- - -
Gra zr?czno?ciowo-logiczna- Diamenty
Forum Amazonki Net > Nasze Hobby > Co? dla ducha > rozrywki umys?owe
1, 2
Ajaka
Zapraszam do gry biggrin.gif ....
http://qplaygames.gry.pl/games/diamonds.htm#content

gosik
Pora?ka. Wielka przegrana mellow.gif
justa1970
Grywa?am w to kiedy? jak mia?am wi?cej czasu bo to wci?ga--hi,hi
mgie?ka
http://www.gry.pl/gra/Bubble-Spinner.html - a co powiecie na to?? uzale?niam si? powoli od tych b?belków...
Ajaka
wci?gn??o mnie biggrin.gif ......gram od godziny i nie przesz?am pierwszego poziomu sad.gif
mgie?ka
Pociesz? Ci?, ?e ja od wczoraj tylko dwa razy chyba przesz?am do drugiej rundy... a córci rekord chce pobi? - 776 punktów!!
hala1962
Hej dziewczyny, logowa?a si? która? na stronce gdzie s? diamenty? To darmowe? Wci?gn??o mnie to baaardzo, ale zauwa?y?am ?e Ci zalogowani nie chc? gra? z niezalogowanymi sad.gif
Jolar
Ale ja Wam ... zazdroszcz?... relaks, relaks, a ja zacz??am ju? niestety od poniedzia?ku "ci??k? prac?"... sad.gif , ale ?ycz? sukcesów w... rekordach, a sobie no.. có? dobrych wyników w pracy i "uznania" w oczach prze?o?onych..... tongue.gif
Ajaka
Halu nie chc? gra? z niezalogowanymi bo taka gra nie liczy si? do rankingu.... tacy pocz?tkuj?cy s?abo graj? i dlatego lepsi gracze/ ten kto czuje ?e ju? nie?le sobie daje rad? w tej grze to si? loguje/ wol? gra? ze sob? aby zbiera? punkty..... kliknij do mnie na gg, albo szukaj mojego nicka- ja z tob? pogram biggrin.gif
Al_la
Mnie ta gra wci?gn??a ca?? razem z butami biggrin.gif
Od razu si? zarejestrowa?am i nawet chcia?am zagra? z niejak? ajak?, ale mnie ola?a.
Zaprosi?am j? nawet do swoich znajomych, ale te? mnie ola?a tongue.gif

Ja tam jestem Alla smile.gif
jolasz
Mnie te? wci?gn??o. Codziennie od 29.12 staram si? zagra?. Zalogowa?am si?, bo bardziej mobilizuje. Poza tym tam jest sporo osób doros?ych, a u mnie w domu uwa?ali ?e tylko dzieci graj? w takie gry.
Osobi?cie w?a?nie co? takiego bardzo lubi?. Dzi?ki za linka.
Pozdrawiam wszystkie "wci?gni?te"
hala1962
Jestem ju? zalogowana - mój nick Hala62. Mo?e trafimy kiedy? na siebie... happy.gif Zwykle grywam baaaardzo pó?no...
gawron
... to ja wam si? pochwal?, ?e w Buble- Spinner mój rekord 2917 ... 4 runda rolleyes.gif ...
mgie?ka
No Gawronku, ale podnios?a? poprzeczk?... Chyba si? ju? nie uwolni? od tych b?belków... unsure.gif biggrin.gif
mgie?ka
Co to znaczy dobra motywacja... Pob?belkowa?am - wynik 5647 w rundzie 6 tongue.gif
A oto dowód:

Ajaka
ale dajecie!!!!....a ja ci?gle walcz? na......pierwszym poziomie wacko.gif
gawron
OOOoooo.... mgie?ko to mnie zaskoczy?a? ohmy.gif
... musz? poprawi? swój wynik, ale czy dogoni? ciebie rolleyes.gif

EL?BIETA
CYTAT(Ajaka @ 27.12.2008, 21:50) *

probowalam w to zagrac ale jeszcze nawet myszka nie zdazylam kliknac a juz komp oglaszal moje zwyciestwo Bez sensu cos..... huh.gif
mgie?ka
walkowerem wygra?a? biggrin.gif
Ajaka
Elu prawdopodobnie próbowa?a? gra? jako gracz niezarejestrowany tzw.player.....z takimi graczami ci zarejestrowani nie bardzo chc? gra?, bo te gry nie licz? si? w rankingu.Dlatego od razu po zobaczeniu ze to gra z playerem poddawali si? bez walki a tobie zapisywa?o si? zwyci?stwo.....Zarejestruj si?.....a wtedy taka sytuacja na pewno ci si? nie przytrafi.... biggrin.gif
gawron
...dzieci do szko?y , mama do kompika ...
przy kawce spróbowa?am rozliczy? si? z b?belkami....
i taki tego wynik rolleyes.gif

11038 w rundzie 7x

-----------

kto mnie pokona ???
luska
Nie os?abiaj mnie ja mia?am najwi?cej 73 ...<szok>
Ajaka
Gawronku czy to nie fotomonta??????? biggrin.gif ja gram w to nami?tnie ale jeszcze nigdy nie przekroczy?am 500 angry.gif ......jestem pe?na podziwu dla ciebie!!!!!!!!
mgie?ka
Gawronku... ohmy.gif
Podj?? t? r?kawic??? unsure.gif A mia?am i?? pospa?, katar leczy?... Katar poczeka tongue.gif
gawron
dzi?ki za uznania smile.gif ...

... mgie?ko!!!!! .... b?belki poczekaj? a Ty wylecz katar !!!

mam pewne sposoby na zbijanie b?belków np. podwójne odbijanie od ?cian
i wtedy znikaj? te na dole smile.gif

... trzeba przewidzie? punkty odbicia smile.gif
.... powodzenia ....
---------------------------------
Ajako to ?aden fotomonta? ... zrobi?am zdj?cia aparatem z telefonu , ale by?y nieostre ...
córa moja ( Wilko?ak) widz?c jaki mam problem mówi:
- zrób mamo zrzut z ekranu
a ja na to: - niby jak mam to zrobi?, skoro nie mam o tym poj?cia sad.gif ...
poklika?a i sama zrobi?a ... a ja z tego zrobi?am ?ci?gawk? i ju? wiem jak zrobi? zrzut smile.gif

Ajaka
Gawronku...przecie? ja ?artowa?am!!!!.....i pozazdro?ci?am ci biggrin.gif .....?wicz? jeszcze pilniej biggrin.gif
Ajaka
To mój rekord!!!!

I jeszcze przy okazji nauczy?am si? robi? zrzut z ekranu biggrin.gif ......
gawron
OOOOOOOOOOOOOO............. !!!!! 12-ty poziom i ten wynik !!!
Ajaka ... to mnie zaskoczy?a? ohmy.gif ... niesamowite... ty ju? jeste? w tej grze perfekcyjna smile.gif
brawo!!! i jeszcze przy okazji przyjemnego wysz?o co? po?ytecznego ( zrzut) smile.gif
wyniku zazdroszcz?... uwa?am go jak rzucon? r?kawic?, któr? podejmuj? smile.gif z przyjemno?ci?
mgie?ka
Ajako - congratulation!!!!! No, super tongue.gif

Moja r?kawica ju? za?niedzia?a chyba... Ale có?, znowu b?belkowa? mi si? trza, tak na serio, nie dla relaksu unsure.gif biggrin.gif
ToJa
w babelki jestem kiep?ciutka (ledwo 170), ale poczekajcie, w poniedzia?ek mam urlop,
nu pagadi...... wink.gif

ale nie umiem zrzuty zrobi?, jak co? to mo?e któras mi napisze na gg
buziak
Ajaka
Toja tu jest wszystko napisane ?opatologicznie......sama z tego korzysta?am biggrin.gif
http://www.fotka.pl/pomoc.php?id=99&lang=pl

mgie?ka
A to ja od razu zapytam, czy tylko ja nie widz? zrzutu w wpisie Gawronka, czy on po jakim? czasie wygasa? Ja na wszelki wypadek jak ju? rekord Ajaki pobij? to zdj?cie zrobi? - b?dzie wieczne wink.gif laugh.gif
Wczoraj by?am w 8 rundzie, a nawet nie wiem, czy ju? Gawronka pobi?am, czy nie... Ale do nastu ci?gne, nie odpuszcze biggrin.gif

Ajako - jeszcze raz wyrazy znania tongue.gif
agawa
ale jeste?cie mistrzynie:)
Popróbowa?am... to kurcze... trudne....
Ja czasami sobie w saperka pogrywam, ale on ?atwiejszy...
Ale si? naucz?:) I do rywalizacji stan?:)
Ajaka
Mgie?ko ja te? nie widz? zrzutu Gawronka...pewnie sama go usun??a, albo adminki podzia?a?y aby nie obci??a? serwera....mo?emy w jednym poscie zrobi? ranking i go edytowa? uaktualniaj?c wyniki je?li chcecie rolleyes.gif ......nie my?lcie ?e ja taka dobra jestem....raz mi si? uda?o biggrin.gif ........

Al_la
Wszystko, co z?e to na adminki rolleyes.gif

Adminki nie kasuj? ?adnych postów ani za??czników

Wyj?tek stanowi? posty "powtórzone" tzn wys?ane 2 razy albo i 3.

No !!! angry.gif tongue.gif rolleyes.gif
gawron

bij? si? w serducho... moja wina!!! .. sama usun??am ,
ale poszperam i jak nie wrzuci?am do kasze na wieczne przepaszczenie,
to zaraz uzupe?ni? ... tak aby?cie mia?y orientacj? rolleyes.gif

... no i bur? dosta?am , a wina spad?a na ADMINKI...

popraw? obiecuj? , prosz? o wybaczenie rolleyes.gif

---------------------
znalaz?am i ju? jest zrzut smile.gif
Ajaka
Adminki niech si? nie oburzaj? tak bardzo....nawet gdybyscie usun??y to przecie? nic z?ego, taki zrzut z ekranu nie jest niezb?dny do fajnej zabawy biggrin.gif ......Gawronku jak nie znajdziesz to nie pozostaje ci nic innego tylko ustanowi? nowy rekord.....hi,hi
mgie?ka
Otó? to!! A ja tylko r?kawice b?d? zbiera?... mad.gif laugh.gif

Nie jest tak ?le.. jedn? r?kawic? mog? odrzuci? wink.gif
Ajaka
?wietny wynik mgie?ko!!!......gratulacje!!!
gawron

mgie?ko widz?, ?e zawzi??a? si? na te b?belki smile.gif
... 8981 pkt ... super smile.gif tongue.gif
.... ta gra wci?ga, oj wci?ga.... chce si? mie? za ka?dym razem lepszy wynik smile.gif
grazyna007
A mnie sie to spodobalo. Doszlam do 18 poziomu i mnie zastopowalo. Moze wam sie uda? Chetmie skorzystam z podpowiedzi ;-)
http://www.joemonster.org/filmy/12246/HDOS...bank_request_01
Ajaka
Gra?ynko...niez?a ta gra.....?wiczy nasze pochemijne szare komórki biggrin.gif .....jestem na 21 poziomie ....zapar?am si? i dalej ani rusz.....
mgie?ka
Ajako - ?wietnie Ci idzie biggrin.gif Ju? widz?, ?e mam rywalk? w grach logicznych tongue.gif Ja uwielbiam takie gierki tongue.gif W tej u góry dosz?am wczoraj do 20 poziomu, a kiedy? ju? w to gra?am, ale nie pami?tam gdzie stan??am. Szkoda, ?e zaczyna? na drugi dzie? trzeba od pocz?tku... Ale którego? dnia od rana zaczn?...
A teraz inna fajna logiczna ?amig?ówka - oko?o miesi?ca temu przesz?am j? ca??, ale te? siedzia?am chyba do 4 nad ranem biggrin.gif
http://www.gry.pl/gra/Crossblock.html
Ajaka
mgie?ko zaraz zajrz? do twojej gry.....w tej u góry jestem na 23 poziomie ale teraz to juz chyba stan??am na dobre.....nic nie mog? wymy?li? sad.gif
grazyna007
CYTAT(Ajaka @ 15.02.2009, 18:17) *
Gra?ynko...niez?a ta gra.....?wiczy nasze pochemijne szare komórki biggrin.gif .....jestem na 21 poziomie ....zapar?am si? i dalej ani rusz.....

A zapamietalas jak przeszlas t,e 18-tke?
Ajaka
Nie zapami?ta?am....dzisiaj ju? wymi?kam......mózg mi si? zatar?....jutro jeszcze raz si? za to zabior? .....postaram si? zapami?ta? biggrin.gif
Ajaka
Gra?ynko 18 robi si? tak
górny rz?d-zamieniasz niebieski z czerwonym
drugi rz?d od góry- zamieniasz ?ó?ty z czerwonym
czwarty rz?d od góry- zamieniasz niebieski z fioletowym

trzeba to zrobi? w takiej w?asnie kolejno?ci......

....ja nadal jestem na 23 sad.gif .....nie mog? go rozgry?c..... biggrin.gif
gawron
wyt??enie umys?u przynios?o dobre rezultaty smile.gif
... dosz?am do 27 poziomu
................................................

Ajako 23 trzeba zrobi? tak :

1/ zamieni? ?ó?ty i czerwony
2/ dolny zielony ( lewy ) przesun?? w lewo
3/ zamieni? niebieski z czerwonym po lewej stronie .... smile.gif
Ajaka
Gawronku dzi?kuj?.....ale teraz mam amnezj? i nie wiem jak poprzednio zrobi?am 21.....chyba przez przypadek mi si? uda?o biggrin.gif .....albo szare komórki mi si? zatar?y od tego my?lenia....
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.