- - -
Zabawy zr?czno?ciowe
Forum Amazonki Net > Nasze Hobby > Co? dla ducha > rozrywki umys?owe
Al_la
Ile z?apiesz jab?uszek ?

?ap muchy
Ta gra polega na klikni?ciu w ?apke na muchy i klikajac zabijac wszystkie pojawiajace sie muchy. Jesli zabi?es ostatnia juz much? to trzeba klikn?c w wieszak na ?apke i otrzymasz wynik...Milej zabawy....

kliknij w pi?eczk?, a zmieni kolor
Jola52
?apa?am 2x i zawsze wynik ten sam,to chyba nie jest mo?liwe.
Nie mam teraz czasu ale wieczorem potrenuj? i sprawdz?.
Al_la
Ja nigdy nie mia?am refleksu rolleyes.gif
Za pierwszym razem z?apa?am 24, za drugim 21 laugh.gif
Katty
Eeeee to ja te? nie mam refleksu ale za pierwszym razem z?apa?am 36 a za drugim 56. Ale juz sie w to nie bawie. Za nerwowa jestem.....hahaha...
Al_la
Poprawi?am si?, za trzecim razem jest 38 rolleyes.gif
Ajaka
Za pierwszym razem z?apa?am dok?adnie 50......za drugim 49.......moja myszka nie nad??a......za szybko spadaj?.......poddaj? si? biggrin.gif

PS.zagra?am jeszcze raz....z?apa?am 64...... laugh.gif

mgie?ka
hehe za ma?y trening smile.gif Moja córcia czasem jak?? zostawi w??czon?, potrenuj? to i wynik mam - pierwszy raz 81, drugi 87, ale do 100 jeszcze troch? (powiedzmy, ?e mysza si? zacina wink.gif )
Tina
79za pierwszym razem i dziekuje - bol? mnie oczy smile.gif
betty
z?apa?am 91, i te? dwukrotnie ten sam wynik.. ale to nic takiego, bo przypomina mi to taka star? gierk? na przyciski, w której ?apa?o si? jajka do koszyka:)) lubi?am w ni? gra?
brodka
Alu super zabawa ,mozna sie troche zrelaksowac ( jak ktos nie nerwowy)
Uda?o mi sie z?apac 56 a za drugim razem 66 ,ale to prawda oczeta troche bola
Jutro znow sprobuje moze 100 sie uda hi hi hi
Al_la
No to wida?, ?e ja przy Was wysiadam. Zawsze mówi?am, ?e nie nadaj? si? na kierowc?, bo mam kiepski refleks tongue.gif
Grazyna S
za pierwszym razem z?apa?am 41 ,za drugim 56 ,a za trzecim 72 ,ale dalej mozna dosta? oczopl?sów, ale odpoczne i znowu bede ?apa? fajna zabawa.

roza3
nazbiera?am raz 50....raz 78....
100 ci??ko b?dzie....za szybko spadaj? rolleyes.gif
...refleks Alu sobie ostnio wyrabiam....dzis mi sie uda?o nie rozjecha? pijanego co mi? wlaz? na drog? rolleyes.gif
gawron

... moje oczka te? si? ostro wyt??a?y... jak narazie mój najlepszy wynik to 79 huh.gif .. czyli nie du?o , w porównaniu z waszymi wynikami ...
ale po?wicz? ... i zobaczymy wtedy...

Al_la
Kurka wodna...dopiero teraz za?apa?am o co w tym chodzi rolleyes.gif
I od razu mam 79 biggrin.gif
Ela63
Alunia super zabawka...z?apa?am za pierwszym razem 59 jab?uszek....ale one szybko spadaj?...... jejku oczopl?su dosta?am hi hi hi. rolleyes.gif
lulu
Ja my?la?am ?e trzeba trafi? w jab?uszko myszk? i lata?am po ekranie i ca?kiem przypadkowo pierwszy wynik by? 56. Jak za?apa?am o co chodzi to nast?pny by? ju? 63. Ale w tym sadzie to chyba tr?ba powietrzna by?a. biggrin.gif
gawron
troszk? treningu i 82 jab?uszka z?apa?am , to pewnie kilka kilogramów wink.gif ....
... za drugim razem , to mi mucha przeszkadza?a ...
( ?azi?a sobie bezkarnie po mojej r?ce )...
i z?apa?am tylko 54 sztuki , a mo?e by?oby wi?cej ...

Al_la
Mój rekord to 88, a teraz tu ju? ci?gle tylko mniej jest.
Al_la
Beata, jak Ci idzie? biggrin.gif
Cz?sto Ci? widze w tym w?tku tongue.gif
Ja mam rekord 92 i chyba to szczyt moich mo?liwo?ci. Po kilku próbach oczy zachowuj? si? tak wacko.gif
Becia
a mój rekord 96, ale faktycznie oczy bol?, a jak d?u?ej ?api? te jab?ka, to obraz na monitorze mi faluje tongue.gif
dani
Ja 52 upolowa?am i póki,co oczopl?s ca?kowity.Ale jutro znów po?wicz? wink.gif
amazonka46
fajne te jab?uszka ale za szybko lec? i z?apa?am 56 a pó?niej 50 ale mo?e to dlatego ?e widze je podwójnie a mo?e po 2 naraz spadaja huh.gif
myszka
ja z?apa?am 56 wink.gif , przyczym mój Kacperek (najstarszy szpaczek oczywi?cie po du?ym SZPAKU ) tak sie chichra? laugh.gif , ?e nie mog?am si? skupi?, ale narazie koniec bo wstyd przed dzie?mi blush.gif ...

...na koniec gry us?ysza?am mama gapa biggrin.gif ...
agis
Myszka ty to chyba spa? nie mo?esz. Jeszcze s?oneczka nie wida? a ty ju? po grze.
Te? gra?am, ale zanim si? pokapowa?am, ?e te jab?ka to do tej miski maj? spada? to na ziemi ju? d?em by?.
Rybka
Ufff! Za pierwszym razem 63 by?o! Ale oczopl?su mo?na dosta?! Drugi raz nie próbowa?am, bo ja w pracy jestem i urz?dniczka niby powa?na... hi,hi,hi!
amazonka46
ja jab?uszka kilka razy ?apa?am a teraz to nie mam do nich ju? cierpliwo?ci bo podwójnie je widze i nie wiem które prawdziwe chyba ?e rzucaj? cien hihi .... tongue.gif
Agaba190
Za pierwszym razem 75. To chyba nie tak tragicznie.
luska
za pierwszym razem z?apa?am 73 .....a za drugim 56 ....myszka mi ucieka ..chyba te? lubi jab?uszka biggrin.gif
Amor
Ja z?apa?am 68 ,drugi raz juz nie przystapilam bo mam oczoplas!
Rybka
Dzisiaj mam ?wie?szy umys? - z?apa?am 82 jab?uszka! biggrin.gif
Lonia
Ja z?apa?am pierwszy raz 63 , a teraz 83 czyli znaczna poprawa smile.gifsmile.gif
Al_la
W pierwszym po?cie zamie?ci?am nast?pn? gr?. Powodzenia!!!
gawron

Alu te muchy , to bleee .... nie ?adne wacko.gif ...
za to pi?ka, która zmienia kolor jest ok .... mo?na by tak chyba w niesko?czono?? ...
... ja zmieni?am jej kolor co? 35 razy ... wszystkie kolory t?czy zobaczy?am smile.gif
ToJa
jab?uszka - 56 za pierwszym razem, za drugim 79, trzeciego nie by?o
EL?BIETA
zlapalam 70 jabluszek za pierwszym podejsciem

alez one masakrycznie szybko spadaja!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rybka
A ja dzisiaj skusi?am si? na t? kulk? na sznureczku. Zmienia kolory, ale do?? cz?sto si? powtarzaj?, do czterdziestego jeszcze nas zaskakuje, ale potem to samo od nowa. Sko?czy?am na 50 kolorze, pi?kny biskupi!
Rozbola?a mnie r?ka w nadgarstku, a ?e ja po cie?ni jestem, to nie daje rady wi?cej, ale zach?cam!
Superowa gierka, chocia? wnerwia okrutnie!
gawron

to teraz ja dla odmiany podaj? link do gry, która wymaga my?lenia i uczy cierpliwo?ci

http://www.gry.pl/gra/Untangle.html

------------------------
zrzut jaki zamieszczam udowadnia jakie mam post?py w grze ,
aktualnie jestem w 19 -tym poziomie ( bia?e kó?ka na górze w lewym rogu oznaczaj? poziom )

.... powodzenia smile.gif
ToJa
fajne te Wasze gierki, ale ja i tak wole mahjong na kurniku (mój rekord to 1 minuta 46 sekund)
gawron

oooo... na kurniku te? grywam smile.gif , ale dawno tam nie by?am ....
w literakach gram ( mój ranking 1357 )....

... w mahjonga te? lubi? gra? i pokonywa? swoje rekordy...
a? zaraz zobacz? jak mi pójdzie, bo nie pami?tam w jakim czasie ko?czy?am rolleyes.gif
ToJa
a bywa któras z Was na kurnikowych kalamburach,
mo?e sie na jutro umówimy, bo cos nudze sie w domku
gawron

kalambury , to te? ciekawe .... wchodz? w to smile.gif ...
na urlopie siedz?, to mam czas .... o której ???
-----------
kontakt przez GG smile.gif
mgie?ka
No i sta?o si?:

a zatem:

gawron

no pi?knie smile.gif i jeste? lepsza ode mnie buuuuu...
ja dalej zmagam si? w 19-tym poziomie ...
... jeszcze raz gratuluj? , pewnie cierpliwo?ci czasem brakowa?o smile.gif
-----------
w kalamburach te? dobrze ci idzie smile.gif
ToJa
a ja chcia?am tez by? dobra, ale jestem gapa i nie umiem sad.gif
mgielko a ja gram w inne b?belki
http://www.gry.pl/gra/Bubble_Shooter.html
Kasia W
Te b?belki s? suuper smile.gif
gawron
smile.gif znalaz?am superowe gry ...

http://www.gry.jeja.pl/2579,kwadrat.html

i jeszcze jedna smile.gif

http://www.gry.jeja.pl/2627,zywe-klocki-2.html

... w pierwszej grze osi?gn??am 2335 pkt , a w drugiej dosz?am do 26 poziomu rolleyes.gif

.. dobrej zabawy smile.gif
elkka
http://qplaygames.minigry.pl/games/bubblemachine.htm

....tez fajna zabawa i nie trzeba za duzo myslec happy.gif

.... lepiej sie zalogowac.... bo wtedy gra sie na punkty !
a to podnosi adreneline rolleyes.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.