- - -
oddam protez? prawej piersi rozmiar "C"
Forum Amazonki Net > Ró?no?ci > Wasze og?oszenia > Oddam
goska
Oddam protez? potrzebuj?cej amazonce...prawostronna, rozmiar - spore "C" nosi?am j? do stanika 85 C..., potem do stanika 90 C...

Proteza zakupiona 2 lata temu (koszt jej mie?ci? si? w ramach dofinansowania...tzn. 250 z?), wi?c nie ukrywam, ?adna AMOENA , nie super lekka, wa?y sobie...zreszt? jak nasza utracona pier?...

Proteza zak?adana tylko na "wyj?cia", po powrocie do domku zmienia?am j? na g?bkow?. lekk?....nie mog?am si? do niej przyzwyczai?...zreszt? jak ka?da z nas...

Proteza...nie pami?tam jakiej firmy...pude?ko wyrzuci?am....jest w super stanie, ?adne usterki, dziurki czy tym podobne..., prawie nówka... i ma brodawk?....

Je?li jakiej? amazonce si? przyda na zmian?, ch?tnie oddam..."oczywi?cie za darmo"....

Dziewczyny, je?li która? z Was chce t? moj? protezk?...piszcie...ch?tnie oddam ...w "dobre r?ce".... biggrin.gif
agis
Nie wiem czy jeszcze aktualne, bo to ju? troch? czasu od og?oszenia.
Ja niestety mia?am dzisiaj wypadek i moja proteza z Amoeny si? rozdar?a.
Nosz? 7R wi?c chyba by ta pasowa?a.
goska
Agis, aktualne......

daj na PW namiary na siebie, to wysl?....

Ciesz? si?, ?e komu? si? przyda smile.gif, bo proteza jest ok....i jest ju? Twoja..smile.gif
agis
Dzi?kuj? bardzo, ale ju? sobie za?atwi?am.
Mo?e kto? inny skorzysta.

Wi?c og?oszenie nadal aktualne
goska
Mam adres....jutro wysy?am protez?.....

Wi?c og?oszenie uwa?am za nieaktualne....
goska
Grazynko, mia?am troch? swoich problemów...jak mi sie uda...jutro wy?le, a jak nie to w poniedzia?ek..PRZEPRASZAM
Miot?a
CYTAT(goska @ 7.03.2009, 0:43) *
Grazynko, mia?am troch? swoich problemów...jak mi sie uda...jutro wy?le, a jak nie to w poniedzia?ek..PRZEPRASZAM

http://www.amazonki.net/forum/index.php?act=boardrules

prywatn? korespondencj? prosz? za?atwia? poprzez system wiadomo?ci prywatnych (PW)
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.