- - -
gra deep reef
Forum Amazonki Net > Nasze Hobby > Co? dla ducha > rozrywki umys?owe
Kela
http://www.gry.pl/gra/Deep-Reef.html
Ajaka
Kela a czy da si? w ogóle przej?? pierwszy poziom?.....mi ci?gle czasu brakuje.... biggrin.gif
ToJa
tez mi brakuje...najlepszy mój wynik na pierwszym poziomie to 630......

hehe mam II poziom smile.gif
mam III smile.gif
jestem na IV...ale za chiny ludowe nie moge isc dalej sad.gif
mgie?ka
Eh... teraz taka gra... troch? za wcze?nie w ni? wlaz?am - moje kwiatki na plewienie czekaj? rolleyes.gif

To nie czas ucieka, liczy si? ka?de klikni?cie. Jest tam par? niespodzianek, ale nie b?d? ujawnia?a szczegó?ów, bo zabawa rumie?ce straci wink.gif Jestem w 14 poziomie
ToJa
kurka wodna...nioe moghe przejsc 14 poziomu
czy ktos wie jak to zapisa?, ?eby jutro ruszyc od 14 poziomu smile.gif

jestem na 23 poziomie i mam juz do?c....
ide spac
buziaki smile.gif
Ajaka
dzi?ki mgie?ko za wskazówki.....uda?o si? ruszy? z miejsca...jestem na 17 poziomie......
mgie?ka
Kole?anki sobie pogra?y, a ja wa?ne sprawy za?atwia?am, kwiatki nadal czekaj?. I nie wiem nawet czy uda si? od tej 14ej ruszy?.
Gratuluj? wyników smile.gif
ToJa
mam 40 poziom....ale rodzinka chyba bez obiadu bedzie huh.gif
ToJa
biggrin.gif biggrin.gif
przesz?am wszystkie poziomy...do 100....myslalam, ze jakies fanfary beda albo cus.....a tu kicha....punktów mam 61590...nie umiem zrobic zrzutu z ekranu.... siedzia?am nad tym od wczoraj...ca?a niedziele z wyjatkiem zrobienia obiadu (jednak sie nad rodzinka ulitowa?am smile.gif )

Z Buble Spriner nadal natomiast walcz?...daleko mi do Waszych wyników sad.gif
justa1970
No ja c?y dzionek gra?am --z ma?ymi przerwami a siusiu i jake? obiadzisko dla reszy i jestem na 62 poziomie blush.gif ,ca?kiem si? zapad?am w granie --kjak dzieci bo moi si? smiej? ,?e mam dzisiaj p?askodupie przez t? gr? --hi,hi boli mnie troszk? od siedzenia .
Kela
Hehehehe
ciesz? si?, ?e gra przypad?a wam do gustu
Przesz?am ca?? setk? dwa razy
szkoda tylko, ?e zapisa?am wynik pierwszy, bo mo?na zapisac tylko raz a drugi mia?am lepszy
ToJa
gram ....w na?óg wpad?am......od dzisiaj mam 5 miejsce na swiecie (hehe bo ja swiatowa kobita jestem)...gram w miedzynarodowym towarzystwie..... smile.gif
Al_la
A ja na 17-tym stan??am i cierpliwo?? straci?am ph34r.gif
ToJa
na poczatku tez tak mia?am....ale wyczai?am, ze jak mam gre dodana do ulubionych i przejde np 2 poziomy, zamkne, za np 3 dni znowu otworze to moge i?c dalej.....no to se tak ide ide ide i odkad Kela zapoda?a linka do tej gry to juz chyba z 20 setek przesz?am.......
teraz si? chyba przerzuce na jaka to melodia na facebooku......
dani
Rany...Czemu mi to zrobi?y?cie???
Ja chce i?? spa?,a ta gra mi nie pozwala... unsure.gif
magdam
A ja ju? jaki? czas temu utkne?am na 54 poziomie i za diab?a nie umiem go przej??..... angry.gif
Bajdunia
O jej po co ja tu wlaz?am?
Ta gra jest na czas?
gosik
A ja nie umiem zapisa? poziomu na jakim sko?czy?am i zaczynam zawsze od pocz?tku sad.gif
Ajaka
mi si? samo zapisuje...nic nie robi?.....
lulu
Ja mo?e bym umia?a zapisa? ale jako? nie udaje mi si? wyj?? z 1 poziomu, jetem tuman graczowy. sad.gif
ToJa
CYTAT(gosik @ 15.12.2009, 18:32) *
A ja nie umiem zapisa? poziomu na jakim sko?czy?am i zaczynam zawsze od pocz?tku sad.gif

Jesli bedziesz mia?a gre dodana do ulubionych i zawsze z ulubionych bedziesz ja otwiera?a to Ci sie zapisuje sama, otwierasz ja zawsze z poziomu na którym by?as ostatnio smile.gif

zasady gry (dla poczatkuj?cych) czyli jak grac, zeby przej?c szybko dany poziom smile.gif wtedy sie uczymy....punktów zdobywamy stosunkowo ma?o, ale jak dobrniemy do 100 to nastepna gra to juz zdobywanie punktów smile.gif
uk?adasz przesuwajac w poziomie lub pionie trzy takie same morskie stworki (rybki, rozgwiazdy, kraby,muszelki itd), pod plansza jest licznik czasowy......?eby nie doszed? do zera (bo wtedy nie mozemy kontynuowac danego poziomu, musimy zaczynac od nowa) nalezy u?ozyc trojeczke z polem oznaczonym niebieska obwódk?, od czasu do czasu mamy "bombe", ktor? najlepiej przesun?? do pola z obwodka lub pola stykaj?cego si? z polem z obwódk?.... raczej nie klikamy w bomb? w "pepitko"........
s? poziomy bardzo trudne do przej?cia....chyba najtrudniejszy jest 88.......
przyjemnosci smile.gif
Bajdunia
ja m?cz? ci?gle 14 poziom i nijak nie mog? go przej??
ale wci?ga
ToJa
tadam biggrin.gif
juz w pogaduszach sie chwali?am....
mag_dag mnie naumia?a jak zrobic zrzut z ekranu /dzieki/
no to Wam mój deepreefowy sukces sylwestrowy wklejam.......
a od nowego roku zaczynam walke o pierwsze miejscemój sukces w deep reef
Kachna
Gratulacje i powodzenia w dalszej grze. rolleyes.gif
mgie?ka
Gratuluj? Toja!! Masz zaci?cie... A powiedz, jak to jest - tam jest tylko 100 poziomów i wracasz od pocz?tku do pierwszego tyle, ?e w tempie szybkim i st?d ten wynik? Czy s? inne poziomy - przeze mnie nie odkryte? Przesz?am kiedy? calo?? i ju? mi si? nie che na okraglo tego samego, cho? lubi? takie ukladanki.
ToJa
po 100 zaczynasz od nowa....ale ja dopiero pó?niej za?apa?am, ?e gra polega na tym, aby nabic jak najwiecej punktów na danym poziomie, a nie tylko pokonac poziom......jak gra?am chyba trzeci raz to obserwowa?am za co dostaje sie najwi?cej punktów i kiedy dostaje sie bonusy.....
zauwazy?am, ?e fioletowy kwadracik zamienia sie na niebieski wiekc tu sie kalkuluje kombinowac.......
za chyba piatym razem by?am szósta w "tygodniówce"......potem juz polecia?o....jedna gr? (100 poziomów) przechodze tak oko?o 6 dni...powoli a dok?adnie nabijaj?c punkty smile.gif
Bajdunia
jestem na 84
ToJa
zako?czy?am nastepna partie....3 miejsce....hm......zaczynam na nowo .....
na?óg na?óg na?óg wacko.gif
mgie?ka
Tojka, a mo?e dasz si? skusi? na co? innego? Rywalizowa?yby?my ze sob?, cho? ja jeszcze w tej grze nie za bardzo, ale za to bardzo j? lubi? Mystic Mahjong w "Gry Multiplayery planszowe"
ToJa
podaj linka smile.gif zobacze czy siem nadam smile.gif
mgie?ka
http://www.gry.pl/gry/multiplayery-planszo...-planszowe.html

Mystic Mahjong
ToJa
no ok zarejestrowa?am sie nick Etoja, bo ktos mi zwedzi? mój nick..... ph34r.gif
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.