- - -
Co to za film ?
Forum Amazonki Net > Nasze Hobby > Co? dla ducha > Film
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80
andrzej1975
Moze si? przyjmie i paniom spodoba osoba która zgadnie zadaje nastepn? zagadke :)Mam nadzieje ze to nie zatrudne ale kino pierwszego gatunku.

agawa
Andrzeju, ?witny pomys? smile.gif
Film oczywi?cie widzia?am... tylko chwilowo nie kojarz?... ale sobie przypomn? wink.gif
ToJa
Punktacja:
2 pkt = odgadniecie bez podpowiedzi
1 pkt = odgadni?cie z podpowiedzi?

najlepsi z najlepszych
ostatnio oceniony film: "Lista Schindlera"

Madzia61 16
hala1962 148
BeataM 149
mag_dag 126
Kela 23
justa1970 15
ewela 2
dani 118
andrzej1975 39
mgie?ka 15
Kris 22
ToJa 13
Ella 3
lulu 3
pilot 53
Monia Lisa 4
aneta71 2
amado 2
Ala 10
Parabola 2
agawa 11
Ruda Aga 9
madzia 61
Labirynt Fauna zdaje sie rolleyes.gif .
ToJa
madzia 61 BRAWO BRAWO BRAWO (to w imieniu Andrzeja smile.gif
eh.....nie mog?am sobie przypomniec, to jest to na 10000%

zgodnie z gra Andrzeja (Andrzeju bardzo mi sie pomys? podoba smile.gif ) terazt Ty dajesz zagadke ....
madzia 61
Bardzo prosze czas na moja zagadke ,mysle ze bedzie latwa
hala1962
zaraz tam ?atwa...... wacko.gif strzelam - Skarb Narodów? hihihi...

nie to nie to, ale chyba zaczyna mi si? co? ko?ata? po g?owie....
madzia 61
Hala super bingo teraz na Ciebie kolej.
agawa
CYTAT(madzia 61 @ 17.08.2009, 19:33) *
Labirynt Fauna zdaje sie rolleyes.gif .

No w?a?nie...
Raz jeszcze: Andrzeju, super zabawa smile.gif Czekam, a? wygram, aby wam 'zada?' swój ulubiony film wink.gif
hala1962
Normalnie nie wierz?! Zgad?am, czyli jednak ze moj? pami?ci? jest w miar? - suuuuper!
Teraz kolej na zgadywank?: to jeden z moich ulubionych...kino mniej ambitne...ale za to widowiskowe!
danuta maria
O reeeety ! uciekam z tego w?tku... Andrzej, jak zobaczy?am tego potwora
na samym pocz?tku... b?dzie mnie straszy? po nocy...
andrzej1975
Najpierw odpowiedz na pytanie smile.gif.
mag_dag
CYTAT(andrzej1975 @ 18.08.2009, 9:22) *
Najpierw odpowiedz na pytanie smile.gif.

e tam Andrzeju, a ja se odpowiem, bo akurat wiem, a tamtych nie rozpoznaj? //oczko
wybaczycie mi zapewne ... hehe...

Beatko, to przejmuj?cy film "Królowa Margot" z przecudn? muzyk? Bregowicza - polecam serdecznie i ju? nic nie mówi? //oczko

buziaki dla kinomaniaków //big buziak
agawa
Z kina akcji te? ewentualnie poprosz? o bardziej charakterystyczne kawa?ki wink.gif nie rozpoznaj? a? tak dobrze, cho? czasami uwielbiam ponapina? sobie mi??nie strachu przy takim kinie wink.gif
I wielkie dzi?ki za Królow? Margot smile.gif
andrzej1975
Hmm troszku ktos se nagina zasady smile.gif ale niech i tak bedzie ale moze ktos zna tytu? filmu jaki poda?a Hala 1962.
andrzej1975
Odgadujemy film i zadajemy zagadke .Jesli sa problemy prosimy o podpowiedz.przydala by sie jeszcze osoba podliczajaca punkty smile.gif.Sa tutaj pewnie panie nauczycielki to moze jakas matematyczka smile.gif.
ToJa
CYTAT(BeataM @ 18.08.2009, 11:25) *
a jakie s? zasady? mo?e trzeba ustali? zaraz na pocz?tku?

Beatko alez Andrzej poda? zasady na poczatku

zacze?o sie tak:
Andrzej zada? zagadke
odgad?a madzia 61, ona zada?a zagadke, odgad?a hala, hala zada?a zagadke i.........narazie nikt nie odgad?....a trzeba by?o prosic o podpowied?......a wtedy BeatkaM namiesza?a smile.gif i zacze?a zadawac zagadki........
proponuje ustalic termin np. jesli nikt nie odgadnie zagadki do nastepnego dnia, nowa zagadke wstawia kto pierwszy ten lepszy...i dalej obowiazuja zasady Andrzeja smile.gif
punktacje moge poprowadzic (i tak siedze ca?e popo?udnia przed kompem).....mog? punktowac od czwartku (moze byc w ty?), bo do srody okrutnie zajeta jestem
Kela
Zagadka BeatyM : - próba odpowiedzi :"Amelia"???
madzia 61
Kelus napewno Amelia .
Kela
My?l?, ?e na Beaty ucieczk? od zasad mo?na przymkn?c oko
po pierwsze to zabawa
po drugie, gdyby nie zagadki Beaty nie by?oby zabawy bo hali fotos jest trudny do odgadni?cia, nikt nie poda? ?adnego tytu?u
Mag odgad?a pierwsz? zagadk? Beaty, ale nie zamie?ci?a swojej
i zgdywanka zamiast nabierac rozmachu utkn??aby w miejscu smile.gif
luska
Kelu? Mag pogna?a na pla?e .....Ty odgad?a? to podaj teraz swoj? ....Mag poda innym razem
andrzej1975
Czekamy na zagadke:)
Kela
Film i ksi??ka rewelacyjna. Znacie tytu??

justa1970
Witam czy to mo?e czekolada z John Deep?
andrzej1975
chyba masz racje
justa1970
No tak mi si? wydaje ale trzymam si? zasad i czekam a? Kela to potwierdi ,bo ju? mam gotow? zagadk? biggrin.gif
Kela
Bingo "Czekolada"
Justa teraz twoja kolej smile.gif
ToJa
jesli to co wy?ej akceptujecie to moge prowadzic punktacje i bede w tym w?a?nie poscie zmienia?a punkty....

jesli macie inne propozycje co do przyznawania punktów albo co? to napiszcie, to zmienie......

Kela
dla mnie ok wub.gif
ToJa
ale chyba musimy sie trzymac tego, ze jak do godz 24-ej dana osoba (teraz akurat justa1970) nie zada zagadki to po 24-ej kto pierwszy ten lepszy....zadaje....bo nie zawsze wszyscy bawiacy sie wskakuja na forumek.....a nie bedziemy czekac niewiadomo do kiedy...
ToJa
wa?ne wazne Beatko....
zapunktowane juz jest......czekamy na Twoje zgadniecie smile.gif
ToJa
pierwsza odpowiedzia?a madzia61 (post 4)
buziak smile.gif
mag_dag
Beatko, chyba nie, bo przed Tob? ju? kto? wpisa? odpowied? na zagadk? Andrzeja

a jak Ty zada?a? swoj? to trzeba by?o da? odpowied? na zagadk? hali ... - albo jako? tak //oczko

ja wiedzia?am, ?e Amelia i Czekolada, bardzo lubi? te dwa filmy //u?miech

agawa
A ja wiedzia?am i o Królowej Margot i o Amelii... tylko trzeba jeszcze by? przy kompie w odpowiednim momencie... a z tym jest problem... Ale teraz si? zasadzam i czekam...
Bardzo mi si? podoba. Bardzo...
justa1970

Pi?kny film,pi?kna muzyka.pi?kni aktorzy
justa1970
to by?o ?atwe angry.gif ---ale kocham ten film i Andiego Garsie
andrzej1975
Mam nadziej? jutro co? odgadn?? teraz klikam z telefonu i zawiele nie widz?. Zabaw? przenios?em z innego forum tam ju? ekipa dobija 60 strony a zagadki s? mega odjechane. Punktacja jest jak najbardziej ok. No i strasznie si? ciesz? ?e si? wam podoba.
justa1970
Bardzo gfajny w?tek bo przy okazjii mo?na wpa?? na trop jakiego? dobrego filmu jeszcze nie widzianego
No dawaj --poda?a? prawid?ow? odpowied? --brawaaaaaaaaaaaaaaa
mag_dag
Wichrowe wzgórza"
justa1970
Mag wyj???? mi to z klawiatur---ale gor?co si? robi
BeataM
Mag dag smile.gif zdoby?a kolejne punkty smile.gif
mag_dag
yes, yes, yes !!!
a bo i ?liczna ta historia mi?osna by?a, w ksi??ce zreszt? te? //u?miech

to se teraz zadam zagadk?, b?dzie to mo?e nie mój ulubiony film, ale na pewno jeden z ulubionych, z ostatnich lat i na dodatek polski...
?atwa zagadka //oczko

BeataM
" Jasminum "
justa1970
Ja wiem ,ja wiem -Jasminum
mag_dag
brawo, Beatka by?a szybsza //u?miech

to si? nam zrobi? konkurs na refleks //oczko

a film bardzo urokliwy i z cudown? muzyk? Koniecznego
justa1970
mad.gif ?eeeeeeeeeeeeeeeeee
ona ma szybsze ??cze--- angry.gif
BeataM
mag_dag
Forest Gump
BeataM
Mag dag, niestety nie...
justa1970
Terminal?
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.