,?atwo znajdziesz swoj watek.To sie nie len,tylko napisz co u Ciebie biggrin.gif
Ucalowania.
MM
Dzi?ki za zrobienie porz?dków , to bardzo mi?e Ewo, ?e posprz?ta?a? u mnie - ??cznie z myciem pod?ogi. Ja niestety w czasie wakacji nie mam zbyt wiele czasu ale to dobrze bo nie mam go te? na rozmy?lanie.
U mnie wszystko ok. poza r?k?, która troch? mi dokucza- boli, ?ci?ga - ale pono? tak musi by? .
Czas szybko p?ynie i ju? niebawem bo 2 wrze?nia mam mamografi? w IO w Krakowie, kolejna wizyta po 3 miesi?cach i dalszy ci?g - ?ycie, ?ycie..... o potem jesie?, zima i znowu wiosna.....czego sobie i wam wszystkim ?ycz?.
Pozdrawiam i przesy?am ca?uski z pi?knych polskich gór.
Grazyna S
Witaj biggrin.gif wpad?am odwiedzi? Cie ,czytam ,ze dokucza Ci reka to jak pod?oga umyta to ja umyje Ci okna ,a o reszte si? nie martw bedzie dobzre ,pozdrawiam cieplutko wub.gif
MM
Witajcie
wpad?am do siebie na chwil?, zeby "donie??" Wam, ?e u mnie wszystko lub prawie wszystko ok. Mamografia wysz?a dobrze, mam jeszcze Usg -17 wrzesnia, bo to juz niebawem b?dzie rok od czasu "pokonania smoka" - mam przynajmniej taka nadziej?.
Onka zmieni?a mi NolvadexD na Ansyn - to pono? jaka? nowo?? .Powód - poskar?y?am si? na powi?kszaj?cy si? ?ylak i ból nogi.
Zobaczymy...
Ciesz? si? bo je?dzi?am ju? kilka razy konno- by?am nawet w terenie ca?a godzin? - oczywi?cie bez galopu, ale te? by?o cudnie...
Za tydzie? rozpoczynam ambulatoryjne leczenie uzdrowiskowe , czyli kolejn? rehabilitacj?. Z?o?y?am te? wniosek o okre?lenie stopnia niepe?nosprawno?ci - zobacz? który stopie? mi przyznaj?.
Poza tym - najbardziej ciesz? si? z tego, ?e spotkam Was w Cz?stochowie 4 pa?dziernika na naszej wspólnej mszy .
Pozdrowienia i ca?uski dla Wszystkich.
danuta maria
Marylko witaj!
W Twoim w?tku pisz? po raz pierwszy, cho? wcze?niej ju? czyta?am. Jestem tu od niedawna;
w lipcu br mia?am prawostronn? mastektomi?. Obecnie w trakcie chemii, potem radio.
Te? jestem nauczycielk? (na wcze?niejszej emeryturze, ale par? godzin w szkole jeszcze mam).
Pozdrawiam serdecznie wub.gif
Renata_70
Marylko bardzo sie ciesze , ze moglam Cie poznac
Pozdrawiam serdecznie .
Jaggoda0
Witaj Marylko przesympatyczna amazoneczko mi?o mi bardzo bylo cie poznac osobiscie biggrin.gif za?uje ?e nie zrobilismy sobie zadnej fotki a mia?am aparat w torebce chyba zapomnia?am o nim huh.gif ale nic straconego napewno jeszcze bedzie okazja sie spotka? rolleyes.gif wróci?am zrelaksowana i wypoczeta super....
Marylko napisz co postanowilas wtedy u lekarza i na kiedy masz badanie lub badania o tym co wspominala? jestem ciekawa jak twoja rozmowa wtedy z lekarzem przebiegala . Pozdrawiam ci? cieplutko....
amazonka46
widz? Marylko ?e dosiadasz pi?knych stworze? one pieknie wygl?daj? wgalopie bardzo lubi? obrazy i zdj?cia przedstawiaj?ce konie oczywi?cie ?ywe te? ale w obrazach jest to pi?kno zatrzymane cho? mieszkam na wsi to niestety teraz to tylko konie mechaniczne wida? tych ?ywych ma?o rolleyes.gif
MM
Hej dziewczyny ,
znowu wyci?gn??yscie mnie do odpowiedzi - a siedzia?am sobie cichutko w k?ciku - stosownie do nastroju...
Jagódko, bardzo sie ciesz?, ?e Ci? pozna?am- spotkanie z Tob? tkn??o we mnie nadziej?. Pewnie odnois?a? wra?enie, ?e jestem mocno st?paj?c? po ziemi osob? - do ubieg?ego roku tak by?o. Teraz mam ró?ne chwile ale napotykam na mojej drodze bardzo mi?e osoby i to dodaje mi si?.
Odno?nie pytania - tak lekarz zdecydowa?, ?e po roku nalezy mi si? scyntygrafia i powiedzia?, ?e na oko nic si? nie dzieje , ale wszystko nale?y teraz sprawdza?. Dobrze ?e spotka?am na swojej drodze takiego lekarza. Badanie mam ju? w pi?tek o 11.oo , czyli nie czeka?am d?ugo. Nie b?d? tutaj "?ciemnia?" ?e sie nie boj?, ale ma by? dobrze i KONIEC!!!!!
Amazonko 46 - od ubieg?ego roku na koniach je?d?? niecz?sto, ale to nic- nadrobi? w przysz?ym roku - bo w tym je?dzi?am tylko na placu i raz by?am w terenie ale tylko st?pa i k?usikiem - bez galopów. Niebawem w galerii zamieszcz? wi?cej zdj?c moich koników w moim albumie.
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i rodzynka te?.
Mamotsa
To ja bede zagladac aby je podziwic i pewnie przylaczy sie moja coreczka.
Ja tez w tym roku ylko klusik zaliczylam ale za ile relaksu.Las, cisza, spokoj, parskanie, uwielbiam.
MM
Hej, hej,
?yj? i w?a?nie min?? ju? ROK !!!!!
Tylko Wy jeste?cie w stanie zrozumie? moj? rado??.
Pozdrawiam Wszystkich. Ca?uski!!!
brodka
GRATULUJE

Czy jako roczny bobasek stawiasz juz pierwsze kroczki?
Pozdrawiam
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.