- - -
znikn??a lista u?ytkowników online
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Forum i strona www.amazonki.net > Problemy
roza3
.........nie wiem co sie sta?o......byc mo?e w cos klikn??am nieopatrznie.........ale ze strony g?ownej forum.....na dole zgin??y mi informacje o u?ytkownikach......czyli: lista tych co s? na forum aktualnie.....tych co sie zarestrowali...maja urodziny itd.........ca?e okienko gdzies wci??o

..............zosta? mi tylko pod napisem "Statystyki forum"...w?ski szary pasek z napisem ilu jest uzytkowników online.....i koniec.........i od razu okno Shoutboxa
.............co powinnam zrobic aby znów miec te informacje na stronie
Tina
Pewnie wy?aczy?as sobie statystyki forum (jest tam mozliwosc wy??czenia krzyzykiem). Jeszcze nie dosz?am do tego jak to w?aczyc... Ale szukam smile.gif
Al_la
"Kiedy?" by?a mo?liwo?? zwini?cia wybranego dzia?u. Wystarczy?o klikn?? w plusik (albo minusik huh.gif ) na pasku nad dzia?em.
Potem Szpaku wymy?li?, ?e zablokuje t? opcj?, ?eby?cie nie zwijali przez nieuwag?.
W?a?nie chcia?am sprawdzi?, czy jest zablokowana, czy w?a?nie se zwin?la?.
No i se zwin?lam....bezpowrotnie wacko.gif Te? nic nie widz? i nie chce toto wróci? tongue.gif angry.gif
Tina
W tym samym miejscu po prawej stronie, co by? krzyzyk - po zwinieciu statystyk - pojawi sie plusik smile.gif i on rozwija te statystyki znowu.
Al_la
Mój plusik nie rozwija smile.gif
Tina
Jakis dziwny masz ten plusik wink.gif Moj rozwija. A od?wie?enie strony tez nie pomaga?
Al_la
Nie pomaga. Po klikni?ciu, plusik zamienia si? w czerwony krzy?yk. A po klikni?ciu na krzy?yk, robi si? plusik.
Mo?na si? pobawi?...jak kto? ma cierpliwo?? wacko.gif
roza3

no w?a?nie mnie znikn?l ten krzyzyk.....a plusik sie nie pojawi?

juz od wczoraj walcze z tym....wylogowa?am ...zalogowa?am....wy?aczy?am komputer...wyczy?ci?am ciastka.......wsie opcje najsampierw rolleyes.gif uruchomi?am......a krzy?yka niet
...przy shoutboxie jezd....a przy tym nie ma

.....najpierw wczoraj do szpaka napisa?am na gg.....ale gada? ze mna nie chce angry.gif
Szpaku
CYTAT(roza3 @ 20.01.2009, 11:12) *

.....najpierw wczoraj do szpaka napisa?am na gg.....ale gada? ze mna nie chce angry.gif

przepraszam ale nic nie dosta?em sad.gif
By?em wczoraj na kilku kompach mo?e gdzie? przysz?o info ale niestety nie widzia?em.

A co do krzy?yka to ja nie mam mo?liwo?ci zwijania.
roza3
Szpaku....ale jam se w?asnie ten krzy?yk sama zwin??a nieopatrznie.....i nie mam czym rozwin?? teraz, bo nic sie w zamian do rozwini?cia nie pojawi?o
....my?la?am,?e s? jakowes tajne sposoby....co ja ich nie znam.....by te list? odtajni?

.....i co??????????.............juz tak b?dzie na zawsze??????
madzia 61
Rozyczko inwiligacja z niebios laugh.gif ,a bylo nie klikac tam gdzie nie potrzeba tongue.gif ,te typy tak maja rolleyes.gif .
Kurde ja tez bladze a pozniej dzwonie do synusia z help !!!! rolleyes.gif SZPAKU KOFANY POMOZ KULEZANCE KRAJANCE BO JAK NIE ...... blink.gif .
Szpaku
porobi?em testy smile.gif
Jest mo?liwo?? zwini?cia statystyk ale tylko w IE
No i Wasz administrator te? sobie zwin?? ;(
Ale wszed?em na forum przez Mozille i jest wszystko OK.
Zaraz zg?osz? b??d smile.gif
Al_la
A ja nie mam ?adnej przegl?darki poza IE i czuj? si? na forum, jakbym sama by?a sad.gif
gabi
o rany to nie tylko ja mam ten proglem zdaje sie ze dzieciatko moge odwo?ac bo on nic wtym wypadku nie poradzi
Parabola
CYTAT(Szpaku @ 20.01.2009, 10:49) *
porobi?em testy smile.gif
Jest mo?liwo?? zwini?cia statystyk ale tylko w IE
No i Wasz administrator te? sobie zwin?? ;(
Ale wszed?em na forum przez Mozille i jest wszystko OK.
Zaraz zg?osz? b??d smile.gif

............. Jezusicku rolleyes.gif to ja ?adnych krzyzyków sie nie tykam....
Mozilla mnie nie lubi i nie chce wspó?pracowa?... mam I.E....
Bogunia spokojnie.... huh.gif ... zobacz czy czegos nie sknoci?a? !!!!
DawPi
Witam,

wykona?em odpowiednie zmiany - od teraz ka?da z Pa?, która zwin??a jakiekolwiek statystyki mo?e je rozwin?? klikaj?c na krzy?yk.

Zwini?cie minusem nie jest mo?liwe. smile.gif

Pozdrawiam,
DawPi
gabi
Klikne?am i z powrotem mam
Zdaje sie ?e dzieciatko mia?o racje pytajac co mama tym razem narorabia?a
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.