- - -
_Wielki_skok_w_leczeniu_raka.
Forum Amazonki Net > Rak piersi > Leczenie
manka45
Fajnie sie to czyta ,ale jak przychodzi do leczenia to masakra .
Terminy z duzym poslizgiem ,brak refundacji i kupa ogranicze? mad.gif
ToJa
".....Szacuje si?, ?e w ci?gu dziesi?ciu – 15 lat ich liczba wzro?nie dwukrotnie – mówi Meder (jest to zwi?zane m.in. z wyd?u?aniem si? ?ycia – red.)....."

Wy sobie wyobra?acie jakie b?da kolejki, jak nikt z NFZ porz?dku nie zrobi blink.gif
aurora
No dyrektor RCO w Bydgoszczy zapomnia? tylko doda? ?e kolejki w ostatnich latach nic a nic si? nie skróci?y, na operacj? ?rednio czeka si? ponad miesi?c, ale zanim ustal? termin to i tak masz jakie? dwa miesi?ce kolejek do anestezjologa, internisty i innych ?eby w ogóle ci? zakwalifikowali.

Jak by nie liczy? to i tak ze dwa trzy miechy w plecy, a potem pisz? ?e to pacjent zwleka?............mdli mnie jak czytam takie dyrdyma?y............doskonale wie jakie s? u nich kolejki a przed mediami zgrywa idiot?.

I co z tego ?e maj? 5 przyspieszaczy jak i tak ?redni czas oczekiwania na radioterapi? to miesi?c ambulatoryjnie a trzy cztery na oddziale..........pewnie o tym zapomnia?.

Tak samo jak pewnie nie wie ?e w jego cudownym szpitalu lecz? si? pacjentki które czeka?y 2 miesi?ce na pooperacyjny wynik histopatologiczny.........i nic to ?e dziewczyna ma 33 lata i przerzuty do w?z?ów których nie by?o jak zacz??a przepraw? przez wst?pn? diagnostyk?. Gdzie z?oty standard rozpocz?cia chemioterapii do 6 tygodni je?eli wyników nie ma przez 8? Tylko si? zdenerwowa?am.
ToJa
Aurorka...spokojnie....no przeca Ty w Pl mieszkasz......tu sie nijak ma slowo pisane lub mówione do rzeczywistosci ....
manka45

Toja ,ale sie nie dziw ,nerwa bierze jak nic .
Ja ostatnio pana dochtora tyz na ziemie musia?am sprowadzic ph34r.gif ,bo dosyc ze cham to jeszcze beszczelny.
Czekaj?c na badania pielegniarka mówi ,,panie doktorze pacjentki czekaja ,a on na to niech szczekaja '' kiepski dowcip na który odpowiednio zareagowa?am .Pech chcia? ze ten sam doktor udziela? mi informacji po abrazji .Pytam sie gdzie moge odebrac wypis i zwolnienie a on mi mówi po co zwolnienie ??Jak pracowa? na zachodzie to pacjentki nie chcia?y zwolnienia .Póki co oswiadczy?am mu ze jest w Polsce i w tym szpitalu i to ze na zachodzie rozebrane pacjentki nie siedz? dwie godziny na korytarzu czekajac na zabieg . mad.gif mad.gif
NO JEDNYM S?OWEM MASAKRA !!!
kiedys najwiekszym przeklenstwem by? PKS dzis S?uzba Zrdowia tongue.gif
mgie?ka
A mówi?o si?, ?e mieli?my zak?amanie za czasów komuny...
manka45
Póki co do czasów komuny nie kce wracac wacko.gif
Jednak na chamstwo nie mozemy se pozwalac .
ToJa
Manka...a grzecznie mu to wszystko oswiadcza?as...bo ja w takich sytuacjach to juz nie umiem spokojnie mowi?..... ostatnio da?am popis w przychodni rejonowej......hm.....w sprawie mojego m?zusia......bo on tylko spokojnie umie mówic....a w dzisiejszych czasach spokojnie to se ino przy kawce mozna pogadac biggrin.gif
Tomasz.

Ten "wielki skok" wida? na przyk?adzie szpitala onkologicznego w Wieliszewie.

Zbudowany i wyposa?ony wy?acznie z pieni?dzy pozabud?etowych. Nowoczesna aparatura. I CO Z TEGO??

NFZ w pierwszych s?owach nie wyrazi? zgody nawet finansowanie samych procedur medycznych (diagostyka i terapia).
Pere?ka
O la la! Ale piknie to wszy?ko wygl?da. Szkoda ino, ?e tylko na papierku.
Tak samo piknie jest w ?odzi. na operacyjum czeka?am od 13 maja do 24 lipca.I co z tego, ze se sama zlokalizowa?am guza? Radio zaczyna?am 1 pa?dziernika.
Na ca?y moloch by?a czynna tylko jedna sala operacyjna
Wsz?dzie jest pi?knie, gdzie nas nie ma.

.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.