- - -
Witam! Eda
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Eda
Witam wszystkich. Na imi? mam Edyta. Jestem z okolic Warszawy. Wczoraj sko?czy?am 29 lat i dowiedzia?am si? ?e mam raka - taki prezent urodzinowy sad.gif Jeszcze nie wiem co dalej... Czy operacja cz??ciowa czy ca?o??... najgorsze to czekanie i niewiedza...
Pozdrawiam gor?co smile.gif
Al_la
Witaj Eda. Ja te? jestem z okolic Warszawy.
Mi?o Ci? widzie? na forum, cho? nie mi?o, ?e dzielisz nasz los.
Dobrze, ?e trafi?a? do nas na pocz?tku drogi. Bedzie Ci ?atwiej pokonac paskud?.
Na pewno odezw? si? do Ciebie Twoje równie?niczki.

Pozdrawiam cieplutko smile.gif
magda 24
czesc, zachorowa?am dok?adnie w Twoim wieku, przesz?am leczenie i jest ok, z?apie Cie na gg... uszy do góry...
BeataM
witaj Edytko smile.gif przykro, ?e mia?a? taki prezent huh.gif
pozdrawiam Ci? ciep?o, pytaj o wszystko co przyjdzie Ci do g?owy, wszystkie razem jeste?my z Tob?!
mgie?ka
Witaj raz jeszcze !! Wiesz, tak sobie pomy?la?am, ?e jak na urodziny, to prezent nie powinien by? tak z?y i mo?e raczysko ?agodny si? oka?e...
Przytulam Ci? mocno, nie jeste? sama w tym zmaganiu. Wiesz ile kciuków zaraz zaci?nie si? za pomy?lno?? leczenia?? Niech otula Ci? ciep?o naszych forumowych ramion... smile.gif
danka58
Witaj Edytko! My jeste?my jak jedna wielka rodzina. Wesprzemy Ci? i dodamy otuchy. Forum jest skarbnic? wiedzy o raku piersi, takze pytaj ?mia?o.
anita 24
Witam rówie?nic? na forum, o chorobie dowiedzia?am si? w maju tego roku, jestem w trakcie chemii i po operacji, wszystko da si? przej??, cho? nie zawsze b?dzie ?atwo. Wiem co w tej chwili czujesz, bo sama przez to przechodzia?am 4 m-ce temu. Nie mo?esz si? tylko poddawa?. Je?li b?dziesz chcia?a co? wiedzie?, ?mia?o pytaj, zawsze kto? odpowie na wszystkie nurtuj?ce Ci? pytania. Dziewczyny tutaj s? super, pociesz? kiedy b?dzie trzeba. Z nami b?dzie ?atwiej przej?? Ci przez to wszystko. Podaj? Ci mój numer gg 9382066, w razie czego jak by? chcia?a pogada?. ?ciskam Ci? mocno.
baniula
Witaj Edytko w naszym gronie. Milo, ?e do??czy?a? do nas " w kupie zawsze ra?niej" smile.gif))))))))
Czuj ?i? swojsko i pytaj o wszystko - je?li masz w?tpliwo?ci. Pozdrawiam Beata.
justa1970
Witam ci? w?ród nas ---cho? wola?abym aby ci? tutaj nie by?o, ale je?li ju? to ci? spotka?o to dobrze ,?e do nas trafi?a?,b?dzie ci ?atwiej i wi?cej zrozumiesz --bo tutaj rozmawia si? tak po ludzku. wub.gif
ToJa
Witaj,
eh te urodzinowe prezenty, ja w dniu swoich 46 urodzin le?a?am na stole operacyjnym, ot tak "zafundowa?am" sobie prezent - wycieli mi dó? (nie by?o raczka), za rok równy miesi?c po ukonczeniu 46 lat dowiedzia?am si?, ?e cos sie wyklu?o w piersi, ciekawe co los mi da w prezencie na 50 urodziny
smile.gif
Grazyna S
Witaj w naszej rodzince i rozgos? si? ,czy to wazne czy operacja cze?ciowa i ca?o?? najwazniejsze aby tego gada pozby? si? jak najszybciej ,przytulam Cie mocno wub.gif

danuta maria
Edytko witaj na naszym forum !
Bardzo Ci wspó?czuj?, ?e w tak m?odym wieku dopad? Ci? ten gad.
Ale trzeba go zoperowa? jak najszybciej.
Jestem prawostronna od lipca br, obecnie w trakcie chemioterapii.
Zobaczysz, jak tu amazonki potrafi? wspiera? i doradza?.
Pozdrawiam Ci? serdecznie wub.gif
brodka
Witam Cie Edi.
Okropny ten Twoj prezent urodzinowy.
Ale coz musisz sie z tym zmierzyc i go pokonac .
Z ca?ego serca Ci tego zycze.
Pozdrawiam.

Edytko jestes w konfortowej sytuacji ze na poczatku jestes tu na forum,ja by?am sama w czasie choroby i leczenia ,nie by?o forum i nie mia?am z kim pogadac ,a tak bardzo tego potrzebowa?am.
Klikaj z Nami i pytaj ............ sa tu ekspertki wiec na kazde pytanie Ci odpowiedza.
Pozdrawiam
dani
Hej Eda ! Ja mam 40 lat.Od czerwca tego roku jestem prawostronna.Teraz w trakcie chemii.I te? jestem z okolic Warszawy wink.gif Witam Ci? serdecznie.
Najgorsze jest czekanie.Pó?niej ju? jako? wszystko si? w g?owie uk?ada i mo?na sobie poradzi?.Mam nadziej?,ze pozb?dziesz si? szybko gadziny,a kuracja b?dzie dla Ciebie ?agodna.I tego Ci ?ycz? na urodziny.Du?o,du?o zdrowia... biggrin.gif
Ajaka
I ja ci? witam na forum........prezent urodzinowy ....to chyba jeden z takich prezentów jakich si? nie chce dostawa?.....ale nic si? nie bój.....gadzin? wytn?,przejdziesz leczenie i znowu ?ycie b?dzie pi?kne.....mo?esz mi wierzy?
Edytko ja te? jestem spod Warszawy........od pó?tora roku lecz? si? w CO na Ursynowie.....je?li mog? ci w czym? pomóc-klikaj...
ewa1967
Witam.
Ja jestem z Warszawy ,lecze sie na Wawelskiej.Na 40 urodziny dostalam prezent zegarek od meza i paskude.Teraz ciesze sie zegarkiem,a o paskudzie nie mysle,wycieli,zabili,upiekli.
Mocno przytulam,jak masz pytania chetnie pomoge.
mysiulka
Witam Ci? Eda,
Ja tak?e zachorowa?am w wieku 29 lat a teraz jestem ju? od 2 lata i trzy miesi?ce zdrowa.Jestem po masektomi ca?kowitej prawostronnej ,6 chemiach czerwonych.Obecnie bior? tamoxifen i zoladex a by?am operowana i jestem pod kontrol? w CO na Ursynowie w Warszawie.Po zako?czeniu leczenia mam nadziej? ,?e b?d? mia?a jeszcze dzieci lub chocia? dziecko.
B?dzie dobrze uszy do góry,dasz rad? .Trzymam kciuki za Ciebie. rolleyes.gif
magdam
Witaj Eda na forumku!!!
Wkurzam si? bo coraz wi?cej dziewczyn choruje. Ja tylko rok starsza od Ciebie jestem. W kwietniu mia?am mastektomie prawej piersi. Wyniki potwierdzi?y mi si? pare dni przed urodzinami a na urdzinasz szala?am jak wariatka wink.gif . Ko?cem lipca sko?czy?am leczenie i czuj? si? ?wietnie. Ty re? tak b?dziesz si? czu?, musisz wszystko przetrawi? ale my Ci? tu wesprzemy. Pytaj o co chcesz, dziel si? smutkami i rado?ciami!!!
?ciskam Cie mocno, pozdrawiam gor?co i trzymam kciuki!!!!!

PS. Forum uzale?nia biggrin.gif
betty
Ja te? witam Ci? serdecznie na forumku. Mia?am 32 lata kiedy wykryto u mnie gada (w?a?ciwie sama go sobie "wykry?am"). Od tamtej pory min??y prawie 4 lata. Jestem prawostronna, dosta?am 6 chemii, które ostatecznie dobi?y gada. Wiem ?e w tej chwili to trudne, ale my?l pozytywnie, gada wytn? i ostatecznie wyniszcz? chemi?.
Pozdrawiam smile.gif)))))))))))
gojdek
Witam Ci? serdecznie w naszym ma?ym ?wiatku, te? od niedawna jestem walcz? z gadem, dwa miesi?ce temu pad?a diagnoza, tak jak dziewczyny mówi? najgorsze jest czekanie na operacj? wynik no i leczenie. Ale wszystko da si? prze?y?, jeste?my m?ode, wszystko jeszcze przed nami!!!! biggrin.gif Najwa?niejsze ?eby wyci?li Ci gada jak najszybciej, nie zamartwiaj si? na zapas, i nie porównuj z innymi, ka?da z nas jest inna. Musisz by? silna!!! biggrin.gif
Eda
Dzi?kuj? wszystkim za mi?e powitanie i s?owa wsparcia smile.gif Jutro b?d? mia?a konsultacj? i dowiem si? co mi szykuj?. Mam pytanie - który szpital polecacie w warszawie? Jak z opiek? psychologiczn?? Bo czuj?, ?e b?d? tego potrzebowa?... Starali?my si? o dziecko czy pó?niej b?d? mia?a jeszcze na nie szans?? Pozdrawiam serdecznie smile.gif
b.angel
I ja witam smile.gif
ja na swoje 34 urodziny wysz?am ze szpitala , bez piersi ...... i ju? zlecia?o prawie 4 lata smile.gif
... co do szpitala to Ci na pewno warszawianki doradz? ......
Ajaka
Szpital jak szpital....CO to kombinat,czasem to dzia?a stresuj?co.....plusem jest to ?e masz wszystkie badania na miejscu i maj? ró?ne nowe programy leczenia......w tym szpitalu mog? ci poleci? dobr? lekark? dr. Monik? Nagadowsk?.......
Bardziej kameralnym szpitalem jest ten na Wawelskiej i WIM.....w tym drugim pracuje pani dr. Górna? ,mi?a i kompetentna osóbka.......z Wawelskiej chyba nie znam ?adnego konkretnego lekarza, ale niektóre dziewczyny tam si? lecz? i chwal? sobie......mo?e ci kogo? polec?.....
W CO s? psycholodzy onkologiczni....zg?aszasz si? tam sama....
mo?esz te? wklepa? w Google nazw? "Ogród nadziei".....oni organizuj? warsztaty i zaj?cia grupowe i indywidualne dla osób z chorob? nowotworow?......by?am, polecam....
Na forum s? dziewczyny,które po leczeniu urodzi?y zdrowe i pi?kne dzieci.......wi?c i ty na pewno masz szans? biggrin.gif
Al_la
Ja si? leczy?am w WIM na Szaserów 5 lat temu.
Jest kameralnie, ?atwy dost?p do lekarza, bez kolejek. Dlatego ja ten wybra?am.
Z drugiej strony, CO ma du?o zalet, o których wspomnia?a Ajaka, cho? tam t?umy ludzi.
Trudno radzi?. Zale?y od priorytetów. Musisz sama zdecydowa? rolleyes.gif
ewa1967
Witam.
Moge Ci polecic szpital na ul.Wawelskiej,jest to filia CO na Ursynowie.Bylam przed operacja u wszystkich znaczacych chirurgow w Warszawie,po konsultacjach wybralam dr Ku?akowskiego z Wawelskiej.Tam mialam po operacji chemie i naswietlania.Jedyna wada tego szpitala to,ze nie ma tam rehabilitacji.Szpital jest po kapitalnym remoncie wszystko nowe,maly szpital,to mniej jest sie anonimowym.Prosilas o psychologa,polecam Mariole Kosowicz,jest na Ursynowie na Rehabilitacji tel 546 25 86.Zadzwon i umow sie.Ta pani duzo mi pomogla,czasami pare slow pozwala sie otrzasnac,miec nadzieje i zaczac walczyc o siebie.
Najgorsze jest czekanie,ja czekalam 2 tyg na operacje,a pozniej to juz z gorki.Bedzie dobrze szybko przeleci,teraz to jak jakies farmazony brzmi,tez nie wierzylam ze bede szczesliwa,usmiechnieta i miala plany,a jednak tak jest.
Mocno przytulam.
Gra?yna1
Witaj w?ród nas . Ja jestem z Warszawy, operacj? mia?am w sierpniu 2007 r w szpitalu MSW przy ul. Wo?oskiej. Zdecydowa?am si? na ten szpital poniewa? jest tam naprawd? doskona?y chirurg - onkolog dr Nagat. Szczerze go polecam . Poza tym chcia?am jak najszybciej pozby? si? gada ?eby ju? to ?wi?stwo dalej we mnie nie ros?o - tymczasem w CO na Ursynowie musia?abym czeka? na operacj? ponad 2 miesi?ce a na Wo?oskiej by?am operowana dos?ownie po tygodniu od otrzymania wyników biopsji.
Po operacji przenios?am si? na dalsze leczenie do C.O. na Ursynów .
Pozdrawiam.
Dakota
Witaj Eda....dobrze, ze od razu trafilas na forum...bedzie Ci latwiej
i tu zawsze otrzymasz wsparcie.... w kazdej sprawie...
Ja niestety dotarlam tu juz po zasadniczym leczeniu i ominelo
mnie wiele cennych rad..... pozrawiam serdecznie i zycze powodzenia smile.gif
gojdek
ja ca?e leczenie mam na Wawelskiej, trafi?am w r?ce Pani dr Piotrowskiej, jestem bardzo zadowolona, jest to lekarz z powo?ania. Po pierwszej konsultacji u doktorki wiedzia?am, ?e chc? ?eby to w?a?nie ona mnie operowa?a, do Warszawki doje?d?am a? z Leszna (wielkopolska), uwa?am,?e podj??am dobr? decyzj?. Bardzo polecam moj? doktork?. smile.gif
Tina
Witaj Edytko!
Przykro mi, ze przyplata? Ci sie gad. Trzeba sie go szybko pozbyc. Jestem przesz?o miesi?c po wycieciu calej prawej str. wraz z wez?ami chlonnymi. Jestem starsza od Ciebie o 2 latka.
Zagladaj tu czesto z kazdym pytaniem - tu s? ekspertki od kazdej bol?czki. Nie b?dziesz sama, pamietaj!
anita 24
Witaj Eda, dawno si? nic nie pisa?a?, jak konsultacja, wiesz ju? jaki b?dziesz mia?a przebieg leczenia, odezwij si?.
Eda
Hej. Nie pisa?am bo przeprowadzka i netu nie mam. Teraz te? pisz? od kumpla... smile.gif by?am na konsultacji i wst?pnie si? dowiedzia?am ?e mo?e da si? ocali? pier?. biggrin.gif W czwartek mam si? zg?osi? na badania do CO na Ursynowie i po wszystkim dowiem si? co i jak. Ale i tak ju? lepiej patrz? w przysz?o??, cho? chemia mnie nie ominie - s?owa p. doktor. Dzi?kuj? za rady i mi?e s?owa - by?am u dr. Nagadowskiej - bardzo sympatyczne wra?enie zrobi?a na mnie. I do niej mam si? zg?osi? w czwartek. Odezw? si? jak tylko dorw? net... Pozdrowienia dla Was wszystkich. Buziaki smile.gif

A tak z innej beczki... Odebra?am dzi? prawo jazdy!!!!! Teraz jeszcze autko i b?d? ?miga?! Mia?am obawy czy i?? na egzamin ( bo kto wie ile po?yj? itp. ) ale jednak posz?am i zda?am i dzi?, po 1,5 tyg. odebra?am! Zawsze to troch? rado?ci w ?yciu! biggrin.gif
Jolar
Witaj Edytko! Co to ma znaczy?... "nie wiem ile po?yj?"? angry.gif
Nikt tego nie wie, ale do?yjesz s?dziwej staro?ci.. dochowasz si? wnuków... a i na pewno prawnuków..., a autkiem "po?migasz" jeszcze wiele lat... ?ycz? rado?ci z jazdy samochodem, ale pami?taj... nie szar?uj z pr?dko?ci?... wszak ?ycie ma si? tylko jedno wink.gif
Pozdrawiam Ci? serdecznie "4-letnia Amazonka..."
biggrin.gif
ToJa
hej, gratuluj? prawka, przyda Ci si? jeszcze co najmniej przez 55 lat, bo po 80-tce to juz chyba kiepski wzrok bedziesz mia?a smile.gif
Eda
Cze?? Wszystkim!!
Wczoraj by?am na wizycie w CO na Ursynowie zrobili mammografi?, usg ale nie zd??yli opisa? i mam si? dowiadywa? w poniedzia?ek o wyniki. Odwiedzi?am te? genetyka - stwierdzili, ?e jak w tak m?odym wieku mnie dopad?o to mo?e to by? genetyczne.Ten zleci? jeszcze rezonans ale ma d?ugie terminy - 2 miesi?ce. Ale to mniejszy problem - przera?a mnie to, ?e w CO na operacj? musz? czeka? ok. 2 miesi?cy !! sad.gif Remontowali blok i teraz im si? nazbiera?o... Mam a? tyle czeka?? A mo?e gdzie indziej b?dzie szybciej? Jak to za?atwi? (ale nie prywatnie)? Dorad?cie !!!
Al_la
Popytaj w innych szpitalach.
Na naszym forum s? osoby operowane (oprócz CO) jeszcze na Wawelskiej, Szaserów, Wo?oskiej, Grenadierów. Tam te? s? dobrzy chirurdzy, a terminy na pewno bli?sze.
madzia 61
Witaj Eda !!! Ja mialam operacje na Wawelskiej u dr W.Kulakowskiego(on przyjmuje chyba we wtorki w przychodni przyszpitalnej).Czekalam na operacje 1 miesiac ale tylko dlatego ,ze szedl na urlop, w innym przypadku mialabym od reki.Polecam, swietny fachowiec a co wazne mialam operacje oszczedzajaca.
Pozdrawiam serdecznie.
Amor
Witaj na forum!Przykro ze tak mlodo zachorowalas ale mamy wiec takich "u nas" i nawet mlodszych.Niektore zdazyly po leczeniu dzieci urodzic.Bedzie dobrze(ja nigdy nie chodze na badania w okolicy urodzin i swi?t-ale za to zepusty mialam wyjazd na narty-co juz nadrobilam parokrotnie)-a nastepne urodziny beda juz bez raka!Pozdrawiam!
Eda
Witam.
No i sta?o si?... Wyniki ju? znane... Operacja - tn? ca?o??. sad.gif Przyj?cie do szpitala 01.10. A pó?niej chemia.
Tyle wiem na dzie? dzisiejszy. I wcale nie jest mi weso?o, ?e to wszystko wiem...
justa1970
Przykro mi -ale na tym ?wiat si? nie ko?czy ,b?dzie dobrze.
Gdzie idziesz na operacj?
magdam
Jak Ci pisa?am im szybciej gada wywal? tym lepiej!!!! A my tu wszystkie kciuki trzyma? b?dziemy!!!!!!!!!
?ciskam Ci? bardzo bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tina
No to czekasz niecale 2 tygodnie (ja czekalam nieco d?uzej) i bedzie juz z gorki. Byle wyci??, niech nie dra?ni.
B?dzie dobrze, usciski.
Ela63
Witaj Eda.Wiem ?e Ci smutno ale najwa?niejsze jest to ?e masz ju? termin operacji a w naszym przypadku liczy si? czas.....gada wytn? chemie dostaniesz i b?dziesz w szeregu zdrowych Amazonek.Trzymaj si? Eda i smutki odgo? od siebie.Pozdrawiam z nad morza i dobre mysli posy?am.
Krystyna
Eda...wiem co teraz my?lisz i czujesz.....nie potrzebujesz mi nawet o tym mówi?.....ale zobacz, my wszystkie "to" przechodzi?y?my. Przed Tob? trudny okres czasu ale pami?taj wszystko minie, pokonasz chorob?! S?u?ymy Ci pomoc?. Ja mam 8 letni sta? amazo?ski.
?ycz? wytrwa?o?ci i zwyci?stwa,przytulam Ci? wub.gif wub.gif wub.gif
ToJa
hej, nie martw sie, bo jeszcze troszke i nie bedzie czym, raczek wskoczy do s?oiczka, a czym szybciej tym lepiej, a to, ?e chemia bedzie, no có?, prawie ka?da z nas j? mia?a lub ma, a ?ycz? Ci ?eby? j? przechodzi?a tak jak ja (bo jak czytam jak dziewczyny czu?y si? po chemii to ja chyba dostawa?am witaminki jakowe? albo có?, bo i czu?am si? prawie OK), kochana ja za chiny ludowe nie umia?am pisac na tym forum (jakas niekumata by?am) i na poczatku to tylko czyta?am i czyta?am, wi?c Ty tez sobie poczytaj, przygotuj organizm do chemii, zadawaj pytanka (co m?drzejsze dziewczynki pomog?) a potem, a potem to juz bedzie git, buziaczki
Eda
Dzi?ki za s?owa otuchy. Cho? jest mi bardzo ci??ko si? z t? my?l? oswoi?... Nic ju? nie b?dzie jak kiedy?.
A operacja w Warszawie w CO na Ursynowie. Pozdrawiam Was wszystkie smile.gif
Amor
Trzymaj sie ,po operacji bedzie lepiej bo pozbedziesz sie dziada.POtem leczenie i wracasz do zdrowia.Nie bedzie jak dawniej,na pewno ale czasami o wiele lepiej ,zycie potem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo smakuje.Oj jak chce sie zyc!Poczytaj watek Luny.Byla mlodsza od Ciebie jak zachorowala.Teraz szaleje,cieszy sie zyciem.Pozdrawiam.Wszystko minie,zobaczysz a slonce znow zaswieci mocno!
Eda
Jedno mnie dr?czy... Guz mam nie du?y bo ok 12 mm obok drugi jeszcze mniejszy a jak poczyta?am to przy takich ma?ych robi? operacj? oszcz?dno?ciow?. To z jakiej racji ja mam mie? ca?kowit???? Mo?e gdzie indziej si? skonsultowa?? Co wy na to?
mgie?ka
Edytko, ja mia?am podobnej wielko?ci guzka. Pierwsze co to powiedziano mi, ?e jest szansa na oszcz?dzaj?c?. My?la?am nawet, ?e mo?e w?a?nie tak i niby mia?am decydowa?. Ale ja mia?am ma?e piersi. Chirurg powiedzia? - i co ja tu pani zostawi?... A ja ju? wtedy by?am zdecydowana na ca?kowit?, nie tylko ze wzgl?du na te moje male?stwa - nabiera?am przekonania, ?e na przysz?o?? spokojniejsza b?d? wyrzucaj?c ca?o??... To si? samo w cz?owieku rodzi takie prze?wiadczenie, ka?dy ma swoje w?asne.
Masz farta chyba - termin nied?ugi. Ja pi?? lat temu czeka?am ponad miesi?c, te? remontowali. Masz ju? przed sob? wytyczon? prost? drog? do zdrowienia i nawet si? nie obejrzysz, jak b?dzie to za Tob?. B?dzie dobrze i decyzje z pewno?ci? te? dobre podejmiesz.
Eda
Z tym, ?e ja mam biust 85 D wiec jeszcze troch? zostanie! Wi?c dlaczego chc? usun?? ca??????? sad.gif A gdyby mnie zapytali o zdanie to bym jednak by?a za oszcz?dzaj?c?.... Chemia i tak go ca?kiem (chyba) wyko?czy... Po to jest... A je?li wszystko wytn? to po co chemia skoro "tam" ju? nic nie b?dzie??
ToJa
u mnie z ta decyzj? by?o tak: na biopsji nie wysz?y kom. rak. tylko zmienione, a wi?c podejrzane, onkol. poradzi?a, ?eby guza usun?c, posz?am do chirurga, a ten powiedzia? mi, ze to napewno rak, tylko na badaniu nie wysz?o, no i kaza? mi wybiera? czy chce operacje ca?kowita czy oszczedzaj?ca, powiedzia? mi wszystkie za i przewciw, ale ja i tak sie wkurzy?am bo dlaczego ja mam decydowac, niby mój cycek, ale czy ja si? na tym znam (szczególnie wtedy by?am zielona, zaskoczona i zdezorientowana no i wystraszona), umówi?am si? z nim na operacje na oszcz?dzajaca, wysz?am, porycza?am sie i za 2 dni posz?am do drugiego chirurga, który zdecydowa? za mnie ze bedzie oszczedzajaca bo mam dobra wielko?c cycków, guzek 1,5 cm, i w dobrym miejscu usadowiony. No i widzisz, co lekarz to inaczej, jeden mi kaza? wybierac, drugi zdecydowa? inaczej, a ja, teraz to chyba bym kaza?a obci?? cycka, tak mi si? zdaje, ?e bezpieczniej, ale jak to powiedzia?am temu mojemu chirurgowi, to wci?z twierdzi, ?e u mnie wystarczy?a oszczedzajaca, bo wszystkie czynniki na to wskazywa?y.
Edytko, zaufaj lekarzom, ewentualnie skonsultuj sie jeszcze z innym chirurgiem, to jest trudna decyzja, bedziesz miala jeszcze wiele w?tpliwo?ci, ja ca?y czas po operacji, jak zacz?lam chemie, mysla?am czy oni mnie napewno dobrze lecz?, chodzi?am, pisa?am, dopytywa?am si?, ale teraz wiem, ?e trzeba wierzy? lekarzom, tylko co nie co dopytac si? dziewczyn tutaj na forum, bo lekarze nie wszystko mowia, ale nie dlatego ze nie chca powiedziec tylko dlatego, ?e my?l?, ?e to takie wszystko logiczne i powinnismy wiedziec, a my przeciez na poczatku jeszcze glupiutkie i zielone, bedzie dobrze, trzymaj si? , buziaczki
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.