- - -
Zosta? przyjacielem Forum
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2
goska
mnie jedno zastanawia....

My, niektóre amazonki, które bardzo rzadko tu bywamy i ma?o postów piszemy....wp?acamy na utrzymanie ....SORRY...chcemy...nie o to chodzi....wszystko dobrowolnie.....

Ja bardzo ch?tnie wp?acam....

ale s? niektóre osoby...które pisz? "setkami".....i nie p?ac?...(wiem...dobrowolna wp?ata...)....ale mo?e tak IM wys?ac maila, z propozycj? wp?aty...?

Kiedy? tak dzia?a?o ...mo?e teraz te? ? to zadzia?a...?

goska....smile.gif)))
Baba Jaga
Podpisuj? si? pod powy?szym

nowink.gif
BeataM
kwestie finansów s? zawsze dra?liwe...
ja bardzo du?o skorzysta?am z informacji z Forum, a przede wszystkim bardzo pomocne by?o wsparcie Dziewczyn w nieweso?ych chwilach , dlatego czuj? si? zobowi?zana do wspierania Forum.
MOTYL
....my?l? ?e informacja o potrzebie wspierania forum powinna si? co jaki? czas pojawia? ....np raz na kwarta?...taki apel do wszystkich...
Szpaku
a w jakiej postaci powinno pojawia? si? przypomnienie?
Na górze forum jest zawsze informacja ile osób wp?aci?o na utrzymanie. Nie wiem co jeszcze mo?na zrobi?.
Ja zawsze mówi?em ?e forum b?dzie darmowe i tak zostanie, wi?c chyba nie wypada przypomina? o wp?atach smile.gif
Ale jak macie jakie? pomys?y jak zwi?kszy? ilo?? osób wspieraj?cych forum to ja jestem do dyspozycji:)
Magda
biggrin.gif Podaj nr konta. biggrin.gif
Szpaku
tutaj znajdziesz wszystkie informacje smile.gif

http://www.amazonki.net/index.php?option=c...7&Itemid=46
Magda
biggrin.gif Dzi?kuj? biggrin.gif
Maja048
Faktycznie,ci?gle o tym mówimy, piszemy. Wiem ,?e nie zawsze mo?na wp?acic / tak jak ja teraz za II pó?rocze/ ale gdy pieni?dze wp?yn? to zaraz przeka??.
Chyba b?dziemy pisa? do Ka?dej i przypomina?.
Pozdrawiam i wub.gif
BeataM
po prostu wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ?e utrzymanie Forum kosztuje, ja te? do ko?ca nie wiem jaki jest mechanizm wink.gif op?aca si? miejsce na serwerze? tak? i z czym jeszcze zwi?zane s? koszty?
trzeba w prosty sposób to napisa? i u?wiadomi? Userki, ?e jak chc? mie? to Forum, to musz? si? postara? i do?o?y? tyle , ile ka?da mo?e i uwa?a.

dopisane pó?niej
ale ze mnie gapa biggrin.gif Szpaku juz poda? link do wyja?nie? biggrin.gif
Katty
Szpaku, z tego linka co zamie?ci?e?, dalej nie wiem jak wp?aca?. Tam s? jakie? banki do których ja nie nale??. Karty kredytowej te? nie posiadam.
Najbardziej by mnie urz?dzi? numer konta, po prostu. smile.gif
Ja wszystkie p?atno?ci uiszczam przelewm bo mam konto internetowe.
goska
CYTAT(MOTYL @ 10.07.2008, 16:03) *
....my?l? ?e informacja o potrzebie wspierania forum powinna si? co jaki? czas pojawia? ....np raz na kwarta?...taki apel do wszystkich...

O rany.....a ja juz si? ba?am, wchodz?c dzisiaj na forum...?e mnie dziewczyny "opiernicz?"..ze poruszy?am taki temat...

za chwil? dodam cytat, który bardzo mi si? podoba i oddaje to, o czym pisz?....
Pyrunia
Mam nadziej?, ?e administrator mnie nie u?mierci tongue.gif

Nazwa banku: mBank
Numer konta: 80 1140 2004 0000 3202 4091 5106

Równie? mam sta?e zlecenie przez internet.
Mo?e nie jest to du?a kwota, ale zawsze jaki? pieni?dz ka?dego miesi?ca.
goska
Szpaku, niech dziewczyny, które pomagaj? w utrzymaniu forum.... pisz? i niech wysy?aj? maile do tych "osób.".... aby cho? odrobink? wspar?y.....

Odrobinka do odrobinki...i sie uzbiera .....
MOTYL
zosta? przyjacielem forum

smile.gif smile.gif je?li mo?esz wesprzyj forum smile.gif smile.gif

wi?cej informacji
Parabola
CYTAT(MOTYL @ 12.07.2008, 15:03) *

wi?cej informacji

.... proponuje da? na stron? g?ówn? !!

?wietne !!! .....
MOTYL
to moja propozycja informacji.....powinna pojawia? si? co jaki? czas w najbardziej poczytnych w?tkach w dziale przedstaw si?.....u paru osób i wtedy dziewczyny to zauwa?? czytaj?c w?tek ....w tej chwili informacja niby jest ale tam nikt nie zagl?da......a je?li nie wypracujemy jakiego? sposobu to dyskusja wróci za pó? roku
Maja048
CYTAT(Parabola @ 12.07.2008, 15:10) *
.... proponuje da? na stron? g?ówn? !!

?wietne !!! .....

Te? jestem za tym aby ukazywa?a si? ta wiadomo?? przy otwarciu strony amazonek. A My piszmy od czasu do czasu w naszych w?tkach.
Moja emerytura ju? wp?yne?a , w najbli?szych dniach robi? wp?at? do ko?ca roku. Pozdrawiam rolleyes.gif
goska
CYTAT(MOTYL @ 12.07.2008, 15:03) *

wi?cej informacji

SUPERRR.....

Pozdrawiam
goska:)
Al_la
Mo?e mnie Szpaku nie ochrzani, ?e przemie?ci?am ten w?tek. Tam gdzie by? pewnie nie jest czytany, a dobrze by by?o, ?eby wreszcie do wszystkich dotar?o to, co powinno ju? dawno by? oczywiste smile.gif
MOTYL
....dyskusja ju? ucich?a tylko efektu graficznego z niej nie wida?.....czy Szpaku móg?by w niejscu gdzie umieszcza wa?ne og?oszenie i informacje o tym ile osób wp?aci?o umie?ci? zaproponowany wzór apelu?....tak na dwa dni ?eby si? nie opatrzy?o......czy to jest mo?liwe?...
Al_la
Osoby wspieraj?ce forum (szczególnie te, które robi? to po raz pierwszy) proszone s? o podawanie w rubryce "tytu?em" oprócz okresu, za jaki p?ac? równie? nicku !!!
goska
Aluniu...a mo?e te? jaka? propozycja do "starych" amazonek..?.....co proponujesz ?

mo?e jakie? "wyskakuj?ce przypomnienia"...w trakcie pisania postów...???

a tak sobie...pomy?la?am....
aurora
R?ce opadaj? kiedy patrz? na osoby wp??caj?ce. Zupe?nie nowe osoby ( mam tu na my?li Vredk?) potrafi? wspomóc forum i wszystkie komunikaty sa dla nich czytelne i widoczne, a dziewczyny które s? od wielu miesi?cy pisz?c setki postów tylko sie deklaruj? i wydziwiaj? a sk?d konto a gdzie bank, a gdzie .......Jestem w stanie zrozumie? ?e dla niektórych 5 z?otych jest wydatkiem, ale nie przesadzajmy, nie dla wi?kszo?ci. Szlak mnie trafia kiedy w galerii zamieszczane s? zdjecia z zagranicznych woja?y w ilo?ciach letko mówi?c przesadzonych, a 2 z?otych nie ma coby wspomóc forum. Mo?ecie mnie teraz za szczero?? wywali? z forum ale musia?am sobie ul?y?.
ToJa
Dziewczyny, ale mi wstyd, jeszcze nic nie wp?aci?am, chociaz nosz? si? z tym zamiarem od chwili pierwszego wejscia na forum (IV 2008), obiecuj? popraw?, dzisiaj idzie pierwszy przelew, ale musze zrobic sta?e zlecenie, bo mnie co? co si? skleroz? zwie dopada smile.gifsmile.gifsmile.gif
Ajaka
Aurorka da?a? czadu.....nie mam pretensji.....nale?a?o mi si? chocia? zd??y?am uzupe?ni? zaleg?o?ci ciut wcze?niej biggrin.gif /20.08/, ale za to zap?aci?am ju? do ko?ca roku rolleyes.gif ......przepraszam ,przepraszam za moje lenistwo............od stycznia te? zrobi? sta?e zlecenie......
goska
CYTAT(aurora63 @ 27.08.2008, 18:40) *
R?ce opadaj? kiedy patrz? na osoby wp??caj?ce. Zupe?nie nowe osoby ( mam tu na my?li Vredk?) potrafi? wspomóc forum i wszystkie komunikaty sa dla nich czytelne i widoczne, a dziewczyny które s? od wielu miesi?cy pisz?c setki postów tylko sie deklaruj? i wydziwiaj? a sk?d konto a gdzie bank, a gdzie .......Jestem w stanie zrozumie? ?e dla niektórych 5 z?otych jest wydatkiem, ale nie przesadzajmy, nie dla wi?kszo?ci. Szlak mnie trafia kiedy w galerii zamieszczane s? zdjecia z zagranicznych woja?y w ilo?ciach letko mówi?c przesadzonych, a 2 z?otych nie ma coby wspomóc forum. Mo?ecie mnie teraz za szczero?? wywali? z forum ale musia?am sobie ul?y?.

a co myslisz o osobach, które nic nie deklaruj?...a pisuj? ju? d?ugo..przyzwyczajenie ?....wi?c nie pytaj? si? o "konto, gdzie bank, a gdzie..."

Zero odzewu....,

Teraz mnie wywal?...a niech tam....

smile.gif
Al_la
Nikt Was nie b?dzie wywala?, bo macie racj?. Uwa?am, ?e wi?kszo?? tych co nie p?aci to leniuchy rolleyes.gif
Nie chce im si? i?? na poczt? i wype?ni? druczek. Ale mo?na przecie? to robi? raz na kwarta?, albo na pó? roku.
Mo?na te? zleci? bankowi jako op?at? sta??. Jest du?o mo?liwo?ci, tylko ?eby ch?ci by?y.
b.angel
nooooooo
podpisuje sie pod aurork? i gosi? i allusi? ....... czterema ?apkami smile.gif
na starym forum wysy?a?y?my od czasu do czasu imienne pro?by o wsparcie , ale poza nielicznymi wyj?tkami (tu g??boki dyg przed temi osobami) odzewu raczej nie by?o ....

ps. ja tez jestem leniuch ?okropny dlatego p?ac? raz na rok .......
Al_la
A jeszcze dorzuc? swoje 5 groszy, bo jestem zdziwiona huh.gif
P?ac? takie osoby, które nie s? widoczne i mo?e przez niektórych nieznane.
Mo?e mnie Szpaku nie zabije...wymieni? te osoby...a co!!!
Ksenia1960. Majster. Mysia i ca?e mnóstwo takich, które si? odzywaj? raz na rok tongue.gif
A nie p?ac? "gadu?y" i takie, które zawsze p?aci?y sad.gif
b.angel
a mo?e wywie?my czarn? list? wink.gif

ewa1967
Czarna lista juz jest,przeciez te ktore nie zaplacily sa na czarno,tylko tych zielonych jest za malo tak to by byl wstyd,a tak to dziewczyny przemykaja w masie,tyle nie placi to i mnie nie zauwaza.
Pisze malo ale siedze,czytam to glupio nie zaplacic.Mowa caly czas o malych sumach,paczka papierosow,2 butelki coli,3 ciastka,malo ale w calej masie juz robi sie duzo.
Wstyd dziewczyny,oj wstyd.
Moze jak bedzie tu duzo takich postow to wieksze bedzie zamieszanie,dziewczyny zaczna czytac i masowo wplacac.
Ps Ja zaplacilam,tylko Szpaku kolorku mi nie zmienil,dla mnie to nie ma znaczenia.
ToJa
a czemu nie mog? otworzyc "wp?aty",jak sprawdzic czy wp?ata dotar?a, smile.gif
Al_la
Elu, Szpaku uaktualnia? list? 25.08. Je?li wp?aci?a? du?o wcze?niej, to musisz napisa? w tym dziale http://www.amazonki.net/forum/index.php?showforum=56 cho? nie jestem pewna, czy osoby niewspieraj?ce ten w?tek widz?. Je?li nie wida?, to napisz wiadomo?? prywatn? do Szpaka.
Je?li wp?aci?a? pó?niej, to Szpaku wpisze Ci? na list? i b?dziesz dopiero j? widzia?a smile.gif

Ewo, w tych "zielonych" jest te? sporo niep?ac?cych wink.gif czekamy, a? sobie przypomn? smile.gif

ToJa
Dzieki Alu, zdaje sie ?e Szpaku na urlopie, zrobie nastepna wp?ate, bo to juz wrzesie?, je?li nie b?de mog?a dostac si? do dzia?u wp?aty do wtedy klikne do Niego smile.gif
Al_la
Kasiu, teraz to mnie zabola?y Twoje s?owa. Wychodzi na to, ?e dzielimy forum wed?ug kolorów na lepsze i gorsze. A tak nie jest. Dla mnie wszyscy s? równi. I nie wymagamy od nikogo, kto wszed? na forum i prosi o pomoc, ?eby zaraz p?aci?, bo nikt na pocz?tku nie wie, czy b?dzie mia? ochot? tu zosta?. W ogóle nie ma obowi?zku p?acenia.
Ale przecie? forum jest nasze i trzeba go jako? utrzymywa?. I chyba osobom, które s? tu d?u?ej powinno na tym zale?e?.
ewa1967
CYTAT(Kachna @ 7.09.2008, 1:01) *
Alu moj post wcale nie dotyczyl Twojej osoby....to nie Ty napisalas,ze czarna lista juz jest.

Chyba mnie mialas na mysli,ale nie skomentuje biggrin.gif
b.angel
faktycznie to by? ?art ......... albo taka maciupcia prowokacja biggrin.gif

tylko dlaczego zawsze najbardziej do serca sobie takie rzeczy bior? osoby, których to nie dotyczy - przecie? chodzi o te osoby najbardziej) , które maj? na koncie po kilkaset postów , wklejaj? du?o zdj?? i nie da?y przys?owiowej z?otówki .......

ja jak pisa?am Kasiu wcze?niej tez p?ace nieregularnie , baaaaaaa w tym roku, bodaj?e w marcu "uda?o" mi si? dotrze? na poczt? i wp?aci?am od razu za ca?y rok ?eby mie? z "g?owy" .......

i nawet je?eli kto? wp?aci z?otówk? czy dwie miesi?cznie to chwa?a mu za to , bo nie o kwot? tu chodzi tylko o to , ze si? komu? chcia?o chcie? ........
ToJa
Mam czarny kolor niku (w sierpniu zrobi?am dopiero pierwsz? wp?at?), ale nie robi mi to ?adnej róznicy, nie czuje sie jak intruz, w?tpie czy wogóle ktokolwiek czuje sie tutaj jak intruz, nawet gdy nie by?am zalogowana pisa?am bardzo duzo do tutejszych dziewczyn na GG, zawsze uzyskiwa?am pomocne odpowiedzi. Wp?at? dokona?am dopiero po przeczytaniu przypominaj?cych w?tków, uwazam, ze trzeba przypominac o wp?atach (sama mam juz zrobione sta?e zlecenie), bo sa osoby, do ktorych i ja sie zaliczam, u ktorych straszliwie kiepsko z pami?ci? smile.gif o rachunkach opiewajacych na duze kwoty raczej pami?tamy, niestety gorzej jest z p?atnosciami malutkimi (wci?? np. zapominam o rachunkach za wywóz smieci), buziaczki dla niezapominalskich
MOTYL
.....zielony znaczek jest dla tych co chc? zrobi? co? wi?cej ......finansuj? forum
.....napis czarn? czcionk? dostaj? wszystkie osoby na starcie.....taki jest porz?dek
.....na forum jest zarejestrowanych ponad siedemset osób......wspiera 45.......czy mog?oby wi?cej?..pytanie do rozwa?enia......czy mam woln? kwot? ?eby pomóc temu miejscu......to nie tylko sprawa mo?liwo?ci umieszczania wi?kszej ilo?ci zdj??......to bardziej chc? pomóc aby to miejsce istnia?o .....?eby nios?o dalej pomoc osobom potrzebuj?cym wsparcia.....ja wspieram bo uwa?am ?e to dobra sprawa.....ale ka?dy decyduje za siebie .....

w szkole jest komitet rodzicielski...3 z?ote od rodziny na miesi?c....p?aci go ledwie 25 procent...z tych pieni?dzy funduje si? nagrody dla dzieci.....i dzieciaki dostaj? ....o?ówek.....myd?o.....?wieczki.....dyplomy kserowane....ksi??k? w nagrod? raz na trzy lata....bo nie ma kasy
.....wp?aca? mog?oby zdecydowanie wi?cej......ale zwyczajnie im si? nie chce....to taka dygresja na temat otaczaj?cego ?wiata
lulu
Jak mówi si? o finansach to zawsze jest problem. Wzajemne atakowanie nic nie da. Poniewa? mamy na swoich stronach ró?ne reklamy i musimy je tolerowa? to mo?e administrator umie?ci?by u ka?dej (p?ac?cej i niep?ac?cej) na stronie reklam? forum. Tak? niezmienn?. Odzew b?dzie pewnie taki sam jak na inne reklamy, ale my nie b?dziemy ju? emocjonowa? si? tym tematem. Jest to tylko dobra wola uczestników. rolleyes.gif
roza3
........jeste?my swego rodzaju klubem amazonek....i jednym z niewielu....a mo?e jedynym gdzie przynale?no?c jest bezp?atna
....w ka?dym realnym klubie....a przynajmniej w moim mie?cie op?aca sie skladki czlonkowskie
....bo trzeba lokal wynaj??.....?wiat?o op?acic.....i wezwa? hydraulika jak rura nawali.....na wi?ksze wydatki szuka sie sponsorów

......analogicznie...tutaj trzeba serwer op?acic......sk?adk? zdrowotn? Szpaka .....bo moze nie wszyscy wiedza ale na okoliczno?? za?o?enia forum .....jako administrator musia? za?o?yc dzia?alno?c gospodarcz?........a i DawPi cz?sto jest wzywany na pomoc jak cos szwankuje
mówiono o tym w Poznaniu....ale spali niektórzy ...cy cu?

.........dlatego ze zwyk?ej przyzwoito?ci jak ktos bierze czynny udzia? w ?yciu klubu to powinien sie sam z siebie ......bez przypominania.....poczuwa? do minimalnej sk?adki na jego dzia?alno??.....2 z? to bilet......a 5 z? to paczka papierosów....ale to jak z abonamentem rtv.....statystycznie wink.gif g?ownie p?ac? emeryci i renci?ci
Al_la
Iza, kask? jak wiesz (wys?a?am Ci potwierdzenie z banku) wp?aci?am zaraz po przyj?ciu ze spotkania do domu.
Szpaku jest na urlopie, o czym pisa? na forum, a tylko on mo?e Ci? zrobi? na zielono i wpu?ci? do tajemnego dzia?u.
Poza tym list? uaktualnia co jaki? czas, a nie codziennie. Trzeba by? cierpliwym. A kiedy lista zosta?a uaktualniona, zawsze mo?na sobie przeczyta? na górze , tam gdzie "Wa?ne og?oszenie"
ewa1967
Reklama.
Forum jest NASZE.
Tak, tak do Ciebie w?asnie czytajaca,która nic nie wp?aci?a, tez nalezy,a jak co? jest moja w?asnoscia to o TO dbam........

Mozecie mnie wywali? z forum,i tak bede czyta?a jako p?acacy go?? biggrin.gif
Ela63
...Izunia mo?esz zleci? bankowi sta?e zlecenie na wp?at? na dane konto w tym przypadku na nasze forum....ja tak zrobi?am i mam to z g?owy bo zapewne równie? zdarza?y by mi sie wpadki z regularno?ci? wp?at........to jest super wyj?cie.Pozdrawiam rolleyes.gif
Parabola
CYTAT(Izunia @ 8.09.2008, 20:23) *
i mysle, ze co jakis czas powinna byc akcja o kasie na rzecz forum...bo nie kazdy ma osobowosc ksiegowej, ze siedz?c na forum bedzie pamieta? o wp?atach...moze siedziec i nie pamietac...tak po prostu czasami jest....

Mo?e jednak warto .... co jakis czas wys?a? przypomienia.....,Na poczt? prywatn?... huh.gif
..// ...chyba si? ..... nie obra?aja smile.gif .... tak s?dz? po Izuni.... biggrin.gif .... //
Nie ka?dy pamieta, ?e Forum ... kosztuje...!!!!!! // ...w chodz?c i pisz?c o swoich problemach... //
A tu .... jak uzyska wsparcie .... pomoc .... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Poczuje si? jak w domu.... dry.gif
Co ja gadam ..... rolleyes.gif ........... w domu czasami nie rozumiej? NAS !!!
Lepiej jest wygada? si? na Forum...!!!!!

AMAZONKI !!!! ..... KA?DA WP?ATA SI? LICZY !!! .... KA?DA Z?OTÓWKA !!!!
DBAJMY O NASZE FORUM !!!

elkka
A mnie szczerze mowiac - przeraza ta dyskusja...
Watek ogolnie dostepny.... i wchodzi ktos nowy, zalamany i pierwsze co czyta !?

Wiadomo, ze musimy sie wzajemnie wspierac, nie tylko duchowo....
... ale czy powinnysmy sie az tak rozliczac ? dry.gif
MOTYL
...pieni?dze zawsze wzbudzaj? emocje......ale trzeba o tym mówi?....tu nie ma co chowa? g?ow? w piasek...
Szpaku
jutro wieczorem b?dzie aktualna lista wp?at. I wszystkie nowe osoby dostan? znaczki wspiera forum i zielony kolor.
Przepraszam za opó?nienie.
ToJa
ooooooo Szpaku wróci?, to ja jeszcze szybciutko ureguluje za wrzesie?
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.