- - -
REBUSY
Forum Amazonki Net > Nasze Hobby > Co? dla ducha > rozrywki umys?owe
myszka
ZACZYNAMY ;o)

wink.gif ciekawe jak wam pójdzie wink.gif ... wink.gif powodzonka ?ycz? wink.gif ... wink.gif i nie denerwowa? si? ?e odpowied? b??dna wink.gif ... sad.gif ja nie da?am rady odgadn?? wszystkich sad.gif ...
Ajaka
Utkn??am na czwartym.......mo?e kto? mnie naprowadzi........plissssss
myszka
CYTAT(Ajaka @ 5.12.2007, 15:23) *
Utkn??am na czwartym.......mo?e kto? mnie naprowadzi........plissssss

ten osi?ek to inaczej kark ( tak si? mówi mi?dzy innymi na takich napakowanych kolesi wink.gif ) ... i co ju? troszke rozja?ni?am
Ajaka
Myszko dzi?ki.....my?la?am nad tym ca?e 2 dni....... biggrin.gif ....mo?e ty do kazdego rebusa dodaj jakies wskazówki bo my po chemii przecie?. biggrin.gif .....
Lonia
ale kicha ja dosz?am do 3 .... i nic....sad.gif
myszka
CYTAT(Ajaka @ 5.12.2007, 15:47) *
Myszko dzi?ki.....my?la?am nad tym ca?e 2 dni....... biggrin.gif ....mo?e ty do kazdego rebusa dodaj jakies wskazówki bo my po chemii przecie?. biggrin.gif .....

hehheeh...gdyby to tylko by?o takie proste...ja stoje na pi?tym angry.gif
Ajaka
ja te?....... angry.gif
Ajaka
Rozwi?za?am 5 i 6 ale znowu stoj?.......Ten 7 .....to za?amka narazie dry.gif
Ajaka
Rozwi?za?am wszystkie.....HURAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
luska
Iwonko jestes mądra ..gratulacje,,,,ja tkwie na 5
Ajaka
Lusiu...rozwin? kategori?........"z?o"......i zwró? uwag? na metk?........
myszka
wisz? na 7 ... buuuuuuuuuuuuu ....g?owa mi ju? p?ka
anulka
Zawislam na 3 pomozcie podpowiedzcie
Ajaka
Trzeci rebus-rozwi?zaniem s? trzy wyrazy.......

Rebus 4 podpowiedzia?a mi myszka.......ten osi?ek to inaczej KARK.......zwro? uwag? co robi chudy.....i nie chodzi o jego r?ce/hi,hi,hi/.......

Rebus 7 by? dla mnie najtrudniejszy..........podpowiadam: jak nazywa si? kartka która si? pojawia? w jaki sposób si? pojawia? jak? drog??....nad czym?.......Rozwi?zaniem s? dwa wyrazy
myszka
mam wszystkie laugh.gif
luska
Rozwiaza?am .....najwiekszy problem mia?am z 5 oraz 7 ....poprosze o jeszcze
Jola52
Zatrzymalam sie na siódmym i nie mam wogóle pomyslu mo?e poprosze o drobna podpowied?,bo zaczynam sie denerwoww? i nie wiem czuy pojde dzisiaj spa? .Pomocy!!!To co podowiada Iwonka nie trafia do mnie
mag_dag
Jolu najpierw nazwij ten papierek co wpada do mieszkania, na pewno widzia?a? taki i wiesz co to jest - to pierwsze s?owo rozwi?zania
potem tak jak pisze Ajaka, ale nie do ko?ca tak, bo papier wpada nad tym czym?, a w rozwi?zaniu jest jakby wpada? "pod" ... mam nadzi?j?, ?e Ci nie namiesza?am //oczko
Jola52
Nareszcie rozwi?zalam ,dostalam ol?nienia ,najtrudniejsze 7-czas 1 godz 2 minuty
Mag_dag dzi?ki wlasnie mi pomogla?.
luska
http://www.joemonster.org/filmy/5658/

Mi?ej zabawy
Parabola
nie chce sie otworzy?....
luska
mi si? jedno i drugie otwiera
luska
Jola nie mia?a? podpowiadac
Jola52
My?l?,?e rebus nie sprawi du?ych trudnosci wi?c pochwalilam si? ,?e dosz?am do ostatniego.Skasowa?am poprzedni moj post i dla pozostalych osób,które tu bed? zgl?da?y podpowiedzi ju? nie ma .Przepraszam.
Maja048
A ja nie ruszy?am nawet pierwszego, za bardzo jestem zm?czona i zostawiam to na dzie? relaksu
Kela
18 minut mi zaj??o rozwi?zanie wszystkich sad.gif zaci??am sie przy drugim...a to takie proste
gawron

mnie rozwi?zanie rebusów zaj??o 6 minut 21 sekund .........
.... czyli .... chyba ca?kiem nie?le smile.gif
.... mia?am chyba natchnienie biggrin.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.