- - -
Ochotniczki na forum
Forum Amazonki Net > Ró?no?ci > Amazonki
Al_la
Prosz? si? zg?asza?, a ja b?d? robi? list? w pierwszym po?cie smile.gif

Luska
Brodka
Amado
Justa1970
Bozena_stanczyk
Ana
Ella
Manka
mag_dag
Parabola
Roza
B.angel
Al_la
Alcia
Gabi
Aneta71
Buziaczek
izat_c

tyle wiem rolleyes.gif
brodka
Z tego co ja wiem to ochotniczkami s?;
Alcia.
Gabi
Aneta71
Buziaczek
Mamotsa????????? tego nie wiem na pewno
ToJa
a ja chcia?am zapytac: czy ochotniczkami moga byc tylko amazonki czy te? po oszczedzajacej....
Parabola
....mog?...moga.. Ja tez po oszcz?dzaj?cej..
mag_dag
jeny, Toja pytasz tak, jakby babki po oszcz?dzaj?cej nie mia?y raka ... //oczko
jasne, ?e mog? - tylko musz? by? 2 lata po operacji by i?? na szkolenie //u?miech
madzia 61
ToJa po oszczedzajacej tez jestesmy amzonkami,oczywiscie tez mozemy byc ochotniczkami.
ToJa
ojejku, dziwewczyny nie dziwcie sie, ze pytam, co niektórzy (ludzie, doktorzy, orzecznicy itd) traktuja nas z kawa?kiem cycka, jakbysmy by?y w lepszej sytuacji niz dziewczyny bez, mój orzecznik np powiedzia?....ooooooo ale pani nie ma amputowanej piersi, wi?c mo?e byc tylko st.umiarkowany...... nie wazne by?o ze mam G3, potrójnie ujemna i zajety weze? wsród 18 usunietych.

eh, wiem ze to nie tu mialo byc......hm, wi?c musze jeszcze roczek poczekac, skoro trza 2 latka mie?......
bozena_stanczyk
A powiedzcie jaki macie sta?,jakie pacjentki,bo ja w tym fachu ?wie?ynka parodniowa.
Kiedy na zajeciach dziewczyny odgrywa?y scenki to ochotniczki mia?y trafiac na rózne np p?aczace i za?amane totalnie ,agresywne-pe?ne np pretensji do lekarzy ,zamkniete w sobie i odrzucajace pomoc itp.
gabi
Ja w zesz?ym roku w czerwcu uko?czy?am kurs razem z Brodk? i izat-c,ale do szpitala posz?am dopiero w tym roku w styczniu musia?o min?c dwa lata od operacji ........A pacjentki s? bardzo ró?ne w jednym dniu mo?esz mie? ca?? powtórk? ze szkolenia
TOja ja te? po oszcz?dzaj?cej
ToJa
takie mam plany coby w nastepny wtorek zawitac do wielkopolskiego Klubu Amazonek i cos popytac o kurs na ochotniczki, juz pare tygodni po operacji sobie wymysli?am, ze to by by?o cos co chcia?abym robic.....ale nie wiedzia?am do tej pory ze po oszczedzajacej te? mozna....no to jak mozna to do dzie?a biggrin.gif
luska
chodz? na dy?uru prawie dwa lata, nigdy jeszcze nie trafi?am na taki "przypadek" co bym nie mog?a sobie z nim poradzi?.
bozena_stanczyk
W naszym mie?cie nie ma szpitala onkologicznego,ale w Stowarzyszeniu wspomagamy te dziewczyny ,które z ró?nych powodów nie przychodza na spotkania,bedziemy tez organizowac dyzury w wakacje i szukamy pomys?ów jak jeszcze mo?na "wykorzystac" ochotniczki.
adulaa
Czy ja moge podpytac co to za ochotniczki? Ja chyba za m?oda i zleona jestem:(
mag_dag
adulaa, ochotniczka to kobieta po leczeniu raka piersi, która nale?y do klubu Amazonek i po odpowiednim szkoleniu mo?e odwiedza? w szpitalach kobiety po operacji

ochotniczk? mo?na zosta? po 2 latach od zachorowania
ToJa
oznajmiam wszem i wobec, ze sie za?apa?am (wreszcie) na kurs ochotniczek....... biggrin.gif
bede sie szkolic u nas w P. 15 - 17 kwietnia......(ktos zrezygnowa? i wskoczy?am na jego miejsce).....
z Buziaczkiem ju? mam za?atwione, ?e bierze mnie pod swoje skrzydelka na poczatek smile.gif
Haniap.
Gdyby nie to, ?e ten kurs w powszednie dni jest, by?y by?my razem szkolone rolleyes.gif
agawa
CYTAT(ToJa @ 13.04.2010, 17:34) *
[color="#0000FF"] sie za?apa?am (wreszcie) na kurs ochotniczek....... biggrin.gif

ToJu, jestem pewna, ?e ?wie?y oddech w?ród ochotniczek wniesiesz smile.gif Strasznie si? ciesz? smile.gif I b?d? kciuki trzyma? mocno smile.gif
dani
CYTAT(agawa @ 13.04.2010, 20:06) *
..?wie?y oddech w?ród ochotniczek wniesiesz

We? ze sob? Tic Tac....i.. laugh.gif
dunia

Zapisaam si? do klubu w?a?nie po to aby zosta? ochotniczk?.Potrzeb? niesienia pomocy kobietom na pocz?tku drogi mam ju? dawno-to co dosta?am,chce odda? i czu?,?e robi? co? po?ytecznego!!!!!1Jestem w klubie od pocz?tku roku.Pó? roku wcze?niej mia?am mi?e spotkanie z przewodnicz?c?.Zapewnia?a mnie,?e wpisze i moje nazwisko na kurs.Niestety zdanie zmieni?a,popieraj?c swoj? decyzj? nieznajomo?ci? mojej osoby.A ja si? pytam-kiedy ma mnie pozna??????????????Przez godzin? spotkania raz w miesi?cu kiedy siedz? daleko od Niej i kiedy przewodnim tematem jest ilo?? imienniczek z danego miesi?ca i ewenutalna wycieczka??????????????Odczuwam to jak marnowanie czasu.Poza tym nie przewodnicz?ca ko?a b?dzie decydowa? czy nadaj? si? na to miejce,tylko psycholog,który b?dzie prowadzi? zaj?cia.Jestem roz?alona,bo przez jakie? g?upie babskie niuansy nie mog? nie?? pomoc kobietom,które tego potrzebuj?.
Sorry,?e wy?ali?am si? Wam tu..........a Tobie Toju ?ycz? powodzenia!!!!!!!!
ToJa
CYTAT(dunia @ 13.04.2010, 20:37) *
..........a Tobie Toju ?ycz? powodzenia!!!!!!!!

dzi?ki....... smile.gif

u nas w klubie jest zupe?nie inna droga do zostania ochotniczka........ smile.gif
mysle, ?e bardzo dobra........
ale wiadomo......u nas Kryska dobrze dzia?a i odpowiednio wyszkoli?a reszte wink.gif biggrin.gif

Haniap.
Dunia doskonale Ci? rozumiem i ja te? chc? odda? to, co dosta?am. Do mnie przychodzi?a wolontariuszka do szpitala i nie?le si? musia?a napracowa?...
Kiedy spotka?y?my si? w Klubie, by?o mi wstyd za to, co gada?am angry.gif
agawa
U mnie w szpitalu tez by?a ochotniczka. Nie chce mi si? pisa?, zreszt? nie bardzo jest o czym. Lepiej spu?ci? zas?on? milczenia.
Jestem przekonana, ?e ToJa b?dzie znakomita wolontariuszk? rolleyes.gif W?a?nie taka kobieta by?a mi potrzebna. Dobrze, ?e wtedy by?a ko?o mnie Amodo i Eda. Du?o mi da?o, ?e by?y, ?e za r?k? potrzyma?y, ?e na pierwsze pytania odpowiedzia?y.
Czy dzi?kowa?am? Pewnie tak. Ale tutaj raz jeszcze: dziewczyny, dzi?kuj? wub.gif
Maja048
Ja na którym? szkoleniu na Malcie zapisa?am sie na kurs ochotniczek...Ale u mnie nie ma szpitala...i ju? 2x30+tyci Vat...ToJa ?ycz? samych sukcesów...Ty to na spotkaniach "zagadasz" gada... smile.gif
ToJa
Majka....i to jest to nad czym musze popracowac...........ja mam s?uchac....a nie klepac ozorem biggrin.gif
a tak wogóle to sie zastanawiam jak ja 3 dni bez Was wytrzymam sad.gif
magdam
A mo?e która? si? wybiera na szkolenie do Krakowa??? 23-25 kwietnia????
Ja b?d? i mo?e która? z Was???
ToJa powodzenia ?ycz?
Maja048
Opisz? Wam moje spotkanie z amazonk?...Ju? kilka dni po operacji, pogodzona,?e z ?agodnej sta?am si? amazonk?, gdy kilka dziwczyn z sali posz?a ju? do domku...w drzwiach ukaza?a si? blondyna, Pani w moim /teraz/ wieku, w sukni/mo?e bluzce...SKS/z du?ym dekoltem...Powiedzia?a,ze jest amazonk? i chce porozmawia?...Mnie i kole?ank? najbardziej interesowa? ten dekolt biggrin.gif Ja ju? by?am pogodzona z tym co sie sta?o ale nie wiedzia?am jak to jest z protez?...Po kilku minutach lu?nej rozmowy wprost poprosi?am,?eby pokaza?a czy ma protez?...I w tym momencie "opad?a mi szcz?ka..."Super wyglada?a...i sama nie przypuszcza?am ,?e ja te? b?d? "szpanowa?" dekoltami w sukienkach,bluzkach...I ta wizyta /nie rozmowa bo ja nie chcia?am rozmawia?.../ spowodowa?a to,?e po powrocie do domu ze stanikiem wypchanym "woreczkiem z gorczyc?"/nie by?o przej?ciowych protez/ nazajutrz wysz?am do miasta i "szpanowa?am" obiema piersiami wletniej bluzce/ to by? lipiec/.Wiem ,?e ka?da pacjentka jest inna, ale widok tego dekoltu...?ycz? wszystkim ochotniczkom powodzenia...
ToJa
jestem ochotniczk? smile.gif
otrzyma?am certyfikat smile.gif
szkolenie bardzo bardzo bardzo mi sie podoba?o...........
ale jak moglo mi si? nie podoba? skoro mówi?a do nas dr M.Adamczak, dr Maria Litwiniuk, no i jeszcze nasza klubowa rehabilitantka Kasia..........
no to jeszcze miesi?c i ..... do roboty........ biggrin.gif
agawa
ToJa - gratulacje smile.gif
Chod? na nowe i opisz, czego si? dowiedzia?a? i nauczy?as smile.gif
luska
A ja jad? w maju na kurs ochotniczki II stopnia....
Dunia brak mi s?ów na Twoj? przewodnicz?c?
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.