- - -
Witam
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2
basia1959
Witam, mam na imi? Basia i jestem z Gda?ska - jestem nowa na forum, od 9 lat jestem amazonka.
kgs
Witaj Basiu ! smile.gif
MInie
WItaj basiu!:)
9 lat ...super ...:)bardzo podbudowuje...tak trzymaj:)
Magda
biggrin.gif jestem od maja 2007 lewostronna.Masz staz rewelacyjny .Super motywacja do ?ycia. biggrin.gif
Ajaka
Witaj basiu, mi?o ci? pozna? biggrin.gif
mag_dag
witaj basiu //u?miech

ja 9 latek b?d? obchodzi?a za nieca?e 3 miesi?ce

mam nadziej?, ?e b?dzie Ci z nami dobrze!

buziakowuj? serdecznie //big buziak
aurora
Witaj Basiu na forum, 9 lat to pi?kny sta?, rozgo?? si? i klikaj z nami.
Renata_70
Basiu serdecznie witam na naszym forum , bardzo fajnie , ze wpisuja sie dziewczyny z dlugim stazem po chorobie wink.gif
przeciez dla tych , ktore sa na poczatku tej drogi to ogromna wiara i nadzieja , ze jednak mozna wygrac z ta choroba i zyc dlugo i szczesliwie .
Pozdrawiam i zycze milego dnia
Al_la
Witaj Basiu,

Ja za dwa dni b?d? 5 i pó?- latk? smile.gif
Dobrze, ?e powi?kszy?a? grono dziewczyn z d?ugim sta?em.

Zosta? z nami smile.gif
basia1959
Serdecznie dziekuje za mile powitanie,jestem prawostronna.
Kat-na
Witaj, Basiu! Mi?o, ?e si? do nas odezwa?a?. rolleyes.gif
basia1959
czesc 9lat po usuniecia piersi prawej,po 4latach wznowa do pluc leczona bylam herceptyna i teraz biore xelode+lapatinib.Wyniki narazie sa dobre czuje sie ok.
beti1968
Witaj ........mi?o ,?e do nas do??czy?a?........
Ja jestem po oszczedzajacej stycze? 2007........pozdrawiam
sylwia_b12
witaj Basiu ,te? jestem z Gda?ska ,prawostronna ,po operacji oszcz?dzaj?cej w zesz?ym roku .Obecnie jestem na Herceptynie.
basia1959
Witaj Sylwia ja skonczylam herceptyne ktora bralam przez 3 lata,teraz jestem na xelodzie+lapatinib.czuje sie dobrze
Jolar
Witaj Basiu! Mi?o cz?owiekowi robi si? na duszy, gdy spotyka kogo? z "tak d?ugim sta?em".... biggrin.gif . Ja mam nieco krótszy sta?... powoli zbli?am si? do... 5 lat, ale to nast?pi dopiero... w sierpniu.
Pozdrawiam Ci? serdecznie i ciesz? si?,?e zdecydowa?a? si? do na do??czy?....
biggrin.gif
ela
Witaj Basiu na forum... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Mamotsa
Witaj Basiu!
Liczac od diagnozy to za kilka dni bede czterolatka ale mam plany na kolejnych 40 lat.
Zycze Ci abys znalazla tu wiele dobrych kolezanek!
Dortek
Witaj Basiu! Pozazdro?ci? sta?u!

Jam prawostronna, oszcz?dzona ju? niemal od roku.Sko?czy?am leczenie i bior? teraz jakie? proszki w ramach bada? klinicznych.
Ci?gle jestem dobrej my?li i Twoje "czuj? si? dobrze" utwierdza mnie w przekonaniu, ?e b?dzie OK.
Andzia3731
Witaj Basiu ja jestem od grudnia 2007 amazonka...Te? mam herceptyne .bardzo mnie ucieszy? twój ,,sta?,, .Pozdrawiam tongue.gif
brodka
Witaj Basiu.
Ciesze sie ze bedziesz z nami klikac................. ho ho taki sta?!!!! ..........fajnie.
Powiedz nam kofana dlaczego dopiero teraz bierzesz lapatinib +xelod ????????
Cociaz pzyznam sie szczeze ze nie znam tego leku xelod............ lapatinib znam bo tez bra?am,ale ja by?am w programie testowania lapatinib.
Przesy?am pozdrowienia z gór.
basia1959
Witaj,3 lata bylam na herceptynie zostala ona przerwana z powodu zakszepicy,teraz jestem w programie podawania lapatinib+ xeloda.Pozdrawiam
ewa m
Witam ci? jestem z Gdyni u mnie mine?o sze?? latek biggrin.gif te? herceptynka 2lata ,czy podawano ci j? w Akademi w ramach programu? pozdrawiam
basia1959
Witaj,herceptyne podawano w WCO tez byl to program,pozdrawiam
agawa
I ja ci? Basiu witam cieplutko na forum. I bardzo si? ciesz?, ?e zdecydowa?a? si? do nas przy???zy? - tak d?ugi sta? amazo?ski to 'chodz?ca' nadzieja dla takich ?wie?nek jak ja i wiele innych dziewczyn... Jestem 4 i pó? miesi?ca do mastektomii.
joanna68
Witam Ci? Basiu
Ja te? jestem 9 lat po operacji prawej strony,a 5 lat po lewej.
W styczniu b?d? ?wi?towa? DZIESI?CIOLECIE ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
elizka
Witaj Basiu, ja tez prawostronna od 2004 roku
bozena_stanczyk
Witaj Basiu.Ja w listopadzie daj Bozia sko?cze 13 latek.Prawostronna z zaatakowanymi wez?ami. rolleyes.gif
barbara
Witam Ci? Basienko,jestem Twoj? imienniczk? i prawie równa wiekiem,ale nie sta?em tongue.gif jestem od 3 lat amazonk? lewostronn? i rok po wznowie .Mieszkam blisko Ciebie bo w Tczewie.Lecz? si? w CO w Gdansku.Mo?e kiedy? ju? spotka?ysmy si?? Pozdrawiam serdecznie.Basia
basia1959
Witam Basienko,tez lecze sie w WCO w gdansku.A do jakiej lekarz chodzisz?Pozdrawiam
Kela
Witaj Basiu. Rozgo?c sie na forum i klikaj w ró?nych w?tkach. Z nami na pewno nie bedziesz si? nudzic smile.gif
ewa m
witam cie basiu ja jestwm pod opiek? dr. Matuszewskiej ,a ty? by? mo?e kiedy? si? spotkamy na badaniach .....a mo?e chodzisz na spotkania amazonek? moze sie gdzie? ju? spotka?y?my pozdrawiam
basia1959
Witam Ewo,ja lecze sie u dr.Pikiel,chodze na spotkania amazonek na Zaspie.Pozdrawiam
ewik
Witaj Basiu jak mi?o s?ysze? o takim sta?u biggrin.gif te? tak chc?!!!Dziewczyny tutaj s? wspania?e,sama zobaczysz.Ja jestem tegoroczn?, styczniow?, prawostronn?< ?wie?ynk?> .Aktualnie m?cz? si? na czerwonej chemii wacko.gif pozdrawionka smile.gif
monika t
Witaj Basie?ko.
Jestem lewostronna od pó? roku, daleko mi jeszcze do twojego sta?u, ale mam nadziej?, ?e i tak? rocznic? b?dziemy tu wszystkie obchodzic i jeszcze duuuu?o, duuuu?o wi?ksze, co najmniej 50-te
?ciskam serdecznie
basia1959
Witam kole?anki,ja ju? po badanich/Echo serca i TK/ wyniki ok,dalej jestem na Lapatinib+ xeloda.Pozdrawiam
Al_la
Ciesz? si?, ?e ok i niech tak zostanie.
Mi?ego i skutecznego leczenia ?ycz? smile.gif
basia1959
Witam ja ju? po wizycie u onkolog.Wyniki krwi bardzo dobre od jutra za? ?ykanie xelody/to ju? 20 dawka/.Upa? okropny .Pozdrawiam.
bejotka
Witaj Basiu smile.gif
Jak mi?o czyta? o tak d?ugim sta?u amazo?skim smile.gif Gratuluj? dobrych wyników i ?ycz? sukcesów w leczeniu...
Lonia
Witaj Basiu ! Ja jestem amazonk? od sierpnia 2005 , równiez po przerzutach do p?uc , na dzie? dzisiejszy "obrzydliwie" zdrowa - to s?owa mojego dr., czego i Tobie ?ycz? smile.gif
kociak
Witaj basiu!
jestem amazonk? od listopada 2005.....
od wrzesnia ubieglego roku okazalo sie z mój gad zg?odnia? i zacz?? pod?era? mi w?trob? i zagryza? kosteczkami.......
taki to z niego smakosz.......
ale dosta? ?upnia now? chemi? i mam nadziej? ?e jego ?eb ukr?cony........ smile.gif
tak przynajmniej to na razie wygl?da..... rolleyes.gif
Pozdrawiam
ewa m
witaj Basiu dobrze wiedzie? ?e u ciebie wszystko dobrze i tak trzymaj pozdrawiam cool.gif
gosik
Basiu, i ja Ci? witam ... lepiej pó?no ni? wcale laugh.gif
Jestem lewostronna 2007 listopad i mam si? jak na razie oki ...
basia1959
No ju? po nerwach,wynik Tk odebrany.
W porównaniu z badaniem poprzednim zmiany w p?ucach si? zmniejszy?y.
W?z?y ch?onne nie powi?kszone.
Dalej jestem na Lapatinib+xeloda/xelody juz 27 dawka/.
Jestem bardzo zadowolona i szcz?sliwa.
mag_dag
basiu, bardzo si? ciesz?!!!
to pomy?lne wie?ci, trzymaj tak dalej //u?miech

buziakowuj? serdecznie //big buziak
Baba Jaga
smile.gif
Al_la
Wspania?e wiadomo?ci Basiu. Bardzo si? ciesz? i gratuluj? wub.gif
Halka
Basiu, trzyma?am kciuki za Twoje badania (te? mia?am niedawno TK p?ucek)! Ciesz? si? z Tob?, wspania?e wie?ci smile.gif Przy okazji przedstawi? si? - prawostronna po oszcz?dzaj?cej, 3latka.
basia1959
Witam kole?anki z forum.Dzisiaj mija 10 lat od operacji,tyle to ju? lat min??o,ciesz? si? ?e jestem i ?yj?.Pozdrawiam.
lulu
Brawo, dekada za Tob?. Teraz b?dziemy odlicza? kolejne. smile.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.