- - -
Witam
Forum Amazonki Net > Witamy serdecznie > Przedstaw si?
1, 2
Haniap.
Witam Amazonki. Jestem nowa, chocia? Amazonk? jestem od stycznia 2006 roku. Mam 49 lat, jestem z Poznania. Tak jak wszystkie przesz?am okres "?ysola", który kojarzy mi si? z pawiem... Zbrzyd?am, przyty?am i za?apa?am kilka razy "do?a", ale teraz cudownie si? to wszystko pisze w czasie PRZESZ?YM rolleyes.gif Rok temu zdecydowa?am si? na rekonstrukcj?. Mia?am amputowane obie piersi, wi?c noszenie dwóch protez by?o po prostu ci??kie (razem ok.3 kg). Teraz mam silikonowe A i jestem zadowolona. Podziwiam te, które s? w trakcie i ?ycz? pozytywnego my?lenia, a wszystkie pozdrawiam!
Magda
biggrin.gif wita ci? amazonka lewostronna od maja 2007
potrójnie ujemna,6 kursów FAC
masz racj? ze fajnie si? pisze w czasie przesz?ym
rozgo?c sie tutaj na forumku tylko ono strasznie uzale?nia biggrin.gif
agawa
Witaj Haniu na forumku smile.gif
Jestem amazonk? od listopada 2008; teraz rozmy?lam o rekonstukcji... ale co? kiepsko mi to idzie... unsure.gif
Klikaj z nami smile.gif
Pyrunia
Witaj Haniu smile.gif krajanko smile.gif

Mi?o , ?e do nas zajrza?a?. I pewnie ju? tutaj zostaniesz tongue.gif

Rozgo?? si? z nami pisz...pisz...pisz wub.gif

Kat-na
Prosz?, jaki ?adny sta?.
Fajnie, ?e jeste?!
Haniap.
Dzi?kuj? dziewczyny rolleyes.gif jeste?cie przesympatyczne. Spodziewa?am si? zreszt?, bo nie od dzisiaj mam do czynienia z tym "gatunkiem". Buziaczki dla wszystkich.
Haniap.
Na pocz?tki mojej drogi amazo?skiej powiedzia?a mi Wolontariuszka, ?e rekonstrukcj? zrobi? wtedy, gdy sama psychicznie do tej decyzji dojrzej?. I potwierdzam. Tak to dzia?a. Zaraz po chemii mówi?am, ?e nigdy wi?cej nie b?d? "tam" grzeba?, a jednak przyszed? taki dzionek, w którym posz?am do doktorka z pytaniem o rekonstrukcj?. Teraz jestem pewna, ?e podj??am dobr? decyzj?. A wi?c nic na si??. Je?li my?lisz, to znaczy, ?e wymy?lisz rolleyes.gif .Pozdrawiam.
Haniap.
Mój ostatni post by? oczywi?cie odpowiedzi? dla Agawy, ale jak wida? jeszcze nie do ko?ca potrafi? forumowa?... Sorki unsure.gif
[size="5"][/size]
b.angel
Witaj Haniu na forumku smile.gif

ma?a uwaga techniczna - nie piszemy posta pod swoim postem - je?eli chcemy co? doda? do swojego posta klikamy na "edytuj" i zmieniamy tre??

i nie martw si? smile.gif wszyscy zrozumieli do kogo piszesz o rekonstrukcji smile.gif
agawa
Dzi?ki Haniu smile.gif Wiem, wiem... tylko si? denerwuj? sama na siebie, ?e to dojrzewanie mi tak powoli idzie dry.gif
Jak widzisz po po?cie Anio?ka, tutaj te? zam?czam dziewczyny rozterkami. A one cierpliwie ze mn? wytrzymuj? wink.gif
Pere?ka
Witaj na forum, klikaj i dziel si? swoim do?wiadczeniem z walki z tym paskudnikiem.

Czyli tylko patrze? jak ci wyrosn? nowe cysie?
lulu
Witam Haniu, jestem prawostronna od XII 2007. Zapraszamy do wspólnego pisania. smile.gif
Ajaka
Witaj Haniu...mi?o ze do nas do??czy?a?....
Al_la
Witaj Haniu na forum smile.gif
ToJa
Witaj Haniu.................
ja tez z wielkopolski smile.gif
od maja 2008, po oszczedzajacej, chemii i radio .........

aurora
Witaj Haniu na forum, ja te? obustronna (lewa 2005, prawa 2009) jeszcze ?ysa jak kolano, ciut utyta ale nic to zapr? si? i b?dzie git.
Krystyna
...nast?pna obustronna Ci? wita.
kgs
Witaj smile.gif
elizka
Witaj Haniu na forum
bo?ka1
Hej ta te? jestem nowa, jeste?my rówie?niczkami, mam nadzieje ,?e nam si? tutaj spodoba smile.gif
Agaba190
Ja tez Ci? witam na forum.
madzia 61
Witaj Haniu rowiesnico , prawie taki sam staz amazonski mamy ,rozgosc sie u nas.
Dakota
Haniu...i ja Cie witam...lewostronna trzylatka
.... podobnie jak Ty na poczatku tej drogi sadzilam,
ze rekonstrukcja absolutnie mnie nie interesuje....
minely trzy lata i jakos coraz czesciej ten temat
zaprzata moja glowe....tez tak mysle, ze nadchodzi
dzien, w ktorym samoistnie dojrzewamy do tej decyzji
i nic nie jest w stanie nas powstrzymac...pozdrawiam
viola64
witam serdecznie na forumku smile.gif
gonia 10
Witaj Haniu ja równie? z Poznania (ale tylko rodzona biggrin.gif )
A m?odo?? sp?dzi?am w s?awnym Jarocinie cool.gif
a tak w ogóle jestem od 2006 prawostronna po chemii przed i po operacyjnej i na dok?adk? radio
hala1962
Witaj Haniu! Ja jestem m?odsza sta?em - od maja 2008 lewostronna. Rozgo?? si? i klikaj z nami - z nami weso?o jest biggrin.gif
ToJa
no dziewczyny........ale numer.....tego jeszcze na forum nie by?o smile.gif
Hania pojawi?a sie na forumku wczoraj.....
a dzisiaj by?a w klubie amazonek....ja tez....w tych samych godzinach....i w tym samym miejscu......nawet razem na muzykoterapii sobie cwiczy?ysmy obok siebie......hehehehe....nic oczywi?cie nie wiedz?c, ?e ja to ja a Ona to Ona.....
przed chwil? zgada?ysmy sie na priv..............
agawa
Ty to ToJa masz jaki? dar specjalny smile.gif Wszystkie dziewczyny blisko ciebie... smile.gif
Haniap.
CYTAT(agawa @ 23.03.2010, 21:25) *
Ty to ToJa masz jaki? dar specjalny smile.gif Wszystkie dziewczyny blisko ciebie... smile.gif

Ciekawy dar, dziewczyny coraz bli?ej....... unsure.gif
luska
Witaj Haniu na forum ....jestem te? obustronna 2005 rok......... od 4 lat po rekonstrukcji ja nie musia?am "dojrzewa?" id?c na amputacj? wiedzia?am ?e chc? mie? rekonstrukcj?
ToJa
CYTAT(Haniap. @ 22.03.2010, 22:02) *
[font="Century Gothic"]Tak jak wszystkie przesz?am okres "?ysola", który kojarzy mi si? z pawiem... font]

hehehe ale sie usmia?am...........
ciekawe jakby odczyta? to zdanie ktos, kto nie mia? styczno?ci z gadzin?..................

kudlatam
I ja serdecznie witam,
4 lata to juz fajny sta?
pozdrawiam
mycha
Witam serdecznie ! lewostronna od grudnia 2008 a teraz ?wie?o po rekonstrukcji /15-03/-klikaj z nami.
Haniap.
CYTAT(mycha @ 24.03.2010, 9:40) *
Witam serdecznie ! lewostronna od grudnia 2008 a teraz ?wie?o po rekonstrukcji /15-03/-klikaj z nami.

Gdzie robi?a? rekonstrukcj?? Jak si? czujesz, to przecie? niedawno? unsure.gif
dani
Jeszcze ja si? z Tob? nie przywita?am.
Jestem prawostronna od czerwca 2008 roku...
Co do Twojego pytania do mychy...
Tu masz w?tek o rekonstrukcji...Rekonstrukcja u doktora Witwickiego
Haniap.
Dani bardzo dzi?kuj? unsure.gif By?am ciekawa u kogo ona robi?a, bo jest z Wielkopolski, a ja z Poznania. Rok temu ju? zrobi?am sobie nowe silikonki rolleyes.gif
dani
Wiem Haniu... smile.gif
Czyta?am,?e jeste? po rekonstrukcji.. smile.gif
Maja048
Witaj Haniu, ja lewostronna,. 2x30 + VAT tyci, bez rekonstrukcji. Mamy zamiar sie spotkac /nie pierwszy raz/ wi?c juz dzisiaj zapraszam...
Haniap.
CYTAT(Maja048 @ 28.03.2010, 23:06) *
Witaj Haniu, ja lewostronna,. 2x30 + VAT tyci, bez rekonstrukcji. Mamy zamiar sie spotkac /nie pierwszy raz/ wi?c juz dzisiaj zapraszam...

Dopiero dzisiaj odczytwa?am Twój wpis. blush.gif Dzi?kuj? i oczywi?cie czekam na konkrety w sprawie spotkania. Ch?tnie si? wkr?c? rolleyes.gif
Ella
Witaj, Haniu,
leczenie przechodzi?am w WCO w Poznaniu.

Zajrzyj na priv, wys?a?am Ci li?cik.
Pozdrawiam ?wi?tecznie smile.gif
serenia
Witam Ci? Haniu i dzi?kuj? za pocieszaj?ce posty w moim w?tku smile.gif
Mamotsa
Witaj!
Pozdrawia Cie serdecznie "pieciolatka" .
Haniap.
Czytam tak sobie i czytam i jest mi dobrze....
Dawno nie dosta?am tak wielu mi?ych s?ów od ludzi. blush.gif
Mo?e ja jestem jaka? felerna, ale nie mam szcz??cia w tym moim pie... ?yciu. Do ludzi niestety te?.
Ale jak tak patrz? i czytam, to powinnam od teraz mówi?, ?e mam szcz??cie, ?e mia?am raka. Bo pozna?am Was.
Dzi?kuj? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
agawa
A wiesz, Haniu, ?e dok?adnie tak samo pisa?am, gdy przechodzi?am przez swoj? diagno?e i operacj?? rolleyes.gif
Dzi?kowa?am opatrzno?ci, ?e tak pokierowa? moimi krokami, a raczej paluchami, ?e forum znalaz?am...
A teraz pakuj manatki i wio - na nowe forum smile.gif
Al_la
Haniu, szybko dosz?a? do takiego wniosku, do którego niektórzy dochodz? po d?uuuugim czasie, albo wcale biggrin.gif
Ja te? si? ciesz?, ?e Was wszystkich mam smile.gif
Haniap.
Jak to na nowe??????
Gdzie? Jak? Ratunku nic nie rozumiem!!!!
Al_la
Haniu, spokojnie.
Agawka si? pospieszy?a.
Testujemy nowe forum. Testuj? "starzy forumowicze".
Pozostali b?d? przeniesieni automatycznie po niedzieli.
B?dziemy znów wszyscy razem smile.gif
Haniap.
To znaczy, ?e nie musz? robi? kolejnej podyplomówki, tym razem z informatyki?
Dzi?kuj? za pokrzepienie blink.gif

Al la Do tego wniosku dosz?am po prawie czterech latach unsure.gif . No, ale lepiej pó?no ni? wcale
agawa
Przepraszam, przepraszam... w pas si? k?aniam i raz jeszcze - przepraszam. Haniu, si? nie denerwuj. Jest dobrze smile.gif Nie wiedzia?am, ?e tylko staruszki moga si? bawi? now? zabaweczk?. Obiecuj? - jest extra wink.gif
Haniap.
Agawa skoro tak rozkosznie merdasz ogonkiem, nie sposób Ci nie wybaczy? rolleyes.gif ...
.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.